Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ayşeciğim benim kilom iki haftadır 58 acaba isveç diyeti yapsam mı durdu resmen kilo vermem ve kaçamak yapmadığım halde

Neyse kızlarrrrrr ben kaçayım

Az biraz işim var sonrada kuzuyu yine parka çıkaracağım hem o deşarj olsun hemde ben kızkardeşimle buluşup oradaki aletlerde biraz spor yapmış olurum

Koltukcuda ararsa artık eşimi çebten arasın

mesaj 4
kızlar benim
geçen haftaki kilom 58.5
bu haftaki kilom 58.00
spor 630 dk
mesaj sayım 33
moni bunu beğendi

Ayşeciğim ellerine ve emeğine sağlık canım
Şimdiden çoook teşekkür ederiz
İnşallah ortalamamız yüksek çıkar
moni bunuda beğendi

hergun en az 90 dk spor yapıyorum yürüyüş + tae bo(bol kalori yatırıyo.çünkü yok hareket ieteyen bi spor)yediklerimede dikkat ediyorum azami sekilde
moni bunuda beğendi
tatlım senin hedef kilon nedir

mesaj 4
kızlar benim
geçen haftaki kilom 58.5
bu haftaki kilom 58.00
spor 630 dk
mesaj sayım 33
hedef 50 kilo
moni bunu beğendi

ayşeciğim benim kilom iki haftadır 58 acaba isveç diyeti yapsam mı durdu resmen kilo vermem ve kaçamak yapmadığım halde
tatlım sana 3 günlük protein diyeti yaptıralım,3 günün sonunda kilo direncinin kırıldığını göreceksin sonrasında normal diyetine devam edersin
birazdan paylaşıcam listeleri,sen kendine uygun olanı seçer uygularsın

sağoll canım benim

65 olmak istiyorum

slm kızlar...Ş.dışından yatılı misafirlerim olduğu için giremiyorum foruma..

Kilom sabit kızlar.Bir kaç gündür wc sıkıntım olduğu için etkilediğini düşünüyorum.
Artık haftaya güzel kilo vermiş olmak istiyorum.

(72.2 / 72.2 / 0 / 0 % )

Spor : 180 dk civarı(dışarda yürüyüş)
Mesaj 21

bir kaç tane 3 günlük listem vardı bilgisayarımda bulamıyorum
1 tane yazıyorum diğerlerini bulunca eklicem.

bu diyeti sadece 2 haftadan fazla süre kilosu sabit kalanlar isterlerse yapabilirler.diğerleri yapmasın..

3 gün yapılacak diyet(3 günden fazla yapmayın)
Sabah:
Açık çay (şekersiz veya doğal tatlandırıcılı)
2 kibrit kutusu beyaz peynir
1 ince dilim esmer ekmek

Ara Öğün: 1 porsiyon meyve

Öğle: 3 köfte kadar ızgara veya haşlama tavuk veya ekmeksiz köfte
1 su bardağı yoğurt

Ara öğün: 1 porsiyon meyve

Akşam: 1 su bardağı yoğurt
1 ince dilim esmer ekmek

Ara öğün: 1 porsiyon meyve

Son düzenleme:

Canim sakiiin sok diyet yapma metabolixmani mahvediyo sonra geri aliyosun kaslarin eriyo ben iki gunluk ayran detoksunu okumustum yagdan verdigi kanitlanmisti sabah normal kahvalti yapiyosun sonra gun icinde kahvaltidan sonra iki sat araliklar icinde bi litre ayrana 2 salatalik rendeleyip bi avuc mercimek bi avuc bulgur bi avuc nohut haslayip koyuyosun istersen baharat da koy baya da tok tutuyo tadi da kotu digil :)) ama 2 gunden fazla olmamali yoksa metabolizman alisiyo ni de 9 hayat cayini duydunmu bilmiyorum baya bi istahi onluyodu :))

***8.TAKIM 351.ETAP***

Moni(100,0/0 /0 /% 0)kilosu sabit
Nice15( 64,6/ 63,2/0,7 / % 1,09)geçen hafta kilo bildirmediğinden kilosu 2'ye bölündü
phalanx(60,5/60,5/0/0 /% 0) kilosu sabit
ceco34 (118,0/117,6 /0,2 /%0,17 )geçen hafta kilo bildirmediğinden kilosu 2'ye bölündü
turuncu (72,2 / 0/ 0/ %0)kilosu sabit
efsax(82,0/82,0/0 /%0 )kilosu sabit
heydoktorr ( 59,1/56,5 / 1,3 / %2,20 )yeni üye kilosu 2'ye bölündü ,hedef kilo 55

8. TAKIM ORTALAMASI:%0,50

kızlar bu hafta takım yüzdemiz %50
hepinizi tebrik ediyorum inşallah bundan sonraki haftalar daha güzel kilolar verip derecelere giricez

hangi takımın birinci oldugu ne zaman açıklaynıyor ve nerde yayımlanıyor acaba kaptan

çok sağol canım benim evet canım benim ben de kayısı çayı kullanıyorum ve çok iyi gerçekten tavsiye ederim

çok teşekkürler fıstığım bilgilerin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…