Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bugünkü menüm
sabah:kahve içtim
öğle 2 dilim kek
akşam:1 kase çorba 1 dilim ekmek
karışık kızartma
biraz 1 dilim fırın mücver
ekmek yemesem iyiydi ama
çok açıkmıştım
30 dk.yürüyüş

canım diyetisyen bile öyle dediyse sen baktır troidine iyi olur
sonucu yaz buraya merak ettim

Havalar nasıl soğudu yahu. Bi de bugün regl oldum soğukta olunca başlıcak bel ağrısı filan inşallah olmaz. Ağrı kesici filan artık idare edeceğim.

aynen ya deri mont giydim öyle ble üşüdüm
yaz iyiydi ya yürüyüşte ço yapamam artık
çoraplarını giy terlik giy ayağını üşütme ağrı olur canım dikkat et

iyi geceler kızlar
yarın yüzümüzün gülmesi dileğiyle
tartıda eksileri görelim hpimiz inşallah

iyi geceler,
yarın 3 günlük diyete başlıyorum bakalım kilo verme durumum nasıl olacak

İyi geceler kizlar yarin sozlum batmana geliyor. Butun aksam hazirlik yaptim aksam yemegi bile yemedim. İki cesit borek kurabiye ve bi tencere yaprak sarmasi yaptim. Yarinda hazirlik yapmaya dewam edecegim. Super bir menu hazirlamak istiyorm ona.

Menum

sabah haslanmis yumurta domates salatalik peynir iki dilim kepek ekmegi

ogle tavada yumurta domates salatalik

Aksam yok

ara yarim havuc turk kahvesi

su 2 lt

spor bir saat yuruyus tempolu degildi ve butun aksam hazirlik

Kızlar yeni yıla girerkenki kilo hedefiniz nedir? Ben 59.90 bile olsa 5li sayıları görmek istiyorum. Aslında ayda 2 kg versem olur gibi

1-günaydın hanımlar yaklaşık 5 gundur gelemedim ankaraya sınava gıttım sonrasında yorgunluk ısyogunlugu bırde ınternet ve sıtedye sabah gırememe probleminden gelemedim cok ozur dılerım ıns anlayışla karsılarsınız

3- buraya ilk kar düştü hanımlar sabah bır uyandım tepelere bıraz kar yagmıs sızın oralarda durumlar nasıl

4-adet olduğum için bu hafta tatlı turu seyler yedım bırde sehır dışındaydım mecburen dısarda yıyorsun dıyet fılan olmadı ama kısacağım arttık dıkkat etmem lazım iyiyce.

4- adetım yenı bıttı hanımlar cok tatlı cektı yedım (( bırde dısarda olduğum ıcın aburcubur sımıt vs yedık guzenlı olmadıyemek neye sımdı düzene oturtcam ıns duzenlı spora baslıycam kosu bandıda tv karsısında artık

5- mesaj numaralandırma olayı devam etmıyor sanırım ?_mesajlarda pek gormedm numara

Baslangic :54.6
Bitis :54.2
Aradaki fark : 0.400
Yuzde : /0.07
Spor : 310 dk

Yuzdelik hesaplamam dogru mu bilmiyorum. Sonunda 54 lerin sonuna yaklastim. Su anda reglimin ikinci gunu bittiginde hatri sayilir bir kilo gidebiliyor 53 leri goreyim artik :))))

Kizlar telefondan baglaniyorum. Gecen hafta 69.2. Bu hafta 69.5. Benim icin hesaplamayi yapabilirmisiniz?

Gunaydin kizlar okulda toplanti veli toplantisi var erken gidip hazirlik yapacagiz. Kilom 65.2 kizlar hesaplamayi birazdan yapip yazacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…