Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

canım ya eşin dürüstlük yapmış ne güzel
kadında ne kendini bilmezmiş yahu allah korusun öylelerden
takma canım sen eşin anlatmayabilirdi ama senin ona güveneceğini biliyor demekki
ayrıca ne güzel tartılmadan zayıfladığını hissetmen

kızlar iyi akşamlar ben çıkıyorum
evime yürüyerek gideceğim 30 dak filan sürüyor
spor işte tempolu yürürüm
evdede slim and 6 pack tapmayı planlıyorum inşallah bakalım

Âmin saol abla. Kadınla iş gezisinde aynı masada yedik bir de. Evli olduğunu ve yeni bebeğimizin olduğunu biliyo. Eşime kızdım sana bunları söyleyecek cesareti nasıl buldu diye.

Abla benim tartı arabada koli içinde (taşınıyorum). Beni izinli yazar mısın Kilomu bilmiyorum inşallah düşmüştür.

Inşallah vermişimdir cnm :) mersin de tartılsam bi baksam 59 olmuşum göbek atarım

Geçen hafta : 52.4
Bu hafta : 52.2
Oran : %0.38
Spor : ..

Adetim bitmek üzere ama gene de öyle çok bir kilo veremedim. Çok karbonhidrat tüketiyorum ya azaltmam lazım.

canımcım izinli yazmıyım kilosu sabit yazıyım.izin haklarınız bitmesin boşuna.ama işlerim var giremem dersen izinli yazarım tabiki

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Hele şükür laptob başına geçebildim
Günden döndüğümüzden beri kızın ingilizce ödeviyle uğraşıyordum yemek molası verdik sonrada aynen devam
Bitirdik ama bende bittim sağ olsun benim huysuz hiç bir cümlemi beğenmiyor öylemi olur böylemi olur diye eleştirip duruyor beni madem çok biliyorsun sen yap diyorum onada bozuluyor kavga dövüş ders yaptık
Babamız ingilizce bilmediğinden yırtıyor tartışmadan

Bugün gün fena geçmedi şükür fazlada kaçırmadım hatta aklımdayken yediklerimide paylaşayım

Sabah;
1 Portakal
1 elma
( bu ara canım hiç kahvaltı etmek istemiyor birde gün var diye abartmim dedim )

Öğlen; ( günde normal yemek yapmıştı yengesi )
1 kase çorba
3 YK Nohut yemeği susuz
2 YK bulgur pilavı
1 avuç içi kadar ızgara tavuk
2 YK karışık salata
1 salatalık turşusu ( tadına baktım )

ara;
2 KK kadar cevizli kek
2 Şekersiz çay

Akşam;
3 - 4 YK yoğurtlu havuç
1 Orta boy kase marul salatası
2 KK beyaz peynir
1 büyük fincan şekersiz çay

( akşamda canım istemedi ama maksat metabolizma çalışsın )

aleyküm selam banucum
küçük cimcime kardeş istemiyo heraldekendince tedbirini almış
benim koca danalar bazen gelir yatarlar yanıma,çocuk işte kartlaşsalarda bebekler

Valla Ayşeciğim cadıya sorarsan kardeş istiyor hatta bizim amca gelinin bebeğini gösterip anne Çeynep gibi olsun çeynep gibi olsun diyor ama tabi anasının artık niyeti yok sonuçta kilolar gitmesi lazım tekrar üstüne almaya da niyetim yok
Önceden acabamı diyordum ama artık Rabbim kazayla yollamadığı sürece kasten yapmam diyorum

Kız bizde şurda benim ufaklık doğana kadar ara ara muzurluk olsun diye aralarına girerdik yatıya kaldığımızda babam ben yeni evliyken Allahtan sana aranızda yatan bir evlat versin demişti beddua gibi tuttu mu ne
İnan bazen çok kızıyorum ama sonra o uyurken yüzüne bakıyorum ve dayanamayıp öpüp kokluyorum Rabbim iyiki sizleri bana vermiş diye İnan korkuyorum bazen Rabbim senmisin şu çocuklardan şikayet eden diye bana evlatlarımla ilgili sınarsa diye
Annelik garip birşey bazen sinirden insan ulen hadi bir tane doğurdun ikinciyi ne diye doğurdun diyebiliyor sonrada oturup tövbe edip Rabbime yalvartıyor aman evlatlarıma birşey olmasın diye.
Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın ....Aminnnnnnnnnnnnnn

Çok geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşirsin
Bu arada yılbaşı öncesi tatsızlığa sebep olan o mesaj içinde geçmiş olsun Var öyle dengesiz insanlar evli de olsa şansını deneyen Rabbim öylelerini bizlerden uzak tutsun ....Aminnnnnnnn
Bizimde çok şükür hiç gizlimiz saklımız yoktur eşimin eski şirketinde bayan müdürü resmen eşime asılıyordu hatta yüz vermedi diye bütün şirkettekilere zam yapıldığında eşime yapılmadı nedense
İlk günden eşim bana gelip kendi söyledi ve inan bir an bile acabamı demedim aksine bazen habersiz şirkette gittiğimde eşim havalara uçarken kadın uyuz oluyordu bana en sonunda başka elemanlarada asılınca terleyenler olmuş ve patron ilk fırsatta onu gözden çıkartıp kovmuştu sağ olsun patronu hala aynı şirket değiştiği halde eşimi bırakmadı ve adamın lavbaliliye hiç tahammülü yok

Bu arada havanı bozmaman iyi olmuş yoksa erkekler kendilerini fasülyeden nimet sanabiliyorlar
Rabbim huzurunuzu ve mutluluğunuzu daim etsin ....aminnnnnnnn

Saol cnm valla nasıl evli çocuklu adamlara ilgileniyorlar anlamıyorum ne düşünüyorlar yuva yıkınca ellerine ne geçecek

Günaydıııın kızlar ve sevgili kaptanı;
en son kilo bildirimi yapmak için girdiğimde izine ayrıldığımı görüp çoook sevinmiştim işin açıkçası kafamı kaşıyacak vaktim bile yoktu (
Kadeşim istanbulda benim yanımda askerlik yaptı ve terhis oldu onu karşılamak için ailem yanımageldi ve macera başladı....
hayırlı olsun misafirleri,haydi askerlik bitti gezelim çabaları,ailem gelmiş haydi durma koşkoş koooooş çabaları ile kocaman bir onbeş gün geçirdim çooook keyifli ama çoooook yogun boool yemekli içmekli günlerden sonra yılbaşına bir gün kala kardeşimde aneyim ile babamda memlekete döndüler bende bir silkinip kendime geldim :)))
evet birlikte olmak çoook güzel ama yoğunluk enerjımı alıp götürdü ((
şimdi ayşe ablacım anlayışın için çoook teşekkür ederim en son izinliydim ama aradan bir hafta geçti uğrayaadım takımımızda hala yer varsa ben kilo bildirimi yaparak sizinle devam etmek isterim ama yer yoksa da takip ederim sizleri sadece yapacak bir şey yok kaptancım((
senden cevap bekliyorum ablam kilo bildirimi yap dersen yapıcam takım dolu dersen yapmıycam

günaydın kızlar
geçen hafta:64,6
bu hafta:65.2

fark:0.6
hesplanmış hali:0.92

kızlar çok yedim geçen hafta ama dün itibariyle dur dedim hatta dün tartıldım 65.5 çıkmıştım tabi az yiyince hemen farketti 300 gr gitti
haftaya söz eksilerde olacağım

merhaba kızlar dün sınavım güzel geçti bugün 4buçukta yine sınavım var. benim midem çok kötü sürekli kusup duruyorum :S
az önce tartıldım kilom 61.4
aradaki fark : 1 kilo
%1.6
hedef kilomu 55 olarak değiştirmek istiyorum :)

Günaydın kızlar
1 haftadır yılsonu olması sebebiyle çok yoğundum giremedim şimdide tartı günü olduğu içinn zorla girdim.
Bu süre içinde ne diyet ne birşey homini yedim durdum kınayın beni kınayınnnnn çok kg aldım

geçen hafta :59.3
bu hafta:59.7
aradaki fark:0.4
yüzdesi:0.674

acil kg vermem lazım kaç kişiden kg almışsın lafları duymaya başladımmm ne olcak benim bu pis boğazımmm yaaaa

***8.TAKIM 342.ETAP***

Nice15( 64,6/ 65,2 / -0,6 / %-0,92 )
benbirtaneyim ( 62,4/ 61,4/1/% 1,60 )
newlife35 ( 59,3/ 59,7 /-0,4 / % -0,67)
maviask (52,4/ 52,2/ 0,2/%0,38 )
phalanx(63,5/ 63,5 / 0/% 0)kilosu sabit

8. TAKIM ORTALAMASI:%0,08

Son düzenleme:
hayırlı cumalar şekerlerim
listeyi paylaştım,inşallah haftaya iyi sonuçlar alıcaz.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Uzun bir süredir malum motivasyonum yerle bir değil aksine yerin 7 kat dibinde
Bugün eşimle dışardayken uzun uzun sohbet etme fırsatı bulduk ve artık sirkelenip kesinlikle bu kiloların bir çaresine bakmak zorunda olduğuma karar verdik
Sağ olsun eşim bu kez daha kararlı birşekilde bana destek olacağına söz verdi
Bundan sonra her haftasonu mutlaka çocuklarıda alıp yürüşe gideceğiz hatta haftaiçide fırsat buldukça iki günde bir de olsa çocukları gerekirse anneme bırakıp yürüyeceğiz sahile inip

İkinci bir emre kadar diyet kelimesini lugatından çıkartıyorsun dedi eşim haklıda çünkü gerçekten diyet kelimesi bile beni germeye yetiyor Annem bile geçen gün aynı şeyi söyledi ; Ailecek inanılmaz gerginsiniz kızım az rahat olsana diye Herkes gerginliğimin kilo veremememden geldiğinin farkında :26:
Biliyorsunuz bir ara Ameliyata bile niyetlendim ama komplikasyonlarını iyice araştırınca vazgeçtim
Açıkcası gidip Genel Cerrahla bile görüştüm bana herşeyi ayrıntılarıyla anlatınca zaten kesinlikle olmayacağıma emin oldum sonuçta ömrümün sonuna kadar hiç birşekilde zevkle bir kerede olsa yemek yiyemiyeceksem ne o riske gireyim dimi ama

Bir müddet kendimi eşimin himayesine alıyorum Kafamı toplayıp kararlı birşekilde sağlıklı beslenmeye odaklanacağım Glukofen içmeyi kesmiştim yarından itibaren onada tekrar başlıyorum
Sırf zevk için her gün ip atlayacağım çocukluğuma az geri döneyim hem spor sayılır
Geçenlerde annem TVde bir doktoru izlemiş; o doktor demişki stres kesinlikle metabolizmayı durma noktasına getirir eğer biri zayıflamak istiyorsa önce bir rahatlasın ve tamamen rahat birşekilde sağlıklı beslenmeye başlarsa o kişi daha çabuk kilo verdiğini görecektir demiş
Benimde hep söylediğim birşeydi ama onaylanmış oldu

Tabiki yine buralarda olucağım sohbet etmek için ama bir hafta en azından bildirim yapmayı düşünmüyorum biraz kendime gelirim nasılsa bir haftada ondan sonra bomba gibi sahalara dönerim inşallah

selam kızlar
nasılsınız diyetim çok iyi gidiyor çok şükür
bugün Esma- Ül hüsna Ya Samed 520 defa çekersek iştahımızı kapatıyormuş
hergün 520 defa çekmek gerekiyrmuş bugün öğrendim paylaşmak istedim
yapanlar var memnun kalmışlar geçekten iştahımız kapandı diyorlar
diyet ve sporla birlikte 520 defa yapınca allah yardım ederr inşallah

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 342. ETAP SONUC LİSTELERİ
27 ARALIK 2013/03 Ocak 2014

TAKIM DERECELERİ

BİRİNCİ...................9. TAKIM

İKİNCİ .................2. TAKIM

ÜÇÜNCÜ .................5. TAKIM

BİREYSEL DERECELER

BİRİNCİ
9. takımdan.............aysesu.................1,93%

İKİNCİ
3. takımdan.............NoRaaa......................1,80%

ÜÇÜNCÜ
8. takımdan.............benbirtaneyim .....................1,60%

iyi akşamlar şekerlerim

bu hafta bireysel derecelerde ,takımımızdan benbirtaneyim arkadaşımız 3.oldu.
tebrik ediyorum canım
takım olarakta her ne kadar iyi bir % miz olmasada 4.olduk.bu hafta diğer takımlar da çok kötüydü

teşekkür ederim darısı diğer arkadaşlarımın başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…