🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

29 Aralık Menüm

11:00
1 Trabzon Hurması, 2 dilim ayva,
100 ml süt

13:00
2 dilim kaşar, 1/2 domates ve
0,6 sandviç ekmeği ile tost

15:00
1 sade Türk Kahvesi

19:00
2 yk kavurma, 1 dilimden az ekmek
1/2 tabak taze fasulye,
1 kase yoğurt, biraz söğüş

22:30 şekersiz sütlü neskafe

01:00 zencefilli limonlu ballı çay (bal 1 tk)
Biraz kırgınlık ve ateş var, sabaha geçer inşallah 😑

Su 1,5-2 lt arası, daha içerim
Spor yok, tartı var, heyecan var, iyi geceler :)))
Canım çok geçmiş olsun. ben de hasta oldum. aksam elma tarcın bi kaç dilim taze zencefiil kaynattım şekersiz balsız içtim. belki denersin .

Kilo Bildirimi🌸
Başlangıç kilom: 72.5 (salı günü tartildim)
Bugün: 71.5
Fark: 1 kg

:KK73: :KK73: :KK73:

* Geçen hafta tartildigimda 73 küsur kilodaydim yani fark muhtemelen daha fazla ama ben başlangıcı salı alıyorum net olsun diye.
Helal olsun sana :KK9: emegine saglık :KK200:

Günaydın :)
Dünün Raporunu Atıyorum :)

29.12.2022- 3.Hafta- 17.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.
10:00 --Filtre kahve
10:45-- 1 bardak detoks suyu
11:00-Diyete uygun tostlu kahvaltı
12:29--13:14 45 dk yürüyüş
sonra yeşil çay
14:30--2 küçük mandalina +10 fındık +10 badem
16:30--sade kahve+sade soda +2 hurma
19:00-8-10 kasık taze fasulye+sogan corbası+bir kase yogurt+bol kıs salatası

İnşallah ayağa kaldırır seni canim🤲
Boğazıma benim salep de çok iyi gelir bak.
Bol bol ye iç de gecsin😐
İnşALLAH canım. Salebi severim ama suan dogal seker dısında şekerli bişey yemem içmem yasak :KK70: aslında bıtki cayından da emin olamadım ama baktım kötüyüm en azından meyve dıye yaptım . bakalım soracagım yıne de dıyetısyene bı ara.

Kilo Bildirimi🌸
Başlangıç kilom: 72.5 (salı günü tartildim)
Bugün: 71.5
Fark: 1 kg

:KK73: :KK73: :KK73:

* Geçen hafta tartildigimda 73 küsur kilodaydim yani fark muhtemelen daha fazla ama ben başlangıcı salı alıyorum net olsun diye.
masallah sana👏👏👏
Canim aslında çok degil ama biraz her şey bir araya gelmiş. Meyveler bi yandan muhallebi bi yandan bisküviler bi yandan😁 tartı öncesi sisirebilir ama bakalım tartı ne dicek😁
biraz oyle olmus.
Kilo Bildirimi🌸
Başlangıç kilom:
91.4
Bugün: 89.5
Fark: 1.9 kg
💖💖

Bugün aksam yemeğim için Az yagda kabak spaghetti ve unsuz mercimek corbası yaptım . Belki fikir olur .Siz de yazarsanız bizlere fikir olur. Özellikle sebze yemeği önerilerine açıgım :) Zira 3. haftam ve haftanın 6 günü sebze yemek durumundayım :KK70: yapacak çeşit bulamıyorum :KK70:
Tamam canim bence de herkes yazarsa önce çok makbul geçer yemek konusunda ben de bir gece önceden düşüncelere dalıyorum:KK70: :KK70:

Tamam canim bence de herkes yazarsa önce çok makbul geçer yemek konusunda ben de bir gece önceden düşüncelere dalıyorum:KK70: :KK70:
değil mi ..ben de bugunun yemegını dunden yapmazsam eve gec gittiğim için yemeğim cok geçe kalıyor . O yüzden ya geceden ya da sabahtan yapmak zorundayım. Eğer hedef kiloma ulaşırsam bu şartlarda başarabildiğim için kendime sarılıp anlımdan öpeceğim :) Sizlere de kocaman sarılacağım bana gercekten motivasyon oluyosunuz :KK200:

değil mi ..ben de bugunun yemegını dunden yapmazsam eve gec gittiğim için yemeğim cok geçe kalıyor . O yüzden ya geceden ya da sabahtan yapmak zorundayım. Eğer hedef kiloma ulaşırsam bu şartlarda başarabildiğim için kendime sarılıp anlımdan öpeceğim :) Sizlere de kocaman sarılacağım bana gercekten motivasyon oluyosunuz :KK200:
Duygularımız karşılıklı lisbethcim:KK60:
İnşallah ulasacaksin, ulascaz hedefimize🤩

Evet diyetteyken gerçekten ekstra zor yemek isi😑

X