Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Gider tabi ip de atliyosun ip super bisi ya ben de atlayabildigim kadar atliyorum bazen verirsin 3 kilocuuk sana guveniyorum:))) vee cikolata yemedik cok sukur biraz iradeee

ip atlmak gerçekten güzel baya yoruyor insanı
akşam yemeğinden sonrada başka aktivite yok zaten sadece ip atlayabiliyorum birde mekik
çikolata yememişsin canım tebrikler

dünkü menüm

sabah:1 dilim çavdar ekmeği,acı sos

ara:1 elma,çay

öğle:1 porsiyon tavuklu patates

ara:2 kuru incir, yeşil çay

akşam:1 tabak nohut yemeği biraz bulgur pilavı

spor:120 dak. yürüyüş,10 dak. mekik

su:1 litre

Dünkü menüm çok güzel değildi oğlum yüzünden karmakarışık

Sabah : melemen kaymak peynir zeytin ekmek rezene çayı
Ara : kuru incir - 2 parça bitter çikolata
Öğle - akşam karıştı çünkü saat 5 gibi yedik : sütlaç - ilk defa yaptım eşimle sıcak sıcak mutfakta dedikodu yaparak yedik :)
Şarkı dinletiyi bana uzun zamandır böyle zaman geçirmemiştik

Burda eşimin bi arkadaşının eşi davet etti günleri varmış. Ilk defa güne katılıcam bi değişik hissettim :) aklına Recep ivedik filmindeki ablalar geldi hepsi benden büyük ama olsun insan görim azcık. Tek derdim şimdi içlerinde grip olan yoktur inşallah oğlumu öpüp bulaştırırlar korkusu var. Doğumdan beri daha atlatamadım bu psikolojiyi sizde de oldu mu? Oğlumu sürekli kaybedicem korkusu yaşıyorum hamileliğimdeki sürekli kanama, erken doğum yüzünden oğlumun 10 gün yoğun bakımda kalması felan sanırım hep bu yüzden. Hiç bişeyden zevk alamıyorum artık sürekli aklım oğlumda

Uzun zamandır yediğin en güzel menü hep böyle devam et cnm :) benden alkış sana

Selam hoşgeldin bu 4 ayda elinden geleni yap 5 kilo bile versen 1 beden incelirsin son aylar düğün telaşından yemek yiyemiyor insan ben 63 kilodan 54 e düşmüştüm

canım akşam sadece sütlaçmı yedin?
az olmuş da
yemeği erken yemen ne güzel ya ben 7 de evde oluyorum o saatte yemekte direk kilo oluyor

canım o kdar üstüne düşme allaha emanet çocuklarımız benimki okuala başaldı ne yaparım ben diyordum o ne yapacak diyordum çok endişeliydim olup gidiyor sıkma canını rahat ol kendini üzersin ancak
zaten biraz büyüyünce anna beni rahat bırak demeye başlar

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Hele şükür gelebildim
Aslında çok işim var hatta birazdan girişeceğim ama bir sizlere bakayım dedim
Bulaşık makinemi eşim tamir etmeye çalıştı ama nafile hala çalışmıyor yani mecbur içindeki kalan bulaşıklarıda elde yıkayacağım tam zamanıydı

Allahtan büyük kızım bana gelince biraz yardımcı oluyor da bugün bitiririz vitrin faslını
Yarın inşallah anneme gideceğim kızlar o akşam annemde kalıcaklar ki cumartesi sabah onlarla uğraşmayalım
Anam işler gözümde öyle büyüyor ki anlatamam
Hem seviniyorum değişiklik olucak diye hemde bir yandan nasıl bitecek onca iş diyorum sonuçta daha başlamadık bile
Neyse hayırlısıyla herşey olur nasılsa

Recep İvedikteki ablalar hee ay sen çok yaşa emi hiç gülesim yoktu
Ya bence doğar doğmaz yaşadıkların böyle hissetmene sebep oluyor Allah korusun canım aklına kötü şeyler getirme
Hepimizin yarına çıkma garantisi yok sonuçta yiyecek ekmeğimiz varsa hiç birşey olmaz
Benim kız kardeşimde hamileliğinde ikizlerini düşürme tehlikesi yaşadığı için aynı şeyleri yaşadı maalesef onada doğumdan beri hep aynı şeyi söyledik durduk annemle ama inan çocuklar 6 yaşında ve hala ay hasta olurlar ay şuraya gittik o yüzden öksürdüler diye tutturuyor :26: hatta kendide farkında ve hep diyor senelerdir onlara öyle dedikçe hayatımı kendi kendime zehir ettim diye :26:
Ne olur hiç kafana takma öyle şeyleri herşey olacağına varır sen sadece günün tadını çıkar Allahın izniyle hiç birşey olmaz

Harika bi gun olmus tebrikler :)) biraz da suyu artirdin mi oh boyle devam insallah:)

[SUB][/SUB]
Harika bi gun olmus tebrikler :)) biraz da suyu artirdin mi oh boyle devam insallah:)

teşekkür ederim canım ya bende çok mutluyum umarım böyle gider
suyu arttırmalıyım farkındayım bugün daha çok içiyorum inşallah daha da içeceğim

Bugun cok depresifim ya yuruyus yaparken bile dertlendim yani butun bunlari bosuna mi yapiyorum acaba ben filan diye :/ neyse gelelim menumuze;
Sabah: 1 yumurta, yesillik
Ogle: Cok az tavuk, salata, az corba
Aralarda bi elma dilimi, bi portakal.
Aksam da biraz patlican ve salata.
Su simdiye kadar 1,5 icmisimdir daha da icerim 1 saat civari yurudum aksam da ip atlicam spordan once de 1 kupa yesil cay ictim. Spordan once kahve veya yesil cayi mutlaka tavsiye ederim. Bu kadar :)

Valla desinde rahatlıyım :) Allah korusun hepimizin yavrusunu amiiiiiin

Gittim geldim çok tatlı insanlardı yaş farkımız çok ama büyükten zarar gelmez insana. Teyzelerden biri sen çok düşüyorsun üzerine rahat ol ortaya bırak oynasın dedi. Ben ilk gittiğim bilmediğim evde 7 aylık çocuğu nasıl bırakayım bi de herşeyi ağzına alıyo zaten. Dedim alışsın birazda büyüsün öyle bırakırım teyzecim :) ah ne zormuş annelik istesemde aklımdan çıkaramıyorum gözüm hep üstünde ah

Bu arada orda çok hafif yedim :) alkış bana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…