Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar nihayet 3 günlük protein diyetlerini buldum:nazar:
siz arasından kendinize uygun olanı seçersiniz.

tekrar uyarıyorum;2 haftadan fazla kilo vermeniz durmuşsa ,sadece isterseniz uygulayabilirsiniz..
normal günlük diyet değildir sadece kilo vermeler durduğunda uygulanabilir..

1.liste
sabah
1 haşlanmış yumurta
bir bardak süt
2 dilim peynir

ara
bir minik kase yoğurt

öğle
1 porsiyon et veya 5 adet ekmeksiz köfte veya bir büyük balık
salata

ara
1 dilim peynir
domates,salatalık

akşam
öğlenin aynısı

gece 1 bardak süt

2.liste(protein )
sabah
2 yumurtayla az yağlı omlet
1 dilim beyaz peynir

ara
bir su bardağı yoğurt

öğlen
ızgara et salata

ara1 meyve ile yoğurt karıştırııp yenecek

akşam
1 yumurta ile menemen
1 dilim peynir

ara
1 minik yoğurt

3.liste

sabah
açık çay(şekersiz yada tatlandırıcılı)
2 kibrik kutusu kadar beyaz peynir
1 ince dilim esmer ekmek çeşidinden

ara
1 meyve

öğle
3 köfte kadar ızagara veya haşlanmış tavuk veya köfte
1 su bardağı yoğurt

ara
1 meyve

akşam
1 su bardağı yoğurt
1 ince dilim esmer ekmek çeşidi

ara
1 meyve

4.liste

sabah
1 haşlanmış yumurta
1 bardak süt
2 dilim peynir

ara
bir minik kase yoğurt

öğle
1 porsiyon et veya 5 ekmeksiz köfte veya 1 büyük balık
salata

ara
1 dilim peynir
domates salatalı

akşam
öğlenin aynısı

ara
1 bardak süt

5.liste

sabah
1 bardak kefir
1 yumurta
1 dilim peynir
1 dilim esmer ekmek

ara
1 bardak süt
2 tam ceviz

öğle
ton balıklı veya peynirli salata
ayran veya kefir

ara
1 meyve
1 minik süt

akşam
2 yumurta ile menemen
salata

gece
1 bardak tarçınlı süt veya 1 bardak kefir

tatlım benimde boyum 158 kilom 58 ilk hedefim 50 ama kötü olmazsa 48 olmak istiyorum bakalım geçen sene bu kiloyu bile hayal edemezdim son 8 işte =)))

İdeal kilon kac ki onun altina dusme ya o zaman bi garip oluyo insan kivrimlari filan gidiyo gecensene kactin :) bakalim ben bi 58i gorsem aah ah simdi de evdeyim bugun bos durmiyim arada diye 2 mil yurudum leslieyle kilo almak ne kadar kolay ya verirken damarim catliyo :KK43:

Canım Rabbim güle güle oturmayı nasip etsin ...Aminnnnnnnn
Valla bir odaya tadilat yaptım öldüm bittim seni düşünemiyorum bile :KK1:
Allah yardımcın olsun gerçekten çok zordur eminim:KK34:

Aaa hakikaten iyi oldu hatırlattığın :KK34: bende pazartesi gitmeyi düşünüyordum küçük kuzum öksürüyor hafif diye :KK34: gitmişken bir sorayım bari ama bu seferde her hafta gel bize yaptığın adım sayısını bildir yada gel tartıl demesinler :KK1: hayır sorun değilde her gün 10 000 adım yapabilirmiyim onu bilmiyorum :KK34:

yok canım demezler :KK1: yarım saat yürüsen bile o kadar çok adım atmış oluyorsun ki sen bile şaşırıyorsun ben ilk gün 7000 yapmıştım 2.gün 10300 yaptım sonra 10500 sırayla çoğalıyor canım

başlangıç kilonuda 76 yazmışım,1 haftada hiç kilo veremedinmi:44:
başlangıç kilon kaç tı senin?

sonradan düzeltme yapmadım mı canım 77 kiloymuşum şimdi tartım dijital değil 76 ile 76.5 arasında bir yerdeyim

***8.TAKIM 351.ETAP***

Moni(100,0/0 /0 /% 0)kilosu sabit
Nice15( 64,6/ 63,2/0,7 / % 1,09)geçen hafta kilo bildirmediğinden kilosu 2'ye bölündü
phalanx(60,5/60,5/0/0 /% 0) kilosu sabit
ceco34 (118,0/117,6 /0,2 /%0,17 )geçen hafta kilo bildirmediğinden kilosu 2'ye bölündü
turuncu (72,2 / 0/ 0/ %0)kilosu sabit
efsax(82,0/82,0/0 /%0 )kilosu sabit
heydoktorr ( 59,1/56,5 / 1,3 / %2,20 )yeni üye kilosu 2'ye bölündü ,hedef kilo 55
ukalasey (77,0 /76,5/ 0,5 / % 0,65 )yeni üye,hedef kilo 63
8. TAKIM ORTALAMASI:%0,51

İdeal kilon kac ki onun altina dusme ya o zaman bi garip oluyo insan kivrimlari filan gidiyo gecensene kactin :) bakalim ben bi 58i gorsem aah ah simdi de evdeyim bugun bos durmiyim arada diye 2 mil yurudum leslieyle kilo almak ne kadar kolay ya verirken damarim catliyo :KK43:

ayy hiç sorma tatlım resmen eziyet =)) tatlım geçen sene 73 kiloydum kkk =) ideal kilom 51 görürsün tatlım benim merak etme valla istedikten sonra herşey oluyor

***8.TAKIM 351.ETAP***

Nice15( 64,6/ 63,2/0,7 / % 1,09)geçen hafta kilo bildirmediğinden kilosu 2'ye bölündü
ceco34 (118,0/117,6 /0,2 /%0,17 )geçen hafta kilo bildirmediğinden kilosu 2'ye bölündü
heydoktorr ( 59,1/56,5 / 1,3 / %2,20 )yeni üye kilosu 2'ye bölündü ,hedef kilo 55

Ellerine saglik caniim bence takim olarak ciddi anlamda iyi gitmeye basladik :) bundan sonraki haftalar cok cok daha iyi olsun insallah hepimiz hedeflerimize ulasalimm :) Kilo vermesi duran arkadaslara sesleniyorum sakin pes etmeyin ben o kadar uzun sure 59da takildim ki spor+kacamaksiz diyete ragmen sonra birdenbire direnc kirildi ve daha hizli inmeye basladi sadece sabir ve devam etme lazimmis benden soylemesi :)

***8.TAKIM 351.ETAP***

hayırlı uğurlu olsun canım liste çok güzel olmuş maşallah :nazar: en kısa zamanda hep birlikte bol bol kilo verelim inşallah :KK8::KK16:

***8.TAKIM 351.ETAP***

8. TAKIM ORTALAMASI:%0,50

kızlar bu hafta takım yüzdemiz %50:nazar:
hepinizi tebrik ediyorum inşallah bundan sonraki haftalar daha güzel kilolar verip derecelere giricez:21:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Harika bir sonuç maşallah :KK34: İnşallah her hafta böyle güzel sonuçlar çıkar :KK34:
Harikasınız kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kızlar nihayet 3 günlük protein diyetlerini buldum:nazar:
siz arasından kendinize uygun olanı seçersiniz.

tekrar uyarıyorum;2 haftadan fazla kilo vermeniz durmuşsa ,sadece isterseniz uygulayabilirsiniz..
normal günlük diyet değildir sadece kilo vermeler durduğunda uygulanabilir..

1.liste
sabah
1 haşlanmış yumurta
bir bardak süt
2 dilim peynir

ara
bir minik kase yoğurt

öğle
1 porsiyon et veya 5 adet ekmeksiz köfte veya bir büyük balık
salata

ara
1 dilim peynir
domates,salatalık

akşam
öğlenin aynısı

gece 1 bardak süt

2.liste(protein )
sabah
2 yumurtayla az yağlı omlet
1 dilim beyaz peynir

ara
bir su bardağı yoğurt

öğlen
ızgara et salata

ara1 meyve ile yoğurt karıştırııp yenecek

akşam
1 yumurta ile menemen
1 dilim peynir

ara
1 minik yoğurt

3.liste

sabah
açık çay(şekersiz yada tatlandırıcılı)
2 kibrik kutusu kadar beyaz peynir
1 ince dilim esmer ekmek çeşidinden

ara
1 meyve

öğle
3 köfte kadar ızagara veya haşlanmış tavuk veya köfte
1 su bardağı yoğurt

ara
1 meyve

akşam
1 su bardağı yoğurt
1 ince dilim esmer ekmek çeşidi

ara
1 meyve

4.liste

sabah
1 haşlanmış yumurta
1 bardak süt
2 dilim peynir

ara
bir minik kase yoğurt

öğle
1 porsiyon et veya 5 ekmeksiz köfte veya 1 büyük balık
salata

ara
1 dilim peynir
domates salatalı

akşam
öğlenin aynısı

ara
1 bardak süt

5.liste

sabah
1 bardak kefir
1 yumurta
1 dilim peynir
1 dilim esmer ekmek

ara
1 bardak süt
2 tam ceviz

öğle
ton balıklı veya peynirli salata
ayran veya kefir

ara
1 meyve
1 minik süt

akşam
2 yumurta ile menemen
salata

gece
1 bardak tarçınlı süt veya 1 bardak kefir

Canım ellerine ve emeğine sağlık :KK71:
Hemen bunları kayıt edeyimde lazım olursa elimin altında olsun :KK34:

Son düzenleme:
Kızlarrrrrrrrrrrr öğlen parka çıktım kızımla :KK34:

Aslında hava biraz serin gibiydi ama yinede çıkıp hava alalım dedik ki iyikide çıkmışız :KK34:
Kızkardeşimle buluşup sohet ettik küçük kuzum parkta oynarken :KK1:
Sonrada birlikte spor aletlerine geçip bir 20 dakika da olsa spor yaptık :KK76::KK76::KK76::KK76: sonrada birlikte çarşıda baya bir dolaştık ( marketlere girip çıkmış bile olsa oda bir yürüyüş oldu gibi :KK1: malum biz abla kardeş yavaş yürümeyi bilmiyoruz :KK1: )

Karar verdik her hafta en azından 2 kere öyle buluşup spor yapacağız :KK34: ufaktan da olsa biryerlerden başlamak lazım :KK34:

İyi aksamlar kizlaar hemen menumu girip derse oturucam :)
Sabah: 1 yumurta, yesillik
Oglen: 4 kasik ispanak, kucuk 1 kase yogurt.
Ara: yarim elma. Sonra 75 dk yuruyus yaptim donunce: 1 cay bardagi ayran, 4 badem.
Aksam: 1 kepce tarhana corbasi, 6 tane lahana sarmasi.
6da bitti yeme icme artik yatana kadar su:)

İyi aksamlar kizlaar hemen menumu girip derse oturucam :)
Sabah: 1 yumurta, yesillik
Oglen: 4 kasik ispanak, kucuk 1 kase yogurt.
Ara: yarim elma. Sonra 75 dk yuruyus yaptim donunce: 1 cay bardagi ayran, 4 badem.
Aksam: 1 kepce tarhana corbasi, 6 tane lahana sarmasi.
6da bitti yeme icme artik yatana kadar su:)

Afiyet olsuuun da 6dan sonra bsey yemeden nasi dayanican ya ben daha aksam yemegi bile yemedim de bugun annen sakinmis galba :KK70: :))

Kizlar bugun oldum galba cuma gunum kacamak gunum gibi bisey olmustu bugun tartilip yarim kilo verdigimi gorunce gaza geldim ya :))
Sabah: domates salatalik biber beyaz peynir yarim dilim tam bugday ekmegi zeytin iki tane sekersiz cay haslanmis yumurta
Ara: orta sekerli turk kahvesi
Ara: 1 cig kofteee
Oglen: bi yarim ikitane cig kofteden durum (heydoktorr cok cinlattim kulaklarini cig kofte yerkenn) iki sekersiz cay biraz beya peynir bi tane ekler
Ara: 1 bardak yarim yagli sut
Aksam: bi tabak zeytinyagli enginar
Ara: 5-6 tane ekleeer :))
Hemen kizmayin ama ilk basta sabah kalktim normalde benim butun sporum 40 dakka filan jillian uyguluyorum bugun sabah ilk leslieyle 2 mil yurudum ustune annem tutturdu yuruyuse cikalim diye istanbulda oturanlar bilir baya tempolu bi sekilde ortaklar caddesinden sisliye sisliden osmanbey rumeli caddesindn macka ordan besiktas ordan ihlamur kasri bide haa buz gibiydi cok usuduk orda benim gecn sene her gittigimde yedigim bi cigkofteci vardi ordan topu topu 12 tanecik aldik :)) ustune de ekler aldik iste toplam 1.30 saat yuruduk ustunee eve geldik cidden cok yprulmustum ama oturdum 40 dakka da jillianin bacak programjni yaptim suan titriyo dizlerm :KK43:( ama huzurluyum artik ne kacamak yapicaksam fazla spor var banaa :))

Sagol canim ben 5te filan yedigimizde de dayaniyodum genelde de gece boyle zihnimden tatlilar film seridi gibi geciyodu :KK70: pek konusmadigimizdandir:))

Ben bugun baya fazla kacamak yaptim ya yani daha yapicam da :KK70: o cok fena iste hele hele ders calisirken insan bi fena oluyo :KK43: hadi ya araniz kotumu:KK43:

Ben bugun baya fazla kacamak yaptim ya yani daha yapicam da :KK70: o cok fena iste hele hele ders calisirken insan bi fena oluyo :KK43: hadi ya araniz kotumu:KK43:

Cig kofte candir valla afiyet olsun :)) tartida az gorunce benim de hep gaza gelip yiyesim geliyo gerci gormeyince de lanet olsun ye gitsin kafasi var iste bunlar hep yemek yemeyi sevmek ya :KK70: yarin ben de arkadaslarla buluscam gerci bana kalsa yapmam kacamak beni bilirsin :KK70: ama o ortamda gume gidersem diye sabahtan yurumeyi planliyorum :KK70: kus degiliz de oyle pek birbirimizle muhattap olmuyoruz :KK70:

X