Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ben başımı nerelere vuruyum yaa
ağustos ayında en son bildirim yaptığımda 71.6 idim.sonra ne olduysa birden 75.6 ya yükseldim.o aradaki 4 kiloyu almasaydım şimdi 6 lı rakamlara düşmüş olacaktım.şuan yani pazar tartıldığımda 71.6 iidim yeniden 3 kiloyu verdim 3 haftada bu hafta bende bildirim yapacağım kızlar 71.0 olurum diye düşünüyorum sonra en geç 2 haftada 6 lı rakamları göreceğim inşallah.
Eminim göreceksin
Bulunduğun köye dikkat et sömürmeyi severler. Ayrıca zengin denebilir onlara

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Deminden beri sinir oldum Pc yine sorun yaratıyor :KK57:
Javasımı güncel değilmiş neymiş :KK62:
Normalde kendim yapıyordum ama nasıl kafayı yediyse güncelleme yapmıyor ve her defasında başka başka sayfalar açıp güncelleme gerekiyor diyor :mad:
Bakalım cumartesiye kadar idare edeyimde olmadı eşime derim götürsün yaptırsın hazır ben cumartesi güne gitmişken :KK48: geldiğimde hazır olsunda sizlerden ayrı kalmayayım :KK60:

Biraz iş biraz örgü derken bugünüde akşam yaptım :KK66: Kuzunun şalının yarısından çoğu bitti hatta ona kalsa hala ördürecek bitsin bir an önce diye :KK48:
En son ay bayılacağım az yeter diyince gitti odasında TV izliyor ama arada gelip yine soruyor :KK48:

Merhaba kızlar :)) o kadar yorgunum ki. Sabahtan bu yana hiç oturmadım neyse ki yarına 2saat dersim var. 3gibi de direksiyın dersim var. Bugün öğle nohut yemeği vardı okulda akşamda kurufasulye yedim. Yarın için heyecanlıyım diyetimin ilk günü çünkü:))

Hayirli geceler kizlar
Bugün topige anca gelebildim inşallah herkesin keyfi yerindedir hemen menumu yazayim dine gore daha iyi bi menü gibi geldi bana
Kahvalti
1 hslanmis yumurta
1 zeytin
1 parca peynir
Melki ve cıncıla
2 dilim carsi ekmeği
Ara
Küçük nar ( bahçeden babaannemin)
Küçük mandalina
Aksam
Kurufasulye
Kara lahana sarmasi
Domates tursusu
2 dilim carsi ekmeği

Arkadaş hamile olduğunu söylerken aşkım fasülyemiz olacak demiş. Eşide yanına pilav yap yiyelim demiş
çok hosmus gerçekten :)
ben başımı nerelere vuruyum yaa
ağustos ayında en son bildirim yaptığımda 71.6 idim.sonra ne olduysa birden 75.6 ya yükseldim.o aradaki 4 kiloyu almasaydım şimdi 6 lı rakamlara düşmüş olacaktım.şuan yani pazar tartıldığımda 71.6 iidim yeniden 3 kiloyu verdim 3 haftada bu hafta bende bildirim yapacağım kızlar 71.0 olurum diye düşünüyorum sonra en geç 2 haftada 6 lı rakamları göreceğim inşallah.
canim ümitsizliğe kapilma arada bende yapiyorum o hayati 75 dustugumde salmasaydim kendimi şimdi bubkiloyla hamile olmazdim ne güzel ama yapacak bisey yok önümüzdeki maçlara bakicaz artik

Günaydın kızlar yoğunluktan bir türlü gelemedim gecmiş okudum geldim

Haftasonu büyük oğluma doğumgünü yaptım 5 yasına girdi haliyle yemeği kaçırdım da:KK43:

Pazar gunu de bir arkadasın kızı 1 yasına girdi oraya gittim cocuklarla

Pazartesi de Ankara'ya gittim geldim
Yorgunluğum çıkmadı hala basım da ağrıyor uyurum şimdi serviste iş gidene kadar
Öpüyorum sizi

Yeni Selamün aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Sabah yine erkenden uyanıp kahvaltımı ettim eşimide işe postaladım :KK66:
Aslında direk nevresimlerimi değiştirecektim ( dün fırsat olmadı ) ama sağ olsun benim küçük cadı gece yanımıza yatmış ve şu anda nasıl oluyorsa hala uyuyor :KK48:
Bende bari o arada sizlere bakayım dedim :KK66:

Çok şükür her yer toplu sayılır o yüzden bir tek yatak odası berbat durumda diye oraya girişeyim bugün dedim :KK66:
Dün küçük cadı çamaşır sepetimide devirmiş gece yanımıza girerken ( üzerine basmaya kalkışınca hepsi yere saçılmış :mad: ama şimdi ışığı açıp toplamaya kalkışsam uyanacak sonrada anında iplikci kadının totosu gibi tır tır konuşacak :KK48: bu ara susmak bilmiyor o yüzden uyuması benim için daha hayırlı :KK48: )

Haftasonu büyük oğluma doğumgünü yaptım 5 yasına girdi haliyle yemeği kaçırdım da:KK43:

Öpüyorum sizi

Canım çok geçmiş olsun inşallah baş ağrın bir an önce geçer :KK60:
Bu arada kuzunun geçmiş doğum günü kutlu olsun...Aminnn
Rabbim sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurluu nice seneler nasip eder inşallah...Aminnnnnnnnnnn

günaydın kızlar
haftayı ortaladık.2 günde hemencecik geçer umarım.
önümüzdeki hafta ders çalışmaya başlamam lazım.bahsettimmi bilmiyorum ama ben aynı zamanda Türk dili edebiyatı bölümünü okuyorum.normalde geçen yıl 4.sınıftaydım ama bitiremedim sınav döneminde maalesef hastanede yatıyordum :) ama inşallah bu yıl bitecek okulum ve seneye inşallah lise edebiyat öğretmeni olacağım.
bu dönem iyiyim alttan 1 dersim var ama zor bir ders.azerice türmence hazarca var konularda. ama diğer dönem galiba 8 dersim var alttan umarım hepsini de geçerim.

aslında mesleğimi isteyerek seçmedim.biliyorsunuz üniversite sınavına giiriyoruz ve puan nereyi tutturursa orayı tercih ediyoruz.aslında ben sayısal öğrencisiydim.babam ille eczacılık seçeceksin yoksa dersaneye yazdırmam dedi tamam dedim.istediğim meslek psikolog olmaktı benim aslında.sayısalda biyoloji ve fiziği yapamadığım için eşit ağırlıktan sınıf öğretmenliğini tercih etmek zorunda kaldım.zorunda kaldım diyorum çünkü babam ve abim bu kez tutturdular öğretmen en ii meslek diye.yani şuan kendi istediğim değilde başkalarının istediği mesleği yapıyorum.ha mesleğimi seviyorum ama kendimi 40 50 yaşındaykende 1.sınıflara hala harf öğretirken düşünmek istemiyorum.şuan meslekte 7.yılım ama şimdiden yoruldum.

sonuç şu:inşallah edebiyatı bitirip edebiyat öğretmenliğine devam edeceğim öte yandan kendi dükkanım olsun istediğim gibi dekore ediyim güzel gösterişli kıyafetler satayım istiyorum.bir butik açacağım inşallah.5 yıl sonra en erken butik açıp ablamı orda tutmayı düşüünüyorum çünkü o da çalışmak istiyor şuan ev hanımı.
bakalım hedefler bitmiyo.
banucum mesela kolye yapıp satıyo merve doğumdan sonra nikah şekeri işine girmek iistiyo. sizleri kutluyorum kızlar.evde oturup temizlik yemek çocuk derdine düşeceğimize yeni şeyler yaratmaya çalışırız hem maddi hem manevi huzur buluruz.

İÇİMİZDEKİ IŞIĞI YİTİRMEMEK DİLEĞİYLE...

Öpüyorum sizi
Hayırlı yaşlar olsun oğluna canım.
sen de bence biraz daha fazla katılamyı dene aramıza.çünkü katılım arttıkça kaçamak yapma şansımız azalıyo diye düşünüyorum.birbirimize sorumluluk hissediyoruz.

gunaydın kızlar bıraz gec kalktım kahvaltımı yaptım ve dersın basına gecmeden sızlere bır bakayım dedım cuma gunune az kaldı
Günaydın kızlar yoğunluktan bnir türlü gelemedim gecmiş okudum geldim

Öpüyorum sizi
dogum gunu kutlu olsun cnm oglunun rabbım saglık mutluluk ve huzr versın ıns
Yeni Selamün aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Sabah yine erkenden uyanıp kahvaltımı ettim eşimide işe postaladım :KK66:
Aslında direk nevresimlerimi değiştirecektim ( dün fırsat olmadı ) ama sağ olsun benim küçük cadı gece yanımıza yatmış ve şu anda nasıl oluyorsa hala uyuyor :KK48:
Bende bari o arada sizlere bakayım dedim :KK66:

Çok şükür her yer toplu sayılır o yüzden bir tek yatak odası berbat durumda diye oraya girişeyim bugün dedim :KK66:
Dün küçük cadı çamaşır sepetimide devirmiş gece yanımıza girerken ( üzerine basmaya kalkışınca hepsi yere saçılmış :mad: ama şimdi ışığı açıp toplamaya kalkışsam uyanacak sonrada anında iplikci kadının totosu gibi tır tır konuşacak :KK48: bu ara susmak bilmiyor o yüzden uyuması benim için daha hayırlı :KK48: )

Canım çok geçmiş olsun inşallah baş ağrın bir an önce geçer :KK60:
Bu arada kuzunun geçmiş doğum günü kutlu olsun...Aminnn
Rabbim sağlıklı, mutlu, başarılı ve huzurluu nice seneler nasip eder inşallah...Aminnnnnnnnnnn
aleykum selam cnm bak sen cadıya caktırmadan gelmıs yatmıs yanınıza bıde ortalık dagıtmıs kuzum benım :)
günaydın kızlar
haftayı ortaladık.2 günde hemencecik geçer umarım.
önümüzdeki hafta ders çalışmaya başlamam lazım.bahsettimmi bilmiyorum ama ben aynı zamanda Türk dili edebiyatı bölümünü okuyorum.normalde geçen yıl 4.sınıftaydım ama bitiremedim sınav döneminde maalesef hastanede yatıyordum :) ama inşallah bu yıl bitecek okulum ve seneye inşallah lise edebiyat öğretmeni olacağım.
bu dönem iyiyim alttan 1 dersim var ama zor bir ders.azerice türmence hazarca var konularda. ama diğer dönem galiba 8 dersim var alttan umarım hepsini de geçerim.

aslında mesleğimi isteyerek seçmedim.biliyorsunuz üniversite sınavına giiriyoruz ve puan nereyi tutturursa orayı tercih ediyoruz.aslında ben sayısal öğrencisiydim.babam ille eczacılık seçeceksin yoksa dersaneye yazdırmam dedi tamam dedim.istediğim meslek psikolog olmaktı benim aslında.sayısalda biyoloji ve fiziği yapamadığım için eşit ağırlıktan sınıf öğretmenliğini tercih etmek zorunda kaldım.zorunda kaldım diyorum çünkü babam ve abim bu kez tutturdular öğretmen en ii meslek diye.yani şuan kendi istediğim değilde başkalarının istediği mesleği yapıyorum.ha mesleğimi seviyorum ama kendimi 40 50 yaşındaykende 1.sınıflara hala harf öğretirken düşünmek istemiyorum.şuan meslekte 7.yılım ama şimdiden yoruldum.

sonuç şu:inşallah edebiyatı bitirip edebiyat öğretmenliğine devam edeceğim öte yandan kendi dükkanım olsun istediğim gibi dekore ediyim güzel gösterişli kıyafetler satayım istiyorum.bir butik açacağım inşallah.5 yıl sonra en erken butik açıp ablamı orda tutmayı düşüünüyorum çünkü o da çalışmak istiyor şuan ev hanımı.
bakalım hedefler bitmiyo.
banucum mesela kolye yapıp satıyo merve doğumdan sonra nikah şekeri işine girmek iistiyo. sizleri kutluyorum kızlar.evde oturup temizlik yemek çocuk derdine düşeceğimize yeni şeyler yaratmaya çalışırız hem maddi hem manevi huzur buluruz.

İÇİMİZDEKİ IŞIĞI YİTİRMEMEK DİLEĞİYLE...
Allah yardımcın olsun canm bu sene bende son suınıf ogrencısıyım ıns tabı alttan ders bırakmazsam

Merhaba teşekkür ederim öncelikle nazik teklifiniz için. Kabul ederseniz buradayım..
rıca ederım canım benım basımızın uzerınde yerınız var topıgın ılk sayfasında kurallarımız var onları okuyup kafana takılan bı durum olursa sorabılırsın

bu arada kendımı tanıtayım 24 yasındayım unıversıte son sınıf ogrencısıyım 5 aya yaklasık evlıyım 18 haftalık hamıleyım :anneadayı::KK48:adım merve

X