Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bugünkü menüm

ılık limonlu su

kahvaltı

peynirli omlet
6 zeytin 1 dilim peynir
2 ceviz
domates salatalık
ıhlamur

ara yok

öğlen yok

bebeler uyanınca saat 16 gibi akşam yemeği yicem

kabak yemeği
tarhana çorbası

su 3 lt bulur
spor yok
9 lu bitki ayı
1 yeşil çay

Kızlar dün gelemedüm derslerim yoğundu ..

Sabah(08,00)
2 kepçe domates çorbası

Ara(10,00)
1 topkek
1browni (dershanede)

Öğle(15,45)
1 porsiyon domates soslu makarna
1 y.k yoğurt

Akşam:
Nestle Nesfit Karışık Meyveli 1 porsiyon

Hem 1. ara yok hem öğlen nasıl dayandın
Bu arada kabak yemiğnede bayılırım ben

Menü bildirimi ;

sabah
1 kase nesfit

öğlen
1 kase düğün çorbası
1 tabak etli türlü
1 çatal erişte ( dayanamadım ama 1 çatalcık :18: )

akşam planım
köfte
salata

su: 2 litre...
1 çataldan bi şey olmaz sen bana bak ne yaptım ben ama ne yapiim çok acıktım saat 4e kadar ders ders ders beynimde şeker kalmadı valla

bu arada sabah dayanamadım tartıya çıktım çıkmaz olaydım kilo almış görünüyorum
bir haftadır damla şeklinde kanamam var tam regl olamadım bu nedir anlamadım ondanmı acep fazla çıkıyorum

Bende bu hafta almış gibi hissediyorum kendimi

kızlar çok yoğunum ancak gelebildim
işyerinde koşuyorum artık ya
yarın belli olur artık durum

Hem 1. ara yok hem öğlen nasıl dayandın
Bu arada kabak yemiğnede bayılırım ben

canım istemedi bide çok işim vardı fırsat bulamadım

canım aralar için yanına kuru meyve yada kuruyemiş alsan çok iyi olur hem besleyici hem diyetlik

canım istemedi bide çok işim vardı fırsat bulamadım

canım aralar için yanına kuru meyve yada kuruyemiş alsan çok iyi olur hem besleyici hem diyetlik

Öyle aslında ama ne bileyim ben pek sevmem de kuruyemiş.

Onunla gecmis olsun canim kuzucugun ii olsun gerisi bos...

kızlar nasılsınız:) çok iyiyim bütün gören arkadaşlarım ne kdar zayıfladığımdan bahsediyor gercekten mutluluk verici bir olay :) onun dışında burs için başvurdum yarın mülakatı var ve çok heyecanlıyım. umarım bu bursu bana verirler gerçekten çok ihtiyacım var

Selam kızlar bu ay gene erken regl oldum. Şişkinlik sabahları tartıda yüksek çıkmamın sebebi belli olmuş oldu. Bugünkü menüm

Sabah
1 peynirli tost
Ara
3 hanımeller bisküvi
Öğle
1 porsiyon karışık ızgara
1 diyet cola
Ara
1 lipton form çay

Akşam için bişey yemeyeceğim ızgara fazlasıyla doyurdu. İnşallah yarına kilom iyi çıkar :) Ben bu diyet cola da kalori yok diye içiyorum. Etin yanında asitli birşey olarak içiyorum diyete zararı var mı ki ayda bir işte böyle dışarda yemek yemişsem içiyorum özellikle et ürünlerin yanında.

Sabah : Menemen - zeytin - salatalık - kıvırcık - peynir - az bal - 2dilim ekmek - rezene çayı

Öğle : karnıyarık - yoğurt - sade soda

Akşam : bol meyve ( çeyrek elma,armut,mandalina , üzüm)

Ara : beyaz leblebi

Moral olmuştur :) inş. Bursu da alırsın üstüne kaymak olur

tatlım idare ederiz sorun yok.izin almanı tavsiye etmem,buradan uzaklaştıkça diyettende uzaklaşırsın en azından burda bir sorumluluğun oluyor.yinede sen bilirisn

çok geçmiş olsun tatlım

Havalar nasıl soğudu yahu. Bi de bugün regl oldum soğukta olunca başlıcak bel ağrısı filan inşallah olmaz. Ağrı kesici filan artık idare edeceğim.

Kızlar sinirlerim çok bozuk veremiyorum veremiyorum tartıda Birgün eksik çıksam Birgün fazla çıkıyorum diyetisyen bile dedi senin gibi bir vücut ilk defa görüyorum dedi yediklerimi burda görüyorsunuz 1200 kaloriyi geçmiyor beden veremiyorum yarın troidime baktıracağım ;((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…