Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

dünkü menüm::KK14::KK14::KK14:

sabah.3'ü bir arada neskafe

öğle:1 porsiyon sarma

akşam:mercimek köftesi

SPOR:
1,5 saat yürüyüş

50 ip atlama

10 dak mekik

dünkü menüm::KK14::KK14::KK14:

sabah.3'ü bir arada neskafe

öğle:1 porsiyon sarma

akşam:mercimek köftesi

SPOR:
1,5 saat yürüyüş

50 ip atlama

10 dak mekik

Spor super olmus :) canim ama sanki sabah nescafe yerine bi yumurta filan yesen daha dengeli olur cunku spor da yapiyosun ya kaslar zayif kalmasin sonra

spor super olmus :) canim ama sanki sabah nescafe yerine bi yumurta filan yesen daha dengeli olur cunku spor da yapiyosun ya kaslar zayif kalmasin sonra

aynen canım ya yiyecektimde evde ekmeğim kalmamış çavdar ekmeği yiyorum bitmişte
dün aldım bugün yedim daha dengeli olsun diye

Kizlar ya canim o kadar cok bisiler yemek istiyo ki bem bugun diyeti bozmazsam daha da bozmam herhalde az yedim acaba ondan mi ki
evet tatlım az yediğin için:nazar:
diyet yapmak az yemek değildir,sağlıklı ölçülü kararında yemek yemektir.az yersek hem doymayız ve açlık krizlerimiz tutar bu seferde her şeye saldırırız:26:metabolizmamız içinde gerektiği kadar yemek durumundayız canımcım:KK34:

Ya gerçekten çocuk yetiştirmek çok zor birşey ama doğurup ortaya salmakla analık olmaz :KK20::KK20::KK20:
İnan ben her an kızımı gizlidende olsa takip ediyorum, faceini devamlı kontrol ediyorum :KK1: kimle nasıl konuşuyor diye ve bir yanlış cümle yakaladığım anda anında çok çok uzun bir konuşma yaparım :KK1: o cümleyi kurduğuna pişman ederim yani :KK60:
Sonuçta bugün arkadaşlarına nasıl davranırsa ona göre ileride de insanlara öyle davranmayı alışkanlık haline getirir :KK34:

En basiti biraz evvel yaşadığımız bir olay :KK1:;
Sınıf arkadaşlarından biri sınıfta fazlasıyla kudurmuş ( mimli bir çocuk tabi ) bizimkide arkadaşlarıyla birlikte öğretmene şikayet etmiş :KK53: çocuk daha evvel ekon doldurduğu içinde artık bir şikayet daha olursa okuldan atılacak ( çocuk aslında zarar veren bir tip değil ama tenefüslerde fazla kuduruyormuş ) Çocuk korkusundan herkese yalvarmaya başlamış faceden ne olur şikayet etmeyin bak okuldan atılacağım yoksa diye tabi bizimki biraz daha sert mizaçlı olduğundan banane kovulursan kovul falan demiş eşimde o anda kızın faceinde olduğu için şirketten arayıp haber verdı bu kız niye böyle vicdansızca davranıyor arkadaşına yazık değilmi müdahale et diye :KK1:
Aldım cadıyı karşıma uzun uzun konuştum ama o inatla babane şikayetci olacağım diyince benim şalterler attı :KK1: len dedim sen nasıl bukadar acımasızca davranırsın hem kanka dediğin bir çocuk üstlelik sen kimsenin okuldan atılmasına sebep olmayacaksın varsın öğretmen bir hatasını yakalasın sana düşmez o dedim :KK20: Yazık çocuğun okul hayatını etkileyecek belkide bitirecek bir şey olucak okuldan atılması :KK19: Baştan baya bir inat etti ama biz karı koca bir yandan telefonla bir yandan karşımıza alarak 1 saat dil döktük ( benimkide kinci ve inatçı :26: ) en sonunda sen bir başkasının üzüntüsüne sebep olmayacaksın eğer şikayetci olursan ve o cocuk okuldan atılırsa kesinlikle seni gebertirim diyerek resti çektim :KK60: sonuçta insanların hatalarını af etmesinide bilmek zorunda ve başkalarının hayatını etkileyecek şeyler yapmasına müsaade etmem :KK34:
Başkası olsa aaaa şikayet et kurtulalım der belki ama ben vebalden korkarım hem daha ufak çocuk hepsi boyları iride olsa :KK34:

İnan ödüm kopar birini bilerek üzersem diye ama işte bazı insanlar ne kendileri öyle düşünür nede evlatlarını öyle yetiştirmeye çalışır :KK34:
aynen banucum,hiç kimseye sebep olmak istemem çok kötü bir durumdur hele o vijdan muhasebesi,Allah kimseye yaşatmasın.
benim küçük oğlan da çok inatçıdır aynı durumda kızının tepkisini verirdi sanırım.bende senin düşündüğün gibi düşünüyorum canımcım ne olursa olsun sebep biz olmamalıyız:KK24:

evet tatlım az yediğin için:nazar:
diyet yapmak az yemek değildir,sağlıklı ölçülü kararında yemek yemektir.az yersek hem doymayız ve açlık krizlerimiz tutar bu seferde her şeye saldırırız:26:metabolizmamız içinde gerektiği kadar yemek durumundayız canımcım:KK34:

Dogru diyosun da iste neyse ki bu istegi bi elma dilimiyle atlattik :))

aynen banucum,hiç kimseye sebep olmak istemem çok kötü bir durumdur hele o vijdan muhasebesi,Allah kimseye yaşatmasın.
benim küçük oğlan da çok inatçıdır aynı durumda kızının tepkisini verirdi sanırım.bende senin düşündüğün gibi düşünüyorum canımcım ne olursa olsun sebep biz olmamalıyız:KK24:

Aynen canım :KK34: bu akşam zaten eşimde aldı karşısına uzun uzun konuştu; arkadaşlarının sana ihtiyacı varken onları zorda bırakıcak şekilde şikayet edemezsin hayatlarına sebep olursun günahına girmiş olursun üstelik arkadaşların arasında sevilmezsin diye falan diye bir başladı iki saate yakın :KK1:
Bizimki biraz ağladı etti ama sonunda kabul etti ve biraz daha dikkatli davranacağına dair söz verdi :KK34:
Sonuçta hepsi cahil tabiki hata yapacaklar ama sebebi biz olmamalıyız, hayatlarını etkileyecek sonuçlara sebep olmamalıyıız :KK34:

Evet gelelim bugün istahsiz günüme :KK43:(

sadece iki haslanmis patates ve elma kompostosu :KK43:
bir bardak su, bir bardak yesil cay
ve yarim saat temiz havada yürüyüs. takatim yoktu...

kendimi hic begenmedim bugün. ben bu kafayla böyle devam edersem hictebile güzel bir gelin olmuyacam:KK5:

sabah:1 dilim çavdar ekmeği ve acı sos

ara:2 dilim tiramisu

öğle mercimek köftesi 7-8 tane

ara:çikolata

akşam:1 tabak karnıbahar

spor:90 dak. yürüyüş

10 dak. mekik

hayal kırıklığı ile bitti yine günüm inşallah yaın daha sıkı tutacağım :KK50::KK50:

kızlar iyi geceler mekik çektim artık yatıyorum
yarın inşallah hepimiz için iyi bir gün olur az yeriz çok spor yaparız:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

günaydın şekerlerim:KK3:
musmutlu bir gün olsun inşallah:KK16:

ben kursa gidiyorum görüşürüz:KK54:

günaydın kızlar güne iyi başladım çok şükür böyle devam eder inşallah
sabah 30 dak yürüdüm arkadaş öğle tatilinde çarşıya gidelim yürüyerek dedi bende kabul ettim öğlede yürüyüş iyi olacak
akşamda yürüdümmü süper olacak:KK52::KK52:

X