Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

öncelikle şunu söyliyeyim kendini kimse ile böyle bi konuda kıyaslama moralinide bozma
istedikten sonra olmayacak bişey yok biraz azimle kesinlikle yaparsın biz sana güveniyoruz
tamamen irade meselesi bu sende farkındasın...

canım neden moralini bozuyorsun,elinde olan bir şey sonuçta.sadece biraz iradenle incecik ve çok güzel olursun eşine annene ve diğerlerinede tokat gibi olur.zaten her kes çok biliyor yiyoruz yiyoruz şişiyoruz di mi ,acıyorlar akılları sıra oysa ben onlara acıyorum şişmanlığın bir hastalık olduğunu bilmedikleri için,biz zaten gerizekalıyız boğazımızı tutamıyoruz da şişiyoruz di mi
hele hele ,şu sanki destek oluyoruz sanıpta ,yeme kızım yeme demiyorlarmı o anda katil olmamak içten değil
hiç kimseyi tınlama canım sen yediklerine dikkat ederek başaramayacağın hiç bir şey yok,sadece kendin için yap tatlım kimse için değil.sana güveniyoruz,bol bol başarı hikayeleri oku,inan çok faydasını görüyorsun
uslubum biraz sert oldu idare edin artık,yıllardır aynı konudan muzdarip olunca patladım rahatladım

hepimiz bir gün başarı hikayelerimizi yazacağız...:119::119::119::119:

bugünkü menüm
sahurda 2 kaşık menemen peynir zytin domates salatalık pide 2 bardak çay
öğle 1 kase special k
akşam 1 kase çorba 6 7 kaşık pilav 4 kaşık türlü salata 1 dilim karpuz
şimdi 1 şeftali
1.5 lt su
30 dk yürüyüş

hemen menulerimi paylaşayım

sahur : 2 dilim kızarmış ekmek ( ekmeği tam buğday köy unundan canım annem yaptı esmer ekmek doğal doyurucu ) üzerine krem peynir ve salça sürdüm yumurta zeytin peynir ve çay, bol su

iftar : 1 kase çorba, 1 hurma, 3-4 zeytin, 1 porsiyon hünkarbeğendi, 2 dolma (biri patates) cacık

ara : 1 fincan türk kahvesi, 1 minik parça bitter

ara : 1 şeftali yemeyi düşünüyorum

bol su içiyorum

gayet güzel canım afiyet olsun..

canım benim kendini toplamalısın...benim sana tek tavsiyem kilo vermek istediğini pek öne sürme dillendirme, öyle olunca dalga konusu olur, sen yediklerine dikkat et kilonu ver o konuşulsun... burdaki tüm arkadaşlar hepimiz sana güveniyoruz yavaşça kalıcı olarak vermelisin kilolarını, çok da hızlı kilo vericem diye iyice araştırmadan sağlıksız diyetler uygulama...çok istiyorsun yapabilirsin kendine güven

Ayşe ablacım benim ismim unutulmuş sanırım, Kadişcim son olarak 19 temmuzda kilo bildirimi yaparsan diskalifiye olmadan tekrardan izne ayrılabilirsin demişti ama ???

ablacım agır olmadı süper oldu uslubün... kardeşim en az 4 dilim ekmek yerken ben 1 dilim ekmek yiyordm o almıyordu ben kilo alıyordm bu benim suçum değil( o 50 kilo olunca annem mutlu oluyor ben 50 li kiloları rüyamda görüyorum(

ramazan olmasına ragmen tatlıdan uzak durmussun ne güzel:))

selam kızlar gece kuşu geldi menüsünü yazacak:)

iftar iskenderun döner iki dilim ince lavaş ekmeğiyle salata patates kızartası ıce tea

ara 2 top dondurma 3-4 tane üzüm

sahur biraz peynir domates salatalık çok az bazlama lavaş gibi olanlardan iki çatal menemen 1 kaşık yoğurt

ara 1 tane ceviz, 2-3 tane fındık, 6 tane kuru üzüm

suyu bol bol içtim sahurda canım istemedi şimdiden acıktım...

Ayşe ablacım benim ismim unutulmuş sanırım, Kadişcim son olarak 19 temmuzda kilo bildirimi yaparsan diskalifiye olmadan tekrardan izne ayrılabilirsin demişti ama ???
tatlım unutmadım,kadriyecim uyarı almış sevgili püsküütten ve ona göre işlem yapmış.yazmıştı sen okumamşsın sanırım.bizlik bi durum yok canım keşke bizimle olabilsen.püsküütün de alıntısını yazıyorum canım:

merhaba yazdığınız herseyi okudum desteğiniz için cok sağolun basaracağım basaracağız biliyorum dün düşündüm kendimi bu hale ben soktum ben okadar bakımlı ve fit bir hatundan bu hale nasıl geldiğimi düşündüm yasadığınız kosullarda sanırım buna etkili dağ basında çalısınca insan fazlasıyla asosyal oluyor giydiğini sacını basını önemsemez oluyor sanırım ama sloganımı buldum 'kendime yeni bir ben lazım' her anlamda kilo imaj ve bunun adı ne ise dediğiniz gibi bunu dillendirmeden kalıcı kilolar verip herkesin ağzını acık bırakacağım bakalım nasılmısım görsünler dikkat etmeye devam insallah allahın ve irademinde izniyle bunu atlatacağım vereceğim söyle br baktım kendime yemek olayını oturttum az yiyerekte doyabiliyorum abur cubur yemedende yasanabiliyormus şimdi geriye tek eksik su ve spor onuda basarırısam deymeyein keyfime kilo ile birlikte imaj değişimine gidiyorum saçlarımı kestirip boyayacağım bakalım neler olcak hepiniz cok sağolun desteğiniz için destekleriniz sayesinde insallh vereceğim iyiki varsınız

menü güzel patates kızartması tehlikeli ama:26: tüm gün ac kalındığını düşünürsek vucut yakar sanırm tebrikler
masallh cok güzel bende bitteri cok severim en cok onu yemeyi özledim

ablacım haklısın uslubunda set değil cokda güzel anlatmıssın basaracağız hepimiz bize alaylı gözle bakan herkese bir gün dersini vereceğiz biz bir takım olduysak bu kilolarıda veririz insallh

iftarda
1 kase tarhana corbası içine cok az bir miktar ekmek doğradım
1 tabak bir önceki günün patetsli tavuğun pattesleri
pilav(aksam ölcü ile yemedim pilavı kaçmıs olabilir)
salata(bayağı yedim)
4tane tursu yedim
bol bol su içtim
spor yok :2:

sahur
sahanda yumurta
domates salatalık
ekmeğin kösesini yedim
1 bardak çay (cok tatlı tüketmediğim için sekerli içiyorum normalde hep sekersiz cay içerim zorlanıyorum ama vucudum yoksun kalmasın die seker katıyorum)

tabi hazırlarım kızlar ne demek herkesin yüzde hesabını kendime yaptığım gibi kontrol edecem sonra bütün yüzdeleri toplayıp kişi sayısına bölecem demi kızlar extra yapmam gereken bişey var mı

aralar biraz kuvvetli gibi olmuş :)))
ama güzel menü canım...

menü güzel canım pilav dışında...

bildiğim kadarıyla başka bşey yok canım bende geçen hafta öyle yaptım ama son halini bi yere kopyalıyomuyuz yoksa ayşe ablamı biyere
gönderdi bilemedim :)

günaydın kızlar bugün çarşamba hafta yerı oldu çok şükür
ya çok uykusuz kalıyorum ben ramazanda
11:30 da yatıyorum
gece 2:55 kalkıyorum sahura
3:50 de geri yatıyorum
sabah 7'de kalkıyorum işe geliyorum
ama gözümü kapatsam ayakta uyuyacagım ya nasıl olacak bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…