Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Evet dunku cilgin gibi yeme istegimin nedeni cikti yani regl olmusum. Cikolata yemeden halledebilirsem madalya takicam kendime. Bugun ilk gunum ama yine de cikip 2 saat filan yurucem sıkıntı olmaz herhalde?
Simdiye kadarki menume de gelirseek kahvalti : tost, yesillik
ogle: 3 4 kasik corba , cok az ispanak ve yogurt.
Aralarda bi kac badem yedim. Aksam da annem mantarli tavuk sote gibi bisi yapmis yanina da salatayi cektim mii ooh mis. Simdi sekersiz bi kahve ile kafeini aliiiip dogru sporaaaaa :)

canım aman dikkat et çikolata yeme
kuru incir ye tatlı isteğini o hallaeder
menün de gayet iyi beğendim
spor iyi olur canım ağrın filan yoksa yürü tabii temiz hava al kalorileri yak gel
bende öğle tatilinde yürüdüm 1 saate yakın çok mutluyum
ayrıca elbise aldım üstüme oturdu baya ama zayıflayacapım diye aldım zayıflayınca giyerim
3 kilo versem elbie üstüme güzel olur mekik de çikiyorum ya göbek te gider biraz belki

şimdi ara öğünümü yedim 2 incir ve yeşil çayımı içtim ama bugün sadece 1 litre su içtim az oldu
artık saat 4 oldu fazlada içmeyeyim işten çıkacağım 5 te
evde devam ederim bugün 300 ip atlayacağım inşallah ve tabiki mekik çekeceğim

ya kızlar karnım açıktı keşke leblebi filan getirseydim yanıma atıştırırdım üstünede su içince tok tutardı neyse yarın unutmayayım getireyim inşallah

iyi akşamlar kızlar ben çıkıyorum
yürüyerek eve gideceğim
ya ben hergün işe gidip gelirken yürüyorum o spora dahil değilmi

Gider tabi ip de atliyosun ip super bisi ya ben de atlayabildigim kadar atliyorum bazen verirsin 3 kilocuuk sana guveniyorum:))) vee cikolata yemedik cok sukur biraz iradeee

Canim ya sendeki bu istahsizlik nolucak gucsuz kalcaksin valla :/

Eveet iste saglam spordan sonra hissettigim o muhtesem duygu ve ben :)) Aksam yemegini biraz tavuk sote, salata ve yogurtla gecirdim. Gelelim sporuma; 2 saat acik havada yurudum,100 squat, 100er tane de diger fitness hareketlerimden yaptim bi de agirlik kaldirdim. Tabi gun icinde kisa yuruyuslerim de var okula filan. Oyle verimli oldu masallah :)))

Kızlar ben tamamen koptum böyle yaa ( Azaltamıyorum çok da yemiyorum ama garip. Bir toparlamam lazım kendimi. Cuma günü misafirlerim var bişeyler hazırlıyorum ilk defa bu kadar çok kişi çağıracağım. Mantı döktüm dün buzluğa koydum bugünde içli köfte yaptım. Yarın işte diğer hazırlıklar bakalım hayırlısı. Ama diyeti devam ettirmek istiyorum..

Hayırlı akşamlar kızlar...Yoğunluktan foruma hiç zaman ayıramadım,kusura bakmayın...
Bugün büyük bir misafir grubunu ağırladım.Şuan yorgunluktan ölüyorum gerçekten :))
Bu koşuşturmacada çok kötü beslendiğimide itiraf etmeliyim.Bugün yediklerimi yazayım hemen.

sabah :
1 küçük kase sütlaç

ara :
9-10 tane balık kraker

öğlen :
sebze graten (yarım havuç,yarım patates ve karnıbahar)

ara : 1 küçük poğaça

akşam :
1 kase makarna salatası
1 poğaça
1 dilim sütlü tatlı

su : 1 lt
spor : hiç oturmadım +30 dk dışarda yürüyüş

Aaahhh ahhh 2 saati geçtim,şöyle yarım saat yalnız yürüyebilmeyi çok isterdimmmm
Anne olmadan önce bende saatlerce yürüyüş yapardım....Özledim bi an o günleri :))

Eğer uzun süredir diyetteysen böyle kopmalar olabiliyor arasıra...Belki biraz ara vermen gerekiyordur?

Uuv karbonhdrat yogunlugu olmus desem yalan olmaz :) gerci o yogunlukta eritmissindir de yarin telafi edilirr :)

Menü çok güzel canım...Umarım tatlı krizinide fazla abartmadan bir şekilde bastırırsın

Uuv karbonhdrat yogunlugu olmus desem yalan olmaz :) gerci o yogunlukta eritmissindir de yarin telafi edilirr :)

Ooofff valla misafir ağırlamayı çok seviyorum ama keşke misafirden sonra evde kalan ikramlık olmasa...
Aman kalmasın,aman çöpe gitmesin diye bi güzel mideye indiriyorum,sonra da kendime sinir oluyorum.
Yarın toparlanacağım inşaallah.

Canım çok kötü bir gün olmuş..Bence böyle gidersen daha çok küser miden,ve hiç bir şey yiyemez olursun.
Yani bu iştahsızlığın bir sebebi var mı bilemiyorum ama umarım en kısa zamanda toparlanırsın.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Hele şükür gelebildim
Öğleden beri vitrini boşaltmayla uğraştık ana kız Anam daha işler başlamadan bana fenalık geldi
Daha az da olsa boşaltılacak eşya var ama onları yarın halledeceğim
Bütün eşyaları balkonuma taşıdım birde onları oradan alıp tekrar yeni Tv ünitesine yerleştirmesi var ama onu zevkle yaparım herhalde

Akşam yemeğinden evvel anneme geçtik ( sağ olsun akşam yemeğimizi yaptı ) çocukları bırakıp eşimle şu duvara taşlar varya onlardan bakmaya gittik. Şansımıza bir yerde uygun bulduk ve yine senin dediğin benim dediğim zıtlaşmasını yaşadık
Yine Herifimin dediği oldu neyseki eve gelince duvara bir kaç tanesini üst üste koyup nasıl diye gösterdiğinde benimde içime geçte olsa sindi
Eve dönmeden birde TV Ünitesinin siparişini verdik eski ortağa şakasına artık 15 taksit yaparsın bak paramız kalmadı dedim boşver sonra anlaşırız dedi fiyat bile vermedi Allah razı olsun tam çıkarken bende ya olmadı ben bir iki haftasonu eşimi yanına çalışmaya yollarım TV Ünitesi bedavaya gelsin dedim Valla bana uyar yenge nasılsa eşin usta bu işte dedi
Yani anlayacağınız onuda ya çok uyguna getireceğiz yada eşim karşılığında bir yada iki haftasonu babasının eski dükkanında çalışacak karşılığında

Önümüzdeki hafta izinliymiş eşim komple badana içinde bir arkadaşı yardımcı olucak hafta sonu
Ben sadece çay demleyip birde yemek yapacağım iki kere onlara ordanda yırttım
Allahın izniyle bir sonraki haftasonu çoğu iş bitmiş olucak ve koltuk takımı geldikten sonra sizlerede gösteririm

slm kızlar nasılsınız ben ıyıyım cok sukur nısanı atlattım sıra dugune geldı ıns yarısmaya donmek ıstıyorum ama cesaret edemıyorum dugun 4 ay gıbı bı sure var bı yandan okul bı yandan duguun telası buranın altından kalkabılırmıyım bıılemıyorum platesede ara verdım gerı baslamam lazım nasıl yapıcam bılemıyorum

hoşgeldin mervecim,hayırlı olsun canım.telaşların çok,rabbim hep böyle güzel telaşlar versin.yarışmaya dönmelisin canım,düğüne bişey kalmamış,kuğu gibi zarif bir gelin olacaksın inşallah

hos buldum ablm inş ablacım donmk ıstıyorum ama guvenemıyorum kendımee:26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…