Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bugün yediklerim :

sabah :KK43:09.00)
-1 yumurta
-yarım dilim peynir
-1 dilim ekmek
-domates-salatalık

ara : yok

öğlen :KK43:12.30.)
-1 kase nohutlu buğdaylı yoğurt çorbası

ara : (15.00)

-3 erik

akşam :KK43:17.30)

- 1 kase kelle paça çorbası
- 1 dilim ekmek
- bol yeşillik

su : 2 lt
spor : dışarda ufaklık ile gezme (spordan sayılırmı bilmiyorum :))

Tabii ki sayılır spordan sayılmaz mı yahu Koştur Koştur :)

Canım valla menü yine bir harika , bana da gaz veriyor senin menülerin artık gördükçe. Ama ben bu kadar yesem kesin cok acıkırım :KK43: tebrikleeeer

Selam kizlar yogun ve yorucu birgun gecirdim. Sabah arkadasim ameliyat oldu hala hastanedeyiz. Okulda koy taramasi yaptirdilar 2 saate yakin guneste topuklu ayakkabilarla butun koyu kapi kapi gezdim:-(

Menum
sabah yok hastanedeydim

ogle 2 kucuk dolma 1 yaprak sarmasi

ara iki dilim karpuz biraz peynir sut
Ayran

aksam iki catal salata direk hastanete geldim

Spor yapacak halim kalmadi 8den beri ayaktayim
su 2 litreyi gectim
Bitki cayimi icemedim
birazdan meyve yerim aciktigimi hissetmeye basladim

eveeet sevgili eşim bakalım neler yapmıış???
Eşiiiiiim bugün hiçbirşey yememişsin seeeeen o iki dondurmanın türü neydibilemedimben nası bir dondurmaydıkitüm gün ayakta oiki dondurmayla kalabildin eşim yaaa:KK50::KK50:
menün yok tatlımya ne yorumyapayımakşama kadar koşuşturmuşsun hayd o sporolsun tamamama bu satten sonra acıksanda yeme olur mu eşimçünkü bu saatten sonra meyve bile direk kilooo:KK53::KK53:

Bugun neler yedim?

Sabah: 1 kucuk kutu süt

Öğlen: tavuklu salata ve ayran

Aksam üstü : 1 sade soda

Aksam: kabak soslu kepekli penne

1 saat sonra 2 kandil simidi

Spor: 1 saat yürüyüş
Su: 2,5 litre

eveeet sevgili eşim bakalım neler yapmıış???
Eşiiiiiim bugün hiçbirşey yememişsin seeeeen o iki dondurmanın türü neydibilemedimben nası bir dondurmaydıkitüm gün ayakta oiki dondurmayla kalabildin eşim yaaa:KK50::KK50:
menün yok tatlımya ne yorumyapayımakşama kadar koşuşturmuşsun hayd o sporolsun tamamama bu satten sonra acıksanda yeme olur mu eşimçünkü bu saatten sonra meyve bile direk kilooo:KK53::KK53:

ahh dondurma o yasak bana.. yasak koydum kendime:)) dolma yedim zaman olmadı yemeye hazır yemekleride ben istemedim.yarın beslenme çantası hazırlayacağım kendime...

suçlulukla dolu birgün yaşadım... elbette kaçamakta yaptım:KK43:( eşim özür dilerim sporda yapamadım:KK43:( akşam yemekte misafirim vardı akşamdan sonra arkadaşlarla buluştum. kankim sabah ameliyat olacak ona destek olmaya gittik. sabah onu ameliyata götüreceğim.dolayısıyla sporda yapamadım.

sabah yarım haşlanmış yumurta (bitiremedim yumurtayı)

ara salatalık küçük bir tane

öğle dürümün içini yedim azıcık ekmeğinden aldım.

ara süt karışık meyve

akşam 3 tane etli dolma, 1 tane yaprak sarması, patlıcan salatası, havuç salatası, cacık hepsi azdı , bir kaşık mantı pişmiş mi diye baktım:KK43:( biraz kuruyemiş vee 1 bardak kola...

ara meyveli tatlı( içinde iki kaşık pudingle yaptım)

bugün resmen irade savaşı verdim. en sevdiğim yemekler (fastfoodlar) gözümün önündeydi. bir dilim pizza için 3 saat bile yürürüm ona karar verdim. sabah taze simit, öğle pizza ve patates kızartması , akşam mantı ve akşamdan sonra tost izleyip yemediklerim:KK43:(

ben kaçar kızlar sabah girip bütün geçmişi eksizsiz okuyacağım...

dünkü menünde sevgili eşimbenimpiknikten çok da farklıolmamııışşş:KK53::KK53:
akşam yemesek iyi aslında canım ya tüm ağıryemekler akşamolmuş kötü:KK53::KK53:amasenin için değil benim içinde aynen akşamyemeklerini hafifletelimbira zbence:KK31::KK31:
eğer bu hafta kilo verirsen ama 1 klo mutlaka ödüllendirkendini canım üstüne deligib spor yaparsın olur mu:KK8::KK8:şu izleyi yemediklerini izleme de bence tatlımyaaa bunlar ne yağmurcuuuumm:KK47::KK47:

ahh dondurma o yasak bana.. yasak koydum kendime:)) dolma yedim zaman olmadı yemeye hazır yemekleride ben istemedim.yarın beslenme çantası hazırlayacağım kendime...

okulda yemek çıkmaması çok kötü bişe ya inan hergün ne yiyeceğim diye düşünüyorumve düşünbartısız hergün dürümm,pasta ,kekk,pizza.......söyleyen bi öğretmen gurubumuz var bizimyaaa off amayağmurcumbencede yarın mutlaka beslenme hazırlamalısıncanımya bugün olmamış hiç aç dolaşmışsın tüüümgünresmen tatlım:KK53::KK53:

Menüm:
Sabah:
3etimek
peynir

öğle:
2kandil simiti
ayran

akşam:
Az tavuk
azkebap
az pilav
az patates
domates
biber
bugünün iftar menüsüydü bir tabağa minik minik koymuşlar:KK31::KK31:yazması uzun ama inantabak servis tabağıydıhepsinden tadımlık vardı resmen:KK50::KK50:

Spor:30dak yürüyüş
2çatal irmikhelvası

ahh dondurma o yasak bana.. Yasak koydum kendime:)) dolma yedim zaman olmadı yemeye hazır yemekleride ben istemedim.yarın beslenme çantası hazırlayacağım kendime...

canım ya bu aradayaz gelmşbu sıcakta dondurma yasaklanır mı yaaaa:KK6::KK6:abartmadan arada sadece sütlüdondurma yenireşiiimhaftada bir meselaaa:KK19:

Dünkü menum:
Sabah:1,5 yumurtalı light kaşarlı omlet, domates salatalık, 3-4 zeytin 1,5 dilim kepekekmek, tatlandiricili çay
Öğlen: kflakes
Ara: irmik helvası iki çatal( komşulara dağıtmak içın yaptım, ilk defa yaptim tadına baktim)
Akşam:2 kaşık pilav 1 kepçe etli nohut, 4 kaşık çorba, soğan sogus, birde hergün 1-2 tane acı.biber turşusu yiyorum 1 dilim kepek ekmek

2 saat yürüyüş 1 litre su günlük 2 soda iciyorum

Dünkü menum:
Sabah:1,5 yumurtalı light kaşarlı omlet, domates salatalık, 3-4 zeytin 1,5 dilim kepekekmek, tatlandiricili çay
Ara: irmik helvası iki çatal( komşulara dağıtmak içın yaptım, ilk defa yaptim tadına baktim)
Akşam:2 kaşık pilav 1 kepçe etli nohut, 4 kaşık çorba, soğan sogus, birde hergün 1-2 tane acı.biber turşusu yiyorum 1 dilim kepek ekmek

Menüm:
Sabah:
3etimek
peynir

öğle:
2kandil simiti
ayran

akşam:
Az tavuk
azkebap
az pilav
az patates
domates
biber
bugünün iftar menüsüydü bir tabağa minik minik koymuşlar:KK31::KK31:yazması uzun ama inantabak servis tabağıydıhepsinden tadımlık vardı resmen:KK50::KK50:

Spor:30dak yürüyüş
2çatal irmikhelvası

canımcım bugün kaçamak yok sayıyorum. irmik helvası azıcık görmüyorum bile:)) sabah ve öğle menün sağlıksız. söz söyleyemem bende de öyle oluyor. sabah menüsünde etimek yerine haşlanmış yumurta yemeni tavsiye ederim. inan tok tutuyor. akşam menün güzel. patates, pilav ve ekmek aynı kategorinin besinleri yani birini yesen yeterli...
gözlerim elma aradı bir an:)) alışmışım sende elma görmeye... elma zayıflamaya yardımcı olan meyve bir de ödem atmada yardımcı...

son iki günlük kaçamakları unutursam güzel olmuş canım.afiyet olsun...

canım ya bu aradayaz gelmşbu sıcakta dondurma yasaklanır mı yaaaa:KK6::KK6:abartmadan arada sadece sütlüdondurma yenireşiiimhaftada bir meselaaa:KK19:

cezalıyım kış uykusuna yattığım için... bu hafta bir gün akşam yemeği yerine yiyeceğim. dondurmalı kup yapacağım.

Kaçayım ben kendime söz verdim sabah erkenklalkıp yarın en az bir saat yürüyüp koşucaaam:KK8::KK8:

inşallah o koşuyu yapmışsındır. spor konusunda çok istikrarlısın...

Eve hala terazi alamadık ve yarın nasil tartilicam bilmiyorum offf ya. Umarim bugünalir komsununkide yanlış tartıyor galiba cok.sinir oldum :KK43:(

Dünkü menum:

canımcım herşey çok güzel şu soda işini 2-3 günde bir yap derim. soda diyette tavsiye edilmiyor.su da çok az olmuşş...

Eve hala terazi alamadık ve yarın nasil tartilicam bilmiyorum offf ya. Umarim bugünalir komsununkide yanlış tartıyor galiba cok.sinir oldum :KK43:(

Canim bu hafta onunla tartilirsin haftaya tarti alip kendi tartinla duzenli tartilmaya baslarsin. Tarti alinca tarti degisikligi diye not ettirirsin...

X