Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

listeniz dogru:26::26:

Mervecim burdamısın canım?
Trafikdeyim,cepten ancak bu kadar yazabildim ekleyemicem.
Ortalamamız çok kötü madem benide ekle canım listeye.
Moni(89,9/92,9/-1/%-1,11)323.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3'e bölündü

Son düzenleme:
***8.TAKIM 326.ETAP***

hrnsnr ( 55,0/55,0 / 0/% 0)kilosu sabit
sky87 (90,5 /92,0 / -1,5 / % -1,66 )
kelebeklerhepbekler (89,2 / 89,5 / -0,3 /% -0,34 )
Nice15( 62,0 /62.0 / 0/ % 0) kilosu sabit
yagmur3872 (66,6 / 66,6 / 0 / % 0) kilosu sabit
Moni(89,9/92,9/-1/%-1,11)323.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3'e bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:% -0,52

çok kötü durumdayız ya

off bu ne hepsi cok lezzetli cok acimasizlar ama canim pek olmamis gibi...

slm kızlar geç kaldım biliyorum kusura bakmayın
benim bu haftaki kilom sabit
spor 2 saat yürüyüş

aynen sabit en azindan arti deiliz ne guzel:-( zugurt tesellisi

herkes yerinde

saymış bakıyorumda :)))

bende sendenimm

hayırdır cnm nıe ayrılıyorsun takımdan:44:

Açıkçası pek motive olmuyorum ben burda bir de başkalarının da sorumluluğu olunca üstümde kilo veremeyince daha çok üzülüyorum filan. Pek bana göre değilmiş sanırım böyle disiplinli takım işleri. Uyamıyorum kurallara da tam. Ama yine buralardayım günlüğüme yazacağım. Beklerim canım hep.

selam kizlar dunku menum...

sabah yogurtla ekmek acele bi yemekti.

ogle patlican yemegi pilav 2 dilim ekmek

aksam lahmacun 2 tane ayran

bol bol ayaktaydim. cok yurudum dun.

su hatirlamiyirm:-(

suan evet takım olarak pek motıve durumda degılız ama bu yaz olmasından kaynaklı kımımızın ıs hayatı yoğun, kımımızınn ozlhayatı sorunlu açıkçası benım ızıne ayrılma nedenım ozel hayatımdaki sorunlardan dolayı sorumluluklarımı yerıne getiremeyecek olduğumu dusundugum ıcın kendımı toparlayıp gerı dönmektı nıyetım sunu goruyorumkı hersey bızım elımızdeymıs ,aslında ızıne ayrılarak hata yapmışım bu benım ıcın bıseyı degıstırmedı aksıne abur cuburu fıtursuzca yememe neden oldu, 1 haftalık daha ızın surem var ve ben daha fazla uzatmayı düşünmüyorum ,o bır haftalık surectede buraya ne kadar gırebılırımbılmıyorum sehır dışında olucam ama elımden geldıgınce ıhmal etmıcem ve cnm sanada tavsıyem takımdan tamamen ayrlman degıl en azından bı sure ızıne ayrılıp ne olup olmayacağını görmen fıkrın degısmezse yıne ayrılırsın derım ,

ayse ablam ve kızlar bu arada takıma yenı bırılerını cagırsak nasıl olur , kışı sayımız cok azaldı ve hepımızın bı ıslerı oluyor bı sekılde buraya zaman ayırmalıyız ben pes etmek uzereydım ama hepımızı bu sekılde görünce sılkelenmeyı tercıh ettım hepımız kılolarımızdan mutsuz olduğumuz ıcın bu takımdayız , ama bız kılolarımzla mutluymusz gıbı davranıyoruz, sızcede artık kendımıze gelme zamanı degılmı , en onemlı ısımız bu olmalı bence , hepınız bı duşunun ve nasıl bı yolda olmak ıstedıgınıze karar verın, kılolarıyla barışık aynalar ve ınsanlarla kusmu olmak ıstersınız, yoksa hayatın tamamıyle barışık mı olmak ıstersınız

kızlar ben çıkıyorum sizlere iyi akşamalr iyi tatiller
iyi tatiller canım pazartesi görüşürüz.

Kızlar ben gruptan ayrılmaya karar verdim. Hepinize çok teşekkür ederim destekleriniz için. Çok öpüyorum .
kararına saygı duyuyorum.

selam kizlar dunku menum...

sabah yogurtla ekmek acele bi yemekti.

ogle patlican yemegi pilav 2 dilim ekmek

aksam lahmacun 2 tane ayran

bol bol ayaktaydim. cok yurudum dun.

su hatirlamiyirm:-(
yanlışlarla dolu bir menü

mervecim çaban ve yardımların için minnettarım tatlım,iyiki varsın

yeni kişileri bende düşündüm,çağırmalıyız da.ama yeni gelen bir çok arkadaşımız motivasyon eksikliğinden ya ayrılıyor ya izne çıkıyor yada hiç bir şey demeden yok oluyor.kızamıyorumda durum ortada.ben açıkcası yoruldum artık.bir türlü eski düzenimize giremedik.

takıma yeni üye alırken de çok düşünüp sık elemeliyiz .2 haftalık deneme süresinide 4 haftaya çıkarıyorum,eğer gerçekten zayıflamaya kararlı üyeyse 4 hafta ona uzun gelmez.
bundan sonra her şey daha katı olacak takımda.yapılan kaçamaklar gün içerisinde mutlaka spor ile telafi edilecek.

yine yeniden tekrar ediyorum;
kurallara uyamam buraya ayıracak vaktim yok,sıkıldım,yapamam,ben zayıflamak istemiyorum gibi düşünceleri olan arkadaşlarımız çekinmeden bunu dile getirsinler.takımdan ayrılmak isteyen ayrılabilir,beden onun bedeni ister 150 kilo olur ister 50...
ama... bizimle devam etmek isteyen arkadaşlarımızda kurallara uymak durumunda....
kuralları yeniden belirleyip paylaşacağım,herkes okur kabul ederse devam ederiz,kabul etmezlerse ayrılabilirler.
istisnai durumlar hariç tabiki,işi vardır giremeyecektir,ani bir durum gelişmiştir...tek istediğim bunu önceden belirtmesi.
artık herkesde hemen hemen interneti olan telefonlar var,olmayanlarda bir arkadaşından eşinden dostundan rica edip 2 dakika kadınlar kulübüne girip mazeretini belirtebilir yada bildirimini yapabilir..bu çok zor bir şey değil...

örnek;
'yarın şehir dışında olacağım giremiyorum bilginize...'
'kilo bildirimimi bu akşam yapıyorum çünkü yarın giremeyeceğim bilginize.'
'misafirim var 2 gün paylaşımda bulunamayacağım bilginize.' gibi uzar gider...
hepimiz insanız ve bir hayatımız var...

Son düzenleme:

rıca ederım ablacım keske elımdn daha fazlası gelse , bende eskısı gıbı degılım bıraz sorunlarım var , burdakı sorumluluklarımı bı sure yerıne getıremıcem ıcın takımı etkılemek ıstemedıgım ıcın ızın dusunmustum ama kotu bı karar olmus bunu gordum evet yenı bı kan ıyı olur ama yenı gelen uyelerde bızdekı motıvasyon dusuklugunu gorunce paylasımlarımız az, paylasımlarımız ılla menu ya spor olmak zorunda deıl ortaklasa konular bulup bunlarla ılgılıde sohbet edebılırız, bunların yanında menu ve sporlarımızada devam ederız bu topık sırf menu ve spor yazma yerı olmamalı bence , yenı kurallar koymalıyız duzenı tamamen degıstırmelıyız dıye dusunuyorum, cezalar ekleyebılırız, ne bılım kardes takımlarımızla ıc ıce olabılırız ,haftalık oyunlar falan duzenleyebılırız , yaptırımlı cezalarımız olabılır bız dusundukten sonra bızı motıve edecek bı cok sey bulabılecegımıze emınım,

en basıtınden sole bısey yapabılırız cogumuz yogunum spor yapamıyorum gıbı bahanelerımız var dımı, tamm kabul spora bazen gun ıcerısınde cok hareket ettıgımız zaman , zaman ayırmak ıstemıyoruz seytan bızı durtuyor, cogumuzun telefonu akıllı telefon ve hemen hemen her operatorun ınternetlerı var , yada wıfıden baglanabılırız telefonumuza pedometre ındırebılırız gun ıcerısınde attıgımız adım sayısını hesaplayabılırız, akıllı telefonu olmayanlar ıse pedometre satın alabılır 2 tl yede var 70 tl yede var pedometreler .kı gun ıcerısınde 10.000 adım 400 kalorı yaktırıyor. her bır fazladan adım ıse 100 kalori aynı sey su ıcınde gecerlı her gun bır bardak daha fazla su daha fazla kalorı yakımına yardımcı oluyor.kızlar ya artık gercekten adam gıbı devam edelım yada bız bu ısı beceremıyoruz dıyelım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…