Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Allah şimdiden mutlu etsin.Düğün ne zaman? Telaşın bitsin,iyice dinlen,kilo vermiş olarak dönersin inşallah.

Kahvaltı çok önemli,ihmal etme bence.Domates,zeytin,peynir de yemeye çalış.Gelişme çağındasın,kendine dikkat et.Kilo vereceğim diye az yersen,beynin kıtlık moduna geçer,bir bakmışsın,daha fazla yiyorsun.

Az once 5 dakikada 200 kere ip atladim (3 kere 10 saniye kadar dinledim) Sucuk oldum hemen öğle yemeginde 1 tabak kuru fasulye 1 kase yogurt ve 1 kase yeşil salata yedim suana kadar 4 bardak su ictim

Son düzenleme:
insalla cnm ...bak edahafiz gelinlik fotosunu paylasti sende de varsa sende paylas cnm

Sabah: 1 dilim etimekkızarmış kepekli, pınar beyaz light, 3 tane siyah zeytin, açık çay
Ara: Kiraz saplı formçayı, 3 adet küçük salatalık
Öğle: 1 kase mercimekçorbası, yarım porsiyon yeşillik salata, 2 çorba kaşığı süzme yoğurtlu tarator,1dilim kavun (tadı yoktu)
Ara: Yarım paket eti formlimonlu bisküvi regl olduğum için dayanamadım L
Akşam: 1 kase domatesçorbası
Gün içinde 2,5 lt alkalisu

Sweetdimple hoş bulduk :) hemen geldim...
şimdi kilom 84
hedef kilo 55
yaş 29
boy 1.55
akupunktur yaptırıyorum :9
başka başka ne yapmam lazım

Sweetdimple hoş bulduk :) hemen geldim...
şimdi kilom 84
hedef kilo 55
yaş 29
boy 1.55
akupunktur yaptırıyorum :9
başka başka ne yapmam lazım

iyi yaptın cnm hoşgeldin sefalar getirdinnn akupunktur da yaptırıyormuşsun harika akupunktur takım motivasyonu sağalıklı menüler ve biraz sporla en kısa sürede ulaşacaskın inş hedefine cnm öncelikle ilk sayfadaki kuralları okuyup kabul etmelisin cnmm günlük ne yedin ne içtin hangi sporları yaptın paylaşmalısın zamanla burdan ayrılamayacaksın paylaşımın yeterli olursa ilk hafta da takım listesine girebilirsin bitanemm

sabahları kahvaltına yumurta eklersen tok tutar bitanem salat ve yeşillik de ekleyebilirsin kavunun neyseki tadı yokmuş tatlı olsaydı fazla kaçardı

akşam çorbanın yanına salat veya yoğurt eklemelisin biraz da spor yapabilirsen harika olur su miktarın çok güzel

Az once 5 dakikada 200 kere ip atladim (3 kere 10 saniye kadar dinledim) Sucuk oldum hemen öğle yemeginde 1 tabak kuru fasulye 1 kase yogurt ve 1 kase yeşil salata yedim suana kadar 4 bardak su ictim

ooo byravo bızdıkkk hızlısınnn ip atlama en güzel sporlardan biri menülerini toplu halde yazarsan tümm günü daha net görebilriiz bitanemm öğle süper

Rica ederim cnm hoşgeldin sefa geldin tekrar o zaman sen paylaştıkça hatırlatırız cnmm seve seve acil hemşiresiysen çok yoğunsundur buna rağmen yürüyebillmen harika

Kahvaltıya üşenmek yok günün en önemli öğünü cnm kahvaltını ne kadar güçlü tyaparsan o kadar metabolizman hızlanır şarküteri ürünleri çok sağlıksız cnm hiç yemesen daha iyi ev yapımı sucuk tüketebilirsin çay yerine süt içebilirsin peynir avuç için kadar tüketebilirsin zeytin de eklersen süper olur

erken yat bitanemmmm her yönden fıstuık gibi olmalısın hayatının en önemli günü cnm benim

Kahvaltımı yazmıştım.Saat 16:30 da akşam yemeğimi yedim.Menemen ve yoğurt.Öncesinde biraz kabak çekirdeği yemiştim.
Öğlen bir saat leslie ile yürüdüm.Yatana dek 2,5-3 lt su içmiş olurum.Yemekten sonra bir kupa çay içtim.Belki gene içerim.
Kilo bildirimi yarın değil mi?Ben hâlâ 68,5 dayım.Umarım yarına biraz farkeder.

Aa bılmıyordum cnm meyveyi kaldırayım o zaman tsk ettim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu ara öğünleri kaldırayım yaa yoksaa bıraz yavas olacakk hedefe ulasmak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yatmaya çalışıyorum cnm

Aynen oyle.Bu yuzden karatayı bulunc dunyalar benım oldu. Tek alısmaya calıstıgım noktalar meyve kısmı. Bıraz karatay bu konuda sert. Oglene kadar tuketme hakkımız var ve o da cok degıl. Ben egenın gobegınde baglarda buyumus ınsan olarak bızım bır oturusumuz 1 kılo meyveye denk gelıyır kısı bası. O yuzden tek sıkıntım yoksa dıgerlerını deli gb yiyebiliyorum. Bu yüzden karatayı seviyorum. Bakalı yarın sonuç ne olucak cok merak edıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…