Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Günaydın kızlaaar :122::122::122::122::122:

Eki Görüntüle 1154327

Kahvaltımı yaptım, yaşasın yemek yemek

Gunaydin canim. Kahvaltin gayet guzel ama ben affina siginarak bi kac bisey eklemek istiyorum. bazen cok sey soyluyorum ama ogrendikce bilgilerimi paylasmak icin yapiyorum. ben vakti zamaninda cok yanlis yaptim kimse yapmasin istiyorum. hayatimda 2 kere mukemmel kilo verdim sonra yillar icerinde hep aldim. o yuzden ogrendikleri tecrube ile sabitlediklerimi sizlerle paylasmak istiyorum. peyniri light yememeye calis canim. Peynirin yogurtun yagindan zarar gelmez. Bunlar ne kadr light yapiliyorsa o kadar islem goruyor bundan dolayi daha zatarli. Hatta vucudun yag atabilmesi icin yararli yaglara ihtiyaci var (sweetimden alinti :) ) bide bir sabah kahvaltisinin olmazsa olmazlari zeytin , bir avic peynir , yumurta.. Bunlar sabah tuketildigi takdirde vucuttun gun icerisindeki metabolizma hizi 4 - 5 kat artiyor. Bu yuzden zeytinde ekleyebilirsin kahvaltina. Ben kahvaltimin resmini cekip koysam bi cok kisi muhtemelen yok artik der bana . Ama o kadar beslenmeye kilo veriyorum. Cok sasirtici bisi ama oluyo :)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Canim daha onceki yazilarimdada soylemistim. Ara ogunlu bi duzen oturtsan bile aksam yemeginden sonra eger yapabiliyosan meyve yeme. Aksam yenen meyve kan sekerini cok yukseltiyor ve bu yuzden sabah gune -1 ile basliyosun. Kan sekerin sabahta olmasi gerekenden yuksek oldugu icin yag yakimini hizlandiramiyosun. Banucum sana eminim cok daha guzel aciklar ama. Isin kisacasi bu. birde daha onceki yazilarimdada aciklamistim. Gee yag yakimi hizlaniyor. Vucudun buna hazir olmasi lazim. Ve buda agzina son koydugun lokmadan 4 - 5 saat sonra hazir hale geliyor. Bu yuzden kacirmamak icin aksam yemeginden sonraki meyveyi kaldirabilirsen cok guzel olur canim

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Canım teşekkür ederim bilgiler için, çok haklısın, bende zeytin yok iş yerinde diye yiyemedim, light ürün konusunda çok haklısın light almayacağım artık
Kahvaltıyı çok seviyorum ben ya valla kimse kusura bakmasın kahvaltı da kuş kadar yiyemem, sende yemiyormuşsun bak mis gibi

9:30 da kahvaltımı bitirdim.1 yumurta,zeytin,peynir,domates,salatalık,az mantar,fıstık ve kuru kayısı,şekersiz bir kupa çay.
Birazdan leslie ile bir saat yürürüm.

gunaydın kızlar;
uzun suredır ılk defa bu sabah bu saatt uyandım , sweettımm erıgımm cok tsk ederım takımla cok guzel ılgılenmıssınız,Allah razı olsun
kac gundur hıc kendımde degılım yorgunluktan dun yoldayken bıraz gecmıs okuma fırsatım oldu bazı arkadaslar takımdan ayrılmayı dusunmusler canları sagolsun uzuldum gercekten , yenı arkadaslarımızda hos gelmıs sefa getırmısler , kusuruma bakmayın evlılık telasına dustum ılgılenemedım burayla ama aklım canım hep burdaydı ,bu hafta evı yerlestırdık ama eksık gedık bıtmıyor :26: artık kalanlar dugunden sonra kendım sakın sakın tamam lıcam ıvırı zıvırı bıtmıyormus evın o kadar az yemege ve o kadar cok harakete kılo alıp donmusum sabah sabah cok sınırım bozuldu suyu ıcmedıgım ıcın hemen artı cıkmısım yarın falan bıraz daha eksı cıkıp elbıse ve son gelınlık provama gıdıcem ınsallah , ızıne ayrılmak ıstemıyorum ama bakalım nasl devam edıcem bu sekıl onuda bılmıyorum anlayacagınız telaslar artık cok yogunlastı

günaydınnn cnmmmm hoşgeldinnnn rica ederiz biştanemm naptıkkii seve seve evi yerleştirmişsinnn eminim çok güzel olmuştur yeni yuvan cnmm suyu ihmal etme bitanemmm moral bozmak yokkk yoğunluğun geçene kadar arkandayız sıkma canını sen

9:30 da kahvaltımı bitirdim.1 yumurta,zeytin,peynir,domates,salatalık,az mantar,fıstık ve kuru kayısı,şekersiz bir kupa çay.
Birazdan leslie ile bir saat yürürüm.

Afiyetolsun cnmmm

inan senin açıklamalarını okudukça gurur duyuyorum seninle yorumların harika anlattığımız herşeyi uyguluyor ve anlatıyorsun çok hoşşş
koy bitanem daha güzel olur aynı şaşkınlığı bende yaşamıştım

afiyetolsun cnmm 10 km yürümüşsün toplam süperr aralarr olmasa daha güzel verirsinn cnm

sanırım boş yer varmış :) ben de katılsam mı size

gel cnmmm başımızın üstünd eyerin var katıl tabiii

ayn ı şeyi ben de düşünmüştüm hala kızıyorum kendime yalnız değilsin

light diyet ürünlere çok karşıyımm hepsi bize gizliden kilo aldırıyor güçlü kahvaltı =5 km koşu

Sweetdimple ablam okudum kabul ettim :))

tamam canım o zaman şimdiki kilonu ve hedef kilonu yazmalısın kayıtlar için 2 hafta deneme süren var bitanemm paylaşımın katılımın azmin çok olursa haftaya cuma da takım listesine dahil olabilirsin günlük yediğin içtiğin herşeyi yaptığın sporları düzenli olarak yazmalısın :126::126: bizler menülerine bakarak neler yapman neler yapmaman gerektiğini hatırlatacağız cnm sonrasında fıstık gibi bir genç kız yapacağız seni uygulayacağın herhangi bir beslenme tarzı var mı :26:

sagoll tatlım benımm , suyu bırakmam hemen fark ettı ya kılo veremedıgım gıbı ustune alınmıs yemek yemege pek fırsat olmadı zaten , ınsallah yerlesmeden hallederım de provalara gıderım artık ınsallah cnm
Merhaba ablalarim bende geldim ^^
hosgeldın cnm benım aramıza bı sure ben ılgılenemıyorum sweetım ve erıgım yardımcı oluyorlar sıze dugunu cıkartayım aradan gelıcem ınsallah aranıza

merhaba cnm ozledik yoksun
gercekten ev ihtiyaclar bitmiyor dugunden sonra halledersin..ayrica senin biraz dinlenmen lazim kendi dugununde yorgunluktan bi kosede oturma..bizde oyledir evlenecek kiza ailesi son 1 hafta hicbir is yaptirmazlar erken yatmasini isterler ki yuzu yorgun olmasin canli dursun gozalti morarmasin
cunku dugunde zaten cok yorulacaktir ayrica cekilen fotolarda omur bou saklanacak
benim annemde bana son 1 ay is yaptirmamisti
sonra vizem bugun yarin cikacak kizimi goremicem diye dugunden sonrada 2 ay is yaptirmadi
gerci senin sehirler arasi oldugu icin bu kadar yoruluyosun ama insallah emeklerinin karsiligini alir ve dugune kadar birkac kilo daha verebilirsin cnm

Hedef kilom yok kendimi hangi kiloda iyi hissedersem o kiloda kalacagim cunku kisiden kisiye degisebiliyor benim kilomda olupda ipince olan insanlarda var suan 75 kiloyum 1 ay once 78dim bu takimada belki kilo vermekten vaz gecerim yerim diye isimi saglama almak istedigim icin girdim 15 yasindayim :) bi tablo yaptim her gun isaretliyecegim onun disinda yemek yeme saatlerini ayarlayacagim birazdan ayarlayinca yazarim buraya ablam

bende cok ozledım cnm sızlerı
bıtmıyor canm bıde cumbur cemmattı hem beden yorgunlugu hem ruh yorgunlugu benı bıtırdı , bugun dınlenmeye aldım bıraz kendımı yoksa saat dokuz oldumu dısarda aksam 12 de eve anca gırebılıyorduk,, gozaltı torbalarım ıcın maske aldım ne olursa olsun bu hafta erken yattıcam gec kalkıcam morlu bı gelın olmak ıstemıyorum sagol cnm benım

cuma yarışmalarında hedef yazmamız lazım cnm bir hedef yazarsın sonra değiştririiz şimdi çıkmam lazım ablaların yardımcı olur sana erken davranmışsın tbrk ederimmm

Abla hedef kilo olarak 55 diyecegim .
(09:45 gibi) Kahvaltida kendime tabak hazirladim icinde 1 yumurta ile omlet , salatalik (8 dilim falandi) ve hazir ince dilimlenmis salam koydum 2 dilim tane yaninda bisey icmedim cunku kahvaltilarda bisey icmeyi sevmiyorum sadece çay içerim onada üşendim ~(aslinda kahvalti etmeyide sevmiyorum ama zorluyorum kendimi yoksa aksam cok yiyorum)

Son düzenleme:
Teşekkür ederim sweetdimple
Geldim bile mesajını görünce hemen
İlk sayfadaki mesajı okuyacağım geçen sene de burda olduğum için az çok aynıdır her şey diye düşünüyorum eksiklerim olursa hatırlatmanızı rica ediyorumm

20 yaşındayım
Şimdiki kilom: 61,7
Hedef kilom: 55
Boyum: 156 cm

Bu arada çalışıyorum acil hemşiresiyim her gün yaklaşık 40-50 dakika yürüyorum ve gün içinde ayakta oluyorum genelde bi koşturmaca içindeyim

efsax evleniyomuşsun hayırlı olsuun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…