Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar,takıma yeni kişiler davet edebilmek için paylaşım alanında istekte bulundum.kişi sayımız 15 olduğu için yeni kişileri çağıramıyorduk:nazar:
takıma yeni kan iyidir diye düşünüyorum:KK16:

aramıza minik bir pıtırcık katılıyor:KK19:
onu ben çok sevdim eminim sizlerde çok seveceksiniz:KK16:
kendi minicik , ama fikirleri ,davranışları kocaman:KK69:
onun azminin bizede bulaşması dileğiyle:nazar::103:

aramıza minik bir pıtırcık katılıyor:KK19:
onu ben çok sevdim eminim sizlerde çok seveceksiniz:KK16:
kendi minicik , ama fikirleri ,davranışları kocaman:KK69:
onun azminin bizede bulaşması dileğiyle:nazar::103:

:KK17: Fragmanım yayınlanmış , ben de geldim. Teşekkürler ablacım :KK16:Abartıların için ayrıca teşekkürler:KK52:

Kendim minicik değilim ama yaşım minicik, kendim baya bi filim malesef :KK14:
Meraba 8. Takım Arkadaşlarım :KK1:

Yaşım 15 . 115 kiloya ulaşınca geçirdiğim şok sonrası biraz süzelip 9 kiloyu attım. Kalanları da son 3 gündür azimle atmaya çalışıyorum. Boyum 1.75 . Hedefim 60 kilo.

Moni ablam çağırınca , kırmadım geldim.

Şimdi sporumu yeni bitirdim, bildirimler için dönerim tekrardan, şimdi duş alsam süper olacak :KK76:

İstediğiniz kiloyu tez zamanda görmeniz dileğiyle.

:KK17: Fragmanım yayınlanmış , ben de geldim. Teşekkürler ablacım :KK16:Abartıların için ayrıca teşekkürler:KK52:

Yaşım 15 . 115 kiloya ulaşınca geçirdiğim şok sonrası biraz süzelip 9 kiloyu attım. Kalanları da son 3 gündür azimle atmaya çalışıyorum. Boyum 1.75 . Hedefim 60 kilo.

Şimdi sporumu yeni bitirdim, bildirimler için dönerim tekrardan, şimdi duş alsam süper olacak :KK76:

pıtırcığımmm hoşgeldinn:KK16:
ayrıca beni kırmayıp geldiğin için de çok çok teşekkür ederim:KK54:
inşallah takımımız sanada iyi gelir ve hepimiz güzel kilolar veririz:KK8:
takımımız seninle yeniden can bulacak buna inanıyorum,pozitif enerjini bizede bulaştır:KK1:

tatlım bizler kozamızdan çıkmayı bekleyen birer kelebek adayıyız:21:
öyle fil falan olmuyor lütfen:KK1::KK1:

pıtırcığımmm hoşgeldinn:KK16:
ayrıca beni kırmayıp geldiğin için de çok çok teşekkür ederim:KK54:
inşallah takımımız sanada iyi gelir ve hepimiz güzel kilolar veririz:KK8:
takımımız seninle yeniden can bulacak buna inanıyorum,pozitif enerjini bizede bulaştır:KK1:

tatlım bizler kozamızdan çıkmayı bekleyen birer kelebek adayıyız:21:
öyle fil falan olmuyor lütfen:KK1::KK1:

Hoşbuldum :KK1:
Yalnız takımda sadece ikimiz varız :KK50:

Ablam hepiniz kozaya sığıyorsunuz da benim bu kalçalarım bacaklarım nasıl girer ona yapma allasen :KK52:

Hoşbuldum :KK1:
Yalnız takımda sadece ikimiz varız :KK50:

Ablam hepiniz kozaya sığıyorsunuz da benim bu kalçalarım bacaklarım nasıl girer ona yapma allasen :KK52:
diğerlerinin saçlarını çekicem merak etme sen:KK4::KK4:
güzel paylaşımlar olan bir takımız normalde,kurallarımızda var:nazar:
ama yaz ve ramazan dolayısıyla bir çok arkadaşımız izne ayrıldı ve 6 kişi kaldık,seninle 7 yiz:KK34:
bende ramazan diye katı kuralları iptal ettim,menü paylaşımına gelmelerini yeterli gördüm şimdilik.zaten sıcak ve orucuz çok sıkmak istemiyorum kimseyi:KK6:
ama artık kızmaya başlıcam nerdesiniz kızlarrr:KK47::KK47::KK4::KK4:

oy oy ptırcığım benim kollar bacaklar o kozaya sığduysa seninde sığar merak etme sen:KK1::KK1:

menümü paylaşayım

ramazan menüm

sahur:KK56:

3 dilim ıspanaklı börek
1 haşlanmış yumurta
çay

iftar:KK56:
1hurma
1 tabak şehriyeli domates çorbası
1 tabak kurufasulye
1 bardak ayran
biraz pide

ara:KK56:
az güllaç

yeşil çay

su;sahura kadar 2.5 litreye tamamlıcam

spor:
40 dk yürüyüş
5 dk yer hareketleri

toplam:45 dk

menümü paylaşayım

ramazan menüm

3 dilim ıspanaklı börek
1 haşlanmış yumurta
çay

1hurma
1 tabak kurufasulye
1 bardak ayran
biraz pide

az güllaç

yeşil çay

spor:
40 dk yürüyüş
5 dk yer hareketleri

kıskanıyorum programlarını abla :KK1: ben de ayın biriyle oruca başlayacağım, örnek alayım kendime seni

11.00 - tost (2 ruşeymli çok tahıllı ekmek, 1 dilim peynir), 3 siyah zeytin, salata
13.00 - meyveli yoğurt (127.5 kal)
17.10 - küçük bi tabak nohut, 1 yk et, 1 yk yoğurt, salata
20.30 - 2 küçük tabak mercimek çorbası, salata, avuç içi kadar pide, 1 dilim peynir, 1 dilim kavun, biraz üzüm.
35 dk spor

Şundan 20 dk: The Original Buns of Steel (Greg Smithey) Full Workout Video - YouTube
Şundan 15 dk: Natural Brazilian Butt Lift Round 2 - Thigh Shaping, Butt Lifting Workout by Fitness Blender - YouTube

Bugün biraz tabak tabak oldu ama bu seferlik affedin artık :KK17:

kıskanıyorum programlarını abla :KK1: ben de ayın biriyle oruca başlayacağım, örnek alayım kendime seni

11.00 - tost (2 ruşeymli çok tahıllı ekmek, 1 dilim peynir), 3 siyah zeytin, salata
20.30 - 2 küçük tabak mercimek çorbası, salata, avuç içi kadar pide, 1 dilim peynir, 1 dilim kavun, biraz üzüm.
35 dk spor

Şundan 20 dk: The Original Buns of Steel (Greg Smithey) Full Workout Video - YouTube
Şundan 15 dk: Natural Brazilian Butt Lift Round 2 - Thigh Shaping, Butt Lifting Workout by Fitness Blender - YouTube

ramazana sığınarak bende çözütüyorum yemek işini kıskanılcak bi menüm yok:KK1:
senin menülerde harika, bu arada,sporuna bayıldım:21:
su zaten yeterince içiyorsun biliyorum:KK34:
ramazandan sonra asıl benm menüler değişcek,düzene giricem inşallah.
arada ödem atıcı ve metabolizma hızlandırıcı kür yapıyorum.ayda 2 kez falan kilo vermem durunca 3 günlük hızlandırıcı listeler uyguluyorum:nazar: hepsi sağlıklı şeylerden oluşuyor:KK34:

ramazana sığınarak bende çözütüyorum yemek işini kıskanılcak bi menüm yok:KK1:
senin menülerde harika, bu arada,sporuna bayıldım:21:
su zaten yeterince içiyorsun biliyorum:KK34:
ramazandan sonra asıl benm menüler değişcek,düzene giricem inşallah.
arada ödem atıcı ve metabolizma hızlandırıcı kür yapıyorum.ayda 2 kez falan kilo vermem durunca 3 günlük hızlandırıcı listeler uyguluyorum:nazar: hepsi sağlıklı şeylerden oluşuyor:KK34:

Sen hiç cozutma görmemişsin:KK52: herkes kaçamak yapar 1 parça çikolata, 1 börek bla bla. Ben bi tepsi baklava:KK52::KK52::KK52::KK52:

Teşekkür ederim :KK17:, sporu da birinci + squat şeklinde yapacaktım, squat popoyu kaldırıyormuş diye, birincideki hareketleri beceremedim, sinirim bozuldu, squatı da bacak ağrımdan yapamadım, çok kötüyüm dünden beri, dünkü spor çok ağır geldi galiba, bacaklarım sızlıyor hala. Ben de 1 saatten 35 dkya düşürdüm. :KK76:
Mazeretim bol görüldüğü gibi :KK52:

Suyla tek problemim var, sık sık içemiyorum, kardeşim dibimde olduğu için 2 saat arayla içiyorum, susuzluktan saldırıyorum tabi, kan sulanmasından ölen yoktur İNŞALLAH.
Ay ramazanın bitmesini o yüzden çok istiyorum. Gerçekten bayram benim bayramım olacak. Diyet bayramı :KK1:
Ödem attırıcı ve metabolizma hızlandırıcı mı?:KK53:
Nasıl oluyor, ben maydanoz ödem attırır diye yedim ama galiba ödem attıran suyuymuş, suyunu içince etki etti, kendisini yiyince tık yok , maydanoz suyunu da ömrümce görmek istemiyorum artık.

o miniciğimiz gelmiş takıma canım minicik dememize aldırma biz yaşlandık:KK43:( keşke sen yaşlarda olabilsem tekrardan:))

hoşgeldin canım... ben yağmur 25 yaşındayım sınıf öğretmeniniyim takımdaki diger arkadaşlarlada tanışırsın yakında.

kızlar,takıma yeni kişiler davet edebilmek için paylaşım alanında istekte bulundum.kişi sayımız 15 olduğu için yeni kişileri çağıramıyorduk:nazar:
takıma yeni kan iyidir diye düşünüyorum:KK16:

iyi düşünmüşsün ablacım gelen pek kalmıyor kaçmaz inşallah yeni kanımız:))

diğerlerinin saçlarını çekicem merak etme sen:KK4::KK4:
güzel paylaşımlar olan bir takımız normalde,kurallarımızda var:nazar:
ama yaz ve ramazan dolayısıyla bir çok arkadaşımız izne ayrıldı ve 6 kişi kaldık,seninle 7 yiz:KK34:
bende ramazan diye katı kuralları iptal ettim,menü paylaşımına gelmelerini yeterli gördüm şimdilik.zaten sıcak ve orucuz çok sıkmak istemiyorum kimseyi:KK6:
ama artık kızmaya başlıcam nerdesiniz kızlarrr:KK47::KK47::KK4::KK4:

oy oy ptırcığım benim kollar bacaklar o kozaya sığduysa seninde sığar merak etme sen:KK1::KK1:

çek ablacım yaa hakediyoruz gerçekten forumdan ayrı kalmak diyettende uzaklaştırıyor:KK43:( misafirler geliyor şehir dışında anneye yardım da bana düşüyor. şimdi geçmişe bakıp menümü yazacağım.

menümü paylaşayım

ramazan menüm

3 dilim ıspanaklı börek
1 haşlanmış yumurta
çay

1hurma
1 tabak kurufasulye
1 bardak ayran
biraz pide

az güllaç

yeşil çay

spor:
40 dk yürüyüş
5 dk yer hareketleri

sana nazar ediyoruz ablacım sırf nazar değmesin diye eleştireyim ben. 3 dilim börekk aaa ayıp nerede senin kepekli tostun. birde güllaç yemiş:KK43:( maşallah şaka bir yana iradene nazar değmesin ablacım.

35 dk spor

bi aferinde benden gelsin canım. 17.10 da yemişsin 20.30 da ki biraz fazla olmuş canım saat aralığı yakın. akşam ögünlerine dikkat et derim. sporun harikaaa nazar boncuğu takmak lazım:))

dünkü menüm
sabah peynir zeytin domates salatalık 1dilim ekmek 1 bardak çay
öğle düzenli bişey yok ama hep yedim bişeyler
akşam 1 kase çorba biraz patlıcan yemeği salata kavun karpuz
1 armut 1 incir
su 1.5 lt
spor yok

takımın en düzenli beslenenlerinden birisin sen canım birde su içebilsen ahh:KK43:(

Sen hiç cozutma görmemişsin:KK52: herkes kaçamak yapar 1 parça çikolata, 1 börek bla bla. Ben bi tepsi baklava:KK52::KK52::KK52::KK52:

Teşekkür ederim :KK17:, sporu da birinci + squat şeklinde yapacaktım, squat popoyu kaldırıyormuş diye, birincideki hareketleri beceremedim, sinirim bozuldu, squatı da bacak ağrımdan yapamadım, çok kötüyüm dünden beri, dünkü spor çok ağır geldi galiba, bacaklarım sızlıyor hala. Ben de 1 saatten 35 dkya düşürdüm. :KK76:
Mazeretim bol görüldüğü gibi :KK52:

Suyla tek problemim var, sık sık içemiyorum, kardeşim dibimde olduğu için 2 saat arayla içiyorum, susuzluktan saldırıyorum tabi, kan sulanmasından ölen yoktur İNŞALLAH.
Ay ramazanın bitmesini o yüzden çok istiyorum. Gerçekten bayram benim bayramım olacak. Diyet bayramı :KK1:
Ödem attırıcı ve metabolizma hızlandırıcı mı?:KK53:
Nasıl oluyor, ben maydanoz ödem attırır diye yedim ama galiba ödem attıran suyuymuş, suyunu içince etki etti, kendisini yiyince tık yok , maydanoz suyunu da ömrümce görmek istemiyorum artık.
yeterince spor yapıyorsun zaten hiç sinirini bozma zamanla oturur her şey,çok da zorlama kendini :KK8:
su içinde minik pet şişeye doldur dolabına falan at bittikçe doldurursun:KK1:kan sulanması olsa ilk ben giderdim:KK1:
evet tatlım zencefilli kürüm var regl dönemindede çok işe yarıyor,paylaşırım bi ara:KK34:

iyi düşünmüşsün ablacım gelen pek kalmıyor kaçmaz inşallah yeni kanımız:))

çek ablacım yaa hakediyoruz gerçekten forumdan ayrı kalmak diyettende uzaklaştırıyor:KK43:( misafirler geliyor şehir dışında anneye yardım da bana düşüyor. şimdi geçmişe bakıp menümü yazacağım.
ben yakalarım kaçmaz:KK1:
tatlım ramazan diye sıkı kuralları kaldırdık ama dediğin gibi burdan uzaklaşmak diyetide kötü etkiliyor.kendiniz için mutlaka her gün uğrayın:KK34:

Son düzenleme:
sana nazar ediyoruz ablacım sırf nazar değmesin diye eleştireyim ben. 3 dilim börekk aaa ayıp nerede senin kepekli tostun. birde güllaç yemiş:KK43:( maşallah şaka bir yana iradene nazar değmesin ablacım.
oy oy nazarlaramı geldim de börekleri götürdümmm:KK53:
saçımı çekeyim bari:KK1::KK4:

o miniciğimiz gelmiş takıma canım minicik dememize aldırma biz yaşlandık:KK43:( keşke sen yaşlarda olabilsem tekrardan:))

hoşgeldin canım... ben yağmur 25 yaşındayım sınıf öğretmeniniyim takımdaki diger arkadaşlarlada tanışırsın yakında.

hoşbulduk, ben de bengisu.

benimde menüm gelsin..

sahurda haşlanmıs yumurta bir taneye yakın biraz sucuk yaklaşık 3 dilim ekmek yedim ekmeği fazla abarttım:KK43:(

iftar 2 kaşık çorba
çeyrek kayseri yağlaması
1 adet yaprak sarması
bir dilim pastırma
iki çatal alinazik kebabı
ıcetea bir bardak

ara bir dilim saray sarması

az önce bir porsiyon çiğköfte ve ayran

iftarda canım birşey istemiyor bu saatlerde acıkıyorum:KK43:(

sporum yarım saat yürüyüş, yarım saat ütü bolca ev işi yaptım:KK43:(
suyu içebileceğim en fazla seviyede içiyorum özellikle dikkat ediyorum...

yeterince spor yapıyorsun zaten hiç sinirini bozma zamanla oturur her şey,çok da zorlama kendini :KK8:
su içinde minik pet şişeye doldur dolabına falan at bittikçe doldurursun:KK1:kan sulanması olsa ilk ben giderdim:KK1:
evet tatlım zencefilli kürüm var regl dönemindede çok işe yarıyor,paylaşırım bi ara:KK34:

ben yakalarım kaçmaz:KK1:
tatlım ramazan diye sıkı kuralları kaldırdık ama dediğin gibi burdan uzaklaşmak diyetide kötü etkiliyor.kendiniz için mutlaka her gün uğrayın:KK34:

ablacım geceleri sahur hazırlamak benim görevim sahuru beklerken burada oluyorm anca. birazda tembellik yapıyorum açıkcası:KK43:(

X