🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kızlaaar iyi geceler hemen yazıyorum
16 Nisan
Sahur: yaprak sarması 4-5 adet, yumurta, yeşillik
İftar; bamya çorbası, salata, etli pilav, yarım porsiyon güllaç, 30 dk ip atlama, mekik, duvar oturma hareketleri
17 Nisan
Sahur; yumurta dürüm
İftar: arpa şehriye çorbası, patates salatası sporumu daha yapmadım

16 Nisan
İftar; bamya çorbası, salata, etli pilav, yarım porsiyon güllaç, 30 dk ip atlama, mekik, duvar oturma hareketleri
17 Nisan
Sahur; yumurta dürüm
Yumurta dürüm kulağa çok sağlıklı geliyor , afiyet olsun, nasıl yapıyorsunuz
Ben bugün çok saçma beslendim. 2 elma, 1 proteinli bar(190 kaloriymis) ve 1 dönerekmek🙄🙄 spor yok. Ayrıca herkesin kandili mübarek olsun

İyi aksamlar hanımlar
Sahurda uyanamadım su bile içemedim ama acıkmadım sadece başım çatladı ağrıdan
Akşam 4 kaşık.pilav tavuk döner e kaşık kadar bol salata yoğurt yarım çeyrek dilim pide.
6 bin adım. Hala başım ağrıyor ağrı kesici içeceğim.
Kadir geceniz mübarek olsun Allah sağlıcakla yenisine eriştirsin.

Yumurta dürüm kulağa çok sağlıklı geliyor , afiyet olsun, nasıl yapıyorsunuz
Ben bugün çok saçma beslendim. 2 elma, 1 proteinli bar(190 kaloriymis) ve 1 dönerekmek🙄🙄 spor yok. Ayrıca herkesin kandili mübarek olsun
Aslında yufka çok da sağlıklı değil 🙈 ama bir tam yufkanın yarısının yarısı gibi incecik bir kat yaptım. Yumurta, peynir ve ceviz koyuyorum yanına da çay oh mis 😍 normalde çayla aram yoktur ama bunun yanında çok seviyorum

16 Nisan
17 Nisan
Sahur; yumurta dürüm
Afiyet olsun balım 😍
Sporlar yapılmış 2 gün😍

Ben 30 günlük spor programları var ya onlard yap.ayi düşünüyorum böylelikle her gün en az 30 dk yapabilirim önerebileceğiniz temel seviye var mı kızlar

Acilen birseyler bulmam gerekli beni bağlayacak kopuklugumu giderecek. Buraya gelip menü bildirmek bile gözümde büyüyor, dikkat edemediğim zaman vicdan yapıyorum sizinde motivasyonunuzu bozmamk icin
Tam da bu yüzden bayrama kadar firesiz spor challange başlattım ilk sayfada Tablosu var. Etiket yaptım ama görmedin sanırım.

30 günlük program olarak jillian var ama o temel seviye değil.. Onu bayağı bi kilo verdikten sonra yapmak daha mantıklı zorluyor.

Yani leslie Başlangıç için ideal.

Chloeyu biliyorsundur zaten.

17 Nisan Pazartesi Menüm
Sahur
1 yumurtayla kaşarlı omlet, domates, peynir, yarim dilim ekmek
İftar
1 kase çorba, 3 kaşık mantı makarna, 1 kaşık barbunya yarım dilim ekmek

*Burdan sonrası sıkıntılı biraz

Ara türk kahvesi, 1 yaş incir, 8 fındık, birkaç kuru üzüm
Ara 1 dilim ekmeğe Nutella sürdüm yedim
Ara bir avuç tuzsuz kabak çekirdeği

Spor; 500 ip atlama aralarda egzersiz ve yürüyüş
Temizlik

* Reglim yaklaşıyor ondan gözüm dönmüş olabilir. Yarın güzel bi sporla telafi edicem bunu💪 asla bırakmak yok💪

17 nisan
Pazartesi iftar
bir küçük kase domates çorbası
Tantuni yanında bir lavaş

Sahur 5/6 tane yeşil fasülye airfry de kızartma yoğurt. Bir bardak süt aldığım vitaminler
13 bin adım spor 12 günde 100 bin adım vardı o bitti şimdi 10 günde 100 bin Adım var küresel 🤣bi etkinlik. Regl son 3 gün en azından artı görmeden sabit kalırım en kötü veremesem de
Spora ek 1 dakika plank birde 15 dakikası adımların Leslie ama ben koşarak yaptım zıplamalı
Civcivim belki ekmek için olmasaydı dersin ama karbonhidrat almayınca benim sindirim sistemi iflas ediyor ekmeğe çözüm varsa bildiğin

17 Nisan Pazartesi Menüm
Sahur
İftar

Temizlik

* Reglim yaklaşıyor ondan gözüm dönmüş olabilir. Yarın güzel bi sporla telafi edicem bunu💪 asla bırakmak yok💪
Süpersinnkuzum sporlar da
Tatlı ihtiyacını gidermişsin tatlı yememişsin onun yerine geçmiş Nutella
benim de geldi ya aynı gidiyoruz malum dönem bayramın 1. Günü olacak 🤦‍♀️

17 nisan
Pazartesi iftar
bir küçük kase domates çorbası
Tantuni yanında bir lavaş

Sahur 5/6 tane yeşil fasülye airfry de kızartma yoğurt. Bir bardak süt aldığım vitaminler
13 bin adım spor 12 günde 100 bin adım vardı o bitti şimdi 10 günde 100 bin Adım var küresel 🤣bi etkinlik. Regl son 3 gün en azından artı görmeden sabit kalırım en kötü veremesem de
Spora ek 1 dakika plank birde 15 dakikası adımların Leslie ama ben koşarak yaptım zıplamalı
Civcivim belki ekmek için olmasaydı dersin ama karbonhidrat almayınca benim sindirim sistemi iflas ediyor ekmeğe çözüm varsa bildiğin
Balım yok aslında gözüme batmadı zaten az yemişsin genel olarak dengelemissin zaten spor da cok güzel😍 kesme zaten ekmeği ona da ihtiyacımız var💚
Süpersinnkuzum sporlar da
Tatlı ihtiyacını gidermişsin tatlı yememişsin onun yerine geçmiş Nutella
benim de geldi ya aynı gidiyoruz malum dönem bayramın 1. Günü olacak 🤦‍♀️
Balım benim de 2. Günü 😁 hep denk geliyoruz seninle🤣
İkimiz de simdiden dikkat edelim de ödem yapmasin o dönem daha bi su topluyor vücut malum😅

Balım yok aslında gözüme batmadı zaten az yemişsin genel olarak dengelemissin zaten spor da cok güzel😍 kesme zaten ekmeği ona da ihtiyacımız var💚

Balım benim de 2. Günü 😁 hep denk geliyoruz seninle🤣
İkimiz de simdiden dikkat edelim de ödem yapmasin o dönem daha bi su topluyor vücut malum😅
Evet birbirimizi takip ediyoruz kuzum yeşil çay içelim benim tatlı zaafım yok çarşamba gece eşimin memlekete gidiyoruz orada perşembe zaten baygın olurum 🤣benim zaafım ekmek itiraf ediyorum böyle ısıtıp ısıtıp bazlama getiriyorlar ona karşı koyup gelmek en büyük hedefim. 🤣🤣

Acilen birseyler bulmam gerekli beni bağlayacak kopuklugumu giderecek. Buraya gelip menü bildirmek bile gözümde büyüyor, dikkat edemediğim zaman vicdan yapıyorum sizinde motivasyonunuzu bozmamk icin
Canım vicdan yapsan da yaz en azından tamamen kopma. görürsek bunları yeme faland eriz motive olursun.benb buraya yazacagım dıye yemek üzere oldugum çogu seyi yemıyorum :KK70:
Benim motivasyon tamamen gitti ya çok mutsuzum bayram için de eşimin memlekete gideceğiz ordan gelince tekrar başlayacağım cumartesi ya da Pazar başlarım diye düşünüyorum. Sizlere hayırlı kandiller bol eksiler❤️❤️
canım tamamen bırakma ınsALLAH.ıyıce bırakınca beyın otomatık olarak yemeyecekse de yedırıyor. öğünleri denglemeye çalış .yavas yavas motivasyonun geri gelir inşALLAH.
17 Nisan Pazartesi Menüm
Sahur
İftar

Temizlik

Balım ben menunde cok bısey goremedım. nutellalı ekmek var ama ıftarı cok az yemıssın. bence dengelemişsin. hiç kendıne şey etme :KK70: bu arada benım de regl dönemi yaklaştı. ödem kapıda :KK70:

17 Nisan Pazartesi Menu:
sahur :ceyrek ekmekten az fazla kaşarlı tost (günlerdir çok canım istiyodu yedim :) ) +2 salatalık
iftar: 6 kaşık kabak sote+3 kasık yogurt + 1 kase ezogelin corba
akşam: sade kaahve +2 kare cıkolata
yatmadan önce : sade soda +2 kupa yeşilcay+3 kuru kayısıyı sıcak suda bekletip içtim (sindirim sistemi ramazan boyu pert )

spor:
50 Dk Tempolu Yürüyüş
25 dk iş yerinin bahcesinde gezinme
eve gidince de küçük oglumu dısarı cıkardım 40 dk peşinde koştum bence en büyük spordu :KK70: öldüm bittim :KK70::KK70:
toplam 16 bin adım olmus dün :)

Şimdi 30 dk ayarladım ve ip atladım, trambolinde zıpladım, mekik çektim böyle spordan sıkılmadım çok iyi benim gibi sporu sevmeyenlere 🙆‍♀️
Bunlar mukemmel seyler sudancıgım :) emeğine sağlık :KK200: ben de trambolınde zıplayabilsem keşke :KK43: cok severdim dizim sakatlanmadan önce :KK43:

X