Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Biz geldik kimse kalmadı mi ya takımda :))
pazar olmasından bugün böyle,zaten izinli çoğu.
dün takıma katı kurallar getirdim herkez istesede istemesede aktif olmak zorunda artık:KK1:

Merhaba kızlar ben de 12. Takımdan geldim takım kaptanı kim ve şuan takımda kaç kişiyiz
hoşgeldin canım:KK16: takım kaptanı benim ,yardımcımda efsax.şu anda listede 6 kişiyiz,diğerleri izinli:KK34:

merhabaa 12. takım size geldi :)
merhaba,hoşgelmişsiniz:KK16:

Bu arada takım kac kisi???
listede 6 kişiyiz,diğerleri izinli ve artık sizde varsınız:KK34:

Bu arada takım kac kisi???
bu arada sizin liste biraz sıkıntılı:44:
normalde takımlar arası transferler şu şekilde oluyor; başka takıma geçmek isteyen üye o hafta eski takımının listesinde,x üye x takıma transfer olmak istiyor.. diye belirtiliyor ve ertesi haftada transfer olduğu takımın listesinde;x üye x takımdan transfer oldu.. ibaresi ile yer alıyor.
şimdi sizin takım kapanacak,yani üye transferi oluyor fakat listede nasıl belirteceğimi çözemedim şu an onu çözmeye çalışıyorum:44:
ve ayrıca takım sayımız sanırım 12yi geçecek,kaptanın insifiyatinde 15 kişi olabiliyor takımlar.eğer 15 üyeyi geçersek de onun da çözümü var.yani takım üye sayısını dşünmeyin halledilebilecek bir konu o.
ben bunu paylaşım alanında paylaşıp diğer takım kaptanlarına bir danışıp fikirlerini alayım:KK34:

bu arada sizin liste biraz sıkıntılı:44:
normalde takımlar arası transferler şu şekilde oluyor; başka takıma geçmek isteyen üye o hafta eski takımının listesinde,x üye x takıma transfer olmak istiyor.. diye belirtiliyor ve ertesi haftada transfer olduğu takımın listesinde;x üye x takımdan transfer oldu.. ibaresi ile yer alıyor.
şimdi sizin takım kapanacak,yani üye transferi oluyor fakat listede nasıl belirteceğimi çözemedim şu an onu çözmeye çalışıyorum:44:
ve ayrıca takım sayımız sanırım 12yi geçecek,kaptanın insifiyatinde 15 kişi olabiliyor takımlar.eğer 15 üyeyi geçersek de onun da çözümü var.yani takım üye sayısını dşünmeyin halledilebilecek bir konu o.
ben bunu paylaşım alanında paylaşıp diğer takım kaptanlarına bir danışıp fikirlerini alayım:KK34:

Bizim listede luveyla kendi istegiyle ayrildi....dalin zaten yok...benbirtaneyim izinli ama donecek....onun disinda da sorun cikaran arkadasim yok zaten kaptanim...

Yarın , 15 yıl sonra, yeniden doğacağım.

$tumblr_msjj79ECdu1rrqp03o1_500.jpg

Kaptanim
bizim degisimgunlugu arkadaşımız iki hafta cok yogun oldugu icin paylasim konusunda iki hafta ona esneklik taniyabilir miyiz???

tatlım takım sayfalarınızı baya bi okudum şu an üyelerin durumundan haberdarım,bir kaç üyeye esneklik tanıncak durumları düzelene kadar,bir kaçı izinli yazılabilir mesela.2 üyeniz de henüz listeye alınmamış onlar bizim takımda yeni üye olarak başlayacak zaten,ama onlar bir müddet bizde deneme sürecinde olacaklar.takımınızdaki her üyenin durumunu tek tek halledicem inşalalh:KK1:

tatlım takım sayfalarınızı baya bi okudum şu an üyelerin durumundan haberdarım,bir kaç üyeye esneklik tanıncak durumları düzelene kadar,bir kaçı izinli yazılabilir mesela.2 üyeniz de henüz listeye alınmamış onlar bizim takımda yeni üye olarak başlayacak zaten,ama onlar bir müddet bizde deneme sürecinde olacaklar.takımınızdaki her üyenin durumunu tek tek halledicem inşalalh:KK1:

Tesekkur ederiz kaptanimiz :)))))

Yarın , 15 yıl sonra, yeniden doğacağım.

Eki Görüntüle 804305

pıtırcığımmm doğum gününe saatler kalmış erkenden kutlayayım:KK1:
iyiki doğdun canım benim,doğum günün kutlu olsun,sağlıklı,mutlu ve zayıf geçireceğin nice güzel yıllara.her şey gönlünce olsun:KK71::119::124:

bir sonraki doğum gününde resimdeki kızdan çok çok daha güzel olacaksın meleğim:KK54::KK16:

Sarı kart durumu nedir?
tatlım performans uygulaması var takımlara,%30 un altına düştüğümüzde 1.uyarıyı alıyoruz,tekrarladığında 2.uyarıdan sarı kart.sonrasında devam ederse başka yaptırımları var:KK50:yani özetle cuma günleri takımımızı %30 un üstünde tutmalıyız,bunun içinde asli görevimizi unutmayıp her hafta düzenli kilo vermeliyiz.

bende geldim şimdi bizim durum ne olacak ben ve irisss ne yapıcaz
hoşgeldin canım,siz diğer takımda henüz deneme sürecinde olduğunuz ve listeye girmediğiniz için bizde yeni üye olarak geçeceksiniz.fakat bir müddet bizdede listede olmayacaksınız yani deneme süreciniz olacak bir süre.normalde bizim deneme sürecimiz 4 hafta,diğer takımdada paylaşımda bulunduğunuz için sizi 4 haftadan muaf tutuyorum.ancak,bir müddet paylaşımlarınızı da görmek durumundayım.yeterli gördüğüm taktirde kısa zamanda listeye dahil olursunuz,yani tamamen sizin elinizde:KK34:

Kaptanim alsen ve iriste direk listeye girebilir hem paylasimda iyiler hem de kilo vermede azimli ve istekliler..istersen direk listeye alalim derim ben...

Nasil gecti tatil tatlim??? Bebikolar napiyolar :))

tatil 2 zıpırla bundan iyisi can sağlığı diyeyim:KK1:ama yolculuk yordu öğlenn yola çıktık 3 saat uyudular ama diğer 3 saatte çok yordular beni arkaya dönmekten boynum ağrıdı
oğlana çizgi film açıyorum o sıkıntı yaratmıyor oturuyor ama kızım koltukta oturmak istemiyor çok ağlıyor heleki son yarım saat ankara trafiği çok fenaydı çocuklarda çok bunaldı bende:KK52:

kaynanamda karnımızı doyurduk oğlan orda kaldı kızda hemen sızdı bende bir duş alıp yatacagım canım
bu arada bebelerde bende grip olduk ben çok fenayım:2:

tatil 2 zıpırla bundan iyisi can sağlığı diyeyim:KK1:ama yolculuk yordu öğlenn yola çıktık 3 saat uyudular ama diğer 3 saatte çok yordular beni arkaya dönmekten boynum ağrıdı
oğlana çizgi film açıyorum o sıkıntı yaratmıyor oturuyor ama kızım koltukta oturmak istemiyor çok ağlıyor heleki son yarım saat ankara trafiği çok fenaydı çocuklarda çok bunaldı bende:KK52:

kaynanamda karnımızı doyurduk oğlan orda kaldı kızda hemen sızdı bende bir duş alıp yatacagım canım
bu arada bebelerde bende grip olduk ben çok fenayım:2:

Gecmis olsun cnm....valla ben bi tanesi ile dayanamiyorum yolculuga ikisi ile tebrik ediyorum seni :KK66:))

X