🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Civcivim bu istifra zaten salgın gibi kimle konuşsam ben de dün öykeydim gecen hafta öyleydim diyor bir de üzerine regliyim zaten. Kafam okadar gitmiş ki ciddi ciddi yarın enerjik oluyum oruç tutcam diye vitamin hapı içerken regli olduğumu hatrladım 😄
Ahh kıyamam ben sana ya😁
Olabilir valla canım.
Ayy üst üste gelmiş ikisi de tam😐 güzelce dinlen de toparla kendini:KK43:

Kızlar hepimizin regl haftasınin denk gelmesi çok tehlikeli oluyor ya sayfa ağlama duvarına dönmüş herkes derbeder toparlayacak kimse yok işin kotusu:KK70: regl olmayan kim varsa çıkarsın bizi bu bataklıktan lütfen :KK70:
Toplasan denk gelmeyiz hepimizin günlerinin bir arada olması da 🤣🤣ben başlayana kadar oluyorum kronik mutsuz yorgun sürekli uyuma halim var valla

Takip etmiyorum balım bilmiyorum ama bi ara öyle gördüm sanki😁

Ahh bilmez mi o ne fena:KK70:

Katiliyorum bizim kafada bitirmemiz lazim.
Agladim merak etme o is tamam:KK70:

+1 maalesef😐
Canım diyorum ki liste dısında olup paylaşım yapsam arada cünkü düzenli yapamıyorum unutuyorum hep. En azından kendimi kötü hissetmem kimseyi de etkilemek istemem

Bu hafta herkes regliymiş ben de aynı durumdayım ama benim bu zamanlar iştahım artmıyor tam tersi azalıyor.
Bugün ki menüye geçeyim hemen
Saat 10.00 yeşil çay
Saat 13.00 1 kase mercimek çorbası, 3 adet etli yaprak sarması
Saat 17.00 1 tabak patatesli tavuk yemeği ve yoğurt
Haha bizi sen kurtaracaksın o zaman başka yolu yok pozitif enerci gönder:KK70:
Menü çok güzel afiyet olsun 😍
Canım diyorum ki liste dısında olup paylaşım yapsam arada cünkü düzenli yapamıyorum unutuyorum hep. En azından kendimi kötü hissetmem kimseyi de etkilemek istemem
Tamam canim nasılsın istersen
3 gün oruç tuttum .sahurda ve iftarda az yiyerek ve detoxs suyu içerek odemleri attım.Ramazan ayina hazırım💪
Oo çok iyi canım🤩 ben de çok heyecanliyim yarın ilk oruc🤩
Merhabalar ben de katılabilir miyim ?
İsmim banu daha önce kk ile çok güzel kilolar verdim . Kış ayında geri aldım . Boyum 1.70 kilom 65 civarı. 58-59 larda olmak istiyorum ve kk kadar düzenli disiplinli kilo verdiren başka bir yer tanımıyorum
Beraber kurtulalım mı şu kilolardan?
Kurtulalım tabi hosgeldin🤩
Bu hafta hepimiz regl döneminde olduğumuz icins ayfa bir tık karamsar olabilir yalnız her zaman böyle değiliz 😂😂
Hosgeldin ilk sayfayı okur musun öncelikle kurallar var orda☺️

Kızlar biraz bi iki gün dipte olmak iyi geldi sanki toparladım kafamı çok şükür şimdi daha iyiyim 💚
Uzaklaşmak gerekiyor bazen demekki.

Limonlu zencefil çayımı aldım kaldığım yerden devam yarın da güzel bir yürüyüş :kahve:

Memnuniyetsizlik ve sürekli şikayetten nefret ederim o yüzden bu ruh halinden çıkıp icraate geçmeyi seçiyorum 😂

Ramazan hepimiz için güzel bir başlangıç olacağını düşünüyorum. Sahur menüm çok iyi insallah iftarda saçma sapan beslenmem instada biri dukan birasina benzer bir içecek paylasmis yarım litre su için hazırlıyorsun. Dün akşam bir denedim wc çıkartıyor epey. Ödem tutmayacak belli🤭

Sağ ol canım inşallah uyuyabilirsin 😔

İyi yapmışsın bırakma bence de:KK43:
Afiyet olsn balım ben de çok kötüyüm hem ruhen hem fiziken. Sürekli midem kötü kusacak gibi oluyorum ruh halim zaten Allaha emanet ağlayasım var oturup bi hasta olsam da rahatlasam ya hormonlar tavan yaptı 😭

Ayy çok geçmiş olsun canım ya :KK43: şimdi iyi misin biraz :KK43:
Akşam erken uyudum canım

Kızlar hepimizin regl haftasınin denk gelmesi çok tehlikeli oluyor ya sayfa ağlama duvarına dönmüş herkes derbeder toparlayacak kimse yok işin kotusu:KK70: regl olmayan kim varsa çıkarsın bizi bu bataklıktan lütfen :KK70:
Kanayanlar klübü 🤣
22 Mart Çarşamba Menum
11.00 2 dilim ekmek ile tost, çay
15.00 Türk kahvesi, 1 avuç çiğ kuru yemiş
18.00 5 dilim cigköfte, marul, yarım lavaş, 1 bardak ayran
20.00 2 hurma, 2 galeta, çay

Spor; yok bu aralar hiç halim yok
Su; 1 lt midemi daha çok bulandırdigi icin içmedim fazla.
Afiyet olsun canım .
Bu hafta herkes regliymiş ben de aynı durumdayım ama benim bu zamanlar iştahım artmıyor tam tersi azalıyor.
Bugün ki menüye geçeyim hemen
Saat 10.00 yeşil çay
Saat 13.00 1 kase mercimek çorbası, 3 adet etli yaprak sarması
Saat 17.00 1 tabak patatesli tavuk yemeği ve yoğurt
Afiyet olsun
Merhabalar ben de katılabilir miyim ?
İsmim banu daha önce kk ile çok güzel kilolar verdim . Kış ayında geri aldım . Boyum 1.70 kilom 65 civarı. 58-59 larda olmak istiyorum ve kk kadar düzenli disiplinli kilo verdiren başka bir yer tanımıyorum
Beraber kurtulalım mı şu kilolardan?
Hoşgeldin

X