🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Günaydınlar.dünkü menümü yazmamıştım. Onu yazayım.
19 mart
Kahvaltı: 1 dilim esmer ekmek, 1 yumurta,7 zeytin, az peynir, sekersiz çay
Ara: sütlü kahve
Aksam: hamburger. Canım cok istedi sonra pişman oldum tabi. Şu iştahım bi gitse. Ya bide ramazan geliyor diye aç kalcam diye kıtlık psikolojisine girdim galiba. Zaten ramazanda yiyemicem icimde kalmasın gibi düsündüm

Günaydınlar.dünkü menümü yazmamıştım. Onu yazayım.
19 mart
Kahvaltı: 1 dilim esmer ekmek, 1 yumurta,7 zeytin, az peynir, sekersiz çay
Ara: sütlü kahve
Aksam: hamburger. Canım cok istedi sonra pişman oldum tabi. Şu iştahım bi gitse. Ya bide ramazan geliyor diye aç kalcam diye kıtlık psikolojisine girdim galiba. Zaten ramazanda yiyemicem icimde kalmasın gibi düsündüm
Canim o zaman ceza vercez biliyorsun 😬
Aslında fazla bir şey yememissin arada bi ataklar normal. Ama ödemini atman lazım.
30 dk leslie ya da yürüyüş veriyorum (bugünkü sporuna ek)

Canim o zaman ceza vercez biliyorsun 😬
Aslında fazla bir şey yememissin arada bi ataklar normal. Ama ödemini atman lazım.
30 dk leslie ya da yürüyüş veriyorum (bugünkü sporuna ek)
Tamamdır . Leslie yaparım. Daha önce yapmıştım zaten. Normalde sporum yok😄 bu vesileyle yapmıs olurum. Bide dünün pişmanlığından sabahtan beri hiç bisey yemedim

Kızlar güzel bir düşük kalorili tatlı tarifi bırakıyorum😘 belki biliyorsunuzdur.

3 yemek kaşığı irmik
2 Su bardagi süt
2 yemek kaşığı bal
Muhallebi gibi küçük kaselerde 2 tane çıkıyor. Üzerine isteğe bağlı bitter çikolata(ben koymadim), Hindistan cevizi ya da meyve.

Bir de bunun top seklinde yapılan versiyonu var kakaolu o da güzel oluyor😋

Bir de benim favorim; çilek ya da muz, hurma blendrdan çekip üzerini erittiginiz bitterle kaplayıp buzluğa kaldırıyorsunuz. Özellikle ramazanda iftar sonrası kahve yanına ara öğün olarak bir top harika oluyor bunu mutlaka deneyin tadı hala agzimda🤌🤌🤌

19 Mart Pazar Menüm
10.00 patatesli omlet (canım başka bir şey istemedi), kuşburnu çayı
13.00 nescafe, 1 küçük top cikileta(o kadar da canim istemiyordu bunu niye yedim ben de bilmiyorum cidden)
15.00 2 kaşık makarna
16.00 Türk kahvesi, 1 avuc çiğ kuru yemis
17.30 4 kasik mantarlı tavuk sote, 4 kaşık makarna

Spor; yürüdüm 4000 adımım var bilmiyorum bir şeyler daha yapar mıyım..
Su; 2 lt

Arkadaşlar merhaba ☺️.Vakti zamanında 2 çocuğuna 60 kilo ile doğuma giden bendeniz şuan 78 kiloyum. XXL bedene geçtim. Dün bı alışveriş yapayım dedim ama resmen begendiğimi değil de içine sığabildiğimi aldım😭😭😭 Ne edem nirelere gidem derken kendimi burada buldum🥳🥳 Siz ne yapıyorsunuz burada günlük yedilerinizi paylaşıyorsunuz sanırım. Kilo verebilenler var mı? Ben bugün başladım diyete. Sabak iki lokma menemen yedim. Akşam da marul, turp, havuç ve tavuk dörtlüsüyle yağsız salata yapıp indirdim mideye. Yarın da aynı irade ile devam edebilirim inşallah. Ama spor ne yapıyorsunuz evde yapabildiğiniz birşeyler var mı? Ben 7 katlı binamızın merdivenlerini gün içerisinde 3 - 5 defa 15er dakika inip çıksam diyorum. Faydası olur mu?

Arkadaşlar merhaba ☺️.Vakti zamanında 2 çocuğuna 60 kilo ile doğuma giden bendeniz şuan 78 kiloyum. XXL bedene geçtim. Dün bı alışveriş yapayım dedim ama resmen begendiğimi değil de içine sığabildiğimi aldım😭😭😭 Ne edem nirelere gidem derken kendimi burada buldum🥳🥳 Siz ne yapıyorsunuz burada günlük yedilerinizi paylaşıyorsunuz sanırım. Kilo verebilenler var mı? Ben bugün başladım diyete. Sabak iki lokma menemen yedim. Akşam da marul, turp, havuç ve tavuk dörtlüsüyle yağsız salata yapıp indirdim mideye. Yarın da aynı irade ile devam edebilirim inşallah. Ama spor ne yapıyorsunuz evde yapabildiğiniz birşeyler var mı? Ben 7 katlı binamızın merdivenlerini gün içerisinde 3 - 5 defa 15er dakika inip çıksam diyorum. Faydası olur mu?
Merhaba hosgeldiniz enerjiniz ne kadar yüksek😁
Tabi ki merdiven çıkmanın faydası olur ama yüksek kilolarda özellikle fazla cikmak dizlere zarar diye biliyorum😐

Biz genelde yürüyüş, leslie, pilates yapiyoruz😊kilo verdikçe guncellicez yeni sporlar eklicez.
Bir de evet akşamları menü yazıyoruz.

Evet kilo her hafta veriyoruz çok şükür 😬 katılmak isterseniz İstikrarlı olurum diyorsanız buyrun😊

Yarın iş yerindeki arkadaşlar kumpir yiyelim demisti, kaçamak yapmamak için oruç tutmayı dusunuyorum😃😃yoksa yerim kumpirin kalorisi çok mudur😂
Canim evet kalorisi yüksek olabilir. Ama ben her şeyi yemeyi seciyorum😁 yemezsem aklımda kalir😂
Bence hepsini bitirmeden yiyebilirsin bir de gün içinde yediklerin hafif olursa tamamdır. Kumpir kırmızı cizgimdir yeme diyemem üzgünüm 😂

19 Mart Pazar Menüm
10.00 patatesli omlet (canım başka bir şey istemedi), kuşburnu çayı
13.00 nescafe, 1 küçük top cikileta(o kadar da canim istemiyordu bunu niye yedim ben de bilmiyorum cidden)
15.00 2 kaşık makarna
16.00 Türk kahvesi, 1 avuc çiğ kuru yemis
17.30 4 kasik mantarlı tavuk sote, 4 kaşık makarna

Spor; yürüdüm 4000 adımım var bilmiyorum bir şeyler daha yapar mıyım..
Su; 2 lt
Afiyet olsun canim bu yürüyüşler tempolu mu? Diyetisyen bana en az 30 dk diyordu 45 dk da gecmesin tempolu yürü demisti haftada 3 gun

Merhaba hosgeldiniz enerjiniz ne kadar yüksek😁
Tabi ki merdiven çıkmanın faydası olur ama yüksek kilolarda özellikle fazla cikmak dizlere zarar diye biliyorum😐

Biz genelde yürüyüş, leslie, pilates yapiyoruz😊kilo verdikçe guncellicez yeni sporlar eklicez.
Bir de evet akşamları menü yazıyoruz.

Evet kilo her hafta veriyoruz çok şükür 😬 katılmak isterseniz İstikrarlı olurum diyorsanız buyrun😊
Teşekkür ederim ama bence sizin enerjiniz benim enerjimi döver😁
Benim alzheimer hastası annem var ve ablamla dönüşümlü bakıyoruz. Şimdi bende ve annemi evde yanlız bırakamıyorum malesef.
Ben kısa süredir evde spor videoları izliyorum. Kendi kendime evde tepiniyorum falan ama pek faydası olmadı 🥳 Hala gayet tontişim.

Bugünden itibaren ben de burada olayım. Kimbilir belki yaza kadar eski s beden günlerime dönerim. En azından XXL bedenden xx leri atabilsem inşallah ☺️

Son düzenleme:
Afiyet olsun canim bu yürüyüşler tempolu mu? Diyetisyen bana en az 30 dk diyordu 45 dk da gecmesin tempolu yürü demisti haftada 3 gun
Evet canim tempolu genelde olabildigince hızlı yürümeye çalışıyorum. Bazen kaptırıp uçuyorum jsnsnsn
Teşekkür ederim ama bence sizin enerjiniz benim enerjimi döver😁
Benim alzheimer hastası annem var ve ablamla dönüşümlü bakıyoruz. Şimdi bende ve annemi evde yanlız bırakamıyorum malesef.
Ben kısa süredir evde spor videoları izliyorum. Kendi kendime evde tepiniyorum falan ama pek faydası olmadı 🥳 Hala gayet tontişim.

Bugünden itibaren ben de burada olayım. Kimbilir belki yaza kadar eski s beden günlerime dönerim. En azından XXL bedenden xx leri atabilsem inşallah ☺️
İsterseniz tabloya ekleyebilirim Başlangıç kilonuz Hedef kilonuzu söylemeniz gerekiyor😊
Anneciginize geçmiş olsun 💐
İnşallah beraber beden atlariz🤩
İyi aksamlar kizlar
Sabah 09:00
1 yumurta, 3 dilim ekmek inceydi dilimler domates peynir zeytin
12.00 1 sade kahve
17.00 sardalya bol salata 1 bardak salgam.
19.00 1 sade kahve
20.30 beyaz içip günü kapatıyorum
900 ip atama
Afiyet olsun canım.
19 mart
Ögle: yumurta, zeytin,peynir , domates , salatalık (ekmeksiz yedim)
Aksam: pulbiberli süzme yoğurt
Canim çok az olmamış mı bunlar:KK43: tahminimce dengelemek için yaptın ama.

Evet canim tempolu genelde olabildigince hızlı yürümeye çalışıyorum. Bazen kaptırıp uçuyorum jsnsnsn

İsterseniz tabloya ekleyebilirim Başlangıç kilonuz Hedef kilonuzu söylemeniz gerekiyor😊
Anneciginize geçmiş olsun 💐
İnşallah beraber beden atlariz🤩

Afiyet olsun canım.

Canim çok az olmamış mı bunlar:KK43: tahminimce dengelemek için yaptın ama.
Evet canım bide bugün geç kahvaltı yaptım acıkmadığım için yemek istemedim. Tekrar ödem toplamış olabilirim onları atmam gerek

X