Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bugünkü menüm

sabah

ballı limonlu sirkeli sıcak su

kahvaltı

esmer ekmek le tost
söğüş domates ve salatalık

ara

yok(dışarıdaydım)

öğlen
ızgara köfte
salata
limonata

ara
yok(dışarıdaydım)

akşam
yarım porsiyon ızgara et
4 kaşık z.yağlı taze fasulye

ara
1 hurma

2,5 litre su (gün içinde)

spor :90dk

Ablacim ekmeksiz nasil dayandim. Menu cokk guzel

2- adımsayara bende katılmak ıstıyorum pantolan cebındede sayıyor.
yalnız bırsrun var evde 2 adım syaar var bırı eksık sayıyor bırınınde 4.hanesı gostermıyor artık 900 lere gelınce not alıp 0 layacagım sonra uzerıne ekleyecegım.
benıde katarsanız sevınırımbugun başlıyor sanırım yarışma

hepınıze hayırlı geceler kızlar

hafta sonu yoktum aranızda cok fazla bı gecmıs olmamıs rahat rahat okudum

ufak bı tatıl daha yaptım antalyada gecırdım hafta sonunu cok yorucu ve guzeldı menulerımı yazmıyorum cok duzensız ve dısarda yedıgım ıcın yazmaya utanıyorum gercı kalorılerını fazlasıyla yakmısımdır :KK9:

oncelıkle mesajlrını numaralandıran arkadaslara cok tsk ederım :KK16:

ADIM SAYAR OLAYINA GELINCEDE YARIN HERKEZ ADIMSAYARLARIN START TUSUNA BASSIN :KK9: AKSAMA CIKSIN ADIMLAR 20 GUNLUK MARATONUMUZ HAYIRLI OLSUN BAKALIM 20 GUN SONUNDA BIRINCIMIZ KIM OLUCAK:KK9::KK9::KK9:

5- bende katılmak ıstıyorum .adımsayarda sorun çıkmaz ıns.arada resetlenmezse cebımde

Sabah:
1/2 açma
3-4 çatal yumurta
2 zeytin
1/4 k.kutusu peynir

Ara:
1yk yoğurt

Öğlen:
6yk semizotu yemeği

Ara:yok

Akşam:
1 porsiyon special k
2yk et sote

4 güzel menü begendım .darısı bana ıns bugünden ıtıbaren bende cıddı anlamda kısacağım

günaydın hanımlar adımsayarlar açıldı bakalım kim birinci olacak.

Bu arad bu sabah

sadece 1 poğaça yedim ve artık bugün ekmek yemeyeceğim.

Ya bu kilo vermek neden bu kadar zorrrrrrrrr

günaydın şekerlerim:KK3:

dünkü yorucu günden sonra bu sabah ayak baş parmağımın ağrısıyla uyandım hafiften basamıyorum üstüne topallama modundayım,ama yinede adım sayarımı açtım ve yürücem:KK1:

Ayse abla alinti yaptim cok uzun geldi telden yazma olayi sikinti yaratti. Bende denedim telden sarj dayanmadi. Mecburen alacaz artik:-( nisan hazirliklari cimrilik yapasim tuttu almadim iki gundur:-)
kız cimrilik bi durumu yok 3 5 10 böyle de var:KK1:

Ablacim ekmeksiz nasil dayandim. Menu cokk guzel
sabah kepekli tostum var ama oda minik dilim şu doygunun light ekmeği varya ondan 2 dilim.
gün içinde ekmek ihtiyacı duymuyorum 3 gündür bende şaşırdım:KK1:yeni listemle doyuyorum ondan sanırım:KK34:

Sabah
1 elma
1 bardak nescafe
Ara
1 solen octavia cikolata
Ogle
1 tavuk doner

bugun cok dengeli degil hastaneye yatis yaptim onemli bisey degil ama tahliller filan yapilmasi gerekiyor bi kac gun hastanede olacagim nette duzgun cekmiyor cok. spor olayi olamayacak bu sekilde umarim bi an once cikarimda spor salonunda ter atarim :))

X