8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Benim size önerim aileniz sahip çıkıyorsa size bosanin hem eşinizin ise yaramsmazligi hem ailesinin yaptıkları akillanmaz lar gibi geldi,anasının eteğinde otursun tekmeyi basin
Valla sanki o bana tekme basmış gibi oldu ama evet bu saatten sonra döner mi bilmiyorum dönmek isterse asla kabul etmeyeceğim

Valla arayıp sormuyor bende haber vermeyi düşünmüyorum aslında.
Kendi hsyatina bak ailenle yaşamaya devam et inan eşin ondan vazgeçtiğini hissettiği an sana dönmeye çalışacak sakın arama umursama çocuğu gösterme ,,ailen destek olmuş cocuklarada bakarlarsa iş bul çalış hayat erkeklerin etrafında dönmüyor kendine güven ,bende eşim ve ailesi yüzünden çok sorun yaşadım benim ailem bosanmama izin vermedi ama agirliklarinida koydular bende kendimin farkına vardım sesimi çıkardım ailesine karşı ,azda olsa gelirim var birikmiş paramda var herkese korkum yok mesajı verdim herkes sustu kaldi eşimde dahil.

Sıkıntıdan patladığım için sonuna kadar okudum. Bence bu adam adam olmaz, yani anlattıklarınız üzerinden düşünüyorum.

Sıkıntıdan patladığım için sonuna kadar okudum. Bence bu adam adam olmaz, yani anlattıklarınız üzerinden düşünüyorum.
Evet bende artık eminim. İnsan karnı burnunda karısını bile bırakıp gidebiliyor ve hiç sallamıyorsa ki bu adam 6ay önce yalvaran daha 1 ay önce ailesiyle barışmadan ölüp biten bi adamsa yara bandı yapmış beni karaktersiz

Evet bende doğumumu yapıp ailemin yanında yaşamaya devam edip velayet davası açıp kendi hayatıma bakıcam. Beni yara bandı yapan çıkarları için kullanan kenara atan biri için daha fazla heba olmcam kızım 3 yaşında İnş onunda velayetini alırım

Rabbim kolaylık versin insall
Müge anlı ninda dediği gibi anne birakmadikca çocuğu kimse anneden alamaz sana muhtaç yaşta zaten merak etme ailede var yanında esindende neyi varsa al şimdiden şerh koydur Rabbim yar ve yardımcın olsun

Haklisiniz ama yapmayin adam sizi kandirmanin yolunu bildigi icin kafasina gore hareket ediyo bakin siz annesiniz kendinizden cok cocuklarinizi dusunmelisiniz o adami hayatinizdan cikararak cocuklariniza nasil bi iyilik yaptiginizi goreceksiniz dusunsenize baba geliyo uc bes kaliyo sonra hop topla bsvullaru git o cocuklari nasil boyle bi ortamda saglikli buyutebilirsiniz ki en guzeli kangren olmus parmagi sokup atmak o parmaktan vazgecmezseniz hem sizin hem cocuklarinizin cani yanacak

Evet Ne kadarda doğru kızımın psikolojisi alt üst oluyor bugün hastaneye gitmekten bahsediyordu anne nolur bırakma beni diyor olur mu bitanem seni asla bırakmam falan dedim sustu onun tek gözyaşına ömrümü heba ederim. Bundan sonra sadece evlatlarım daha sonra da kendim için yaşıcam.. Bizim sadece psikolojimizi bozuyor başka bir işe yaradığı yok

Daha yeni yazdım bir daha yazayım. Allahım aynı şeyler neden hep bana denk geliyor ağlayacağım artık
Eşinizin ailesi hayatınızı mahvetsede, eşinize çok kötü davranıp onu aramayıp sormasa bile, siz bunu söylediğiniz sürece siz suçlusunuz. çünkü insan kendine yapılan hatayı affedebilir, ama eşinize yapılan yanlışı sizin affetme veya affetmeme gibi bir lüksünüz yok. Mesajları gördüm demişsiniz, bunu eşinizin yüzüne vurdunuz mu?

Eşime kötü davranmaları vs ile ilgilenmiyorum bana saldırdı çocuklarıma küfür etti diyorum hiçbir hatam olmamasına rağmen eşimde hatam olmadığı için benimle geldi ama daha sonra çalışmak yemediği için annesiyle mesajlaştı bırakıp gelicem vs diye ben 2 aylık hamileyim mesajları gördüğümü gösterdim suratına tükürdüm hatta çekti gitti sonra geri geldi yalvardı affettim 6aydır aramız iyiydi tekrar barıştılar ve bu olaylar oldu mesele bu.

En baştan söylemiştiniz köle hayatı yaşayamam diye ee sonra neden evlendiniz bu yaratıkla

Eşiniz kaç yaşında? Hala herşeye annesiyle karar verdiği için soruyorum. Bu evlilik yürümez çünkü karnınızdaki bebeğe küfür eden bir eş var. Yanlış anlamadım değil mi? 6 ay iyiyseniz 6 ay kötü olursunuz. Bu evliliği toparlamak çok zor. İlla da toparlamak istiyorsanız şart koşun, annesiyle görüşmesin yoksa boşanacağım deyin.

Küfür eden eeşim değil annesi, eşim 28 yaşında. Her seferinde böyle bırakıp gidiyor sonra bir iki ay geçiyor yalvarıyor sözler veriye üç beş ay iyi oluyoruz yine annesi gile dönüyor sözlerini tutmuyor hep aynı terane =)

En baştan söylemiştiniz köle hayatı yaşayamam diye ee sonra neden evlendiniz bu yaratıkla
Ben bu barışmamızda dedim diyorum. Daha önce bana herşeyi kısıtladığı için barışma şartları koşmuştum ailesiyle barışan kdr da sıkıntımız yoktu

Siz bir süre çekip gittiniz mi hiç? Gözdağı verdiniz mi? Hep o bırakıp gitmiş. Siz gidin ve dönmeyin. Ben olsam boşanırdım o ayrı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…