Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar selam
bugün işe başladığım için çok yoğundum pek uğrayamadım
işler birikmiş de birikmiş
şimdi çıkmamm lazım servise yetişşeceğim
çok öpüyorum sizlweri
kusura bakmayın

günaydın herkese

dünkü menümü paylaşayım dün kötüydüm mide bulantısı bana yemek yedırmedı fazla sanırm onun etkısıyle eksı gördum bu sabah yıne
yada tartım bozuldu :KK52:

sabah: biraz kiraz
9 gibi avuç içi kadar yağsız tost zorla yedım

ara: yok

öğle: 3 kaşık yoğurt
3 kaşık salata
1 kepek ekmek

ara: yok

akşam: iki ısırımlık fırında tavuk
3 dilim patatesinden
1 dilim ekmek yemeğin suyuna bandım
3 kaşık yoğurtlu madımak

su: cok az içtim neden anlamıyroum sanırım mıde bulantısından
spor: yok belim ve bacaklarım cok agrıyordu ve cok halsız uykusuzdum
sabah tartıda 58,4 cıktım ınanamadım 4 defa cıktım aynı cıktı :KK52::KK52: bu mide bulantısı bana kg verdırecek sanırım

kızlar selam
bugün işe başladığım için çok yoğundum pek uğrayamadım
işler birikmiş de birikmiş
şimdi çıkmamm lazım servise yetişşeceğim
çok öpüyorum sizlweri
kusura bakmayın
,
hoşgeldin tatlım tatılde aldıgın kgları geri verırsın canım cok kızdm valla homini yedin sanırım :KK4:

öğlen yemeğinde nohutun yanında ekmek gereksiz olmuş.
akşam yemeğinde ise patatesin yanında makarna gereksiz olmuş.
Karbonhidrat yerine sebze ile karnımızı doyuralım diyorum :KK34:
:KK53: işyerınde cıkanı yemek zorunda kalıyorum o yuzden veremıyorum ya kglarımı
masallh :nazar::nazar: insallh devamı gelir menü cok güzel görünüyor spor olsa sanırım aksilme daha cok olcak
sende hoşgeldın aramıza
inşallah canım verebilriz kgları

kızlar ben diyetisyene gitmiştim o bana 1600 kalorilik bir diyet verdi diyet önce kafamı cok karıstırmıstı ama şimdi yavas yavs anlayabiliyorum günde 9 ekmek hakkım vardı mesela ama corba içersem bir hakkım düşüyor mesela işte makrna yersen biri gidiyor böyle hesap proteinde aynısı böyle böyle hesap yaparak dengeli beslenmeyi öngören bir diyet neyi neyle tüketmem gerektiğini dönüşümlerin nasıl oduğu anlatıyor ama ben o diyetin yarısı kadar yemiyorum aslında hatamı yapıyorum diyetde düşnüyorum mesela dün hiç ekmek yemedim aslında benim tek sorunum sabırsılzığım sanırım kısa sürede kilo vermek sitiyorum ahh bir gitse su kilolar bakımlı halime bir dönsem:KK5::KK5::KK5::KK5:
azimle hersey olur tabı sende bızım gıbı sarma yazısını bıle duyunca dayanamaynlardansan işimiz zor :KK37:

kolay gelsin canım ...
menü fena değil ben gibi spor yok sende de...
spor yapmaya ne vaktım ne halım vardı canım ya
günaydın canımm, Allah kolaylık versin işlerinde...menün çok iyi görünüyor suyu ve sporu da eksik etme :nazar:
canım ınan dun sanırım 3 bardak su ıcmısım sadece belkıde oyuzden tartıda az cıktım sporu hıc sorma
Mrb kızlar aranıza yeni katıldım okudukça hevesleniyorum bende kurtulsam kilolarımdan acaba az dyemi veremiyorum sadece 5 6 kilo vermem lazm ama olmuyorrrr :KK43:
hoşgeldin aramıza aynen canım benımde öyle hedefıme 6 kg kaldı ama yapıştı kaldı sankı ramazanda gıdecegını umut edıyorum

günaydın kızlar dünkü menüm
sabah peynir zeytin domates salatalık 1 dilim ekmek 2 bardak çay
öğle 5 6 kaşık türlü 1 dilim ekmek 1 dilim karpuz
akşam 7 8 kaşık pilav 1 parça haşlanmış et salata karpuz
1.5 lt su
spor yok...

dünkü menüm azıcık kaçaklar var ama insallh telafi edeceğiz
sabah malesef 5 adet bisküvi
öğlen
6 kasık bamya yemeği
4 kasık makarna
ara
2 dilim karpuz
2tane form bisküvi

aksam
soslu kızartma:KK47::KK47:(1 küçük patates 1/4 patlıcan)

1saat kadar sserbest yürüyüş
1,5 litre su

günaydın kızlar dünkü menüm
sabah peynir zeytin domates salatalık 1 dilim ekmek 2 bardak çay
öğle 5 6 kaşık türlü 1 dilim ekmek 1 dilim karpuz
akşam 7 8 kaşık pilav 1 parça haşlanmış et salata karpuz
1.5 lt su
spor yok...

bence gayt güel sporla desteklense günü harika kaptmıs olusun sanırım

,
hoşgeldin tatlım tatılde aldıgın kgları geri verırsın canım cok kızdm valla homini yedin sanırım :KK4:

:KK53: işyerınde cıkanı yemek zorunda kalıyorum o yuzden veremıyorum ya kglarımı
sende hoşgeldın aramıza

azimle hersey olur tabı sende bızım gıbı sarma yazısını bıle duyunca dayanamaynlardansan işimiz zor :KK37:

canım ınan dun sanırım 3 bardak su ıcmısım sadece belkıde oyuzden tartıda az cıktım sporu hıc sorma

hoşgeldin aramıza aynen canım benımde öyle hedefıme 6 kg kaldı ama yapıştı kaldı sankı ramazanda gıdecegını umut edıyorum

caım ben görmeden önüme gelmeden bişeyi cok istemem sadece vazgecemeyeğim 3 sey var bu hayatta yemek olarak salatalık erik tursu bunun dısındaki herseyi yok sayarım arada cikolata krizleri zorluyor ama onda cözğm buldum hurma yiyorum cevizle bastırıyor insaalh vercez su sporu düzene sokabilsem

kızlar bir konuda sizden destek ve yapmadığmda bana cokca kızmanızı bekliyorum ben 8-5 oturarak calısan biri olarak göbek ve popda büyüme söz konusu oldu tabi hep behsediyorum su callanetics egzersizlerini ...söyle bir karar aldım belki azmimide arttıırı diye ben aksam eve gidince boydan fotomu cekip burda paylasmak istiyorum sizin için sakıncası yok ise bu egzersizi her gün ilk olarak 21 gün kesintisiz yapmaıyım ve aradki farkları gün be gün paylamak istiyorum sizlerle değişim hep birlikte izlesek eksilerini ve artılarını bana söyleseniz olabilirmi bu egzersizi yapıp 60 kilo olup 36 beden giyen kişilerin olduğunu okumustum ben :44::44:

,

sende hoşgeldın aramıza

Hoşbuldum canım bnde ramaznda vericeğmi umuyrm ama gecen sene ble 1 2 kilo anca verdm 3 gündr dikkat ediyorum 500gr gitti bakalım haftada 1 kilo gidermi dye beklyorum :)

Günaydın kızlar :)
Dünkü menum :

Sabah : aç karna 1 bardak su, 2,5 dilim kızarmış tam buğday ekmeği üzerine krem peynir ve salça, yanında biraz salata, zeytin peynir ve reçel + çay
Öğlen : 3 biber dolması ve 4 kaşık yoğurt
Ara : kirazz
Akşam : 3 köfte, biraz patates, patlıcan ve domates biber (köfte ve patates fırınlanmış diğerleri kızartma) 2 kaşık yoğurt

bol bol su içtim

kızlar bir konuda sizden destek ve yapmadığmda bana cokca kızmanızı bekliyorum ben 8-5 oturarak calısan biri olarak göbek ve popda büyüme söz konusu oldu tabi hep behsediyorum su callanetics egzersizlerini ...söyle bir karar aldım belki azmimide arttıırı diye ben aksam eve gidince boydan fotomu cekip burda paylasmak istiyorum sizin için sakıncası yok ise bu egzersizi her gün ilk olarak 21 gün kesintisiz yapmaıyım ve aradki farkları gün be gün paylamak istiyorum sizlerle değişim hep birlikte izlesek eksilerini ve artılarını bana söyleseniz olabilirmi bu egzersizi yapıp 60 kilo olup 36 beden giyen kişilerin olduğunu okumustum ben :44::44:

Bence Çok güzel bi fikir bize söz veririsen yapablrsn ayrıca hergn seni takip edeblrz bu arada menün aslında iyi sürekli egzersizle tamamlarsan güzel olur ve bnde oturark calışıyorum göbek aldı başını gidiyoor gibi :))

Bence Çok güzel bi fikir bize söz veririsen yapablrsn ayrıca hergn seni takip edeblrz bu arada menün aslında iyi sürekli egzersizle tamamlarsan güzel olur ve bnde oturark calışıyorum göbek aldı başını gidiyoor gibi :))

evet benimde istediğm tam bu beni konrtol edip uyaracak birileri ahh o oturark çalısma yokmu neyse basaracağız ama ben biliyorum su dukan diyetine yoğunlasıyrum ama bir türlü baslayamıyorum ramzan sonrasına erteledim en gec ekimde 53 kilo yada dah asağısı olmalıyım öyle yada böyle spor diyet gerekirse ilaç bile kullanırım bu uğurdaa

Günaydın kızlar :)
Dünkü menum :

Sabah : aç karna 1 bardak su, 2,5 dilim kızarmış tam buğday ekmeği üzerine krem peynir ve salça, yanında biraz salata, zeytin peynir ve reçel + çay
Öğlen : 3 biber dolması ve 4 kaşık yoğurt
Ara : kirazz
Akşam : 3 köfte, biraz patates, patlıcan ve domates biber (köfte ve patates fırınlanmış diğerleri kızartma) 2 kaşık yoğurt

bol bol su içtim

hergüzelde sporumuz eksik kalmıs:26::26:

Kızlar hesapladım dün tam 1113 Kal. yemek yemişim bnce çook iyi böyle devam etmelym herşeyden azar azar yedim bu sayede hem beynim hem midem doymuş oldu :KK16:

Kadis ; ben süresiz izine çıkmak istiyorum.
Yoğunluktan dolayı takıma uğrayamıyorum.
Şuan motivasyonum sıfırlanmış durumda.
Bir müddet kafamı toparlamak için ayrılıyorum.

kızlar benden de paydos
izne ayrılıyorum
takımda olacağım günlük uğramaya çalışırım listelere bakarım
ama diyet yapamadığımdan listede yer işgal etmek ve motivasyonu düşürmek istemiyorum

Kadis ; ben süresiz izine çıkmak istiyorum.
Yoğunluktan dolayı takıma uğrayamıyorum.
Şuan motivasyonum sıfırlanmış durumda.
Bir müddet kafamı toparlamak için ayrılıyorum.

aynı durumda olduğumuzdan seni anlıyorum canım
diyetten kopmamaya bak olur mu
arada uğra canım

X