Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

güzel soru neden burada kimse yok:KK47::KK4:

geçmiş olsun tatlım:KK54:

hayırdır kızlar ne derdiniz var bakıyım:44:

saol ablam carsamba doktora cıkıcam bakalım ne diyecek :KK9: bı dünya sey yıyorum ama ağrıdan duramıyorum en sonundada mıdemde durmuyorlar bakalım , valla ben degısık bı ruh halındeyım bu aralar bende tam cozemedım ablam hayırlısı dıyıp yatıştırıyorum napım kafam dagılsn dıye kendınımı sımdıde zayıflamak ıcın yardım yemek tarıflerıne sardım onları toparlıyorum can sıkıntısına kafa dağıtıyorum bı sekılde

Sabah: 1 közlenmiş patlıcan, 2 dilim tam buğday ekmeğine yağsız tost (1 dilim beyaz peynir, 1 dilim sucuk, 2 dilim domates), domates, salatalık
Ara: ½paket form bisküvi
Öğle: Salata (yağsız), 26 çubuk (tek tek sayaraktan) makarna (sadece haşlanmış, sossuz), 2 yk yoğurt
Ara: 15 dk cardio 15 dk leslie
Ara: ½ paket form bisküvi, 3 kuru kayısı
Akşam: 4 etli kabak dolması, 1 kase yoğurt
pıtırcığım menün güzel yalnız şu bisküviler yerine meyve falan yesen yada badem ceviz daha iyi olur sanki:KK34:

sabah
2 dılım kepek ekmegı
1/2 domates
2 dılım salatalık
5 zeytın
1 çatal bıber oldurme

ara
3 tulumba(tanıdığımızın sünnet yemegı vardı ayıp olmasın dıye tulumba yedım yemegınden yemedıgım ıcın)
1 paket ayranın yarısı

ogle
sarımsaklı yoğurtluu bıber oldurme
1 kucuk dılım ekmek
4 cıgkofte

ara
1 sekerlı sade nescafe(sut tozu ve nescafesını ben koydum)
1 avuç kaju
3 draje cıkolata(bunu sınırden yedım)

aksam
patlıcan yemegı (yağsız tuzsuz)
yoğurt

ara
1 muz
3 erik(zorla yedm cope gıtmesın curumesın dıye)

spor 10 dk yuruyus ,
20 dk kosu bantında 4,5-5 le yürüme

toplam 30 dk
su
2,5lt olmuştu r
1 tane yeseydin de alınmazlardı 3 tane cık cıkk:KK4:
kajular drajeler şekerli kahveler:KK4::KK4:

bugünkü menüm
sabah peynir 3 zeytin domates salatalık 1 dilim ekmek 2 bardak çay
öğle 3 4 çatal sucuklu yumurta 1 dilim ekmek 1 bardak limonata
akşam 6 gibi 3 4 kaşık patlıcan yemeği 1 kaşık yoğurt 2 dilim ekmek
yemekten sonra yarım armut yarım şeftali yarım muz
1.5 lt su
30 dk yürüyüş
menün genel olarak güzel ama ara öğünün az,öğlen ve ikindi için de ara öğün yapmalısın metabolizmanın durmaması için:KK34:

Bugünkü menüm :
Sabah : 3 dilim kep. ekm. ,bir yumurta ve 2 kibrit kutusu peynirden yapılmış peynirli yumurtanın 3/4 ü, 5 zeytin ,2-3 çatal nutella.
Ara : 1 adet kuru kayısı, 1avuç üzüm
Öğle : 5 kaşık kısır , 1 adet domates
Ara1 : 1 avuç üzüm yarım su bardağı süt
Ara2 : yarım dilim kep ekm üzerine nutella ( akşam yemeğini 9.30 da yemek zorunda kalınca acıkıp yedim bunu 6 gibi)
Akşam : 3 dilim etliekmek ,Bir porsiyon urfa,Yanında 2 lokma pide yedim,Ayran,domates maydonoz ,közlenmiş biber.
Spor 1,5 saat temizlik yaptım ama sayılır mı bilmiyorum .
Su daha 1 litre olmamıştır sanırım.
Bugün yarın regl olacağım o yüzden hiçbir şeye halim yok bugun bu yüzden baya kötü geçti.Yarın düzelteceğim inş.
tatlım ne ettin sen,akşam yemeğin berbat durumda:KK20:
suyun çok az en az 2,5 litre su içmelisin:KK4:
yarın toparlamanı bekliyorum tatlım ve napıyoruz bol su içiyoruz:KK54:

saol ablam carsamba doktora cıkıcam bakalım ne diyecek :KK9: bı dünya sey yıyorum ama ağrıdan duramıyorum en sonundada mıdemde durmuyorlar bakalım , valla ben degısık bı ruh halındeyım bu aralar bende tam cozemedım ablam hayırlısı dıyıp yatıştırıyorum napım kafam dagılsn dıye kendınımı sımdıde zayıflamak ıcın yardım yemek tarıflerıne sardım onları toparlıyorum can sıkıntısına kafa dağıtıyorum bı sekılde

rabbim şifa versin inşallah basit bir şeydir de ilaç alır rahatlarsın:KK34:
sıkıntıların içinde rabbim hayra çıkarsın ve hakkında herşeyin hayırlısını versin inşallah:KK54:

pıtırcığım menün güzel yalnız şu bisküviler yerine meyve falan yesen yada badem ceviz daha iyi olur sanki:KK34:

menün genel olarak güzel ama ara öğünün az,öğlen ve ikindi için de ara öğün yapmalısın metabolizmanın durmaması için:KK34:

sıkıntıların içinde rabbim hayra çıkarsın ve hakkında herşeyin hayırlısını versin inşallah:KK54:

saol ablacım ınss ole olur , aminn inşallah rabbim herseyin hayırlısını nasıp etsin

İnş. düzelir ikimizinde moralleri :KK16: Bu arada ne kadar çok kilo vermişsin maşallah. Tebrik ederim valla.Bana da nasip olur inş. o kadar kilo verebilmek.
inş tatlım benım . evet cnm benm cok sukur verdım ama daha vermem gereken bi okadar daha var su aralar yedıklerımede dıkkat edemiyorum sporada tam başlamış degılım bakalım artık sonu ne olur ınss sende verırsın cnm herseyın bası ınanmak ınanınca hersey oluyor
:KK16::KK16:

bende bugün neler yedim yazayım
sabah
ballı limonlu sirkeli sıcak su

kahvaltı
1 dilim esmer ekmek
1 haşlanmış yumurta
1 dilim beyaz peynir
az kaşar peynir
domates,salatalık
az maydanoz dere otu

ara
3 ceviz
1 minik badem

öğlen
2 köfteli yarım tabak patates yemeği
2 kaşık yoğurt
yarım dilim esmer ekmek

ara
1 minik dondurma 42 kalorilik

akşam
2 yumurta kırdım bir dilim ekmekle yedim
1 dilim beyaz peynir
3 zeytin
3 ince hamur

2.5 litre su
1 bardak yeşil çay
spor:1 saat yürüyüş

kızlar ben perşembe akşamı tatile gidiyorum memleketime,en az 3 hafta oradayım,cepten falan girerim ama çok dikkat edemeyeceğim içinkilo alabilirim ve listeyi olumsuz etkilemek istemiyorum izine mi ayrılsam bilemedim:44:
izine bile ayrılsam sadece listede olamucam gerçi,çünkü mecburen takımın başında olman gerekiyor:nazar:

çok sık yazamayacağım için,efsax mervecim senden bana yardımcı olmanı istiyorum canım:nazar:
bengisum da yardımcı olur beraber idare edersiniz :KK34:

ben izin durumumu düşünmedeyim hala:KK17:

Son düzenleme:
saol ablacım ınss ole olur , aminn inşallah rabbim herseyin hayırlısını nasıp etsin

inş tatlım benım . evet cnm benm cok sukur verdım ama daha vermem gereken bi okadar daha var su aralar yedıklerımede dıkkat edemiyorum sporada tam başlamış degılım bakalım artık sonu ne olur ınss sende verırsın cnm herseyın bası ınanmak ınanınca hersey oluyor
:KK16::KK16:
Vereceksindir eminim.Bu kadar veren sensin sonuçta. İnş. canım inanıyorum:KK16:

kızlar ben perşembe akşamı tatile gidiyorum memleketime,en az 3 hafta oradayım,cepten falan girerim ama çok dikkat edemeyeceğim içinkilo alabilirim ve listeyi olumsuz etkilemek istemiyorum izine mi ayrılsam bilemedim:44:
izine bile ayrılsam sadece listede olamucam gerçi,çünkü mecburen takımın başında olman gerekiyor:nazar:

çok sık yazamayacağım için,efsax mervecim senden bana yardımcı olmanı istiyorum canım:nazar:

Ay ne yalan söyleyim üzüldüm bir süre ayrılacağımıza Ama senin adına sevindim güzel bir tatil yapacaksın :KK1:Sen bilirsin tabi ablacım nasıl uygun olursa sana onu yap.

olur ablam yardım ederım elımden geldıgınce tabıkı yapmam gerekenı solemen yeterlı , ablam kılo almazsın belkı nıe kotu etkılıcem dıye düşünüyorsun kı :44:izin konusunu ii dusun bence ablam burası kaçamaklarını engelleyebılır belkı :26:

Vereceksindir eminim.Bu kadar veren sensin sonuçta. İnş. canım inanıyorum:KK16:

inş cnm benm :KK16:inanıyorsan gerı cok kolay cnm benim
:KK16:

bende bugün neler yedim yazayım
sabah
ballı limonlu sirkeli sıcak su

kahvaltı
1 dilim esmer ekmek
1 haşlanmış yumurta
1 dilim beyaz peynir
az kaşar peynir
domates,salatalık
az maydanoz dere otu

ara
3 ceviz
1 minik badem

öğlen
2 köfteli yarım tabak patates yemeği
2 kaşık yoğurt
yarım dilim esmer ekmek

ara
1 minik dondurma 42 kalorilik

akşam
2 yumurta kırdım bir dilim ekmekle yedim
1 dilim beyaz peynir
3 zeytin
3 ince hamur

2.5 litre su
1 bardak yeşil çay
spor:1 saat yürüyüş

ablam menün dedıgın kadar abartılı degıl bence proteın ve karbonhıdrat ağırlıklı olmuş ekmeklı ve yumurtalı bı gun gecırmıssın :KK9:patatesın yanında yoğurtta tuketmıssın glısemık ındeksı dusurmusun spor ve suda var daha ne olsun ablam :KK9:

canlarım bende giremedim dün annemlere gittim net yok malum :S hala dikkat ediyorum tabi yediklerime

bu arada evde koşu bandım step aletim twisterım ve dambılım vardı bugün kondisyon bisikleti mekik sehpası kol ve göğüs kası için böyle set halinde aletler varya ondan ve sauna şort ve kemer sipariş ettim ay uygunda fiyatı kızlar toplamda bu siparişlere 240 ödedim 12 taksite böldürdüm 20 20 ohhh rahat rahat öderim evi spor salonuna çeviricem :KK9::KK9:

bugünkü menüme gelicek olursak

sabah 12de uyandım :2: 1yumurta 1dilim ekmek peynir domates yedim

akşam da fırında tavuk ve patates bol kekikli haşlanmış gibi oluo fırın poşetinde bir tabağa 4 kaşık pilav birazda tavukla patates koydum ekmekte yemedim patates var diye
spor ise dün 60 dk bugünde 60 dk yürüyüş yaptım

monicim iyi tatiller ama bizide boşta bırakma özleriz seni tatlım :KK3:

iyi tatiller abla

neysekı normal tulumbanın yarısıydı 1 tanesı.halam ye dıye ısrar ettıde yemedim yıyesım olmama rağmen.
aslında hıc yemıycektım dedem evden cıkmadna tembıhledı ayıp olur olmaz ye bırseyler dıye :S

X