Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar ımdatttttttt:KK52::KK52: temızle temızle bıtmıyor ya ben mı cok ırdelıyorum anlamıyorum kı bı yeerı yapıyorum bı yer batıyor , haftalık temızlık olsa bu kadar olmuyordu ben bu evı nası paklıcam ya 3ay gıbı uzun bı sure temızlenmeyınce ıcıme sınmıyor :KK52: su temızlıgın bı pratık yolu yokmu ya

Ew temizlemenin kolay yolu su ile evi yikamak. Batmanda ogrendim birada camlari bile yikiyorlar.

Kizlar ozur diliyorm menuleri okuyorum ama yorum yapacak yuzum yok soz soylemek icin menumun guzel olmasi lazimdi. Duzenimi kurdum cok sukur internetimde var artik diyete ve spora dort elle sarilacam kurbanda nisan var iki kilo bile versem yeter

günaydınnn incecik hatunlar:KK3:

bugün sakın kaçamak yapmayalım bende dahil:KK1:yarın cuma :18:

günaydınnn incecik hatunlar:KK3:

bugün sakın kaçamak yapmayalım bende dahil:KK1:yarın cuma :18:

günaydınlarrr

yok tatlım yapmayız sen merak etme yarın önemli bakalım kaç gram verdik.

Akşam sadece salata yedim ve yarım saat kızımlar bolca yürüyüş yaptım

Bu sabahki menümüde yazim:

1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
Azıcık peynir
Çay

Şimdilik benden bu kadar

günaydın kızlar, temızlıklerde bıttıgıne gore artık duzenıme gerı donebılırım :KK9: gercı ben yıne bulurum bı ıs ama:KK9: neyse
Ew temizlemenin kolay yolu su ile evi yikamak. Batmanda ogrendim birada camlari bile yikiyorlar.

kız dayalı doselı evı nasıl yıkıyrlar bıde eşyalarımı temızlıyorlar

günaydın kızlar, temızlıklerde bıttıgıne gore artık duzenıme gerı donebılırım :KK9: gercı ben yıne bulurum bı ıs ama:KK9: neyse

kız dayalı doselı evı nasıl yıkıyrlar bıde eşyalarımı temızlıyorlar

Buranin evlerinin yerleri tamamen fayans halilari topluyoruz cekbasla yikiyoruz. Kapilari camlari yikiyoruz kalan is kolay:-)

kızlar tabloyu ısleyecektım ama adımlarını yazmayanlar var onlar yazsınlar ondan sonra ısleyeyım

tatlım beni adımsayardan çıkar ne zaman dışarı çıksam telefonu yanıma almayı unutuyorum çantamın içinde duruyor , adımsayar adımları yerinde sayıyor, bu seferlik adımsayar için beni affedin çıkar tatlım beni adımsayar listesinden

güzel musmutlu gün olsun şekerciklerim:KK16:

aman kaçamak yok,yarın takımımız güzel ortalamalar alsın:KK54:

tatlım beni adımsayardan çıkar ne zaman dışarı çıksam telefonu yanıma almayı unutuyorum çantamın içinde duruyor , adımsayar adımları yerinde sayıyor, bu seferlik adımsayar için beni affedin çıkar tatlım beni adımsayar listesinden
tamam cnm

tskler ınsallah ole olur ablacım,bugun benm ıcın bı donum noktası dıyebılırım Hayatım hakkında bı cok karar aldım umarım doğru kararlardır bunlar :KK16:

Selam zayıflamacı topikolarımmmmmm :KK3::KK3::KK3:
Sabah ballı elma sirekli suyuma başladımmmmm :KK9:

...2...

inşallah kaptanım ama sanırım benim bünye direnişte :KK47: sabah hastaneye gittim ama malesef insülin testi yapmıyolarmış , araştırma hastanesi de uzak bana şimdilik kaldı o iş....ama diğer testleri yaptırıcam gitmişken ( yarın sabah vericem kanı ,tok gitmişim saftirik ben ) diyetisyen de başlamış hastanede ,testleri alınca ona da gidicem :KK9:

tamam cnm

tskler ınsallah ole olur ablacım,bugun benm ıcın bı donum noktası dıyebılırım Hayatım hakkında bı cok karar aldım umarım doğru kararlardır bunlar :KK16:
hayırdır inşallah , eski mevzularla mı alakalı :44:

Son düzenleme:
Gun itibarıyla lahana diyetine baslamis durumdayim kızlar :)))) vucudumu şoklamam lazım :)))

ben bu lahana diyetini bir türlü yapamıyorumm çorbayı içemiyorum hayırlı olsun tatlım diyetin kaç gün yapacaksınn

bu arada ara öğün olarak 1 elma yedim, yeşil çay içtim, 1 tane de nescafe 2 si birarada içtimm

Öğlen menüm:

Yeşillikli Salata

Sabah
Menemen
2 dilim ekmek
3 zeytin

Ara
100 gr üzüm

Öğle
1 kase çorba
1 kase yeşil fasülye
1 dilim ekmek

Ara
100 gr dondurma

Akşam
120 gr tavuk
Salata
100 gr yoğurt
1 dilim ekmek

Ara
Türk kahvesi
İçecrğim

2 lt su
Adımsayarı sonra yazacağım
gramları tartarak mı biliyosun canım :44:

kızlar bugün arkadaşım bir deri bir kemik olmuşsun iğne ipliğe dönmüşsün kız sen kendine ne yaptın dedi :KK53::KK1: çok hoşuma gitti gerçekten mutlu oldum. oda arkadaşımda sevgilisine anlatmış benim ne kadar zayıfladığımı bizim eniştede ona birini bulalım demiş :KK1: hey allahım kilolar sen nelere kadirsin. bu arada bugün çok yoğun bir gün valla tam 1buçuk saat yol yürüdüm. sırf spor olsun diye :)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Sabah:
1 haşlanmış yumurta
1/2 kibrit kutusu peynir
3 siyah zeytin

Öğle:
8 adet lahana sarma
(bunu çok kaçırdım)

Ara:
Üzüm
2 dondurma k. dondurma

Akşam:
Special K Kırmızı Meyveli
2 salatalık
1 elma

Dans: 45 dk
Koşu: 10 dk
Yürüyüş: 5 dk (artık koşmaktan yorulunca
:KK9:)
İp Atlama: 10 dk
Triceps: 10 dk

Su: 1 l (şimdilik)
8 dolmanın yanında bişey yoksa çok değil bence :KK53:
sporlar da süpermiş :KK9::KK9::KK9:

Selam kızlar ben geldim :) Hastane işlerindeyim hala kilo konusunda canım sıkılıyor yarın eve döneceğim inşallah başka bir aksilik olmazsa. Cuma bildirim yapacağım ama kilo fazlası çıkarsa kusuruma bakmayın çünkü öğünlerim çok dengesizleşti ve karbonhidrat fazla tükettim sanırım stresten. Normalde hastanede yatıyorum ama akşam için izinliyim kardesimin yanına geliyorum.

Sabah
1 kase mercimek çorba
1 dilim ekmek

Öğle
3 kaşık tavuk
2 çatal patates
1/2 porsiyon spagetti
Katmer :KK43:((

Ara
1 limonlu soda

Akşam
1 porsiyon tavuk - erken yedim akşam yemeğini birazdan yoğurtta yiyeceğim.

önce iyileşmeyi düşün bence canım , diyete sonra konsantre olursun :KK34:

Kendimle gurur duyuyorum önüme ufak bir parça pasta geldi ( hemde çikolatalı en sevdiğimden ) ama ben yemedim nefsime hakim oldum.5 dakikalık alacağım haz dedim olmada olur. 2 gündür adam akıllı diyet yapıyorum 1 dilim pastaya değişemezdim.Kendimle gurur duyuyorum ve ben galiba bu sefer bu diyetimi başaracağımmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52:

olacak olacakkkkkkkk :KK9::KK9::KK9:

kızlar ımdatttttttt:KK52::KK52: temızle temızle bıtmıyor ya ben mı cok ırdelıyorum anlamıyorum kı bı yeerı yapıyorum bı yer batıyor , haftalık temızlık olsa bu kadar olmuyordu ben bu evı nası paklıcam ya 3ay gıbı uzun bı sure temızlenmeyınce ıcıme sınmıyor :KK52: su temızlıgın bı pratık yolu yokmu ya

niye o kadar abartıyosun yaa ,yorma kendini bacım...azıcık mikroptan ölen yok :KK52::KK52::KK52:

ya çok üzgünüm ama bugün kaçırdım biraz:KK50:

kahvaltıdan önce ılık limonlu su

kahvaltı

2 yumurtalı peynirli omlet
ıhlamur 2 ceviz
domates salatalık yeşillik
2 erik

öğlen 1 s.b kefir
yarım ç.b kuruyemiş
1 erik

akşam :KK17:saat 17 de yedim

1 tabak manttarlı tavuk sote
1 tabak bezelye
salata
2 çicek brokoli
2 dilm patatesli börek(sigara böregi gibi sarılmış 2 tane yedim)
2 erik

su 3 litre
10 dk dans
60 mekik
20 dk yavaş yürüyüş
2 yeşil çay
1 dokuz bitkili çay
zıpırlar erken uyursa bu börekleri eritmek için 1 saat plates yapıcam yapınca tekrar yazarım

ama sen öğlen çok az yiyosun akşam gözün dönüyo haliyle...öğlen daha sağlam yemelisin :44:

X