8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Allah ailenize yardım etsin, siz bile isteye kabul etmişsiniz her şeyi. Hala ne yapsam diye soruyorsunuz.
Hayırlı doğumlar dilerim.
Evet ben yıllardır herşeyi bile isteye kabul ettim son Ayrıldığımız da atlatmıştım üzülmüyordum ve kendi önüme bakmıştım okadar çok yalvardı ki hamileyim belki diye denemek istedim ve 6aydır da çok huzurluyduk demek istediğim inanmıştım bu sefer olacak demiştim o yüzden bianda şok yaşadım

Valla artık birşey beklemiyorum

eğer ailen arkandaysa cocuklarına bakacak ta gücün varsa .s... et gitsin o adam dan sana kocada olmaz,cocuklarına baba da ..

Sonuna kadar okudum ağzım açık kaldı avukat atmak yerine napayım diyosun eve alma sana zahmet bide yalanlarına inanıp bir daha barışmayı kabul etme
Valla kendisi gitti geri gelir mi bilmem ama eğer gelirse ki inanın çok istiyorum sebebi de şu ona edecek 2çift lafım kapatacak bir kapım var. İçimde kalsın istemiyorum.

Tövbeler olsun ya gerçekten nasil hayatlar nasıl insanlar nasıl kocalar var bu adamları nerden bulup baba yapıyorsunuz kazara bir kere oldu ikinciye tekrar biye çocuk yapıyorsunuz bir çocuk dağlar kadar sorumluluk ben gül gibi kocamla bile ikinci çocuğu yapmaya korktum ağladım vss yani kısacası öyle adamlara çocuk yapmayın kardeşim yapmayın olmaz çocuklara yazık günah.. Bidaha kapıyı açma o asalak adama ondan bir cacık olmaz.

Zaten öyle şeyler görüyorum ki 3 gündür, midem iyice bulandı

Esin buyumemis bir Ana kuzusu o ne ya oyle

Allah askina evliliginiz oturmadan bebek yapmayin

Hani herkes kınıyor büyük byk konuşuyor hatta kendinde hakaret etme haddini buluyor ya onun gülmesi.
Bana gülmen yanlış o zaman ne kinadim ne büyük konuştum. Balık baştan kokmuş diyorum işte. Neden hayatta yaşadığın secimlerinle ilerleyen zorluğun had bildirimi ve sinirini cevap verenler çekiyor?
'Seçimler '- tercihler- gülünecek bir şey varsa bu kısma gulebilirsin.

Cocuklariniza çok üzüldüm.
Lütfen onların akıl sağlığı için boşanın.
Yazik değil mi o 3 yaşında hiç birseyden haberi olmayan, ordan buraya itilen yavruya..

Her cümlesini okudum bosan demek bizim için kolay arkadaşım ama baban bu kadar arkanda iken bu adamın kahrini çekme önce doğumuna odaklan sonra boşanma davası aç zaten valizini almış gitmiş ki büyük ihtimal annesi dolduruyor bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…