Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın hanımlar:KK3:

hani light ekmekler var uno nun veya doygunun ambalajlı biliyormusun?dilimleri normal tost ekmeğinden daha küçük ve ince.onlardan 2 dilimle yapıyorum,içine sadece beyaz peynir ve domates koyuyorum,yağ sürmeden pişiriyorum.o ekmekler küçük olduğu için sıcaklığı az yap ve çok az bastır,ekmek dağılıyor yoksa.

ben zaten tosta yag sürmem.
ıcıne sucuk koysak cok mu agır olur?
anladım o ekmeklerı bılıyorumda sok ve a101 de varsa bakayım bır oraya yolum dustudugunde

günaydın hanımlar:KK3:

hani light ekmekler var uno nun veya doygunun ambalajlı biliyormusun?dilimleri normal tost ekmeğinden daha küçük ve ince.onlardan 2 dilimle yapıyorum,içine sadece beyaz peynir ve domates koyuyorum,yağ sürmeden pişiriyorum.o ekmekler küçük olduğu için sıcaklığı az yap ve çok az bastır,ekmek dağılıyor yoksa.

8

ben zaten tosta yag sürmem.
ıcıne sucuk koysak cok mu agır olur?
anladım o ekmeklerı bılıyorumda sok ve a101 de varsa bakayım bır oraya yolum dustudugunde

moni
Nice15
turuncu
sky87
efsax
adayaren38
yagrmur3872
rabia1984
Baslangıç
Kilo

92,7
77,5
Son Kilo
1.Gün
10.000
19.495
9.152
3.908
13.548
7.000
2.Gün
13.50010.18710.07715.4569.847
3.Gün
ORTALAMA
4.Gün
(ort+ 1.500)

5.Gün
(ort+ 1.500)

6.Gün
(ort+ 1.500)

7.Gün
(ort+ 1.500)

8.Gün
(ort+ 1.500)

9.Gün
(ort+ 1.500)

10.Gün
(ort+ 1.500)

11.Gün
(ort+ 1.500)

12.Gün
(ort+ 2.500)

13.Gün
(ort+ 2.500)

14.Gün
(ort+ 2.500)

15.Gün
(ort+ 3.000)

16.Gün
(ort+ 3.000)

17.Gün
(ort+ 2.000)

18.Gün
(ort+ 2.000)

19.Gün
(ort+ 2.000)

20.Gün
(ort+ 2.000)

Genel Toplam
Atılan Adım
Yüzdeleri

[

9
15524

bugun ısyerınde ustduzey yonetıcıler geldı toplantı yaptılar kendı aralarında ve esnafla ıcerde sandalye kalmadı tm gun ayaktaydım bır ılerı bır gerı yaptım bende belkıde daha fazladır ama daha hesap yapamadm

Son düzenleme:
10

sabah
1 tabak tarhana çorbası
1dılım ekmek
ara
mandalına

ogle
6 kasık pılav
2 kasık kurufasulye
salata
ufak dılım ekmek

(cok acıktım sabah 6 da yemek yedım oglenı 3 de yaptık)

ara
1 fındıklı nescafe
aksam
4 karnabahar kızartması
5 beyaz lahaana dolması
1dılım ekmek

(valla cok acıktım bugun böyle oldu :KK43:( )

11-
slm hanımlar yarın belkı gıremeyebılırım ısyerınde ustduzey yonetıcıler var ve gun boyu yoruluyorz ve gec geliyoruz oyzuden gıremeyebılırım

bırde pazar gunu yokum sınavım var oyuzden

3

Ne güzel diyete spora devam ediyorsunuz kızlar yaa ben niye böyle geriye düştüm. Cuma tartılmaya korkuyorum almışsam ya :KK43: Zaten zor toparlanıyordum. İnşallah fazla çıkmaz. Şu an form çay içiyorum bakalım.

Sabah:
1 haşlanmış yumurta
1/2 kibrit kutusu peynir
3 siyah zeytin

Öğle:
8 adet lahana sarma
(bunu çok kaçırdım)

Ara:
Üzüm
2 dondurma k. dondurma

Akşam:
Special K Kırmızı Meyveli
2 salatalık
1 elma

Dans: 45 dk
Koşu: 10 dk
Yürüyüş: 5 dk (artık koşmaktan yorulunca
:KK9:)
İp Atlama: 10 dk
Triceps: 10 dk

kızlar menümü böyle yazmıştım ama akşam elma ve salatalıkları yemedim canım istemedi aç da değilim :KK61:

Ne oldu ki tatlim :)))

evlılıkten direkten donmuştum belkı bılıyorsundur anltmıstım cnm sımdı kalkmış sabah bana mesaj atımıs ızmıre gecıyorum dye ne alakaysa artık bende cevap atmadım 9 gıbı yıne atmış cevap vermeyı dusunuyormusun dıye bende ne dememı bekliyorsun dedım bı tafra yapıyorkı sorma anlamıyorum bunları kuklayım sankı ben gel diyecek gelecem gıt diyecek gdıcem o tafra yapınca bende mınnetmı duymalıydım dedım ole kaldı konu anlamıyorum ne yapmak ıstıyor

iyi akşamlar
menüm
sabah

1 bardak ballı sirkeli limonlu sıcak su

kahvaltı

esmer ekmek le tost
2 zeytin
söğüş domates.
salatalık

ara

1 bardak tarçınlı light süt

öğlen
balık
5 kaşık zeytinyağlı bamya
salata

ara.
1 ç.b kefir
1 mandalina

akşam
7 kaşık pırasa yemeği
1 kase yoğurt

ara.
1 armut
1 bardak tarçınlı light süt

2,5 litre su (gün içinde)

spor :60dk

adımsayar:12553

evlılıkten direkten donmuştum belkı bılıyorsundur anltmıstım cnm sımdı kalkmış sabah bana mesaj atımıs ızmıre gecıyorum dye ne alakaysa artık bende cevap atmadım 9 gıbı yıne atmış cevap vermeyı dusunuyormusun dıye bende ne dememı bekliyorsun dedım bı tafra yapıyorkı sorma anlamıyorum bunları kuklayım sankı ben gel diyecek gelecem gıt diyecek gdıcem o tafra yapınca bende mınnetmı duymalıydım dedım ole kaldı konu anlamıyorum ne yapmak ıstıyor

Bitmiş birşeyi hiç kurcalama geçmiş geçmişte kalsın :)))

Hic konusma bile :)))

Selam kizlar isim yeni bitti yataga girdim yorucu gunun sonunda cok sukur dinlenme sansim olacak.

Menum

sabah
cok az peynir ve dunde kalma patates kizartma vardi bir iki tane ondan aldi

ogle

Makarna yarim dilim kadar ekmek

ara karpuz yarim dilimden az

aksam
Yesil fasulye pilac bi lokma ekmek

ara turk kahvesi neskafe en son bitki cayiyla gunu bitirdim.

Suyu bolll tukettim

spor gunum tempoluydu arti olarak yarim saat yurudum

cok sukur modem geldi yarindan itibaren pc den bakacagim. Telefondan iskenceye donmustu artik.

X