Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Gözlerime inanamıyorum monicim sevgili kaptanım hoşgeldin döndünmüüü

Toplam 3 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 0 ziyaretçi)
KK Pro ÜyeSweetdimple, hayatttnur, moni

:KK48::KK48::KK16::KK16::KK16::21::21:

tamamdır. ilk hafta ki kurallar okudum...
o zaman ilk mesajımla başlayalım.
bir haftada o kadar çok mesaj yazabilirim ki inanamazsınız:)
akupunktur yaptırıyorum ama doktordan çok memnun değilim izmir için doktor arıyorum bulmadım. buraya da sordum ama cevap çıkmadı :KK43:
spora bakalım başlıcm..
telefona su hatırlatıcısı bir program yükledim.. yarım saatte bir su içme zamanı gelmedi mi diyor? günlük 3 litre su içiyorum sanıyordum bu programdan sonra gördüm ki içmiyormuşum. bence günlük içilen su miktarını herkes not almalı. ben elimde suyla geziyorum çok su içiyorum diyordum ama program gösterdi ki 2.5 lt zor içiyorum. yudum yudum su içmekle olmuo. bardak bardak içimek lazım. her gün sabah ne yediğimi içtiğimi yazarım sizlere. bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. bakalım en başaırılılarınızdan olacak mıyım?

peki cnmmm tekrar hoşgeldin o zamann yaz kuzum yaz takımın işhtiyacı var buna:KK9::KK9::KK9:

dedğin program water your body evet çok faydalı spora başlayıp sağlıklı beslenmeye çalışırsan akupunktura gerek kalmaz bence cnm izmirdemisinnn:KK16:

Günaydınnn fıstıklarrrr :KK16::KK16::KK16:

hadi bakalım hayırlı olsun bızdıkkk emeklerinin karşılığını alırsın inş:KK19:

sevil ablacım bu hafta takım listesine alalım isterim seni katılımın iyi zaten sitede yeni değilsin ne dersin?

ooo kuzum toparlan bu ne hal gelin olacaksın tatlımmm izinli yazacağız seni anladığım kadarıyla değilmi?:26:

Günaydınnnn cnmmmmmm:KK16::KK16::KK16: sende durum nedirrr kuzum paylaşım alanına listeden sonra paylaşalım haftaya takım listesinde görmek isterims eni de herhangi bir itiraz gelmezse ayrıca takımın senin gibi aktif birine ihtiyacı var kuzum efsax ve moni dönene kadar seni kaptan yardımcısı olarak atasak kabul edermisin:KK19::KK16::KK16:

günaydın tatlımmm

snein el atıp hereketlendireceğine eminim bitanemmm lütfennnnnnn:KK16::KK16::KK16:

ızınlı olsam ıyı olacak cnm suan odem toplamıs durumdayım hemde bu hafta bıldırım yapamam ve suan kılo almıs gorunuyorum takımın ortalamasını dusurmeme gerek yok bence dondugumde vermıs olarak gelırım :26:

8.TAKIM 365.ETAP

efsax ( 80,7 / 82 /-1,3 /% -1,61)
hayatttnur(68,5/68,2/0,3/%0,44)yeni üye hedef 60

8.TAKIM ORTALAMASI %

Son düzenleme:
ızınlı olsam ıyı olacak cnm suan odem toplamıs durumdayım hemde bu hafta bıldırım yapamam ve suan kılo almıs gorunuyorum takımın ortalamasını dusurmeme gerek yok bence dondugumde vermıs olarak gelırım :26:

tamam canım o zaman bildirim yapmadan izne ayrıldımı yazayım :26:

peki cnmmm tekrar hoşgeldin o zamann yaz kuzum yaz takımın işhtiyacı var buna:KK9::KK9::KK9:

dedğin program water your body evet çok faydalı spora başlayıp sağlıklı beslenmeye çalışırsan akupunktura gerek kalmaz bence cnm izmirdemisinnn:KK16:
evet izmirdeyim.. akupunktur iyi oluyor. en azından para veriyorum az yiyeyim mantığı oluyor :)

8.TAKIM 365.ETAP

efsax ( 80,7 / 0,0 /0 /%0,0 ) bildirim yapmadı izinli

8.TAKIM ORTALAMASI %

Son düzenleme:
Günaydınnn fıstıklarrrr :KK16::KK16::KK16:
Günaydınnnn cnmmmmmm:KK16::KK16::KK16: sende durum nedirrr kuzum paylaşım alanına listeden sonra paylaşalım haftaya takım listesinde görmek isterims eni de herhangi bir itiraz gelmezse ayrıca takımın senin gibi aktif birine ihtiyacı var kuzum efsax ve moni dönene kadar seni kaptan yardımcısı olarak atasak kabul edermisin:KK19::KK16::KK16:

Olur tabi bebeğim , ben takı dükkanımdan dolayı haftasonu sadece akşam girebilirim ama haftaiçi günü tamamen ilgilenirim takımla, umarım bir itiraz gelmez, ama sanmıyorum ya , çünkü hiç dahil olamamıştım o zaman girememiştim bile takıma , ay hç de hatırlamıyorum haa çok enteresan :KK53::KK53:

Sen nasıılsın bebiş :KK19:

bu arada hanımlar.. suyla ilgili önemli bir bilgi..
içtiğiniz çay, kahve, soda bunları su miktarından sayamazsınız. günlük 3 lt sadece su içmeniz lazım.
bunu sadece diyet olarak görmeyin sağlık içinde gerekli. yazın bacaklarımız falan hep kuru olur. nemlendirici sürerek düzeltmeye çalışırız.. ama onun yerine su içsek hiç gerek kalmaz.
ayrıca böbreklerin daha az yorulmasını sağlıyor. böbreklerimiz bize çok gerekli. onunla gerçekten uzun süre birlikte olmak isteyeceğiz.
(mesaj 4)

Olur tabi bebeğim , ben takı dükkanımdan dolayı haftasonu sadece akşam girebilirim ama haftaiçi günü tamamen ilgilenirim takımla, umarım bir itiraz gelmez, ama sanmıyorum ya , çünkü hiç dahil olamamıştım o zaman girememiştim bile takıma , ay hç de hatırlamıyorum haa çok enteresan :KK53::KK53:

Sen nasıılsın bebiş :KK19:

çok tşkler bitanemmmm hafta sonu zaten yoğun olmaz buralar hafta içi ilgilenirsen süper olur tşk ederim bebişimm :KK19: listeler bitsin hatırlat yazalım paylaşıma itiraz gelmez bence de benim yarılı misafirim gelecek benim takımdaki kızlar gelmedi hala:KK14::KK14: bende bir iş bir kk yapıp duruyorum işte çok komik bir durumdayım şu an :KK9::KK9: bu sefer kalıcı olacaksın bebişim karneni alana dek devammm:KK9::KK9:

yeşimcimmm çokkkk haklısın hatta çay içtikten sonra bir bardak su içmeden diğer bardağı doldurmayın diyor uzmanlar ben böyle yapıyorum gerçi pek çay sevmem

evet izmirdeyim.. akupunktur iyi oluyor. en azından para veriyorum az yiyeyim mantığı oluyor :)

Canim benim ben hic akapuntir yaptirmadim ama duyduklarim birakinca alindigi yonunde. Sweetim harika demis duzgun beslenince gerek kalmiyor. Benim baslayali kk ya 3 hafta oldu toplam 4.6 kilo gitti ki bi tek bu hafta spor yaptim gectigimiz 2 hafta yapmadim spor. Bu hafta 1.6 verdim. 94 kiloydum. Dusunuyorum haftaya 1 kilo daha versem. 5.6 yapar ayda. Ve cok guzel yiyorum. Ne gerek var akapuntira diyorum. Bende cok dusunmustum. Buarada bende izmirliyim. Izmirin neresinden ?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

gaziemirden canım.. valla ben her yöntemi deneyen biri olarak en son buna sardım. bilmiyorum yaa bir şeyin bana destek olması lazım. kendi başına bunu beceremiyorum çünkü ben :KK43:

çok tşkler bitanemmmm hafta sonu zaten yoğun olmaz buralar hafta içi ilgilenirsen süper olur tşk ederim bebişimm :KK19: listeler bitsin hatırlat yazalım paylaşıma itiraz gelmez bence de benim yarılı misafirim gelecek benim takımdaki kızlar gelmedi hala:KK14::KK14: bende bir iş bir kk yapıp duruyorum işte çok komik bir durumdayım şu an :KK9::KK9: bu sefer kalıcı olacaksın bebişim karneni alana dek devammm:KK9::KK9:

:KK8::KK8::KK8:
Bende ofiste bi yandan proje çiziyorum bir yanden kk da ki hatunlara bakıyorum :KK9::KK9:
Senin takımda yardımcın yok mu senden başka kimse hazırlayamıyor mu cankuşum :KK31::KK31:

Bugün ki menüm :

Sabah :
dukan krep
peynir
çay

ara:
10 badem
yeşil çay

öğlen:
kabak yemeği
yoğurt

ara:
5 badem
kahve

akşam:
tavuklu salata
çorba

Son düzenleme:
canımmm menünü erken paylaşmamışmısınnn:26: programmı yaptınn şu aralardan kurtulup sen de karataya başlarsın inş bir gün:KK16::KK16::KK16:

tatlım yardımcım var henüz 2, haftası zamanla öğrenecek sorun değil gidip gelip bakıyorum proje çizerken dikkatin dağılmaz inşşş:KK19:

yeşimcim ben de Bucadayım cnmmm ayça kuzum sen hangi semtti:26:

8.TAKIM 365.ETAP

efsax ( 80,7 / 0,0 /0 /%0,0 ) bildirim yapmadı izinli

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,44

pj cnaımcım liste hazır paylaşım alanına kopyalarmısın benmi götüreyimm:26:

Bir saat yürüyüşümü yaptım öğlen.biraz sona da pazara gidiş geliş yaparım,günlük sporum tamam olur.
Listede yer aldığıma memnun oldum.Dünden beri 300 gram verdiğime de tabi.İnşallah artmaz eksilir kilolar.:KK34:

selamün aleyküm takımcım:KK3:
Uzun bir aradan sonra nihayet buradayım tabi buradan uzak kalmakla birlikte çok çok fazla aldığım kilolarla:KK25:
O kadar yoğunluğum ve koşuşturmamın arasında nasıl kilo almayı başardım bilmiyorum:KK24:benim yerimde başka biri olsa heralde buraya veda konuşmasını yapardı kilo sorunum kalmadı diye:KK36:

Ayy neyse dün dündü bugünümüze ve yarınımıza bakalım,yapcak bişe yok geçmiş için :KK31:
geçmiş ola deyip bismillah la önümüze bakacağız artık:KK55:

Geçmişi çok fazla okuyamadım, gördüğüm ,kimsenin kalmamış olması takım nerde ayol:KK52:

Yeni arkadaşlar hoş gelmişler:KK16:

Benim yokluğumda takımımı yalnız bırakmayan ve toparlayan başta akrebim olmak üzere tümmm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum:KK54:Allah razı olsun hepinizden tek tek:KK16:

Gözlerime inanamıyorum monicim sevgili kaptanım hoşgeldin döndünmüüü

Toplam 3 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 0 ziyaretçi)
KK Pro ÜyeSweetdimple, hayatttnur, moni

:KK48::KK48::KK16::KK16::KK16::21::21:
canım benim hoşbuldum,çok çok teşekkür ediyorum sana ve takımına bizi yalnız bırakmadığınız için:KK16:
Sizler olmasaydınız 8.takımda yok olup gidecekti:KK5:
Online oldum ve bir türlü okuma fırsatım olmadı sabah beri ancak görüp cevaplayabildim:KK17:

Canımcım ben geldim diye sakın bizi bırakmayın:KK52:
Size ihtiyacım çok ,fazla paylaşımda bulunamayabilirm hala koşuşturmalarım devam ediyor malesefki:KK5:

Ve en önemlisi takımdaki yeni üyeleri bilmiyorum ve tanımıyorum,ne zaman listeye girecekler vs. Gibi konularda size ihtiyacım var:44:

ayse ablammmmmmm :KK16:hosgeldınnnn ıyıkı geldınn ozlettın kendınıı :KK19::KK19:
mervemmm canımm benim hoşbuldum bitanem:KK16:
Anca gördüm ve yazıyorum canım ya, ben geldim sen izne ayrıldın bir türlü denk gelemedik.çok güzel telaşlar içerisindesin Allah bir ömür boyu mutlu huzurlu yaşam nasip etsin inşallah. Aminn:KK16:
Tüm telaşların böyle güzel şeyler için olsun:KK9:
Bu yoğunluğun arasında bile takımla ilgilendiğin için çok çok teşekkür ediyorum sana da bitanem:KK16:
Sakın tamamen kopma burdan fırsat buldukça yaz bize:KK54:

8.TAKIM 365.ETAP

efsax ( 80,7 / 82 /-1,3 /% -1,61)

8.TAKIM ORTALAMASI %

Tatlım listeye kendimi ve efsaxın kilosunuda ekliyorum bilgine.
şöyleki;ortalama zaten % 30 un altında (listede iki kişi olduğu ve mevcut ortalama ikiye bölündüğü için) o yüzden sonuç takımı etkilemeyecek hem haftaya kilo vermiş oluruz o zaman da etkilememiş olur:KK34:
Ben listeyi düzenliyip tekrar paylaşıma götürcem:nazar:

X