Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Cnm umutsuzluk yok gidecek bu kilolar hiç boşuna değil. Azar azar vericez sağlıklı yoldan.

Sabah :
Domates - peynir - zeytin - kaymak - 2 dilim ekmek - rezene çayı
Ara : Elmalı yoğurt - elma rendeleyip üstüne ev yoğurdu ekledim
Öğle : 2 yk kısır - 1 dilim börek - 1 dilim havuçlu kek

Küçük dilimlerdi hepsi yarım pasta tabağı ancak eder

Merhaba canım...Maaşallah hala azimle devam ediyorsun diyetine...
Günün harika geçmiş.Umarım bu güzellik yarın tartıya da yansır

merhaba canım...Toplum içine girdiğinde bebeği hasta kişilere yaklaştırmamanı öneririm.Sen de mümkünse hasta olan kişi ile tokalaşma çünkü sana bulaşan hastalığın bebeğine geçme ihtimalide var.
Ama şöyle de bir şey var.Çocuk hasta olacak diye kendini eve kapatmana da hiç gerek yok.Neticede çocuklar hastalandıkca bağışıklık kazanıyor ve vucutları savaşmayı öğreniyor.Öyle böyle bir şekilde büyüyorlar.
Kaybetme korkusunu yenersen bebeğin ilerde daha özgüveni gelişmiş olur.Aksi halde anne bebeğin üzerine titredikçe sakınan göze çöp batar misali oluyor...
Rahat ol...

Böyle depresif hissetmenin sebebi nedir acaba ?
Belki az yediğin için beynine mutsuzluk sinyali gönderiyorsundur ?
Veya kilo veremediğinimi düşünüyorsun ?
Yani neden böyle hissettiğini bilemiyorum ama bence menün gayet güzel görüüyor.

Bebeğini çok steril yetiştirme derim.Yani dikkat et ama aşırı titizlenmeye gerek yok.Bebeğin emekliyorsa yere bırakıp göz hapsinde tutabilirsin.Böylece ağzına alabilme ihtimali olası olan şeylerden korumuş olursun.
Vucudun bakteriyede ihtiyacı var neticede

Güne güzel başlanmış ama akşam neden yok ??

Hayırlı akşamlar kızlar...Gün içerisinde genelde oğlumdan dolayı uğrayamıyorum pek.
Bugünümde biraz koşturmacalı geçti.Bir türlü düzene giremedim

sabah :
-2 küçük poğaça
-1 bardak 3ü bir arada

ara : yok

öğlen :
-avuç içi büyüklüğünde lahmacun -çay(dışardaydım)

ara :
-yarım koçan mısır

akşam :
-1 kase makarna salatası (yoğurtlu-garnitürlü)

su : 1.5 lt
spor : 30 dk civarı yürüyüş

yanılmıyorsam perşembe akşamları toplam spor ve toplam mesaj sayısı bildiriliyordu ?

pazartesi başladığımı varsayarsak perşembeye kadar :

-20 mesaj
-100 dk civarı yürüyüş

mutsuzluk sinyali gönderdiğim kesin bi de baya kilo verdim ve bi süredir belli bi kiloda takıldım geçemedim bi şu direnç noktasını o canımı çok sıkıyo canım sağol ilgilendiğin için

uuuv baya karbonhidrat akmışsın bugün biraz daha proteinle dengelesen mi ki canım

merhaba kızlar tatilim bitti ve ben yeniden aranızdayım. kilo almadım tatilde hatta dün 59.8 gördüm ama bugün 60.3 di gün gün değişiyor :) sizler ne yaptınız ben yokken :)
tatlım bu hafta listeye girmek istiyormusun?döndüm demiştin ama seni göremedik bi topikte:44:

iyi akşamlar şekerlerim

turuncu canım listeye alıyorum seni bu hafta.
benbirtaneyim senden de cevap bekliyorum canım listeye almak için.

diğer iki yeni arkadaşımız,sizler bir süre daha deneme sürecindesiniz canlarım
yinede yarın kilo bildiriminde bulunmanızı rica ediyorum,iyi gidiyorsunuz umarım çok kısa zamanda hedeflerimize beraberce ulaşırız

Az daha büyüsün ama daha 7 aylık :) küçücük

***8.TAKIM 349.ETAP***

Moni(99,0/ / /% )
Nice15( 65,2/ / / % )
maviask (53,2/ / /% )
phalanx(61,2/ / /% )
ceco34 (117,0/ / /%)
turuncu (69,5/ / / % )330.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 19 a bölündü
benbirtaneyim ( 61,4/ / /% )345.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 4 e bölündü
8. TAKIM ORTALAMASI:%

tatlım bu hafta listeye girmek istiyormusun?döndüm demiştin ama seni göremedik bi topikte:44:

canım kusura bakma okulum ynei başladı ve fırsat bulamadım yazmaya ve şişkinlik ve gaz problemim var bu hafta girmesem daha iyi diye düşünüyorum. ilgin için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…