Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3:

Bugün biraz geç uyandım ama işlere girişmeden bir sizlere bakayım dedim :KK34:
Yatak odasından salondaki bazanın altına koyacaklarımı ayıklayacağım bugün :KK34: birde çamaşır yıkıyacağım mecbur iki posta :KK33:
Yarın bütün gün dışarda olacağım diye bugün biraz fazla iş yapmam lazım :KK1: perşembede gün varmış ve ben yine unuttum :KK1: Allahtan benim çakma elti ( eşimin amcasının gelini ) aradıda hatırlattı bak perşembe bendeyiz diye :KK1:
Anammmmmmmmmmm gezmek çok güzelde evdeki işlerde kendi kendine bitseydi iyidi :KK1:

Hmm güzel görünüyor menü ama spagetti tabağı ne kadar büyüktü bilemiyorum :KK53:
Afiyet olsun :KK34:

Çok büyük değildi tabak :KK34: hatta şeytan bir ara az birşey daha al dedi ama uymadım :KK1:

Kizlar ya hastayim atesim 38-39larda heryerim agriyo o yuzden bugun menuyu yazip cikicam kusura bakmayin :KK43:
Sabah: bi bardak sut
Oglen: 1 kepce corba 5-6 catal makarna
Ara:2.5 tane altinbasak odun biskuvilerden biraz yagsiz beyaz peynir bi sekersiz cay
Aksam: kiymali karnibahar bi kase yogurt
Ara:yarim muz yarim portakal yarim elma
Su:2.5 lt
Spor:yok :KK43:(
Umarim bi an once iyilesirim de baslarim spora ya hava buuuzzz gibiydi bugun sikintidan butun gun en bastan lost izlemeye basladim :KK43:

Geçmiş olsun canım :KK71:

iyi akşamlar hanımlar
hepinize bol sporlu az kalorili bir akşam diliyorum,
bügünkü mönümm
sabah.:1 bardak süt
1 haslanmış yumurta
1 dilim ekmek
5 zeytin
ara:yeşil çay,
3 kayısı
ögle
kabak
lor peynirli salata
1 dilim ekmekü
ara:1 elma
yeşil çay
akşam
y fasulye
1 dilim ekmek
salata
2 kaşık pilav
suan:1 bardak süt kahveli
su 3 lt den biraz fazla
spor 80 dk

Çok güzel bir gün olmuşşş.Özellikle su miktarı süper.Ben kendimi zorluyorum su içmek için,yoksa hiç aklıma gelmiyor.

Kizlar ya hastayim atesim 38-39larda heryerim agriyo o yuzden bugun menuyu yazip cikicam kusura bakmayin :KK43:
Sabah: bi bardak sut
Oglen: 1 kepce corba 5-6 catal makarna
Ara:2.5 tane altinbasak odun biskuvilerden biraz yagsiz beyaz peynir bi sekersiz cay
Aksam: kiymali karnibahar bi kase yogurt
Ara:yarim muz yarim portakal yarim elma
Su:2.5 lt
Spor:yok :KK43:(
Umarim bi an once iyilesirim de baslarim spora ya hava buuuzzz gibiydi bugun sikintidan butun gun en bastan lost izlemeye basladim :KK43:

Çok geçmiş olsun.Menüde gayet başarılı

günaydın bayanlar
bugün güne pek de hoş başlamadım ama toparlayacağım:26:

Off al benden de o kadar. :KK43:
ne olacak bu halimizzz :KK43:(

kızlar dünkü menüm
sabah 1 bardak nescafe (yarım yağlı süt ile)
1 kase nesfit (yarım yağlı süt ile
öğle 1 yümurta
1 dilim beyaz peynir
1 dilim kepek ekmeği
ara 1 nescafe, 1 bardak kayısı çayı,1 çikolata 87 kalori
akşam hiç birşey (çikolata yediğim için)
ay kızlar dün çok zor dayandım ev arkadaşım bir sürü şey yedi ama tek lokma sürmedim ağzıma =) kendimle gurur duyuyorum dün çok yorgun olduğum için 45 dakika spor yaptım eve zaten 10 da geldik 3 litre suyumu içtim

Valla iyi dayanmışssınn.
İradenden dolayı tebrik ediyorum.

kızlar selam
yoğunluktan giremiyorum,arada okuyorum sadece.
kursum da haftada 3 güne çıktı.derslerde ağırlaştı,hem ing kursumda hem de aöf de.aöf derslerimede çalışmam gerekiyor bildiğiniz gibi hiç bir şeye yetişemiyorum artık.

kiloda veremiyorum aksine vermeliyim dedikçe her gün daha da kilo almaya başladım,sebebini bilmiyorum çözemedim.sanırım stres yaptım kendime ve her şey ters gitmeye başladı.
ben izne ayrılmaya karar verdim,dönermiyim onuda bilmiyorum dönersem ne yaparım oda muamma şu an.

kaptan yardımcım efsax da bu ara giremiyor, ben kaptanlığı ona devredeyim.aranızdan 2 kişiyide kaptan yardımcısı yapalım.

takım içi kuralları da kendinize göre belirlersiniz.ben cuma günleri listeyi hazırlayıp paylaşırım,efsax dönüp takım düzene girene kadar.

cuma günü saat 11 e kadar kilo bildirmeyi unutmayın kızlar..

cuma günü görüşürüz..

***8.TAKIM 352.ETAP***

Moni(100,0/0 /0 /% 0)izinli
Nice15( 63,2/ / / % )
phalanx(60,5/ / / /% )
ceco34 (117,6/ / /% )
turuncu (72,2 / / / % )
efsax(82,0// /% )
heydoktorr ( 56,5// / % )
ukalasey (76,5 / / / % )
burukcay( 66,7 / / / % )yeni üye kilosu 2ye bölündü hedef kilo 58

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
kızlar selam
kursum da haftada 3 güne çıktı.derslerde ağırlaştı,hem ing kursumda hem de aöf de.aöf derslerimede çalışmam gerekiyor bildiğiniz gibi hiç bir şeye yetişemiyorum artık.

kiloda veremiyorum aksine vermeliyim dedikçe her gün daha da kilo almaya başladım,sebebini bilmiyorum çözemedim.sanırım stres yaptım kendime ve her şey ters gitmeye başladı.
ben izne ayrılmaya karar verdim,dönermiyim onuda bilmiyorum dönersem ne yaparım oda muamma şu an.

kaptan yardımcım efsax da bu ara giremiyor, ben kaptanlığı ona devredeyim.aranızdan 2 kişiyide kaptan yardımcısı yapalım.

takım içi kuralları da kendinize göre belirlersiniz.ben cuma günleri listeyi hazırlayıp paylaşırım,efsax dönüp takım düzene girene kadar.

cuma günü görüşürüz..

hep kendimizi erteliyoruz

hep kendimizi erteliyoruz
aynen tatlım,koşuşturma içinde hep kendimizi erteliyoruz.hiç bir şeye yetişemiyorum artık.buda kiloma kötü olarak yansımaya başladı 2 aydır toparlamaya çalıştıkça daha kötü duruma geldi.çıkmaya çabaladıkça batıyorum tabiri caizse.
kendime dinlicem bi süre,o yüzden izne ayrılma ve kaptanlığı bırakma kararı aldım.

aynen tatlım,koşuşturma içinde hep kendimizi erteliyoruz.hiç bir şeye yetişemiyorum artık.buda kiloma kötü olarak yansımaya başladı 2 aydır toparlamaya çalıştıkça daha kötü duruma geldi.çıkmaya çabaladıkça batıyorum tabiri caizse.
kendime dinlicem bi süre,o yüzden izne ayrılma ve kaptanlığı bırakma kararı aldım.
dimi seni çok iyi anlıyorum eşimizi ertelemiyoruz çocuk isteyince yapıyoruz yemek isteyince çamaşır isteytince ne olursa olsun annemi sev deyince seviyoruz ertelemiyoruz. çocugumuz seviyoruz okula gönderiyoruz üstüne titriyoruz gözüne bakıyoruz aglamasın istiyoruz.onu ertelemiyoruz okula gidiyoruz sırf başkaları bişey demesin diye işsiz güçsüz olmayalım para kazanalı çolok çocuk ertelenmesin diye hayata hersşyi sıgdirıyoruz ama kendimizi asla.....
üzüldüm geçen sene bende böyleydimmmm

ne oldu tatlım aman boşver kaçamak yaptıysan olabilir üzülme extra spor yaparsın

canım tost yedim sabah ya sorma ama dediğin gibi üzlmeye gerek yok öğle yemedim dengeledim ve bol yeşil çay ve su içtim 2 litre su içtim akşamda 1 litre daha içerim 3 litreye tamamlaqrım ve spor yaparım inşallah

Anammmmm kızlarrrrrrr yorgunluktan ölüyorummmmm :KK1:

Ay yatak odasınada girmez olaydım :KK1: baştan savma işte yapamıyorum girmediğim köşe kalmadı :KK1:
Aslında çok az işim kaldı ama bir 10 dakika mola vereyim dedim :KK34:
Ütülenecek eşyaları görseniz böyle olursunuz :KK52::KK52::KK52::KK52:
Kaç gündür yıkayıp yıkayıp duruyorum sanki hiç ütülenmeyecekmiş gibi :KK1: Neyse artık kızımla dönüşümlü ütüleyeceğiz onları :KK1:

Olmadı bu gece nöbetçi olurum :KK1: yoksa o ütüler hayatta bitmez :KK1:
Biraz evvelde eşimin halası aradı bir kaç gün sonra sana geliceğiz diye :KK1:
Yarın dışardayım, ertesi gün akraba günü var oraya gidincede günüm bitmiş oluyor :KK53: o yüzden ütüleri aradan çıkarmam lazımki olurda cuma günü halalar gelirlerse işim bitmiş olsun :KK34:

Anammmm ne nankör iş şu evhanımlığı :KK1: hem beleşe iş yapıyorum hemde devamlı bitmek bilmiyor işler :KK1:
Şöyle pasaklı bir kadın olupta umursamasaydım ne güzel olurdu :KK1: ama eşimde cins bir gün ellemiyeyim ( es kaza :KK1: ) hemen der hadi yapamıyorsan beraber yapalım diye ama bu sefer en ufak şeyde eee bende yardım ediyorum etmesem ne olur halin diye havalara giriyor tipik erkek işte :KK1: o yüzden ben bulaşsın ne koksun :KK1:

kızlar selam

cuma günü görüşürüz..

Canım Allah yardımcın olsun :KK71:
Okadar spora gitmene rağmen kilo alman gerçekten stresten dolayı bence :44: yoksa başkası yapsa bukadar sporu eminim iğne ipliğe dönmüştü :KK50:
Kader arkadaşım benim ikimizde farkındaysen zayıflayacağız diye kendimizi yırttıkça daha beter şişiyoruz :KK53::KK53::KK53:
Bencede sen bir müddet herşeyi oluruna bırak canım :KK34: şimdi kurstu yok evinle ilgili işler birde oğlanın düğünü iyice trafo gibi gerilmişsindir stresten :26: Herşeyi oluruna bırak ve bir 10 gün en azından diyet modundan uzak dur emin ol farkında olmadan kilo vermiş olarak döneceksin aramıza :KK34:

Fırsat buldukça görüşürüz nasılsa senle canım :KK71: Çokta uzak kalma bizden :KK34: Şu yoğunluğunu bir düzene sokta bir araya gelip uzun uzun sohbet edip stres atalım :KK1: ondan sonra nasılsa full enerji dönersin yine kaptanlığa :KK34:

Son düzenleme:
kızlar selam

cuma günü görüşürüz..

ayşe abla üzüldüm şimdi
tamam izie ayrıl ama geri dön lütfen sensiz olmaz
hem izinde toparlanırsın sen bir ara ne kadar da güzel kilo veriyordun
hem bak takımımızda düzene girdi çok azimliyiz hpimiz

Dünkü menüm

sabah:1 dilim çavdar ekmeği,acı sos

öğle:1 tabak sarma

ara:1 bardakta muzlu çikolata şelalesi

akşam: Etli ekmek kola

ara:mısır

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Allahıma şükürler olsun ki sonunda yatak odasıda bitti :KK76::KK76::KK76:
Tabi bende bittim o ayrı konu :KK1:
Büyük kızda bugün kendi odasını toplayıp bitirdi :KK34: bir tek dağ gibi ütülerim var ama onlarında hakkından gelirim evvel Allah :KK35:

Şimdi akşam yemeğimi ancak ocağa koydum ama zaten iki dakikada olucak birşey :KK1: haşlanmış brokoli + sarımsaklı yoğurt öndende tarhana çorbası :KK34:
Eşiminde Allahtan işi biraz uzadıda o gelene kadar yemekte hazır olur :KK34:

iyi akşam kızlar çok vaktim yok bugün bütün mesajları okuyamadım menümü girip çıkmayı düşünüyorum.

sabah : 1 dilim ekmeğe tost , 2 dilim muz

ara : 2 kepekli grissini

öğle : az yağda 1 yumurta , bol domates salatalık 5 zeytin çay

ara : 1 fincan nescafe

akşam : 1 but haşlanmış tavuk , 4 kaşık yoğurt , bol domates salatalık, çeyrek dilim ekmek

su : 1,5 litre spor : şuan yapmadım ama 1 saat sonra oryantal oynayıp mekik çekmeyi düşünüyorum

kızlar selam

cuma günü görüşürüz..

canım üzüldüm böyle düşünmene her insanın böyle bunaldığı zamanlar olmuştur bence silkelen kendine gel tamam bu hafta izin al çok yorulduysan ama yine de gir ben de çok yoğunum hem okul , hem dersane , kpss üstelik bi de çalışıyorum yarım saat de olsa girecek vakit buluyorum hem bana da iyi geliyor bence bu hafta kendinle kal öncelikli işlerini hallet sonra yine gel kilo vereyim diye takıntı yapıyor musun ? ya da farkında olmadan yediğin şeyler mi değişti bilemiyorum ama kilo veremiyorum diye sıkıntıya girme sen diyosun şu 2 - 3 günlük protein diyetleri var diye onlardan yap moralin yerine gelsin tartıda eksileri görünce sonra biraz motive olursun belki bilmiyorum aklıma da başka bişey gelmiyor her şey olacağına varır bu zamana kadar neleri halletmedik ki hayatımızda ... Onları düşün belki iyi gelir

X