8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Bu adam ömrü boyunca calismicak, huyu suyuda degismicek ama sende onu bosamicaksin 1-2 aya geri gelir affedersin üstüne birde 3cu çocuğu yapar onuda babana baktirirsin.

Çalışmıyor , çocuk sorumluluğunu bilmiyor . Ergen bu daha büyümemiş bir yetmemiş ikinci çocuğu olacak . Konu sahibi ne yapman gerektiğine karar vermen gerek . Ne dense boş . İster böyle çek ister gönder boşan gitsin . Torununa Piç diyenlere de ne desem bilemedim . Şapkanı önüne al uzun uZun düşün , evlilikten beklentin ve gerçekte olanları bir ölç tart . Ama kızına kötü davranan çocuğunu annesine değişen kimi kime değişmez .

Haklısınız

Aileni daha fazla kulladirtma vak ne guzel arkandalarmis seni hak ediyor mu sence esin

Okuduğum en doğru yorum du sanırım

Bu konuya yazılmış en gercekcı en dogru yorum, okurken sadece konu sahıbının ailesıne acımıstım bende

Bu büyük konuşmak değil gerçekten bile bile felaketin üstüne gitmektir. Neyse umarım artık akıllanmışsınızdır, kendinize acımıyorsanız babanıza ve evlatlarınıza acıyın.
Bakın ben 37 haftalık hamileyim. 3 yaşında bir kızım var. Okadar kötü bir evlilik yaşadım ki 4yıldıe şu 6 ayda herkese normal olan anne baba çocuk film seyretmesini biz yaptığımızda, eşimin omzuna yatıp dertleştiğimizde sanki çok İnanılmaz birşey var gibi mutlu oluyordum 6 aydır ilk defa aile olmuştuk inanmıştım herşey çok güzeldi ve bir anda tekrar bana bunu yapmadı karnım burnumda beni bırakması amann işte karaktersiz deyip unutabileceğim birşey değil yaşadığım hayal kırıklığı, doğum zamanı yaklaştı, kızım babasını soruyor hiç kolay şeyler değil ha fark şu önceden ayrıldığımız da yıkılırsım şimdi daha güçlüyüm en azından nefret ettim artık bana bu yaptığından sonra soğuyabildim. Ama daha çok yeni 3gün oldu ve ister istemez ara sıra üzülüyorum. Ama bende artık boşanmak istiyorum tek isteğim sorunsuz bir şekilde doğumum yapıp evladımı kucağıma alıp iki kızımla birlikte mutlu bir hayat yaşamak istiyorum

Aba altından sopa gösterir gıbı gızlı beddua etmesen mı acaba insanlara, bedduaların sahiplerini bulma gıbı bir özelliklerı var cunku
Nacızane tavsiye.
Valla ben kimseye beddua etmedim, öyle bir huyumda yok ama bugüne kadar ne kınadıysam yaşadım kınayanlara yaşamayın diyorum tabi siz ne algılarsanız

Allah ailenize yardım etsin, siz bile isteye kabul etmişsiniz her şeyi. Hala ne yapsam diye soruyorsunuz.
Hayırlı doğumlar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…