Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bu ara öğünleri kaldırayım yaa yoksaa bıraz yavas olacakk hedefe ulasmak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

erdemir canım daha yeni olduğun için sende kendimi görüyoruyorum. Bana ilk geldiğimde ekmeği kaldırırsan sabahları öğlene acıkmayacağımı söylemişlerdi. Ekmeği Kaldır yemeği artır mantık bu benim sabah kahvaltıları bi duysan bildiğin kıtlıktan çıkmış gibi yiyorum. Sendede benim eski mantığım var gibi geldi sanki az yiyiym ara öğünleride tüketeyim. Sabah kahvaltını eğer evde yağıyosan kral gb yap canım benim. ben bir gün ekmeksiz kahvaltı yapayım bari nasıl doycaksam dedim. Saat 7.30 gb yaparım ben kahvaltıyı öğlen 12.30 oldu iş yerindekiler hadi yemek yiyelim diyor ben çok tokum patlıcam diyorum. Yanı canım ne kadar ekmek o kadar acıktırıyor

Yorguncum eğer ara öğünleri kaldırıp yapmayı düşüyosan ben şuan oyle yapıyorum sana karatayı onerırım ben 3 haftadır yapıyorum inanilmaz sonuçlar gördüm ki daha tam anlamıyla uyamıyorumda ve hiç spor yapmadım desem yeri. Bi bu hafta 3 gün spor yaptım. Ayrıca Sweetimde karatay ile maşallah çok kilolar verdi. Daha bunun gb nicesi. BEn ce bi araştır canım eğer bana uygun dersen deneyebilirsin

Abla ben sucuk gibi çemenli seyleri yiyemiyorum bi olay yaşamıştım sadece o hazir dilimli beyaz salamlardan yiyebiliyorum biraz yemek seciyorum gibi .d
Aksam yemeginde fazla ac degildim o yuzden evde yaptigim labneli dondurmadan yedim 2 kasik falan
(Labneli dondurmanin icinde visne ve labne var) bugun toplam 8 buyuk bardak su ictim

ayy tarifini bizede versene sanki zararsız yiyebiliriz gibi duruyor. Yiyebilir miyiz sweetdimple ?

ayy tarifini bizede versene sanki zararsız yiyebiliriz gibi duruyor. Yiyebilir miyiz sweetdimple ?

İlk once kirazlarin çigitlerini ayırıyosun sonra blender'dan geciriosun labnenin uzerine dokup karistiriyorsun bir kaba koyup donduruyorsun normalde buna pudra sekeri ekleniyor ama ben eklemedim

evet canım kilo bildirimi yarın 12 ye kadar yapılmalı inş farkeder cnm menülerin ve sporun harikaydı aynen bugünkü gibi

Aa bılmıyordum cnm meyveyi kaldırayım o zaman tsk ettim

Bu ara öğünleri kaldırayım yaa yoksaa bıraz yavas olacakk hedefe ulasmak

bizi dinlersen kilo vermen turbo moduna geçecek bitanemmm

gelınlık yok cnmda evın fotoları var onları atıcam ınsallh

merakla bekliyoruz cnmmm

Ayçacım ne kadar az meyve yersen o kadar iyi kilo vermeyi yavaşlatıyor yersende mutlaka süt yoğurtla tüketmeye çalış cnm

Akşam öğünü haricinde yenebilir Ayçacımm peynir ve vişne sonuçta bızdıkk az yiyerek kilo veremezsin bitanem en azından çorba salata veya çorba yoğurt akşamları mutlaka yemelisin 2 kaşık vişneli dondurma seni tok tutmazki cnm benim bünye kıtlık moduna geçer yediğin herşey depolanır

sucuk yemek zorunda değilsin bitanem ben örnek verdim sadece öğle de yemedin sanırımmm

Yarın karneleri alıyoruz hadi hayirlisi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ınsallah cnm ıslerı bıraz kolaylayayım da atıcam ıns
Selam canım. Ben 3. takımdan geliyorum :) adım Ayca. baktık kaptanımız burda yardımcısı burda bizde topladık tası tarağı doğru kardeş takıma
hosgeldınz cnm ıyı etmısınız valla bende gıremıyorum pek sızlere emanet buralar bende merve bu arada cok memnun oldum
Ben Sevil. 51 yaşında,emekli,boy 1.50,kilo 68.5,hedef şimdilik 60.
hosgeldın sevıl ablam,ben merve yas 24 ogretmen adayıyım 170 boy 81 kılo hedef 60cok memnun oldum

Selamün Aleykümmmm

Bu saatte kimseyi bulamayacağımı biliyordum zaten ama yinede dayanamadım
Öncelikle hepinizin kandili mübarek olsun
Rabbim bu mübarek gecede hepimizin günahlarını bağışlasın ve gönlümüzden geçenlerin hepsini bizlere çok daha güzel şekilde nasip etsin inşallahhh....Aminnnnnnnn ( uyanik ceco kendi isteklerinide araya kaptırdı )

Bugün inanılmaz yoğundum ve maalesef hala işlerim bitmedi :26:
Eşim sağ olsun bugün bir kazık daha attı bana ve yarın gece 1de yola çıkmayı düşünürken hadi ben işten gelir gelmez 8 gibi yola dökülelim dedi
Zaten işlerimi nasıl yetiştireceğim diye panik yaparken bu gece eve gelince kendi kendine karar verdiğini söyledi
Allahtan yarın çok yoğun olacağım yetişmez korkusuna kuaför işimi aradan çıkardım sağ olsun o anda kuaför komşumda müsaitmiş hadi hemen gelde 1 saat sonra çıkmam lazım aradan çıkaralım seni dedi

Tabi eşim öyle diyince gece yarısı son bir posta beyaz yıkıyayım dedim ( kızların bir kaç parça sabah yıkarım dediğim çamaşırları vardıda )
Daha yeni çamaşırlarımı serdim ve birazdan yanımda götüreceklerimi ütüleyeceğim
Dağ gibi ütü var aslında ama hepsini yapamam hiç kusura bakmasın artık onunkileride ütülerimde biz yokken kıyafet sıkıntısı yaşamasın malum erkekler cins nerde ütüsüz birşey var onu giymeye kalkışırlar
Yarın ağdamızıda yaparız diye düşünüyorken eşimin emrivakisinden sonra eve gelir gelmez onuda aradan çıkardık

Büyük kıza ikinci kez bacaklarına ağda yaptım kendini kasa kasa bir hal oldu ama en azından ağlamadı ilk yaptığımızda kıyametleri koparmıştı ve iki gün benle konuşmamıştı
Koltuk altını falan kremle yap bu seferde dedim ama bacaklarına alışınca artık koltuk altınada yaptırır nasılsa

Yarında sabah kalkar kalkmaz biraz evi temizleyeceğim
Aslında kızla karne alamaya gidecektim ama o bir saat bile benim için kayıp olmasın diye ( ki zaten büyük cadı beni istemiyor ) kızı tek göndericeğim nasılsa hemen karnesini alıp dönecek arkadaşlarıyla vedalaşıp okuldan döndüğünde de ayakkabı almaya gideceğiz hanım efendi istemem diye tutturdu geçen hafta bende sonra bu travma olayı falan olunca unuttum hemen öyle ucuz kumaşlardan bakacağım
Kızkardeşimede uğrayıp bir kahve içtikten sonra yine koştur koştur eve gelir vaktim kalırsa biraz daha ütü falan yaparım ( diğerlerini )

Sabah fırsatım olurmu bilemem ama Allahtan internetim var cepte tatildede olsa damlarım buraya

İnşallah canım ama maalesef aile biraz umursamazmış
Öğretmenler defalarca cağırıp aileyi uyarmışlar ( şikayetci olan olmayınca ancak uyarabiliyorlarmış ) ama aile devamlı bizim oğlumuz yapmaz modundaymış
Bu kezde bizim oğlumuz yapmaz deme şansları yok sonuçta elde doktor raporlarıda var hee derlersede artık o kendi bilecekleri ama bir kere daha bu tip birşey olursa müdürede dedim iş mahkemeye yansır diye ( Rabbim göstermesinde yoksa bu güne kadar kimseyi mahkemeye vermedim Rabbimde nasip etmesin ...Aminnn )

kızceler gunaydın herkese bıldırımımı yapayım kacayım hemen :26:sveetım le erıgım yenı arkadaslarla ılgılı lısteye alma kararı sıze aıtbenım kım yeterlı paylasım yaptı bılemıyorum gecmıs yapmamda uzun surer yıne sızın yardım severlıgınıze guvenerek topu sze atarak rıcamı yapayım kuzularım

:26:ızıne ayrılmak ıstemıyorum ama kılo almıs olarakta takıma zarar vermek ıstemıyorum , ama ızıne cıksam ıyı olucak cunku bu hafta bıldırım yapamayabılırım sweetım kuzum ben yaptım yınede bıldırımı duruma gore ayarlarsınız tam bugun adette oldum ustune ıyıce odem topladım sanırım ustune streste olunca

8.TAKIM 365.ETAP

efsax ( 80,7 / 82 /-1,3 / -1,61

8.TAKIM ORTALAMASI %

Günaydınnn fıstıklarrrr

Yarın karneleri alıyoruz hadi hayirlisi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hadi bakalım hayırlı olsun bızdıkkk emeklerinin karşılığını alırsın inş

Ben Sevil. 51 yaşında,emekli,boy 1.50,kilo 68.5,hedef şimdilik 60.

sevil ablacım bu hafta takım listesine alalım isterim seni katılımın iyi zaten sitede yeni değilsin ne dersin?

ooo kuzum toparlan bu ne hal gelin olacaksın tatlımmm izinli yazacağız seni anladığım kadarıyla değilmi?:26:

Günaydın fıstıklar, umarım güzel bir sonuç alırsınız bu cuma

Günaydınnnn cnmmmmmm sende durum nedirrr kuzum paylaşım alanına listeden sonra paylaşalım haftaya takım listesinde görmek isterims eni de herhangi bir itiraz gelmezse ayrıca takımın senin gibi aktif birine ihtiyacı var kuzum efsax ve moni dönene kadar seni kaptan yardımcısı olarak atasak kabul edermisin

gunaydın canm benm

günaydın tatlımmm

Merhaba siz takım kaptanısınız herhalde , bu aralar buralarda durgunluk var biraz , toparlarız umarım

snein el atıp hereketlendireceğine eminim bitanemmm lütfennnnnnn

tamamdır. ilk hafta ki kurallar okudum...
o zaman ilk mesajımla başlayalım.
bir haftada o kadar çok mesaj yazabilirim ki inanamazsınız:)
akupunktur yaptırıyorum ama doktordan çok memnun değilim izmir için doktor arıyorum bulmadım. buraya da sordum ama cevap çıkmadı
spora bakalım başlıcm..
telefona su hatırlatıcısı bir program yükledim.. yarım saatte bir su içme zamanı gelmedi mi diyor? günlük 3 litre su içiyorum sanıyordum bu programdan sonra gördüm ki içmiyormuşum. bence günlük içilen su miktarını herkes not almalı. ben elimde suyla geziyorum çok su içiyorum diyordum ama program gösterdi ki 2.5 lt zor içiyorum. yudum yudum su içmekle olmuo. bardak bardak içimek lazım. her gün sabah ne yediğimi içtiğimi yazarım sizlere. bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. bakalım en başaırılılarınızdan olacak mıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…