8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Allah selamet versin kardeş biz ne desek boş görüyosun işte

Eşinizi çok seviyor olmalısınız, böyle bir durumda büyük bir aşk katlanılabilir kırlar bunca derdi kederi! Aileniz her durumda yanınızda, doğuma bebeğinizin sağlığına odaklanın, adamı kovalamayın lütfen kendini çok şey zanneder, bekle sabret güzel şeyler olması için beklemek sabretmek lazım.Rabbim hakkında hayırlı olanını versin gönlünü ferahlatsın ..Ayrıl boşan dememe gerek yok adam zeten gitmiş .

Hiç te kovalamıyorum zaten banane cehenneme kadar yolu var

Sırf size yorum yazmak için üye oldum. Çünkü benim yaşadıklarımı anlatmışsınız resmen. Eşiniz kaynananız falan o kadar benziyorki benimkilere. Bende hamileyken aynı şekilde darp gördüm kaynanam evliliğimi çok bozmaya çalıştı vs vs gerçekten yaşadığınız şey çok zor kimse boşanmak için evlenmez eşinizde boşanmak için evlenmedi sizi sevdi. Ama ailenize baktıkça kendi ailesinden tiksindi çünkü aynı benim ailem acayip yanımızdaydı onun ailesi bize hiç yardım etmiyordu. Benim ailem iyi davranınca da daha da çıldırıyordu çünkü içten içe eziliyordu kendi ailesinin vermediği değeri benim ailem veriyordu ona. Bu böyle iki buçuk yıl sürdü beni dövdü attı dışarı falan gitmek istedim annemlere bebeğimi vermedi gerçekten o kadar zorduki ve o sırada kiramıza kadar annemler ödüyordu işsizdi 1 yıl boyunca. Neyse bi güm biz kayınvalidemin şehrine gittik beni bebeğimi annemi babamı bütün sülale toplanıp gelip dövdüler 3 aylık bebeğim kucağımda ben sezaryenim daha iyileşmemiş annem yeni ameliyat olmuştu falan arefe günü geldiler dövdüler. Eşim ondan sonra uyandı ve kabullendi o zamana kadar içten içe annesinin hayvandan beter olduğunu kabul edemiyordu ama torununu öldürme teşebbüsünü görünce kafasına dank etti. Ondan sonra zamanla yavaş yavaş düzeldi tasavvufa merak saldı ve onları okudukça bambaşka bi insan oldu 3 yıldır annesigille merabası bile olmadı hiç konuşmadılar davalığız zaten onlarla. Hatta kaynanam kendi oğlundan bile davacı olmuş öyle bi rezil kadın. Yani şimfi çok şükür resmen bizim için yaşıyor bende 1 aylık hamileyim. İki çeşit insan var hepimiz annemize güvenerek büyüyoruz büyüyünce el içine karışınca bazılarımız annelerimizin analık yapmadığını kötülüğümüze uğraştığını görüyor ama bununla yüzleşmek en zor olanı işte o iki çeşit insandan biri sizin eşiniz biri benim. İnşallah sizinkide yüzleşir. Sizin eşiniz ayşeyle fatmayla da evlense aynılarını yaşayacaktı çünkü kaynananızda sorun eşinizde sorun o yüzden boşuna kendinizi yormayın. Siz bugün bağırmasanız yarın yine bağıracaktınız insan ömrünün sonuna kadar susanaz sonuçta. Bugün babaannesine pislik diyen çocuğu yarın dövdüğünde susabilecek miydiniz? Eşiniz düzelmeli bi daha gelmek istersede şart koşun ya evlilik danışmanına psikologa falan ya da dinini araştırması için düzgün bi dergaha vs gitmesi için artık size hangisi mantıklı geliyorsa

Aynı olmasada benzer hataları yapmış biri olarak şunları demek istiyorum: Adama adam olma hakkı vermemişsiniz. Aile sorumluluğu almamış. Şimdiye kadar anası ebeveynlik yapmış, evlenince de siz.

Size ne adamın çorabından botundan? O yaşa gelen insan izin verseydiniz de kendi dusunseydi. Neyse bu dakikadan sonra yapacak şey, kendinizi geliştirin. Bu kadar verici olmak hem sizi hem karşımızdakini yorar.

Onun dışında bu işleri çözdüğünü düşündüğüm bir klinik psikolog var.

Fatih Reşit Civelekoglu kitabının ismi "evlilik Kader mutluluk tercihtir."

20/30 lira bı kitap. Ama lütfen önce kendiniz olun. İçinizdeki çocuğu bulun ona bu kadar haksızlık etmeyin. Çocuklarınız bu yüzden mutsuz buyumesin

Bu kadar güzel bir aileniz varken önünüze bakın artık..
Boşanın diyemem ama eşiniz geri gelecektir geldiğinde lütfen affetmeyin.
Devam etme düşünceniz/isteğiniz varsa da yaptıkları için bedel ödemeli ve sizi top yekün kaybedeceğini bilmeli ki bu olaylar tekrar yaşanmasın.

Rabbim bebeğinizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin ama lütfen o asalak adama bir daha size ve çocuklarınıza bunları yapma fırsatı vermeyin.

Bağırıp hakaret etmekte haksız değilim değil mi çünk hala kendimi suçlayacak kadar malım
Ben sonuna kadar okudum hiç de haksız değilsiniz neden haksız olasınız ki içine ata ata kendi psikolojisini bozuyor bitiriyor Instagram da psikolog Hatice Nilgün diye birisi var onu takip etmenizi öneririm bende çok sustum yuttum ama geçenlerde bende bir güzel patladım annesine daha söylenecek çok şey vardı da zaman yoktu boşanıp boşanmamak elbette sizin kararınız ama bu halde sakın kendinizi suçlamayın bağırtmasınlar bize bağırmayalim

Evlilik neden kader olsun canım.ne saçma bir söz.

Boşanın çok net. Çekilecek dert değil eşinizde aileside. En azından çocuklarınız sağlıklı bir ortamda büyüsün.

Böyle kararsız sorumsuz bir adamla bir ömür geçmez.sonra yine hamilelik yine aynı şeyler .anasida ne takmis kafaya oğlunu.adam bı yaptığı bı yaptigini tutmuyor zaten aileniz destek size boşverin bu adamı bırakın sürünsün anası öldüğünde ne halt yicek .

Kız boşan sonra başkasıyla evlende kızın doğru düzgün Baba görsün buda çatlasın pislik ..etrafta düzgün erkeklerde var boşver bunu ...benim kızıma öyle guzel babalık yapıyor ki 2. Eşim .. öz babasının pislik davranışlarını bu sayede de fark ediyor kızım ...mesela diyor ki ..öz babası için yılda 1 hafta gördüğü halde ..o 1 haftada dahi eşeklik yapıyor demek ki...o çok kaba birisi sürekli bana kızıyor kimse yokken beni azarlıyor diyor ...eşim için ise çok güzel şeyler söylüyor ona aşık resmen ...buyunce senin gibi biriyle evleneceğim diyor ..aralarında ki ilişki çok kuvvetli maşallah sübhanallah

Eğer bosanmasaydim kızım baba sevgisi için o ayıya muhtaç olacaktı ..ohh canıma degsin şimdi vursun kafasını taşlara

Ayı erkeklere ölüm.... ayy çok gıcık oldum yine bu konudada adetim mi yaklaşıyor nedir...

Bunun için evlenmesine gerek yok ki. Kendi babam büyüttü diyor 3 yaşındaki çocuğu için zaten.
Her şeyini de o almış beşikten çoraba kadar. 4+1 ev tutmuş yine hayırsız damadı ayda bir geliyor diye.
Ben konuda babaya da üzüldüm.
Konu sahibi bir yıl sonra bırakıp gitse iyiymiş bı kadar özverili ailesi de varken.
İkisi de ayrı alemmiş babaya mı kızacaksın anneye mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…