Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar bugünkü menüm

sabah : yarım muz , 1 elma

ara kuşburnu çayı

öğlen kaşarlı tost , soda

ara 1 paket çikolata regl dönemim başladı da

akşam 1 tabak yoğurtlu makarna

Sabah eynir - kaymak - 2 dilim ekmek - rezene çayı
Öğle : 4-5 fındık - 1 avuç fıstık
Akşam : bol salata - yarım tabak makarna ( kepekli makarna )

Vuhuu iste ben irade diye buna derim okurken bile canim cekti hahah aciktim sanirim ya su iciyim sakiz filan cigneyim bari bak bunlari bize moral bozuklugu dusunduruyo benim de deminden beri miranin agzina kurekle vurasim geliyo hahah

Off ben de yemiyim diye bi lbucuk litre daha su ictim dokunsan patlicam gozlerimden su cikicak

Sabah eynir - kaymak - 2 dilim ekmek - rezene çayı
Öğle : 4-5 fındık - 1 avuç fıstık
Akşam : bol salata - yarım tabak makarna ( kepekli makarna )

Masallah ya ben ne bulsam yiyorum gibi nasi alistridin kendini bu kadar az yemeye

kızlar bugünkü menüm

sabah : yarım muz , 1 elma

ara kuşburnu çayı

öğlen kaşarlı tost , soda

ara 1 paket çikolata regl dönemim başladı da

akşam 1 tabak yoğurtlu makarna

Ayy ne guzel cikolata yemisstin ben en son 17 subatta kucuk milkanin milkiniksleri var onun bi tanesinin yarisini yemistiiim :'(

1-2 gün misafir geldi yemeye zaman bulamadım öyle alıştım :)

Gunaydin kizlar :) bugun gune erken ve hareketli basladim ve maalesef butuuun gun ders calismak zorunda kalicam gibi sinavlar geliyo malum masa basinda olunca da benim istah tavan o yuzden bugun icin planladiklarimi yazayim da dedim irademe sahip cikayim :)
Sabah uyandim besi bi yerde cayimi ve 2 bardak suyumu icip yarim elma yiyince yuruyuse ciktim.
*35 dk yuruyus, 3 tur kosu, 10 dk bisiklet, 30 dk fitness ve 100 ip atlama.
Spordan yaklasik bi bucuk saat sonra;
Kahvalti: annemin zoruyla bi dilim ince yufka yedim yaninda yesillik, sekersiz cay.
Kahvaltidan yeni kalktigim icin ogle yemegi dusunmuyorum aralarda meyve veya diyet biskuvi yerim aksam da guzel bi salata brokoli bi de annem ne yaparsa artik bi tadina bakariz :)) hepinize iyi gunleeer iyi haftasonlari :))

Spor süper olmuş menüde güzel daha ne olsun :) alkışşşşş

dediğim gibi canım regl dan dolayı yedim yoksa çikolata yoook :)

kızlar nerelerdesiniz ne yapıyorsunuz ? kayıplara karıştı sayfa sakinleri

Benim de sinavlar basliyo ya ne guzwl saat 12ye kadar sen masallah yerinde durmamissin :))

dediğim gibi canım regl dan dolayı yedim yoksa çikolata yoook :)

Olsun ya keske cikolata iyeti filan olsaydi evet cidden biz geldik sayfa sakinlesti

Benim de sinavlar basliyo ya ne guzwl saat 12ye kadar sen masallah yerinde durmamissin :))

Olsun ya keske cikolata iyeti filan olsaydi evet cidden biz geldik sayfa sakinlesti

Kizim sil su smileylerini! ayrica hakketen sayfa bayaa baya durgun be :) evet ya sabah sabah baya aktik iyi oldu su anda da evde misafir var yine gerisini sen dusun )

Kizim sil su smileylerini! ayrica hakketen sayfa bayaa baya durgun be :) evet ya sabah sabah baya aktik iyi oldu su anda da evde misafir var yine gerisini sen dusun )

Elimde digil ya bu ara ne yesem yariyo gibi gerci bohazimi tutamiyorum ki eyvaaah misafir varsa mukemmel yemekler tatlilar da vardir kolay gelsin

Unutmadan bugunku yediklerimm:
Sabah:
Yarim dilim tam bugday ekmegi domates salatalik beyaz peynir 2 dilim salam 2 az sekerlo cay yesil zeytin bi haslanmis yumurta
Ara: orta sekerli turk kahvesi
Ara:3-4 kasik corba
Oglen: 1 az swkerli cay 2 tane altinbasak tahta gibi diyet biskuvileri varya ondan biraz yagsiz beyaz peynir azicik yesil zeytin
Ara: 1 bardak az yagli sut
Aksam: tas kebabi pilav pure (( cok pismanim ya cidden ama annem cok ozenmis tutturdu ye diye kiramadim ne zamandir yemiyodum yaninda da tuzsuz ayranla yesillik
Su: 3 litre
Spor da 6w6p 1/3 yaptim bugun butun sirtim simitlerim karnimaciyo ama iyi oldu bana yemeden once dusunucektim

Merhaba kızlar beni tanımayanlar için kendimi tanıtmak istedim
Adım Gülşen 28 yaşındayım öğretmenim 14 aylık bebeğim var doğum sonu sendromu yaşadım ve ilaçlarla 72 kiloya çıktım diyetisyen yardımıyla 65 e düşmüştüm fakat diyetisyeni bırakınca yine 70 oldum maalesef ...hedefim hamile kaldığım kiloya yani 55 e düşmek inşallah Haziran ayına kadar 3 ayda vereceğim bu kiloları ...

Sabah
1 bardak süt
5 tane eti cici bebe

Öğle
Misafirdeydim

Yarım kete
1 puaça
1 dilim yaş pasta
8-9 adet yaprak sarması

Akşam
3 küçük köfte
4-5 tane dilim patates
Salata

Ara
Yarım portakal
Yarım elma

Allah bagislasin ya bebegini kucagina alinca geciyodur hepsi ne tatlidir simdi o :) umarim en kisa zamanda verirsin gulsen abla (18yasindayim da yani ben biraz sorunsuz deneyimsiz kaldim ama kusura bakma )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…