Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

gunaydın kızlar;
uzun suredır ılk defa bu sabah bu saatt uyandım , sweettımm erıgımm cok tsk ederım takımla cok guzel ılgılenmıssınız,Allah razı olsun:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19::KK19:
kac gundur hıc kendımde degılım yorgunluktan dun yoldayken bıraz gecmıs okuma fırsatım oldu bazı arkadaslar takımdan ayrılmayı dusunmusler canları sagolsun uzuldum gercekten , yenı arkadaslarımızda hos gelmıs sefa getırmısler , kusuruma bakmayın evlılık telasına dustum ılgılenemedım burayla ama aklım canım hep burdaydı ,bu hafta evı yerlestırdık ama eksık gedık bıtmıyor :26: artık kalanlar dugunden sonra kendım sakın sakın tamam lıcam ıvırı zıvırı bıtmıyormus evın :KK9:o kadar az yemege ve o kadar cok harakete kılo alıp donmusum sabah sabah cok sınırım bozuldu:KK50: suyu ıcmedıgım ıcın hemen artı cıkmısım yarın falan bıraz daha eksı cıkıp elbıse ve son gelınlık provama gıdıcem ınsallah , :KK50:ızıne ayrılmak ıstemıyorum ama bakalım nasl devam edıcem bu sekıl onuda bılmıyorum anlayacagınız telaslar artık cok yogunlastı

Allah şimdiden mutlu etsin.Düğün ne zaman? Telaşın bitsin,iyice dinlen,kilo vermiş olarak dönersin inşallah.:nazar:

Abla hedef kilo olarak 55 diyecegim .
(09:45 gibi) Kahvaltida kendime tabak hazirladim icinde 1 yumurta ile omlet , salatalik (8 dilim falandi) ve hazir ince dilimlenmis salam koydum 2 dilim tane yaninda bisey icmedim cunku kahvaltilarda bisey icmeyi sevmiyorum sadece çay içerim onada üşendim ~(aslinda kahvalti etmeyide sevmiyorum ama zorluyorum kendimi yoksa aksam cok yiyorum)

Kahvaltı çok önemli,ihmal etme bence.Domates,zeytin,peynir de yemeye çalış.Gelişme çağındasın,kendine dikkat et.Kilo vereceğim diye az yersen,beynin kıtlık moduna geçer,bir bakmışsın,daha fazla yiyorsun.

Az once 5 dakikada 200 kere ip atladim (3 kere 10 saniye kadar dinledim) Sucuk oldum hemen :KK70: öğle yemeginde 1 tabak kuru fasulye 1 kase yogurt ve 1 kase yeşil salata yedim suana kadar 4 bardak su ictim

Son düzenleme:
bende cok ozledım cnm sızlerı
bıtmıyor canm bıde cumbur cemmattı hem beden yorgunlugu hem ruh yorgunlugu benı bıtırdı , bugun dınlenmeye aldım bıraz kendımı yoksa saat dokuz oldumu dısarda aksam 12 de eve anca gırebılıyorduk,, gozaltı torbalarım ıcın maske aldım ne olursa olsun bu hafta erken yattıcam gec kalkıcam :KK9: morlu bı gelın olmak ıstemıyorum sagol cnm benım :KK16::KK16:
insalla cnm ...bak edahafiz gelinlik fotosunu paylasti sende de varsa sende paylas cnm

Sabah: 1 dilim etimekkızarmış kepekli, pınar beyaz light, 3 tane siyah zeytin, açık çay
Ara: Kiraz saplı formçayı, 3 adet küçük salatalık
Öğle: 1 kase mercimekçorbası, yarım porsiyon yeşillik salata, 2 çorba kaşığı süzme yoğurtlu tarator,1dilim kavun (tadı yoktu)
Ara: Yarım paket eti formlimonlu bisküvi regl olduğum için dayanamadım L
Akşam: 1 kase domatesçorbası
Gün içinde 2,5 lt alkalisu

Sweetdimple hoş bulduk :) hemen geldim...
şimdi kilom 84
hedef kilo 55
yaş 29
boy 1.55
akupunktur yaptırıyorum :9
başka başka ne yapmam lazım

Sweetdimple hoş bulduk :) hemen geldim...
şimdi kilom 84
hedef kilo 55
yaş 29
boy 1.55
akupunktur yaptırıyorum :9
başka başka ne yapmam lazım

iyi yaptın cnm hoşgeldin sefalar getirdinnn:KK48::KK16: akupunktur da yaptırıyormuşsun harika akupunktur takım motivasyonu sağalıklı menüler ve biraz sporla en kısa sürede ulaşacaskın inş hedefine cnm öncelikle ilk sayfadaki kuralları okuyup kabul etmelisin cnmm günlük ne yedin ne içtin hangi sporları yaptın paylaşmalısın zamanla burdan ayrılamayacaksın paylaşımın yeterli olursa ilk hafta da takım listesine girebilirsin bitanemm:KK9::KK9:

Sabah: 1 dilim etimekkızarmış kepekli, pınar beyaz light, 3 tane siyah zeytin, açık çay
Ara: Kiraz saplı formçayı, 3 adet küçük salatalık
Öğle: 1 kase mercimekçorbası, yarım porsiyon yeşillik salata, 2 çorba kaşığı süzme yoğurtlu tarator,1dilim kavun (tadı yoktu)
Ara: Yarım paket eti formlimonlu bisküvi regl olduğum için dayanamadım L
Akşam: 1 kase domatesçorbası
Gün içinde 2,5 lt alkalisu

sabahları kahvaltına yumurta eklersen tok tutar bitanem salat ve yeşillik de ekleyebilirsin kavunun neyseki tadı yokmuş tatlı olsaydı fazla kaçardı

akşam çorbanın yanına salat veya yoğurt eklemelisin biraz da spor yapabilirsen harika olur:KK19: su miktarın çok güzel:KK9:

Az once 5 dakikada 200 kere ip atladim (3 kere 10 saniye kadar dinledim) Sucuk oldum hemen :KK70: öğle yemeginde 1 tabak kuru fasulye 1 kase yogurt ve 1 kase yeşil salata yedim suana kadar 4 bardak su ictim

ooo byravo bızdıkkk hızlısınnn:KK9::KK9: ip atlama en güzel sporlardan biri menülerini toplu halde yazarsan tümm günü daha net görebilriiz bitanemm öğle süper:KK9::KK9:

Teşekkür ederim sweetdimple :KK61:
Geldim bile mesajını görünce hemen :KK61:
İlk sayfadaki mesajı okuyacağım geçen sene de burda olduğum için az çok aynıdır her şey diye düşünüyorum eksiklerim olursa hatırlatmanızı rica ediyorumm :KK61:

20 yaşındayım
Şimdiki kilom: 61,7
Hedef kilom: 55
Boyum: 156 cm

Bu arada çalışıyorum acil hemşiresiyim her gün yaklaşık 40-50 dakika yürüyorum ve gün içinde ayakta oluyorum genelde bi koşturmaca içindeyim :KK61:

Rica ederim cnm hoşgeldin sefa geldin tekrar o zaman sen paylaştıkça hatırlatırız cnmm seve seve:KK16::KK16: acil hemşiresiysen çok yoğunsundur buna rağmen yürüyebillmen harika:KK9::KK9::KK9:

Abla hedef kilo olarak 55 diyecegim .
(09:45 gibi) Kahvaltida kendime tabak hazirladim icinde 1 yumurta ile omlet , salatalik (8 dilim falandi) ve hazir ince dilimlenmis salam koydum 2 dilim tane yaninda bisey icmedim cunku kahvaltilarda bisey icmeyi sevmiyorum sadece çay içerim onada üşendim ~(aslinda kahvalti etmeyide sevmiyorum ama zorluyorum kendimi yoksa aksam cok yiyorum)

Kahvaltıya üşenmek yok günün en önemli öğünü cnm kahvaltını ne kadar güçlü tyaparsan o kadar metabolizman hızlanır şarküteri ürünleri çok sağlıksız cnm hiç yemesen daha iyi ev yapımı sucuk tüketebilirsin çay yerine süt içebilirsin peynir avuç için kadar tüketebilirsin zeytin de eklersen süper olur

bende cok ozledım cnm sızlerı
bıtmıyor canm bıde cumbur cemmattı hem beden yorgunlugu hem ruh yorgunlugu benı bıtırdı , bugun dınlenmeye aldım bıraz kendımı yoksa saat dokuz oldumu dısarda aksam 12 de eve anca gırebılıyorduk,, gozaltı torbalarım ıcın maske aldım ne olursa olsun bu hafta erken yattıcam gec kalkıcam :KK9: morlu bı gelın olmak ıstemıyorum sagol cnm benım :KK16::KK16:

erken yat bitanemmmm her yönden fıstuık gibi olmalısın hayatının en önemli günü cnm benim:KK19:

Kahvaltımı yazmıştım.Saat 16:30 da akşam yemeğimi yedim.Menemen ve yoğurt.Öncesinde biraz kabak çekirdeği yemiştim.
Öğlen bir saat leslie ile yürüdüm.Yatana dek 2,5-3 lt su içmiş olurum.Yemekten sonra bir kupa çay içtim.Belki gene içerim.
Kilo bildirimi yarın değil mi?Ben hâlâ 68,5 dayım.Umarım yarına biraz farkeder.:KK42:

Canim daha onceki yazilarimdada soylemistim. Ara ogunlu bi duzen oturtsan bile aksam yemeginden sonra eger yapabiliyosan meyve yeme. Aksam yenen meyve kan sekerini cok yukseltiyor ve bu yuzden sabah gune -1 ile basliyosun. Kan sekerin sabahta olmasi gerekenden yuksek oldugu icin yag yakimini hizlandiramiyosun. Banucum sana eminim cok daha guzel aciklar ama. Isin kisacasi bu. birde daha onceki yazilarimdada aciklamistim. Gee yag yakimi hizlaniyor. Vucudun buna hazir olmasi lazim. Ve buda agzina son koydugun lokmadan 4 - 5 saat sonra hazir hale geliyor. Bu yuzden kacirmamak icin aksam yemeginden sonraki meyveyi kaldirabilirsen cok guzel olur canim

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Aa bılmıyordum cnm meyveyi kaldırayım o zaman tsk ettim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydınnn cnmmmm hoşgeldinnnn:KK48::KK48: rica ederiz biştanemm naptıkkii seve seve:KK16::KK16: evi yerleştirmişsinnn eminim çok güzel olmuştur yeni yuvan cnmm suyu ihmal etme bitanemmm moral bozmak yokkk yoğunluğun geçene kadar arkandayız sıkma canını sen:KK19::KK19:

Afiyetolsun cnmmm :nazar:

inan senin açıklamalarını okudukça gurur duyuyorum seninle yorumların harika anlattığımız herşeyi uyguluyor ve anlatıyorsun çok hoşşş:KK19::KK9::KK9:
koy bitanem daha güzel olur:KK56: aynı şaşkınlığı bende yaşamıştım :KK9::KK9:

afiyetolsun cnmm 10 km yürümüşsün toplam süperr:KK9::KK9: aralarr olmasa daha güzel verirsinn cnm

gel cnmmm başımızın üstünd eyerin var katıl tabiii:KK48::KK54:

ayn ı şeyi ben de düşünmüştüm hala kızıyorum kendime yalnız değilsin:KK19:

Bu ara öğünleri kaldırayım yaa yoksaa bıraz yavas olacakk hedefe ulasmak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

iyi yaptın cnm hoşgeldin sefalar getirdinnn:KK48::KK16: akupunktur da yaptırıyormuşsun harika akupunktur takım motivasyonu sağalıklı menüler ve biraz sporla en kısa sürede ulaşacaskın inş hedefine cnm öncelikle ilk sayfadaki kuralları okuyup kabul etmelisin cnmm günlük ne yedin ne içtin hangi sporları yaptın paylaşmalısın zamanla burdan ayrılamayacaksın paylaşımın yeterli olursa ilk hafta da takım listesine girebilirsin bitanemm:KK9::KK9:

sabahları kahvaltına yumurta eklersen tok tutar bitanem salat ve yeşillik de ekleyebilirsin kavunun neyseki tadı yokmuş tatlı olsaydı fazla kaçardı

akşam çorbanın yanına salat veya yoğurt eklemelisin biraz da spor yapabilirsen harika olur:KK19: su miktarın çok güzel:KK9:

ooo byravo bızdıkkk hızlısınnn:KK9::KK9: ip atlama en güzel sporlardan biri menülerini toplu halde yazarsan tümm günü daha net görebilriiz bitanemm öğle süper:KK9::KK9:

Rica ederim cnm hoşgeldin sefa geldin tekrar o zaman sen paylaştıkça hatırlatırız cnmm seve seve:KK16::KK16: acil hemşiresiysen çok yoğunsundur buna rağmen yürüyebillmen harika:KK9::KK9::KK9:

Kahvaltıya üşenmek yok günün en önemli öğünü cnm kahvaltını ne kadar güçlü tyaparsan o kadar metabolizman hızlanır şarküteri ürünleri çok sağlıksız cnm hiç yemesen daha iyi ev yapımı sucuk tüketebilirsin çay yerine süt içebilirsin peynir avuç için kadar tüketebilirsin zeytin de eklersen süper olur

erken yat bitanemmmm her yönden fıstuık gibi olmalısın hayatının en önemli günü cnm benim:KK19:
yatmaya çalışıyorum cnm

Canım teşekkür ederim bilgiler için, çok haklısın, bende zeytin yok iş yerinde diye yiyemedim, light ürün konusunda çok haklısın light almayacağım artık :KK19:
Kahvaltıyı çok seviyorum ben ya valla kimse kusura bakmasın kahvaltı da kuş kadar yiyemem:KK19:, sende yemiyormuşsun bak mis gibi :KK52:

Aynen oyle.Bu yuzden karatayı bulunc dunyalar benım oldu. Tek alısmaya calıstıgım noktalar meyve kısmı. Bıraz karatay bu konuda sert. Oglene kadar tuketme hakkımız var ve o da cok degıl. Ben egenın gobegınde baglarda buyumus ınsan olarak bızım bır oturusumuz 1 kılo meyveye denk gelıyır kısı bası. O yuzden tek sıkıntım yoksa dıgerlerını deli gb yiyebiliyorum. Bu yüzden karatayı seviyorum. Bakalı yarın sonuç ne olucak cok merak edıyorum :KK76::KK76:

X