🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Teşekkür ederim güzel kekim :KK36:
Balım böreğe uzulemedim ki adimlar ve menünün geneli masallah🤩😁
:KK36::KK60: Bir tane, bal hemşommmmm
Canım bugün tartıldım ve ben şok 60.95 çıktım nasıl 2 kilo verdim hayretler icerisindeyim.
tebrikler :KK9::KK9::KK9:
asliogretmen asliogretmen
Diyet Salata Diyet Salata
L lisbethsalander00
Alp_BuRc Alp_BuRc
@LADY VEGA
FitVenus FitVenus
Humakaser Humakaser

Kızlar ben pazar başlayalım diyorum enercimin dediği gibi cuma zaten tartı var.
Ortak bi spor mu belirleyelim ya da herkesin yaptığı sporu adıma mı çevirelim nasıl yapalım sizin fikriniz nedir?

Ben leslie yapabilirim, eliptik bisiklet sürebilirim, adım da telefondan saydığı kadarını alırım. (Leslieyi de adıma çeviririm)
Zorlasak jillian bile yaparim😂 ama şu an ağır kaçar bu hafta biraz ısınalım.

Spor yarışmasına katılırım ya da katılmam diyip üstteki konu hakkında da dusuncelerinizi yazarsiniz💚herkes görsün diye toplu etiket yaptım.
ben varım Civcivim. Ama benim için uygun olan adım yarışması. Zor olsa da alınan diğer kararlara da uymaya çalışırım. 💪🏻
Ben bu hafta regl olduğum için gidemedim ama haftanın 3 günü powerplatede spor yapıyorum ve inanılmaz yorgun oluyorum sonrasında spor yarışmasına katılamam ne yazık ki bana fazla gelir.
Leslie çok güzel ama vücut alışıyor ona bence aşağıya linkini bıraktığım kadına da bir şans verin derim akıllı bileklik üzerinden baktığımda leslie den daha fazla kalori kaybettiriyor ve kaslar daha çok çalışıyor.
Yağ oranının fazla olduğu dönemde ağırlık çalışmak ve yoğun kardiyo sporlar önerilmiyor çünkü evdeki tartıdan sadece hafifleme miktarı görülür ama kas kaybının farkında varamayız. Eğer günde 10K adım veya kardiyo yapacaksanız ki buna leslie dahil gün içinde bir öğününüzün protein olması gerekir. Yoksa yağ yıkımı değil kas yıkımı daha fazla olur. Tahıllı salata, 2 yumurta ile salata, baklagiller, ton balığı veya beyaz ve kırmızı et yenmesi önerilir. Uzun yazdım teşekkür ederim okuduğunuz için.

harika bilgiler asıl biz teşekkür ederiz bu güzel paylaşım için ❤️

L lisbethsalander00
Alp_BuRc Alp_BuRc
@LADY VEGA
FitVenus FitVenus
Humakaser Humakaser

Ortak bi spor mu belirleyelim ya da herkesin yaptığı sporu adıma mı çevirelim nasıl yapalım sizin fikriniz nedir?

Ben leslie yapabilirim, eliptik bisiklet sürebilirim, adım da telefondan saydığı kadarını alırım. (Leslieyi de adıma çeviririm)

Spor yarışmasına katılırım ya da katılmam diyip üstteki konu hakkında da dusuncelerinizi yazarsiniz💚herkes görsün diye toplu etiket yaptım.
Canım leslieyi adım sayacaksak sırf adım yarışı olsun 😘 spor toplam sayacaksak toplam puan hesaplamak lazım

Ben bu hafta regl olduğum için gidemedim ama haftanın 3 günü powerplatede spor yapıyorum ve inanılmaz yorgun oluyorum sonrasında spor yarışmasına katılamam ne yazık ki bana fazla gelir.
Leslie çok güzel ama vücut alışıyor ona bence aşağıya linkini bıraktığım kadına da bir şans verin derim akıllı bileklik üzerinden baktığımda leslie den daha fazla kalori kaybettiriyor ve kaslar daha çok çalışıyor.
Yağ oranının fazla olduğu dönemde ağırlık çalışmak ve yoğun kardiyo sporlar önerilmiyor çünkü evdeki tartıdan sadece hafifleme miktarı görülür ama kas kaybının farkında varamayız. Eğer günde 10K adım veya kardiyo yapacaksanız ki buna leslie dahil gün içinde bir öğününüzün protein olması gerekir. Yoksa yağ yıkımı değil kas yıkımı daha fazla olur. Tahıllı salata, 2 yumurta ile salata, baklagiller, ton balığı veya beyaz ve kırmızı et yenmesi önerilir. Uzun yazdım teşekkür ederim okuduğunuz için.

Wow tatlım 😍

Gunaydin:)
Dünün Raporunu atıyorum:)
30.12.2022- 3.Hafta- 18.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00 --Filtre kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00-Diyete uygun sandvicli kahvaltı
14:30--1 Portakal +10 fındık +10 badem
16:30--sade kahve+sade soda +2 hurma
19:00-8-10 kasık kabak sote+mercimek çorbası+bir kase yogurt+bol kıs salatası

L lisbethsalander00
Alp_BuRc Alp_BuRc
@LADY VEGA
FitVenus FitVenus
Humakaser Humakaser

canim bu hafta katilamayabilirim ailecek hastayiz. ama normalde leslie ve yürüyüş yapabiliyorum. Jillian da daha önce yapmıştım 15 kg vermistim diyetle cok guzel sıkılasmistim ama dizimi sakatladim o yuzden her sporu yapamiyorum artik. adim baz alınarak kıyaslamak iyi fikir.

L lisbethsalander00
Alp_BuRc Alp_BuRc
@LADY VEGA
FitVenus FitVenus
Humakaser Humakaser

Adım sayabiliriz 🙆 bence de isteyen yürüyüş yapar isteyen leslie. Keşke uygunken fiyatlar bisiklet alsaydım 🥺 trambolinde zıplarım ama ne kadar adıma yansır bilmiyorum 😂

Tamam canim kaydettim bu videoyu da yaparım güzelmis
Günaydın Ballarımmmmm

(İlk önce kilo bildirimimi yapayım. Sonra yazışmalara bakarım.) ☺️

31 Aralık Kilo Bildirimi

24 Aralık: 76.95

31 Aralık 75.75

Fark : -1200 gram :rapci:
Tebrik ederim bal hemşom çok iyisin masallah🥳💚
Gunaydin:)
Dünün Raporunu atıyorum:)
30.12.2022- 3.Hafta- 18.Gün

11:00-Diyete uygun sandvicli kahvaltı
14:30--1 Portakal +10 fındık +10 badem
19:00-8-10 kasık kabak sote+mercimek çorbası+bir kase yogurt+bol kıs salatası
Afiyet olsun canım çok güzel her zaman olduğu gibi😊
canim bu hafta katilamayabilirim ailecek hastayiz. ama normalde leslie ve yürüyüş yapabiliyorum. Jillian da daha önce yapmıştım 15 kg vermistim diyetle cok guzel sıkılasmistim ama dizimi sakatladim o yuzden her sporu yapamiyorum artik. adim baz alınarak kıyaslamak iyi fikir.
Tamam canim haklısın tekrar geçmiş olsun😕
Dizini sakatlaman kötü olmuş:KK43:
Adım sayabiliriz 🙆 bence de isteyen yürüyüş yapar isteyen leslie. Keşke uygunken fiyatlar bisiklet alsaydım 🥺 trambolinde zıplarım ama ne kadar adıma yansır bilmiyorum 😂
Tamam kızlar adım bazında yapalım o zaman.

Pazar ve perşembe arasında 5 gün (cuma zaten tartı var)
İsteyen leslie yapsın isteyen yürüyüş olarak saysın. Ben leslie ve yürüyüş ikisini karıştırıp topladım adım yazcam🙂

Bugün midem kötü keyfim yok üsüttüm sanirim😑 bi corba içip kendime geleyim

L lisbethsalander00
Alp_BuRc Alp_BuRc
@LADY VEGA
FitVenus FitVenus
Humakaser Humakaser

pzar gunu baslayalim. bugun bol kacamakli gun olacak.

ben spor. olarak lessi adim yapiyom genelde.
spor yarismasina katilirim

Tamam kızlar o zaman yarışmaya 7 kisi katiliyor
enerji_kusagi enerji_kusagi

Grup yapalım mı yapmayalım mı?

İyi olacak bu spor işi yansın yağlar 🔥 🔥 🔥
Balım ben powerplate in eşdeğeri sporlara bir göz atacağım şimdi. Değişik spor yapmak isteyenlere görede bir liste hazırlayalım. Hemen hepsini puan veya adım cinsinden çevirebilirsek hem herkes katılmış olur hem de kısıtlama yaşamayız. Vega'nın dahil olması da güzel olur, kimseyi dışarıda bırakmayalım, hep birlikte coşalım derim :))

Bu durumda kızlardan katılamayacak olan var mı peki i?

Balım ben powerplate in eşdeğeri sporlara bir göz atacağım şimdi. Değişik spor yapmak isteyenlere görede bir liste hazırlayalım. Hemen hepsini puan veya adım cinsinden çevirebilirsek hem herkes katılmış olur hem de kısıtlama yaşamayız. Vega'nın dahil olması da güzel olur, kimseyi dışarıda bırakmayalım, hep birlikte coşalım derim :))

Bu durumda kızlardan katılamayacak olan var mı peki i?
Vega ve lisbet canım katılamıyor.
Tamam balım göz at ben de bakıyorum.

Tamam canim kaydettim bu videoyu da yaparım güzelmis

Tebrik ederim bal hemşom çok iyisin masallah🥳💚

Afiyet olsun canım çok güzel her zaman olduğu gibi😊

Tamam canim haklısın tekrar geçmiş olsun😕
Dizini sakatlaman kötü olmuş:KK43:

Tamam kızlar adım bazında yapalım o zaman.

Pazar ve perşembe arasında 5 gün (cuma zaten tartı var)
İsteyen leslie yapsın isteyen yürüyüş olarak saysın. Ben leslie ve yürüyüş ikisini karıştırıp topladım adım yazcam🙂

Bugün midem kötü keyfim yok üsüttüm sanirim😑 bi corba içip kendime geleyim
Sana da cok gecmis olsun canim ❤evet dizim de kıkırdak hasarı oldu . o donem ağırlık calisiyodum sekillenmek icin abartmisim:KK43: ama bugünüme cok sukur 🥰
ben de bugun regl oldum hersey ust uste gelir ya oyle bi hafta sonu yaşıyorum. insALLAH bu gunleri atlatayım spora kaldığım yerden devam💪💪

Canım bugün tartıldım ve ben şok 60.95 çıktım nasıl 2 kilo verdim hayretler icerisindeyim.

öneri için teşekkür ederim Vega ben de denerim insALLAH 🌸

Sana da cok gecmis olsun canim ❤evet dizim de kıkırdak hasarı oldu . o donem ağırlık calisiyodum sekillenmek icin abartmisim:KK43: ama bugünüme cok sukur 🥰
ben de bugun regl oldum hersey ust uste gelir ya oyle bi hafta sonu yaşıyorum. insALLAH bu gunleri atlatayım spora kaldığım yerden devam💪💪
Çok çok geçmiş olsun canım benim inşallah bir daha yasamazsin öyle bi sakatlık 🙏

Ben de regl olmak üzereyim ruh hali olarak gerginlik bunalım başladı bile:KK70:

Bu hafta güzel bi geri dönüş yaparız balım🤩 insan ara ara durmayinca çabuk yoruluyor küçük molalar iyi❤

Bugunun Raporunu atiyorum:)

31.12.2022- 3.Hafta- 19.Gün

11:00--2 yumurta beyazindan menemen+yesillik+3 ceviz+2 Dilim tam buğday ekmek+şekersiz cay
15:00-- 1 kucuk ayvanin yarısı limonla+10 fındık +10 badem
19:00-- balik+yesil salata+brokoli salasi
22:00-- elma+tarcin+zencefil kaynatip şekersiz ictim .(hasta olduğum için.)

Çok çok geçmiş olsun canım benim inşallah bir daha yasamazsin öyle bi sakatlık 🙏

Bu hafta güzel bi geri dönüş yaparız balım🤩 insan ara ara durmayinca çabuk yoruluyor küçük molalar iyi❤
Cok tesekkur ederim canim. Haklisin belki de arada dinlenmek iyi gelir .. benim de 1 hafta vardi aslinda ama detoks suyu diyet mi etkiledi bilmiyorum erkene aldi. ben de çok gergindim bi kac gundur bundanmis:)

Vega ve lisbet canım katılamıyor.
Tamam balım göz at ben de bakıyorum.
Tamam civcivim. Bende o egzersize baktım, yürüyüşün 3 katı kadar etkiliymiş. Yani 30 dk powerplate yaptığında 90 dk yürüyüşe denkmiş. Vega katılamasada bilgimiz olmuş oldu.

Canım yalnız değilsin ❤ duble yanındayım bilesin:)))
Senden bir gün sonra bende hasta oldum, gripmişim, bugün aksırık tıksırık derken burnum akmaya başlayınca emin oldum. Birde bugün regl oldum, kaç gündür olamamıştım. Arada üşüyüp titriyordum, yatasım vardı hep, bunu da regl olacağıma veriyordum, belki ateşim çıkıyordu ben fark etmedim 🙈
Hepsi aynı anda aradan çıksın gitsin deyip olumlu tarafından bakalım :))

Bebişim bende gerginim valla ne yapacaz böyle anlamadım 😅
Yılbaşına gergin girdik diye bir sıkıntı olmaz herhalde di mi :KK70:

X