🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Akşam çok az olmuş sanki
Onun dışında güzel bi menü

Çok teşekkürler ☺️
Ulaşalım ulaşalım 😀

Menüde spor da gayet iyi
Orta tempoyu kaç yapıyorsun canım
Yürüyüş bandı mı?
Yok canım yürüyüş bandında değil disarda yürüdüm 😊
Normalde hızlı tempo koşar gibi yürüyorum:KK70: bu sefer yarısını koşar gibi yarısını normal yürüdüm ona orta dedim😂

Tamamdır banucum hoşgeldin o zaman☺️ Geçici listeye ekliyorum💚
İnşallah beraber hedefimize ulaşırız 🤩

Adımlar da menü de çok güzel canim😍
Tamamdır Başlangıç kilonu ekliyorum☺️

Afiyet olsun balım güzel menu bence.
Noldu ki minnaga inşallah cözersiniz😐

Afiyet olsun balım Akşam yemeği bilerek mi yemedin:KK43:

Afiyet olsun balım☺️💚
Sporu da arttirmasan olmaz mi:KK17:
İstediğim gibi geciremedim ben bu haftayı ama olsun napalım önemli olan simdi dimi😁
Yok kuzum aynıyım ben epey de artıyım merak etme

Afiyet olsun balım☺️💚
İstediğim gibi geciremedim ben bu haftayı ama olsun napalım önemli olan simdi dimi😁
Canım istemedi kuzum

Günaydın kizlar dukan birası gb olan içecekten memnunum hiç tatlı istegim.olmadi.
Regliyken bile oruç moduna alacağım kendimi öğlen bisey yemeden su içerim en kotu.
Su ara çok şey istiyorum hem oruç tutmak, hem uyumak, hem kuran okumak, hem spor yapmak hem eve ve çocuklara vakit ayırmak ama vakit yetmiyor...😔yetisemedigimde stres oluyorum. Kızım 1. Sinif bu yıl daha çok ilgi istiyor, oglumda anne ,anne diyip peşimde dolanıyor.🙄

Günaydın kızlar tartılmaya korkuyorum ben iyice saldım. Hareketsiz kaldım bu ay, bu hafta diyeti de saldım artıdayım biliyorum. Yok yapmicam neyime spor diyet diye sinirlendim sonra topla dedim işin içinden çıkamadım ki istediğimde hemen kilo verebilen biriydim şimdi moda mı giremiyorum bilmiyorum problemim var yani belli. Yaza ne kaldı şurada bi hedefim vardı onu bile yapamadım öyle bir yazayım dedim 😊

Kızlar biraz bi iki gün dipte olmak iyi geldi sanki toparladım kafamı çok şükür şimdi daha iyiyim 💚
Uzaklaşmak gerekiyor bazen demekki.

Limonlu zencefil çayımı aldım kaldığım yerden devam yarın da güzel bir yürüyüş :kahve:

Memnuniyetsizlik ve sürekli şikayetten nefret ederim o yüzden bu ruh halinden çıkıp icraate geçmeyi seçiyorum 😂
Yaa bende hiç sevmem şikayet edilip durulmasını ama kendime baktım aynısını yapıyorum 🤦‍♀️ 🤣
bu hafta grup saldı demek ki sizi mi hissettim acaba ben de saldım 😝 tartıldım battı balık yan gider diğer sayfaya mı bildirim yapıyoruz buraya mı? Öbür sayfada en son ben yazmışım da, şimdi üzerine yazarsam komik olacak verdiğimi almışım🤣
utanıyorum da yazmaya ama kilom neyse onu yazayım ve bi yerden toplayayım koşuya da başlayayım dedim iyi hissediyorum 1 ay olacak

23 Mart menu :
sahur
05:00-- 2 yumurta beyazı+2 cevız+10 Badem+yesıllık+30 gr kasar+2 dilim tambugday ekmegi

iftar
9:10--5-6 -kasık fırında sebze turlusu+3 kaşık yogutlu makarna+2 çiğ köfte +1 kase mercimek çorbası
***yemeği 8 kaşık yemem lazımdı yiyemedim. avuç içi pide hakkım vardı onu da yemedım.onun yerıne makarna ve çiğ kofte ile dengelemeye çalıştım.
22:00- cay canında cok az yer fıstıgı
23:00-- kiraz saplı çay

Son düzenleme:
Başlangıç :78.9
Bugün :77.4
Fark : 1.50
Yüzde: 1,90
Tebrikler canım çok iyi vermissin 🤩
Günaydın kızlar
geçen hafta 67.1 kg
şuan 66.6
-500 Gr💪 hedefe minik minik ilerliyorum.fazla ödemim var .akşam maydanoz limon ile detox suyu yapacağım.
Tebrik ederim çok iyi eksi canım daha ne olsun Haftada yarım 1 kg vermek gayet normal😍

Kizlar kilo bildirimlerini ilk sayfada etiketli olan sayfaya yapiyoruz

Günaydın kızlar tartılmaya korkuyorum ben iyice saldım. Hareketsiz kaldım bu ay, bu hafta diyeti de saldım artıdayım biliyorum. Yok yapmicam neyime spor diyet diye sinirlendim sonra topla dedim işin içinden çıkamadım ki istediğimde hemen kilo verebilen biriydim şimdi moda mı giremiyorum bilmiyorum problemim var yani belli. Yaza ne kaldı şurada bi hedefim vardı onu bile yapamadım öyle bir yazayım dedim 😊

Yaa bende hiç sevmem şikayet edilip durulmasını ama kendime baktım aynısını yapıyorum 🤦‍♀️ 🤣
bu hafta grup saldı demek ki sizi mi hissettim acaba ben de saldım 😝 tartıldım battı balık yan gider diğer sayfaya mı bildirim yapıyoruz buraya mı? Öbür sayfada en son ben yazmışım da, şimdi üzerine yazarsam komik olacak verdiğimi almışım🤣
utanıyorum da yazmaya ama kilom neyse onu yazayım ve bi yerden toplayayım koşuya da başlayayım dedim iyi hissediyorum 1 ay olacak
Diğer sayfaya yapıyoruz balım

Haha ben de tartil dicektim cunku gerceklerle yuzlesmek insani kendine getiriyor bence😅😅
ayrica kendine yuklenme gayet normal boyle olman😊
Selam canlar maalesef 70.5 im +1200 regl şişliği olduğuna inanmak istiyorum. Sindirimim de sıkıntı 3 gündür zaten gr gr gidiyor bende üzgünüm ama devam yine balım Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik beni geçememişsindir tebrik ederim 😅
Alyam bu hafta dağıldık bi zaten regl dönemlerinden dolayı. Sıkma canını normal bu.. sindirim de sıkıntı demişsin zaten.
İnşallah pazartesiye bile atarsın bu şişkinliği bak gör.

Afiyet olsun balım☺️💚
Usuttu sanirim sabah midesi bulandı ogurdu çok şükür mide bostu🤢ağrısı kesici vermis annem, bende bulantı giderici verdim.

Cok mu yemişim ya🤔 yoo gayet normal yedim biraz şiş hissediyorum umarım sudan kaynaklıdır.
Akşam yemeğin ne kadar az geldi gözüme 4 kasik🤭ama iftarda bende çok yiyemedim ya da ilkgundu ondan. Her zaman çok yediğim icin😵‍💫 bu ramazan Allahin izniyle daha bilinçli basladim öylede giderim insallah.

X