Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kaptan zahmet olmazsa su senın zencefıllı kuru yenıden paylasırmısın?
bırde kac gun yapıyorduk ben ısyerınde yapıcam sıseye koycam saklıycam hergun ıcerım sabah ogle ıste dıyorumda yada yapar eve getırırım
zencefilli kür , günlük taze de yapılabilir malzemeler 3 e bölünüp:KK34:

3 işaret parmağı uzunluğunda kesilmiş taze zencefil veya 5-6 adet kuru zencefil
3 elma
bir dal çubuk tarçın
1 yemek kaşığı karanfil
1 yemek kaşığı karabiber
1 adet limon
3 litre su

elma ve limon dörde bölünüp,tüm malzeme suda kaynamaya başladıktan sonra,5 dakika zaman tutulup ocak kapatılacak.

her gün olmak üzere,3 su bardağı,yemek öncesi veya sonrası ılık yada sıcak içilecek.
şöyle ayarlanabilir,sabah kahvaltı sonrası 1 bardak
öğlen yemek sonrası 1 bardak
akşam yemek öncesi 1 bardak gibi.

ben limonun 4/1 ini kattım kaynarken c vitamini gitmesin diye içerken bardağıma sıkıyorum.

OOO hayırlı olsun hem evin hem araban İnş. sağlıklı mutlu günlerde kullan ikisinide :KK16: Çok sevindim valla :KK1: Teşekkür ederim yorumun içinde çok mutlu oldum. İnş. kumpir zarar vermemiştir diyetime.
çok teşekkür ederim kelebeğim:KK16:daha iyileri daha güzelleri senin olsun inşallah:KK54:
vermez vermez korkma o kadancık şey:KK1:

Son düzenleme:
zencefilli kür , günlük taze de yapılabilir malzemeler 3 e bölünüp:KK34:

3 işaret parmağı uzunluğunda kesilmiş taze zencefil veya 5-6 adet kuru zencefil
3 elma
bir dal çubuk tarçın
1 yemek kaşığı karanfil
1 yemek kaşığı karabiber
1 adet limon
3 litre su

elma ve limon dörde bölünüp,tüm malzeme suda kaynamaya başladıktan sonra,5 dakika zaman tutulup ocak kapatılacak.

her gün olmak üzere,3 su bardağı,yemek öncesi veya sonrası ılık yada sıcak içilecek.
şöyle ayarlanabilir,sabah kahvaltı sonrası 1 bardak
öğlen yemek sonrası 1 bardak
akşam yemek öncesi 1 bardak gibi.

ben limonun 4/1 ini kattım kaynarken c vitamini gitmesin diye içerken bardağıma sıkıyorum.

çok teşekkür ederim kelebeğim:KK16:daha iyileri daha güzelleri senin olsun inşallah:KK54:
vermez vermez korkma o kadancık şey:KK1:

bunu kac gun ıcecegız?

Sabah: 1 közlenmiş patlıcan, 2 dilim tam buğday ekmeğine yağsız tost (1 dilim beyaz peynir, 1 dilim sucuk, 2 dilim domates), domates, salatalık
Ara: ½paket form bisküvi
Öğle: Salata (yağsız), 26 çubuk (tek tek sayaraktan) makarna (sadece haşlanmış, sossuz), 2 yk yoğurt
Ara: 15 dk cardio 15 dk leslie
Ara: ½ paket form bisküvi, 3 kuru kayısı
Akşam: 4 etli kabak dolması, 1 kase yoğurt

dün 2 güzel olayım vardı,bunlarıda sizlerle paylaşayım yeri gelmişken.3 yıldır yapılmasını beklediğim evimin nihayet dün kura çekilişi vardı heyecandan ölmek üzereydim neresi çıkacak ,iyimi kötümü diye düşünürken 4. kat çıktı ve ben bayıldımmm çok beyendim istediğim katlardandı,girdim gezdim:21::nazar:
güzelde bir şey oldu 201 kişilik kura çekilişinde biz 7.ydik,beklemek zorunda kalmadık:KK1:
dün ev çekilişinden sonra,yeni arabamıda gördüm galeride ,gümrükten çekeceklerdi ,gelmiş ruhsat işlemleri halloluyordu onada bindim bakındım:KK1::nazar:

Çok sevindim ablacım . Hayırlı olsun. Evin bereketli olsun, arabanı da kazasız belasız kullan İNŞALLAH :nazar::nazar:

Ben bu hafta regl olacağım galiba, listeye katılacak mıyım, izinli mi olacağım, çünkü tartılmayı düşünmüyorum motivasyonumu etkilemesin (tabi olursam)

sabah
2 dılım kepek ekmegı
1/2 domates
2 dılım salatalık
5 zeytın
1 çatal bıber oldurme

ara
3 tulumba(tanıdığımızın sünnet yemegı vardı ayıp olmasın dıye tulumba yedım yemegınden yemedıgım ıcın)
1 paket ayranın yarısı

ogle
sarımsaklı yoğurtluu bıber oldurme
1 kucuk dılım ekmek
4 cıgkofte

ara
1 sekerlı sade nescafe(sut tozu ve nescafesını ben koydum)
1 avuç kaju
3 draje cıkolata(bunu sınırden yedım)

aksam
patlıcan yemegı (yağsız tuzsuz)
yoğurt

ara
1 muz
3 erik(zorla yedm cope gıtmesın curumesın dıye)

spor 10 dk yuruyus ,
20 dk kosu bantında 4,5-5 le yürüme

toplam 30 dk
su
2,5lt olmuştu r

Son düzenleme:
Alıntı moni kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

dün 2 güzel olayım vardı,bunlarıda sizlerle paylaşayım yeri gelmişken.3 yıldır yapılmasını beklediğim evimin nihayet dün kura çekilişi vardı heyecandan ölmek üzereydim neresi çıkacak ,iyimi kötümü diye düşünürken 4. kat çıktı ve ben bayıldımmm çok beyendim istediğim katlardandı,girdim gezdim
güzelde bir şey oldu 201 kişilik kura çekilişinde biz 7.ydik,beklemek zorunda kalmadık
dün ev çekilişinden sonra,yeni arabamıda gördüm galeride ,gümrükten çekeceklerdi ,gelmiş ruhsat işlemleri halloluyordu onada bindim bakındım

tebrıkler hayırlı olsun yenı evın yenı araban.güle güle oturmak ve kullanmak nasıp etsın allah.

bugünkü menüm
sabah peynir 3 zeytin domates salatalık 1 dilim ekmek 2 bardak çay
öğle 3 4 çatal sucuklu yumurta 1 dilim ekmek 1 bardak limonata
akşam 6 gibi 3 4 kaşık patlıcan yemeği 1 kaşık yoğurt 2 dilim ekmek
yemekten sonra yarım armut yarım şeftali yarım muz
1.5 lt su
30 dk yürüyüş

Bugünkü menüm :
Sabah : 3 dilim kep. ekm. ,bir yumurta ve 2 kibrit kutusu peynirden yapılmış peynirli yumurtanın 3/4 ü, 5 zeytin ,2-3 çatal nutella.
Ara : 1 adet kuru kayısı, 1avuç üzüm
Öğle : 5 kaşık kısır , 1 adet domates
Ara1 : 1 avuç üzüm yarım su bardağı süt
Ara2 : yarım dilim kep ekm üzerine nutella ( akşam yemeğini 9.30 da yemek zorunda kalınca acıkıp yedim bunu 6 gibi)
Akşam : 3 dilim etliekmek ,Bir porsiyon urfa,Yanında 2 lokma pide yedim,Ayran,domates maydonoz ,közlenmiş biber.
Spor 1,5 saat temizlik yaptım ama sayılır mı bilmiyorum .
Su daha 1 litre olmamıştır sanırım.
Bugün yarın regl olacağım o yüzden hiçbir şeye halim yok bugun bu yüzden baya kötü geçti.Yarın düzelteceğim inş.

Sabah: 1 közlenmiş patlıcan, 2 dilim tam buğday ekmeğine yağsız tost (1 dilim beyaz peynir, 1 dilim sucuk, 2 dilim domates), domates, salatalık
Ara: ½paket form bisküvi
Öğle: Salata (yağsız), 26 çubuk (tek tek sayaraktan) makarna (sadece haşlanmış, sossuz), 2 yk yoğurt
Ara: 15 dk cardio 15 dk leslie
Ara: ½ paket form bisküvi, 3 kuru kayısı
Akşam: 4 etli kabak dolması, 1 kase yoğurt

Harikasın her zamanki gibi:KK1:

sabah
2 dılım kepek ekmegı
1/2 domates
2 dılım salatalık
5 zeytın
1 çatal bıber oldurme

ara
3 tulumba(tanıdığımızın sünnet yemegı vardı ayıp olmasın dıye tulumba yedım yemegınden yemedıgım ıcın)
1 paket ayranın yarısı

ogle
sarımsaklı yoğurtluu bıber oldurme
1 kucuk dılım ekmek
4 cıgkofte

ara
1 sekerlı sade nescafe(sut tozu ve nescafesını ben koydum)
1 avuç kaju
3 draje cıkolata(bunu sınırden yedım)

aksam
patlıcan yemegı (yağsız tuzsuz)
yoğurt

ara
1 muz
3 erik(zorla yedm cope gıtmesın curumesın dıye)

spor 10 dk yuruyus ,
20 dk kosu bantında 4,5-5 le yürüme

toplam 30 dk
su
2,5lt olmuştu r
Çok güzel bir menü bence.:KK9:

iyi akşamlar şekerciklerim:KK3:

Çok sevindim ablacım . Hayırlı olsun. Evin bereketli olsun, arabanı da kazasız belasız kullan İNŞALLAH :nazar::nazar:

Ben bu hafta regl olacağım galiba, listeye katılacak mıyım, izinli mi olacağım, çünkü tartılmayı düşünmüyorum motivasyonumu etkilemesin (tabi olursam)
teşekkür ederim pıtırcığım:KK16:en güzelleri senin de olsun inşallah:KK54:
tatlım regl olunca izinli olmuyoruz normal devam ediyoruz ve tabiki listedesin:nazar:
yeri gelmişken değineyim,izinler yılda 6 dan fazla olamıyor ve 2 haftadan da az olamıyor:KK34:

tebrıkler hayırlı olsun yenı evın yenı araban.güle güle oturmak ve kullanmak nasıp etsın allah.
çok teşekkür ederim canımcım,daha iyilerini rabbim hepimize nasip etsin:KK16::KK54:

Son düzenleme:
iyi akşamlar şekerciklerim:KK3:

teşekkür ederim pıtırcığım:KK16:en güzelleri senin de olsun inşallah:KK54:
tatlım regl olunca izinli olmuyoruz normal devam ediyoruz ve tabiki listedesin:nazar:
yeri gelmişken değineyim,izinler yılda 6 dan fazla olamıyor ve 2 haftadan da az olamıyor:KK34:

çok teşekkür ederim canımcım,daha iyilerini rabbim hepimize nasip etsin:KK16::KK54:

ıyı aksamlar ablacım bu arada rabbım gulegule oturmak nasıp etsın evınızde mutluluk neşe ve huzur hıc eksık olmasın ınss arabayıda kazasız belasız kullanmayı nasıp etsın ıns rabbım :KK16:

ıyı aksamlar ablacım bu arada rabbım gulegule oturmak nasıp etsın evınızde mutluluk neşe ve huzur hıc eksık olmasın ınss arabayıda kazasız belasız kullanmayı nasıp etsın ıns rabbım :KK16:

amin,teşekkür ederim tatlım daha iyileri hepimize inşallah:KK16::KK54:

Son düzenleme:
X