🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

sonngulen sonngulen ekurim bugün bu kadar yürüdüm:)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-03-13 at 13.03.36.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-13 at 13.03.36.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 33
Selam kızlar nasıl gidiyor herşey
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik geçmiş olsun ya kıyamam 🥺minnacıklar hemen hasta olabiliyorlar bende de var bi tane cereyanda kalmaması için neler yapıyorum evde bi görsen 🤭
Ben daha iyiyim ağrım da yok kızımı kucağıma alamıyorum sadece o da inat gibi daha çok istiyor 😬 beslenmem çok düzensiz saçma. Kahvaltı yok akşam tırtıklıyorum ama yemiyorum saat belli değil çok kahve içiyorum sıkıntıdan.
68.5tum bu sabah. Son tartımdaki hale geldim çok şiş hissetmiyorum indim bakalım cumaya ne olacak
Balım sorduk kuscuya (kuşlarla ilgilenen veteriner bulamadik) yaşlanmaya başlamış bunlar normal dedi usutmemis de olabilir yani. Yaslandigi için hastalığı artıyordur dedi:KK43:
Astım oldu galiba ya nefes almakta zorlanıyor.

Son tartındaki kilona gelmen çok iyi canım 😍
Zaten dikkat ediyormussun önemli olan da bu. Sağlıklı beslenmek yeterli 💚 bagisikligin düşmesin dikkat et kendine 😘
Herkese merhabaaa 🌸

Umreden döndüm bugün 😍 Allah isteyen herkese nasip etsin oranın duygusu ,maneviyatı anlatılamıyor .bol bol dua da ettik .

İnşallah orda kazandıklarımızı kaybetmeden hayatımıza devam etmek nasip olur ❤️
Allah kabul etsin canım benim amiin☺️💚
Hosgeldin 😍
Önce menülerimi paylaşayım da civcivim bana cezamı kessin, ben de ona tabi :21:
11 Mart Cumartesi menüsü
13.00 kahvaltı
Patatesli yumurta (3 kaşık), biraz peynir, 3 yeşil zeytin, domates salatalık roka, 1 dilim esmer ekmek, şekersiz çay.

19.30 akşam
4-5 kaşık babagannuş, 2 kaşık süzme yoğurt, 7 adet çiğköfte (ev yapımı), biraz lavaş ekmek ve malesef 1 bardak kola.

20.30 ara
Çay yanı yaş pasta (6 kişilik pastanın 8de biri), birkaç adet cips.

Su 2 litre
Spor yok

12 Mart Pazar menüsü
12.30 kahvaltı
2 kaşık yoğurtlu domates soslu biber, 4 kaşık yumurta salatası, 2 dilim ekmek, 5 yeşil zeytin, 1 dilim beyaz peynir, şekersiz çay.

18.00 akşam
Yarım piliç çevirme (küçük piliçlerden), 2 kaşık pirinç pilavı, süzme yoğurt (1 kaşık falan), domates, 2 avuç kadar lavaş.

19.30 çay yanı avuç içi kadar kabak çekirdeği

Su 2 litre
Spor 14.000 adım
Bi tane daha ceza magduru:KK70: geliyorum birazdan wbsjj:KK70:
Kızlar bugün akşam için ceza bekliyorum (çocuğunu uyutmuş anneye uygun 😂) bak bak pazarlığa bak
12.00 bikaç parça krep, peynir, zeytin, patates kızartması
19.30 balık, salata, 2 dilim ekmek i, mozaik pasta 2 dilim
😬😬 😬 Çok aç oturdum ara öğün yapmayınca tatlı krizi oldu ya da ekmek acıktırdı bilmiyorum 👀
Ya şu kız ceza ceza diye bağırıyor bre vicdansızlar biriniz de vermemissiniz :KK70: yazık değil mi ulen bu kıza.
Sen uzlme sene kiyamamislar ondan ben şimdi kiycam:anne:
Şimdi test edelim bakalım balım, ben yine toplu mesajlarımla geldim çünkü :KK70:

Sanırım sen stres yapıyorsun balım, vücut da su topluyor olabilir. Yarışmalara bana genelde iyi geliyor, hırslı tarafım ortaya çıkıyor demek ki. Ben kısacası her şeye varım balım.

Aklına hiç kötüyü getirme balım, inşallah en kısa sürede iyileşecek cikcik balımız.

Benim kararım belli canım.

Ah bebeğim ya kıyamam ben ona. Eminim kendine gelecektir en kısa zamanda.
Stres yapıyor olabilirim balım bilmiyorum ki🤨

İnşallah balım🙏 cikcik balimiz mı🥹 doğru o da bizim balimiz🥹🥹🥹
Cezamı almaya geldim kızlar hadi ama :KK75::KK14:
:KK70: Kıyamam sen cezasız mı kaldın:KK70:
Veren olmadı galiba görmedim birazdan vereyim ben :KK70:
Tebrik ederimmm enerjiciğim süpersin :KK200:

inşALLAH Cİvcivim teşekkür ederim:KK200:

Ne demek balım :KK200:

Geçmiş olsun Cİvcivim inşALLAH hızlıca düzelir . Nasıl şimdi?
Balım biraz canlandı gibi. Hala nefeste zorlanıyor ama astım olmuş artık öyle yasicak saniyorum😕 ilk haline göre azaldı ama tikanmalari çok şükür.
Ahh can işte bir gün gidecek biliyorsun ama insan kabullenemiyor🙁
Balım hafta sonu oglum ateslendi.sınıflarında salgın varmıs herkes hasta. ondan da bana sekecek gibi ama ben yarışmada elimden geleni yaparım. zaten fix yürümeye çalışıyorum.
Çok geçmiş olsun balım:KK43: inşallah geçmez sana.
Bugün niyetliyim kızlar. Ramazan öncesi bu tansiyon durumunu deneyeyim bi kendimi göreyim diye tutayım dedim :)bakalım gün nasıl gececek :)
Allah kabul etsin canım☺️

sonngulen sonngulen balım senin yürüyüş bandı vardı diye hatırlıyorum ceza olarak onda 30 dk yürü hızlı tempo.

FitVenus FitVenus balım sen de leslie istediğin bir videosunu 30 dk yap. (Biliyorsundur ama youtubeda son yıllarda çektiği videolar var onlar da güzel. Fast walking, boosted falan. Ama eskilerin yeri bende yine de ayri:KK70:)

Ceza verildiyse bu mesaji dikkate almayın, gormemisimdir 😂

Bana da biri ceza versin 2 günlük ama sağlam bi ceza olsun:KK70:

Bugün yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum ona ek olabilir.

sonngulen sonngulen balım senin yürüyüş bandı vardı diye hatırlıyorum ceza olarak onda 30 dk yürü hızlı tempo.

FitVenus FitVenus balım sen de leslie istediğin bir videosunu 30 dk yap. (Biliyorsundur ama youtubeda son yıllarda çektiği videolar var onlar da güzel. Fast walking, boosted falan. Ama eskilerin yeri bende yine de ayri:KK70:)

Ceza verildiyse bu mesaji dikkate almayın, gormemisimdir 😂

Bana da biri ceza versin 2 günlük ama sağlam bi ceza olsun:KK70:

Bugün yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum ona ek olabilir.
balım planladıgın yürüyüşüne 30 ek ve gelince 40x2 plank cezası verdim gitti:)

Kızlar ağzınızdan çıkana dikkat edin dua yerine geçer derler ya, ya da evrene mesaj da diyebiliriz. Dün şakasına nerde benim cezam, cezaaa cezaa dedim. Sabahtan bu yana Gelen cezalarımı ufaktan büyüğe yazıyorum
*kahve makinesinin cezvesinin kulp kısmı elimde kaldı neyse dedim kırılmadı yapılır,
* kızım saksı toprağıyla oynamış yeni su vermiştim her yer çamur oldu,
*mutfak evyesinden su kaçırmış borular dolap içindeki raf şişmiş her yer suydu ben gördüğümde,
* ve asıl kabus: gider (yerden) bir miktar taşmış
Bildirim görünce hay şom ağzım dedim.
İPTAL İPTAL İPTAL
ÖDÜL İSTİYORUM, BÜTÜN ÖDÜLLERİ VE İYİLİKLERİ ÜZERİME ÇEKİYORUM 🙏🏻
:dua:o_O

balım planladıgın yürüyüşüne 30 ek ve gelince 40x2 plank cezası verdim gitti:)
:KK57::KK57::KK57:
Yürüyüşe gidemedim lisbetim midem kotü:KK43: onun yerine aynı sürede eliptik yapayım. Üstünde de plank
Her zaman uyarım balım biliyorsun. Elimden geldikçe gelmeye çalışırım. Bildirimleri yaparım. Sohbette biraz yetersiz kalırım gibi ama yarışmaya uyarım.
Tamam balim😍
Kızlar ağzınızdan çıkana dikkat edin dua yerine geçer derler ya, ya da evrene mesaj da diyebiliriz. Dün şakasına nerde benim cezam, cezaaa cezaa dedim. Sabahtan bu yana Gelen cezalarımı ufaktan büyüğe yazıyorum
*kahve makinesinin cezvesinin kulp kısmı elimde kaldı neyse dedim kırılmadı yapılır,
* kızım saksı toprağıyla oynamış yeni su vermiştim her yer çamur oldu,
*mutfak evyesinden su kaçırmış borular dolap içindeki raf şişmiş her yer suydu ben gördüğümde,
* ve asıl kabus: gider (yerden) bir miktar taşmış
Bildirim görünce hay şom ağzım dedim.
İPTAL İPTAL İPTAL
ÖDÜL İSTİYORUM, BÜTÜN ÖDÜLLERİ VE İYİLİKLERİ ÜZERİME ÇEKİYORUM 🙏🏻
:dua:o_O
Yaaa evet ben buna çok inanıyorum biliyor musun. Söylediklerimiz yaptıklarımız davranislarimiz hep kendimize dönüyor🙃

:KK57::KK57::KK57:
Yürüyüşe gidemedim lisbetim midem kotü:KK43: onun yerine aynı sürede eliptik yapayım. Üstünde de plank

Tamam balim😍

Yaaa evet ben buna çok inanıyorum biliyor musun. Söylediklerimiz yaptıklarımız davranislarimiz hep kendimize dönüyor🙃
O yüzden olumlamalar yapalımm 🌸 şükür hiçbiri hallolmayacak dertler değil dedim ben de evi komple kaldırdım her yerdeköklü bir temizlik ve düzenleme var şuan 😂

13 Mart Pazartesi Menüm
12.30 filtre kahve, 1 avuc çiğ kuru yemiş
14.00 3 galeta
16.00 türk kahvesi, 5 kuru üzüm burda bir şey daha vardı sanki ama hatirlayamadim🤔
18.30 5 kaşık nohut yemeği, 1 kase salata, 2 kask yoğurt, 1 dilim ekmek

Spor; L lisbethsalander00
Leslie 1 saat (30 dksi senin içindi balım)
40+40 2 set plank

Su; 2 lt

enerji_kusagi enerji_kusagi

sonngulen sonngulen

asliogretmen asliogretmen

L lisbethsalander00

FitVenus FitVenus

L LADY VEGA

A Alyasena

kittenlove kittenlove

MiLissy MiLissy

Humakaser Humakaser

Arc-en-ciel Arc-en-ciel

Nyx1 Nyx1

Politikkk Politikkk

VioletCat VioletCat

M mihriri

Kızlar spor yarismasi yapalım demiştik. Perşembeye kadar kapışalım diyorum. Bu sefer 2'şerli grup yapalım herkes takım arkadaşından sorumlu olsun. Yani 2 kişilik gruplar olacak, gruplar birbiriyle yarışacak.

Kimler katılacak bilmediğim icin rastgele 2serli grup yapıyorum (aktif kisilerle)
Eğer sonradan katılmak isteyen olursa söylesin bir şey düşünürüz.

Yarın başlayacak yarışma ona göre. Spor puanları ilk sayfada. Cuma günü de kilo yüzdelerini yaristircaz yine. Herkeste bi enerji düşüklüğü var toparlanalim.

13 Mart Pazartesi menüsü
12.30 kahvaltı
2 dilim ekmekle tost, 1 dilim ekmekle sucuklu yumurta (5 halka, 1 yumurta), şekersiz çay.

17.30 akşam
Yarım lavaş, 1 kase bamya çorbası, 1 tavuk pirzola (küçük), 4 adet biber turşusu.

18.30 çay yanı bir avuç yer fıstığı.

1.5 litre su
10bin adım
Civcivimin cezası için de ekstra 25 dk yürüyüş (adım hesabına katmadım).

1. GRUP
sonngulen sonngulen
L lisbethsalander00

2. GRUP
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
FitVenus FitVenus

3. GRUP
enerji_kusagi enerji_kusagi
VioletCat VioletCat

4. GRUP
A Alyasena
MiLissy MiLissy

Genel olarak aktif olan ve mazereti olmayanları grup yaptim ama katılmak istemeyen olursa ya da grup değiştirmek isteyen olursa sıkıntı yok.

Katılmak isteyeni dahil edebiliriz snradan. Çünkü muhtelemen gormucek birçok kişi etiketleri...
Ellerine sağlık balım, ekürimle gerçekten eküri olduk demek, L lisbethsalander00 balım var mısın herkesi yenmeye :KK6:

10 Mart menüsü
Sabah 10:00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim yanına da tahin pekmez ve tam buğday ekmeği
Öğlen 12:30 türk kahvesi ve 5 adet hurma
Akşam 18 00 balik yanına da roka salatası.
Litrelerce su içtim.
11 Mart menüsü
Sabah 10:00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı ve bal içtim sonrada peynirli omlet tahin pekmez zeytin yedim.
Öğlen 12 30 türk kahvesi iki adet hurma
Akşam 18 00 nohut yemeği pilav ve salata
Bol bol yürüdüm eşim ile
Afiyet olsun canım iki menü de çok güzel.
Kahve limonlu su
Elma muz süt chia tohumu
Köri soslu tavuk salata
3 lt su
2 fincan yeşil çay karışık bitki çayları
Afiyet olsun canım, menün çok güzel olmuş, su harika.
Kızlar bugün akşam için ceza bekliyorum (çocuğunu uyutmuş anneye uygun 😂) bak bak pazarlığa bak
12.00 bikaç parça krep, peynir, zeytin, patates kızartması
19.30 balık, salata, 2 dilim ekmek i, mozaik pasta 2 dilim
😬😬 😬 Çok aç oturdum ara öğün yapmayınca tatlı krizi oldu ya da ekmek acıktırdı bilmiyorum 👀
Aç kalmamak lazım canım, ben de aç kalınca özellikle ekmeğe saldırasım geliyor, ekmek yiyince de tatlı yiyesim geliyor, resmen kısır döngü. Cezanı vermişler diye gördüm.
Günaydın Ballar :)

11 Mart Cumartesi Menu :
11:00--2 yurmuta beyazı+3 ceviz+ bol yeşili'+ kaşar peyniri+2 dilim tambugday ekmeği+ekmeğimin yarım dilmiyle tahin pekmez
15:00--1 elma
17:00--kahve+soda+3 kare bitter+10 fındık
19:00--8 kaşık kuru fasulye+5 kaşık siyez bulgurundan pilav+ salata +3 kaşık yogurt
Akşam : az kuru yemiş

**kızlar canım çok i,stediği için tahin pekmez yedim :KK43: bir de akşamları boş geçemiyorum ne oalcak bu halim bilmiyorum.
12 Mart Pazar Menu:
11:00--2 yurmuta beyazı+3 ceviz+ bol yeşili'+ kaşar peyniri+2 dilim tam bugday ekmeği
15:00--2 dilim ananas+1 mandalina
19:00--6 kaşık kısır + marul+1 tabak toga corba

**2. arayı yapacak zaman bulamadım . araların saatine uymayınca d aakşamlarım zor geçiyor düzene girmek şart ama bi türlü yapamıyorum.

**hafta sonları spor yapamıyorum . bugun yürüyeğim inşALLAH.
Canım inanır mısın ben de aynı dertten muzdaribim. Mutlaka ara yapmak lazım yoksa akşam çıldırıyoruz, kendimi çok zor tutuyorum akşamları ama eziyet oluyor resmen.
13 Mart Pazartesi Menüm
12.30 filtre kahve, 1 avuc çiğ kuru yemiş
14.00 3 galeta
16.00 türk kahvesi, 5 kuru üzüm burda bir şey daha vardı sanki ama hatirlayamadim🤔
18.30 5 kaşık nohut yemeği, 1 kase salata, 2 kask yoğurt, 1 dilim ekmek

Spor; L lisbethsalander00
Leslie 1 saat (30 dksi senin içindi balım)
40+40 2 set plank

Su; 2 lt
Afiyet olsun balım, menü de spor da şahane olmuş.

X