8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Şu an herkese kizabilirim ...olan çocuklara oluyor eşin ayiysa çocuk büyümeden daha bebekken sutlayacaksin adamı ...çocuk daha çok mutlu olur...kibar konuşamayacağım sinirlerim tepemde...

Şu an herkese kizabilirim ...olan çocuklara oluyor eşin ayiysa çocuk büyümeden daha bebekken sutlayacaksin adamı ...çocuk daha çok mutlu olur...kibar konuşamayacağım sinirlerim tepemde...
Orası da öyle bu arada babaya da üzülüyorum derken konu sahibinin babasına da üzülüyorum demek istemiştim yanlış anlama olmasın orda. Biyolojik babaya değil yani.
Ama şimdi bir alttaki mesajı okudum konu sahibi barışmış sanki hatta başka şeyleri dert eder olmuş.
Biz boş yere sinirlenmeyelim nereye kadar yani onlar rahat maşallah

Ne yapacağınımı soruyorsun ? Hepsini engelle hayatına girmelerine izin verme hiçkimse hiçbirşey ne senden nede çocuklarından değerli değil yanında olsa zaten sana ne kocalık nede çocuğuna babalık yapabilecek bir pisikolojide bir adam değil anlattığına göre sen herşeyden değerlisin çocukların herşeyden değerli arkanı dön çocuklarınla yoluna devam et başarabilirsiniz bir kadının başaramıyacağı hiçbirşey yoktur kendine güven

6 aydır kavga etmediğim eşim diyorsunuz, 6 ay uzun bir süre değil ki? Ben çocuk için üzüldüm açıkçası, çocuklar daha doğrusu… karnınıza tekme atması, bir daha yüzüne bakmamak için yeterli bir sebeptir. Fazlası eksiği yok, muhtemelen çocuklara da büyüdükçe şiddet uygulayacak. Ve siz arayıp barışmaya çalışıyorsunuz umarım çocuklar etkilenmez çok, barışırsanız da bol bol kursa yazdırın annaneye yollayın üniversite zamanı şehir dışına gitsinler vs. İlişkinizden uzak olsunlar. Ben de anneme çok kızgındım, boşanmadı ve üstüne kardeşimi yaptı. Ki babam annemi hamileyken tekmeleyecek kadar kötü bile değil. Allah yardımcınız olsun

Esiniz annesiyle, sizi aldattigi kadinla konusur gibi konusmus biraz sacma ve korkunc bir iliski. Gelinlere bu kadar eziyet eden, surekli ogullarini bosatmak isteyen kadinlarin ogullarina karsi saglikli olmayan sapikca duygular besledigini dusunuyorum ben. Bosanin gitsin esiniz de dengesiz. Her zaman ayni seyleri yapacak ustelik cocuklarina baba da olamaz. Bosanin ve cocuklarla min gorusturun.

Huzur desen huzur yok, erkeklik yok, karinin arkasinda durma yok, kocalik yok babalik yok.. neden kendinize bu eziyeti yapiyorsunuz. Zaten cocuklarin yuku sizde emin olun bosaninca daha mutlu bir yasaminiz olur. Kendinize bu hayati reva gormeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…