Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

selam şekerlerim
böyle değişik ruh hallerine büründüm yinebir öğün güzelce dikkat ediyorum sonrakinde birşeyler oluyor bi bakıyorum götürmüşüm ne var ne yokayy sıkıldımmmmm artıkkk aynı şeyleri yaşamaktan ben yaaaa
acilde kilo vermem lazım ne yapıcam bilmiyorum aslında biliyorumda.benim yılan hikayesine dönen taşınma daha doğrusu taşınamama olayımdan ortada kaldım diyim
yok yok sporsuz olmuyor ,düzenli gitmem gerek yoksa kilo veremiyorum iştah alıyor başını gidiyor,6 aylık yazılıcam mecburen taşınırsamda uzak falan demicem taa oralardan gelicem sporumu yapmak için. yoksa biliyorum ben 150kg ye kadar yolu var:18:
üstelik düğün yaparsak bunalıma girerim hatta oğlumun düğününe bile gitmem iğrenç görüntümleAllahtan önümde 6 7 ay kadar zaman varda toparlanırım diye düşünüyorum,inşallahhh aminnnn...

banuşummm canımm cicilerini güle güle giy bitanem

canım menün harika tam bir diyet menüsü çavdar ekmeği markette satılıyormı mesala bim de

dünkü menüm

sabah:1 dilim ekmek 1 yumurta
ara:kraker,incir
öğle:1 biber dolma,çekirdek fıstık
akşam:1 kase çorba,1 tabak ıspanak,
havuçlu kabaklı salata ,1,5 dilim revani
su:1,5 litre
spor:60 dak yürüyüş

güle güle giy aldııklarını inşallah beğene beğene almışsın ne güzel
evet ya kendimize yapıyoruz bunu yiyip yiyip sonrada ben ne hale geldim diyoruz dediğin gibi jeton geç düşüyor
ama farkına vatdımda seninde benimde ve ayşe ablanın jeton bu sefer tam düştü baya sıkı sarıldık gibi bakalım inşallah devamı gelir
ayrıca ya samed çekiyorum 520 defa allah yardım ediyor dahada iyi olacak inşallah iradem güçlenecek

6-7 ay uzun bir süre abla başarırsın sen
bak gerçekten silkelendik ve yeniyılla birlikte kendimize geldik
artık daha sıkı sarılacagız benimde yaza oğlumun sünneti olacak gibi o yüzden zayıflamam lazım ve fit olmam lazım
beyaz elbise giymek istiyorum kilo olursa çok belli eder beyaz o yüzden 55 kilo yada altı olmam lazım

inşallah tatlım hepimiz tam manasıyla bi başlayabilsek zaten devamı gelecek.hele senle benim yaza düğünlerimiz var,seçim elimizde ya üzerimize istediğimiz ve yakışan bir elbise giycez yada oramızı buramızı örtmeye çalışarak bulduğumuz çuvalları giycez
yani aslında seçeneğimiz de yokmec -bu -ruz..

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr

Bugün çok rahat bir gün geçirdim tabi beslenme yine şükür güzel geçti şu ana kadar
Gündüz eşimin halasıyla olan işimi halledip sonra bize geçtik. Bir saat kadar oturup sohbet ettik sonrada halamız evine gitti
Bu arada eşimin şu son zamanlarda tansiyonunun fırlamasıyla ilgili konuştukta onlarda benimle aynı fikirde Ablası geldi ya yurtdışından kesin birşeyler fitlemiştir dedi halası ki benim tahminimde öyleydi zaten
Oda diyor boşver güzelim siz güzel geçinmeye bakın nasılsa yeğenimiz uzun süre çenesini tutamaz elbet söylenenleri kusar diye

Heee kızlarrrrrrr eşim bir ara telefon açtı şirketteki sekreter ( daha bir kaç ay oldu başlayalı ) benimle tanışmak istiyormuş ( eşim artık ne dediyse ona benle ilgili ) Bİrlikte Tolga Çevik'in gösterisine gitmeyi teklif etmiş bizimkide bana soruyor istermisin diye dedim tabiki isterim
Valla benim herife ne oldu bilmiyorum ama açıkcası bir yandan tadını çıkartırken bir yandanda ne iş diye kafama takılmıyor değil yani adam yapsa suç yapmasa suç derler ya bizimkide o hesap oldu ama odunken birden bu tip şeyler olunca insanın aklına başka şeylerde geliyor Neyse şeytanın vesveselerine uymayacağım Rabbim hayırlara çıkarsın

Şansa kendime güzel ciciler almıştım da Perşembe günü ( o gün gidicekmişiz ) kıyafetim yok derdi yok gitmeden birde kuaföre gider gündüz fön çektiririm görsün bakalım ne kadar hoş olabileceğimi

Çok sağ ol canım Rabbim daha güzellerini sizlere nasip etsin Aminnnnnnnn

Kızzzzzzzzzz eski spor salonuna mı yazılacaksın sen
Ayyyy benim üyeliğim bitti senin salona bir sorsana aylık ne kadar istiyorlar
Anamı yada eşimi ikna etsem aynı salona gelsemmi acaba diye düşünüyorum Anneme kızı bırakıp gelirim diyeceğim ama kadıncağız da şubat sonu mart başı yine almayanya dönecek offf yaaa nasıl yapsam kafam basmıyor
Hadi annem buradayken o bakarda o gidince komşu ablama mı rica etsem nasılsa seve seve bakar benim kuzuya ama kadıncağız bu sefer erken kalkması lazım :26:

Neyse sen yinede bir ara bana öğrenebilirsen sana zahmet eğer fiyat uygun olursa en azından bir çare bulmaya çalışırım

canım menün harika tam bir diyet menüsü çavdar ekmeği markette satılıyormı mesala bim de

Evet canım Bimde var Çavdar ekmeği dilimlenmiş ben hep ondan alıyorum

Bende çektim geçen gün ama bugün unuttum neyse bak iyi oldu hatırlattın Allah razı olsun Hemen oturduğum yerde bende çekivereyim
Jeton düştü şükür devamıda gelecek

aleyküm selam banuşum
valla bende uyuz olurdum öyle beni görmek isticek, bi yere davet edecek:44:eşinden şüphem yok canımcım ama kadınlar şeytan
rabbim hayırlara çıkarsın inşallah.hem görsünler banumu isterse ne kadar güzel olabiliyor,benim güzel arkadaşım

evet banucum aynı yere düşünüyorum hem vakit ve gün kısıtlaması yok hemde bayanlara özel yeri var.canımcım bende ne yapacağımı şaşırdım ama spor salonuna yeniden yazılmak mecburiyetindeyim.geçen ayın 18 inde konuşmuştum salonla o gün hadi yarın hazır gelirim hem yazılır hem spor yaparım dedim ha laaa gidiyorumyani aniden yapmak lazım,bekleyince kalıyor.kampanyaları vardı vip bölümünde ayda 81 tl idi.yarın kursdan sonra gider öğrenirim işim çıkmazsa,olmadı sende gelirsin bakarız.hem bence annen sana spor salonu ve benzin için sponsor olacaktır
yeri gelmişken,geçen gün kurs arkadaşımın arkadaşı vefat etmiş,kadıncağız daha genç 2 evladı varmış 16 ve 10 yaşlarında.mide katlama ameliyatı olmuş sonrasında eve gelince mikrop kapmış bir hafta içinde kadıncağız vefat etmişarkadaşım şoktaydı
buda demek oluyorki asla ve asla ameliyatı çare olarak görmücez ve kendimiz sağlıklı beslenerek bu işi çözücez Allahın izniyle inşallah..aminnnnnnn..

Kadınların şeytan olduğu konusunda kesinlikle katılıyorum hepsi değil tabi ama eşimede hep derim bir kadın kafaya koyduysa kesinlikle elde edemeyeceği erkek yoktur diye
Belki iyi niyettendir belki başka birşeydendir şu anda ön yargılı olmakta istemiyorum sonuçta
Artık perşembe anlarız şöyle en güzel şekilde bir gideyimde ne olur ne olmaz
Anneme arayıp sordum kızları o gecede alırmısın diye anammm kadıncağız aşk olsun sormana bile gerek yok git eşini yanlız bırakma hem gönlü olur hemde şirket elemanlarıyla da olsa öyle tek gitmesin ne olur ne olmaz diyor ben senden iyi bakarım çocuklara dışardayken arama bile gecenin keyfini çıkar dedi

81 Liramı kız o 1 lira neyin nesi
Sor sor arkadaşım hatta dombili bir arkadaşımı daha getirme ihtimalim var az daha indirim yapın de okadar yağlarımızı orada eriteceğiz Annemlede yarın konuşayımda olmazsa her gün birlikte giderizde şu kilolardan daha çabuk kurtuluruz Yaza kadar en azından bir 90a yaklaşsam bayram edeceğim

Peki sen gidersen yine sabah erkendenmi gitmeyi düşünüyorsun hayir öğlen olsa hiç sorun olmaz direk abla kardeş evde kalırlardı anam almanyada olduğu zamanlarda
Neyse sen bir öğrende ona göre ayarlama yaparım nasılsa
Her gün yarım saat spor yapsam ( ki fazlasını yaparız senle lak lak yaparken ) kesin süper kilo gider Eminim annemde seve seve sponsor olur o konuda yeterki kadına bir daha ameliyat demiyeyim

Valla Arkadaşının arkadaşı için çok üzüldüm canım Allah rahmet eylesin ....Aminnnnn
Ya ben doktorla konuştuğumda bana %10 ölüm riskide var diyince anında vazgeçtim zaten bir daha düşünmemek üzere hatta Nisa ablamda kesinlikle düşünme bile dedi ( okadar olduğunu bilmiyorduk ölüm riskinin )
Bu arada bugün daha Nisa ablamla konuştuk ( şu anda girp ) iyileştiği an her akşam hava kararınca bizim buradaki parkta yürüyüş yapacağız kıvırmak yok ilkten yorulsanda mutlaka dinlene dinlene yaparsın alışınca dinlenmeden daha fazla yaparsın dedi hem temiz havada iyi gelir

Evetttttttt kızlarrrrrrrr an itibariyle Akşam yemeğimide yemiş bulunuyorum
Rabbim kimseyi açlıkla terbiye etmesin ....Aminnnnnnnnn
Kilocuklarımızdan patır patır kurtulmayı nasip etsin ....Aminnnnnn

Hemen aklımdayken bugünki beslenme listemide paylaşıyorum

Sabah;
2 dilim ekmek
2 kk beyaz peynir
3 zeytin
1 domates
1 salatalık
1 fincan yeşil çay

Öğlen;
1 kase çorba
1 kase yoğurt
1 kase salata

Akşam;
6 YK kadar bezelye yemeği
1 orta boy kase salata ( karışık )
2 adet kırmızı biber ( köz hazır satılanlardan )

Bir saat sonrada bir fincan yeşil çayımı içerim çokta acıkırsam 1/2 kase yoğurt yerim yada 1 bardak süt içerim
Çok şükür kendimi çok iyi hissediyorum ve inanıyorum ki bu kez olucak

ay vallahi Allah annenden razı olsun..aminn.
ben yarın bi uğrayayım salona fiyatları tam öğreneyim.6 aylık kampanyaları devam ediyorsa yazılıcam.ben geçen sene normal bölüme yani vip olmayan bölüme 99 tl ödüyordum.vip e 81 demeleri bana cazip gelmişti içinde sauna,buhar odası,jakuzi,solaryum,temiz havlu takımı ve sınırsız çay kahve de vardı,o bölümü gezmiştim oturma yerleri sohbet için falan harikaydı.
ben genelde baya erken gidiyordum haftanın 6 günü,pazar günleri gitmiyordum.yarım saatte giyinip soyunamassın kız ne sporubenim spor 1,5 saati geçiyordu,duş falan 2 saatten erken çıkamıyordumhatta 3 diyelimvip e gidersek jakuzi buhar sauna derken bilemiyorumgerçi onlara her gün girilmez,gün aşırı yada 2 günde 1 normaldir.o kaaa para verdik ayoll diyip hergün giriyomuşuz
saatleri ayarlarız zaten benimde oğlumun okuluna göre ayarlamam lazım, arabayı 2 senedir ortak kullanıyoruz mecburen okula gidiyor diye
pazartesi erken (öğlende kursum var)salı çarşamba günleri öğlen(çarşamba kursum sabah ve salı sabah araba oğlumda)perşembe,cuma erken.ders programına göre bana bu şekilde uygun oluyor.sanada uyarsa süper olur.

%10 çok yüksek

Valla o zaman süpermiş fiyat dediğin gibi her gün gidilmez o saunaya falan ama arada değerlendirmek lazım fırsatlarıda
Ya bakma benim öyle dediğime en azından 1 saat sporumu yaparım
Hakikaten annem olmasa yanmıştım bugün gezme konusunda inan saniye düşünmeden hadi git dedi sporada eminim öyle der olmadı annemler burdayken her gün giderim onlar gittikten senin öğlen gittiğin günlerde kızları bırakıp gelirim diğer günleri de ayarlamaya çalışırım

Kız sonra oturup çay kahve sohbet derken biz daha beter olmayalım şaka şaka o gazla daha güzel spor yaparız inşallah
Sen bir konuşda bende ona göre anama yada kocama yapışayım

Günaydın kızlarrr siteye giriş yapamıyorum iş yogunlugum nedeniyle.
diyet miyet kalmadı bende hem iş hem ev stresi beni mahvetti yedikçe yiyorum ailevi bazı sıkıntılarım var sıkılınca daha da cok ıyıyorum benim için dua edin duaya çok ihtiyacım varr morale de.
Ailevi sıkıntım arasnda kg da var eşimle ilgili çok kglulu bir bayan değilim aslında ama işte evlenmeden önce 50 kg oldugumdan bu durum benı fazlaca rahatsız edıyor. Neden bukadar rahatsız edıyor kendı ıcımde savaşıyorum sanki. burda söylemem doğru olurmu ama bilmiyorum. Eşimin daha önceden beğendiği bayanla ailecek görüşüyoruz tabi bayanın haberi yok beğendiğinden eşim bi ara ağzından kaçırmıştı keşkede kaçırmasaymış o günden beri içim içimi yiyor, kadın çok güzelll fiziğide öyle. Eşim her ne kadar guzelsın zayıfsın deseede yok anacım ben bır kere taktım bunu zayıflayacağım ama sinirden yemeğe vuruyorum sanki kendimi bu ruhsal durumdanda kilolarımdanda kurtulmak istiyorum ama nasıl:?

Canım keşke eşin hiç söylemeseymiş sana Kötü niyetle söylemediğine eminim ama işte eğer görüşülmeye devam ediliyorsa ailecek o zaman senin bilmemen daha hayırlı olurmuş sonuçta zaten platonik birşeymiş hatunun haberi bile olmayan
Bak ne olursa olsun vesveselere uyma ve motivasyonunu yüksek tut ki vermek istediğin kilolardan da bir an önce kurtul madem rahatsız oluyorsun
Ama ben senin aşırı kilolu göründüğüne asla inanmam o ayrı kız ben ne yapayım o zaman resmen evlendiğim kilonun 2 mislinden fazlayım hatta
Neyse inşallah vericeğiz başka yolu yok sende stresten uzak dur gerisi gelir nasılsa

Söylemese iyiydi ama işte oldu bir kere. Ah canım eşim kilon fazla değil diyor fazlada görünmüyorum ama işte taktım bir kere harun çok zayıf ve güzell
Canım herkesin derdi başka başka işte çok sık görüşmüyoruz ama görüyoruz sonuçta.Tatlım sen kilolusun ama en azından böyle bir olayla karşı karşıya değilsin bu çok kötü kıskançlıkmı nedir bilmiyorum ama düşünmeden edemiyorum...

Benim diyet olayı yayık vaziyette şu anda. Sabah tartıldım fazla gibi sanki. Ama bakalım dikkat edeceğim.

Sabah
1/2 dilim ıspanaklı peynirli börek

Ara
4 biskrem

Öğle
1 kase mercimek çorba
1 dilim börek

Akşam
1 bardak beşli çay

Su: 2 litre

canım benim kendini üzme sakın olmayan bir şey için,hem onu beğenseydi onunla evlenirdi demekki seni daha çok beğenmişki seni seçmiş
biliyor olman iyimi kötümü bilemedim:44:2 yönlü düşünüyorum aslında.bilmeseydin ve eşin içten içe onu beğenmeye devam etseydi ve bundan haberin olmadığın için daha sık görüşüyor olabilirdiniz.sana söylemekle dürüst davranmış,sende hem kendine daha bir özen gösterirsin hemde o kişiyi, böylelikle eşinden, yuvandan daha uzak tutabilirsin tatlım.iyi yönden bakalım bence,gereksiz vesveselere de kapılıp eşinin üzerine gitme canım,ne kadar umursamaz görünüp ona belli etmessen o kadar iyi olur.tabi sen içinden gerekli önlemleri ve tedbirleri de mutlaka al,sessizden ve o kişinin imasını bile yapma,ne kadar çok dile getirirsen o kadar ilgi artar.konu kapanıp kaybolup gitsin
canım benim şu bir kaç gün diyeti akışına bırak,sinirin bozuk çünkü yemekle bunu dindiriyorsun ve bir kaç gün bırak ye.zaten 2 3 güne o yemek isteği de yok olacakzaten çok az bir kilon var yaza kadar ufak ufak,sağlıklı ve geri dönüşümsüz bir şekilde onlardan da kurtulursun
tabiki bize anlatacaksın tatlım,kime anlatabilirsinki böyle bir şeyi?en yakınına bile anlatmada zaten.biz bu konularda birbirimize yeteriz.burada sadece kilo vermek için bulunmuyoruz burası aynı zamanda dejarj alanımıziçimizde birikenleri anlatıcazki o birikimler içimizde büyümesin ve onları yok saymak için hırsımızı yemekten çıkarmayalım di mi ama
moralini bozma,biz seni çok seviyoruz ve sana inanıyoruz az bi kilon var onlardan kurtulup bugünkü konuşmalarımıza güleceksin

kız bu nee
börekler havada uçuşmuşşş
cumaya bir şey kalmadı yarın telafi etmeni bekliyorum canımcım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrr

Baya geç oldu ama ancak gelebildim
Maalesef benim küçük kuzu yine hastalandı üstelik bu sefer ateşide çıktı
Öğlen pazardayken öksürmeye başladı hatta kızkardeşime geçince eczaneden aldığım wicksi ayaklarının altına, sırtına ve göğsüne sürdümde bir kaç saat rahatladı ama sonra tekrar başladı maalesef
Anneme geçtik dönüşte malum balık faslı var diye
Kuzum koltukta halsiz bir halde oturmaya başlayınca bir baktım ateşide çıkmış
Eve geldikten sonrada biraz meyve sıktım vitamin olsun hepimize diye ama ne yaptıysam cimcime içmedi

En son ateşini ölçtüğümde cimcimenin ateşi 38.6 dı :26:
Şimdi babasıyla yatağa yattıda bende hem sizlere bakayım biraz dedim hemde ara ara ateşini ölçeyim dedim yarında mutlaka bir ara doktora götürürüm ne olur ne olmaz geçen seferki antibiyotik para etmedi demekki belki iğne verir bu sefer :26: ama onuda yaptırması var ( canı yanar diye ödüm kopuyor ama iyileşecekse mecbur katlanacağız )

Beslenme konusunda gayet iyi diyoruz ana kız
Benim cadı 1 kg vermiş bile ama ben henüz tartılmadım cuma süpriz olsun

Bu arada gün içinde yediklerimide yazayım

Sabah
Klasik kahvaltım
2 dilim ekmek
Az peynir
3 zeytin
domates, salatalık
1 fincan yeşil çay

Öğle;
1 tabak tarhana çorbası
4 kaşık kus kus
1 kase yoğurt

Akşam;
1/2 tabak hamsi buğlama
1 koca kase salata

gece;
1 büyük bardak meyve suyu ( elma ve portakal kendim sıktım )

Canım maalesef beter bir olayı bende yaşadım :26:
Eşimin eski iş yerinde bir hatun vardı çalışan bizimki devamlı telefonda konuşurken baştan bir kalayladım arada güzelim falan çekiyor diye sonra eşim tutturdu ille bak senle tanışmak istiyor diye Hadi neyse bir gidip tanışayım bakalım nasıl birşey dedim
Hatun daha evvel boşanmış ve yanlız yaşıyor ( bize çok uzak )
Bizimkide şirket arabası onda diye sık sık onuda evine bırakmak zorundaydı o dönem. Tabi olayı anlattığım yakın arkadaşımda verdi bana çoşkuyu ille git tanış ama süslenerek git seni paçoz görmesin diye.
O dönem bu kadar kilolu bile değildim ve en güzel halimle gittim. Gayet güzel sohbet edildi o gece ama nedense içim içimi yedi :26: sonuçta şirkette bütün gün bir aradaydılar ve her öğlen yemeğe bile çıkıldığında bunlar yine bir arada ( şirket o dönem eğitim semineride veriyor tabi )
Bir ara eşim durduk yere bu hatundan laf açtı ( bir araya geldikten sonra eşim bak gerçekten çok iyi biri dimi diyip duruyordu hani kıskanmana gerek yok hesabı ) neymiş efendim nişanlanmış ve yakında nikaha gidebiliriz hesabı
Ben o dönem patron şirkete ziyaretleri ani bir kararla yasaklamıştı nedense tabi eşimin demesi
Neyse bir gün eşime haber vermeden şirkette gittim iş çıkışına yakın tabi yine en güzel halimle
Eşim beni görünce şaşırdı ama tabi bozuntuya vermedi bende o bayana istersen senide metroya kadar bırakalım dedim hatun bindi tabi arabaya ama nedense tedirgin durduk yere aaa bu arada hayırlı olsun nişanlanmışsın dedim kadın bir şaşırdı yooo o nerden çıktı dedi tabi eşim bukalemun gibi rengten renge girdi
Hemen toparladım ay bende kafa kalmadı senin adaşın olan bir arkadaşımız daha var onu dedi herhalde eşim geçenlerde ben sen sandım dedim tabi eşim fırtına öncesi sesizlik olduğunu anlayıp evet yaa diğer arkadaştı o yanlış anlamışsın dedi
Meğer denyo sırf o bayanı kıskanmıyayım diye öyle bir yalan uydurmuş :26: ki ben hala akıl sır erdiremem
Tabi evde adamı anasından emdiği sütü burnundan getirene kadar kalayladım

İnan şirketten ayrıldı o bayan sonra iflas etti şirket ve aynı kadro yeni bir şirkette bir araya geldi hatta eşim kaç senedir görmüyor o bayanı ama hala nedense tedirgin o konuda ya şerrimden korktu yada harbi bir nane yedide ortaya çıkarsa diye tedirgin
Hatun hala bekar ve eşim geçenlerde ona bir şey danışmak için ( işle ilgili hala arada mailleşirler ) mail atmış ve bir baktım kadına abla çekmiş gelde kıllanma şimdi adam seni bizim şirketin sekreteriyle tanıştıracağım diyince

Yani biraz uzun oldu ama beterin beteri var huzurunu bozduğuna deymez o yüzden sen sadece kendine odaklan ve sonrada ayşenin dediği gibi mümkünse olabildiğince az bir araya gelmeye çalış o bayanla
Şimdi kesin bu yazıdığımı okuyan ulen bu ne rahatlıktır diyecektir ama inan ben totoşumuda yırtsam bu adam yapacaksa yapar o yüzden hiç yüreğimi çürütmeden göz kulak olurum ve mümkün olduğu kadar riskleri azaltırım ( yanlız bir yere yollamam ) sonrası kader kısmet sonuçta kaderimde varsa yaşarım heee eşimede hep derim ama elime bariz delil geçerse üzerinden 10 sene bile geçmiş olursa valizini kapı önünde bulduğun an neden diye sorma bile çünkü tek af edemeyeceğim şey ihanet olur
Rabbim kimseyi bu şekilde sınamasın inşallah ....Aminnnnnnnnnnn

aleykümselam banucum,minik kuzuna geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin amin
ana kız diyetinizde süper gidiyormuş sevindim canım çok inşallah böyle devam eder de ikinizin birden yaza yüzünüz güler

aslında hedef belirlerken kısa dönem belirlesek daha başarılı oluruz sanıyorum , örneğin ideal kiloma 40 kilo var nasıl vercem diye kara kara düşüneceğimize ,mesela bir 10 kilo versem ne kadar rahatlıcam demeliyiz ilk hedefi de misal 10 kilo olarak belirlemeliyizben artık öyle yapıcam inşallah işe yararben 85 kiloya düştüğümde,herkes yeter daha verme böyle çok iyisin demişlerdibende kendimi kıyafetlerle iyi hissediyordum hatta dar kalıp bir pantolon almıştım kendime onunla 50 kilo gibi hissediyordum

yani boyumuz kısa olmasına rağmen bizde 80 lerde çok güzel duracak tatlımyakın çevremiz bizi hep kilolu gördüğünden onlara hatta zafiyet geçiriyormuş gibi gelicez

diğer konuya gelince,bizimle alakalı demiyorum genel anlamda yazıyorum.kiloluyuz diye eşimize karşı kendimizi kötü hissetmemeliyiz,dünyanın en güzel kadınları bile aldatılıyor,erkeğin içinde olmasın yoksayapacağı varsa kulpunu uydurur yapar

biz kendimiz için,kendi sağlığımız kendimizi iyi hissedebilmemiz için kilo vermeli ve kendimize bakmalıyız.o yuva düşmanı kadınlardan o kadar çok varkimümkün mertebe çok yakınımız olmayan hatun kişileri evimizden çevremizden uzak tutalım,çok samimi olmaya gerek yok.erkekler zaten saftirik,hatunların güzel olmalarıda gerekmiyor kanmak için.ilgi alaka gördükleri yere kayabiliyorlar.tabi içinde olanlardan bahsediyorum,vesvese yapmayalım kendimize

bizlerde eşlerimizin hep hatalarını görüp,ilgisiz alakasız davranıp en ufak bir şeyde dır dır ediyoruz .daha anlayışlı daha ilgi alakalı olmalıyız onlara karşı,zaten erkekler çocuk gibi,kadın zekasıyla kocasını elde tutmayı bilir eve geldiklerinde de onları pijamayla karşılamayalım lütfendışarıda hep bakımlı güzel giyinen saçları başları yapılı hatunlarla muhataplar,eve geldiklerinde neyle karşılaşıyorlar? bunu soralım kendimize

Rabbim yuvalarımızdan huzuru,mutluluğu bereketi eksik etmesin inşallah..aminnn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…