Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydınlar,

Hepinize hayırlı sabahlar diliyorum bugün kendimi çok yorgun ve bitkin hissediyorum.Ne yapmam lazım kızlar canlanmak için bu arada kahvaltı ;

1 tost ekmeğin içinde peynir ve macar salamı
1 bardak şekersiz çay

günaydın şekerlerim:KK3:
güzel bir gün olsun inşallah:KK16:
haftanın 2. günü kaçamakları kurtarabilmek için hala vaktimiz var,iyi değerlendirin:KK34:bol bol su,bol bol yürüyüş:KK55:

ahhh ahhh benim sabah kahvaltım böylemi olurdu ama işe başladım ve iki zıpırla kahvaltı yapmamın imkanı yok işte ne bulursam onu yiyorum:KK50:
hayırlı olsun canım işin:KK16:

ablacım menülerine lafım yok biliyorsun sadece şunu söyleyeyim çok sık şok diyet yapıyorsun metabolizman şok diyete alışır normal beslendiğin zamanlarda bile kilo yapabilir.
yağmurcum evet dediğini dikkate alıcam canımcım:KK16:
benim şoklar aslında zararsız içinde ekmek hariç her şey var hemen hemen,ayda 2 kez kilo verimi durunca yapılabiliyor.ama ben zaten tatil dönüşlerinde falan kilo alınca yapmaya çalışıyorum ondada illa 1 günü güme gidiyor:KK1:

menü saati:)) yogun bir günün ardından işlerim bitti çok şükür. sabah dişçi öğleden sonrada gezmeye gittik ve uyku saati.

sabah
kıymalı yumurta biraz, 2 dilim ekmek

ara ayran, türk kahvesi

öğle
bir kase çorba, biraz salata, 1 dilim ekmek

ara
3 dilim baklava(ikramdı)

akşam
sucukiçi 5-6 çatal, et sote bir çatal, yarım yufka ekmeği

spor yarım saat yürüyüş

su 2 lt su

mesaj 10
menünü beğenmedimi belirteyim az daha özen:KK4:, yağmurum bak yarışmadasın 5 kilo vercez rakibelerin var hatırlatırım:KK1:

2-bu olay nedır?
canım dün sabah itibariyle, bu ay 5 kilo vermek isteyenlerin listesi:KK34:bu ay bende 5 kilo veririm diyenler katılıyor:nazar:

Günaydın herkese. Ben derse gdiyorum. 2bucukta döncem. Mesajlarnıza gelince cewap yazıcgm kızlar. Dünkü msj sayım 6. kilom 94. Foto atcakmıyız gercekten? Öpüldünüz. Cok yemeğin bak yaza bulusucaz mıni kot etekle bikini alcaz. Facebktan eklicem bikiniyle nisbet yaparım bak:KK66: Muckss hepinize iyi günler.
melekcim,5 kilo yarışmasında adı olanlar başlangıç kilolarını tartı resmiyle eklicekelr,her pazartesi tartı günümüz.böylelikle kim gerçekten ne kadar kilo verdi görebileceğiz:nazar:

günaydınlar,

Hepinize hayırlı sabahlar diliyorum bugün kendimi çok yorgun ve bitkin hissediyorum.Ne yapmam lazım kızlar canlanmak için bu arada kahvaltı ;

1 tost ekmeğin içinde peynir ve macar salamı
1 bardak şekersiz çay
c vitamini al istersen meyve ye.bir kaşık balda seni canlandıracaktır:KK34:

günaydın kızlar
iyi bir gün geçirmeniz dileğiyle
günaydın :KK16:

günaydın kızlar
iyi bir gün geçirmeniz dileğiyle

özlemcim geçen haftalarda seninle ilgili şöyle bir istatistik çıkarmıştım ama gözünden kaçmış sanırım hakkında bir şey yazmadın çünkü.tekrar yazıyorum tatlım.
43 haftadır yarışmadasın ve hiç bir sonuç alamamışsın:44:
bence nerede hata yapıyorum diye düşün ve bir an önce toparlanıp en azından bu yaza kilo derdinden kurtulmuş ol:KK54:

28 aralık 2012 289.etap başlangıç:
nice15 ( 64.7 /62.2 / 2,5/ %3,86 ) 289.etap,yeni üye hedef :55
nice15 ( 62.2 / 62.3/ -0.1/ % )290.etap
nice15 ( 62.3 /61.4 /0,9 / %1,44 )291.etap

1.Nice15( 60,0/62, 0 /1, 0 / -1, 67% )324.etap 322.etapta ayrılan üye geri döndü kilosu 2 ye bölündü
2.Nice15( 62, 0 /62,0 / 0/ %0 ) 325.etap kilosu sabit
3.Nice15( 62,0 /62.0 / 0/ % 0)326.etap kilosu sabit
4.Nice15( 62,0 / 62,0 / 0 / % 0)327.etap kilosu sabit
5.Nice15( 62,0 / 62.8/ -0,8 / % -1,29 )328.etap
6.Nice15( 62,8 / / / % )329.etap bildirimde bulunmadı
7.Nice15( 62,8 / / / % )330.etap kilosu sabit

Herkeslere günaydınnnnn...
Bayram tatilinden dün gece döndüm , orda da modem bozuktu hiç giremedim :KK50:

Umarım çok kilo almamışsınızdır bayramda , orda tartı yoktu hiç tartılamadım , bu sabah evdeki tartıya çıktım ,çıkmaz olaydım , 1 kilo almışım :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Ben bildirim yapamadım 2 cuma , durumum nedir bilmiyorum ....hala takımda mıyım kaptanım :KK17:

Umarım çok kilo almamışsınızdır bayramda , orda tartı yoktu hiç tartılamadım , bu sabah evdeki tartıya çıktım ,çıkmaz olaydım , 1 kilo almışım :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Ben bildirim yapamadım 2 cuma , durumum nedir bilmiyorum ....hala takımda mıyım kaptanım :KK17:
hoşgeldin canım:KK16:
takımdasın tabiki,bu cuma bildirim yapmadık bayram tatiliydi,geçen haftada kilonu sabit yazmıştık yani sorun yok normal şekilde listedesin:KK34:

hayırlı olsun canım işin:KK16:

yağmurcum evet dediğini dikkate alıcam canımcım:KK16:
benim şoklar aslında zararsız içinde ekmek hariç her şey var hemen hemen,ayda 2 kez kilo verimi durunca yapılabiliyor.ama ben zaten tatil dönüşlerinde falan kilo alınca yapmaya çalışıyorum ondada illa 1 günü güme gidiyor:KK1:

menünü beğenmedimi belirteyim az daha özen:KK4:, yağmurum bak yarışmadasın 5 kilo vercez rakibelerin var hatırlatırım:KK1:

canım dün sabah itibariyle, bu ay 5 kilo vermek isteyenlerin listesi:KK34:bu ay bende 5 kilo veririm diyenler katılıyor:nazar:

melekcim,5 kilo yarışmasında adı olanlar başlangıç kilolarını tartı resmiyle eklicekelr,her pazartesi tartı günümüz.böylelikle kim gerçekten ne kadar kilo verdi görebileceğiz:nazar:

c vitamini al istersen meyve ye.bir kaşık balda seni canlandıracaktır:KK34:

günaydın :KK16:

Ablacim inan bende kendimi begenmiyorm dis tedavisi goruyorm is basi yapamadim annemin yanindayim baklavalari eliyle yedirdi neymis kizi gelin vermek zormus ona karismayacakmisim. Eliyle besleyecekmis hala misafirmisim aksama lahmacum yapacak bana yedirmek icin simdi yuruyuse cikiorm en azindan dengeleyeyim.

günaydın canım bende aldım bayramda dengeleyelim bu hafta.

hoşgeldin canım:KK16:
takımdasın tabiki,bu cuma bildirim yapmadık bayram tatiliydi,geçen haftada kilonu sabit yazmıştık yani sorun yok normal şekilde listedesin:KK34:

hoşbuldum kaptanımmm :KK54:

iyi o zaman , cumaya kadar biraz hafifleemem lazım ,kilo almışım :KK50:

$zyflmk.jpg
bencede evettttt:KK1::KK1::KK1::KK1:

Kızlar çok şükür bayramda kilo almadım hiç ama veremedim de ;(( diyetisyenim çünkü bayramda aşırıya kaçmadan serbestin demişti herşeyden yedim menü , kıymalı pide , baklava , su böreği yaprak sarma ... Çok şükür almamışım bunlara rağmen..diyetisyen 2 günlük şok diyet verdi bu hafta yapmak isteyen arkadaşlara yazıyorum ..

Sabah
1 dilim ekmek
1 tatlı kaşığı bal yada reçel

Ara
Salata

Öğle
2 yumurta haşlama
2 küçük patates
Salata

Ara
1 dikim ekmek
1 tatlı kaşığı bal yada reçel

Akşam
2 haşlama yumurta
2 küçük patates haşlama
Salata

Ara
1 dilim ekmek
2 tatlı kaşığı bal ya da reçel

Büyük vicdan azabım evet itiraf ediyorum dün toplam bir somun ekmek yedim:KK43:( Nasıl yaptım bilmiyorum ama taş fırın ekmeği olunca tutamadım kendimi. Bugün hemen tam buğday dilimli ekmek aldım o şekilde ekmek yemeyi azaltabiliyorum off off tekrar çıkmak istemiyorum kilo veremeliyim.

ayşe abla. Sabah bildirim yaptım. Baktın mı?bu hafta neler yapmam gerekenlerde yardımcı olsan. Suan bisi eksikmi? Bugün 1litre su 2kiwi,avuç ici kadar et 3kasık yoğurt, cubuk kraker. Sabah 8den beri de dısarıdaym.

Büyük vicdan azabım evet itiraf ediyorum dün toplam bir somun ekmek yedim:KK43:( Nasıl yaptım bilmiyorum ama taş fırın ekmeği olunca tutamadım kendimi. Bugün hemen tam buğday dilimli ekmek aldım o şekilde ekmek yemeyi azaltabiliyorum off off tekrar çıkmak istemiyorum kilo veremeliyim.
üzülme telafi et bugün. Giyin dısarı at kendini yürüyüse. Kacırdım mı 5ten snra yemiyorum. Alıp vermekten vucudumuz deforme olucak yaslanınca. Güzel bi elbise yada beğendgn bi kadın resmi koy önüne böyle olucam diye. Ekmek hep war. Elinin altında senin. Ama suanki yasında istedğn sen bi daha olma sansın olmıcak. Ben bidaha 25 olup 36 beden olamıcam mesela. Kimbilir nelerden mahrum kaldım belkide kaderim değişti kilo yüzünden. Ekmegi nezaman istesen bulursun ama yılları,gençligi,güzelliği,hayalleri. Bari mantı,dondurma,baklava yeseydn ekmek yerine:KK66:)

5
bende 8.takımdayım.
kılo cızelgen duzelmıs :KK70:D
grupta kac kışı vara gelınce bıraz kalabalığız 12 takım dağılınca bıze gelenler oldu kalabalıklaştık :KK70:
tam sayıyı kaptan bılıyordur ben tam bılmıyorum
Anladım tatlım. Çizelgemi düzelttim. Yanlıs secenek isaretlemisim.

X