🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Tamamdir ıslattım bile:KK19:

Balım ben de sarmak için lahana almıştım aylar önce.. çok kart çıkınca yıkadım dogradim buzluga attım bikac poşet. Bitmediyse ondan yapacaktım. Gerçekten buzluk büyük nimet🤭
Seninde hazırda bekliyor yani, gerçekten iyiki buzluk var büyük kolaylık, icat edenin alnından öpmek lazım 😅

Hadi balım biraz spor yapalım mı? Yarın tartı da her türlü artı görecez o kesinleşti artık :KK70: Hiç değilse öteki cuma ya eksimiz artsın 😬

17 şubat menu:
sabah kayisi çayı
11 .00-- patlican kozleme+8 kasik haşlanmış mercimek+baharat+3dilim tam buğday ekmegi+3 kasik yogurt
14:30-- 1 portakal+10badem+2 ceviz
17:00-- sade kahve+sade soda+3 kare bitter cikolaya +10badem
19:00-- 1 kase domates corbasi+8 kasik kadsr pırasa yemegi+2 kasik yogurt+3 cigkofte marulla

**diyete tam adapte olamadım ama halledeceğim insALLAH. ev kalabalık surekli biseyler yenilip içilince biraz zorlanıyorum ama toparlanacagim insALLAH.

Seninde hazırda bekliyor yani, gerçekten iyiki buzluk var büyük kolaylık, icat edenin alnından öpmek lazım 😅

Hadi balım biraz spor yapalım mı? Yarın tartı da her türlü artı görecez o kesinleşti artık :KK70: Hiç değilse öteki cuma ya eksimiz artsın 😬
11de spor mu:KK57: Onu yaparsam hiç uyuyamam be balım artık yarın inşallah 😘😁
Kahve limonlu su 😀 sabah rutinim
  • pırasalı havuçlu yumurta
  • herbalife Shake
Yeşil çay türk kahvesi karışık bitki çayları tarçınlı limonlu su
Afiyet olsun canım
17 şubat menu:
sabah kayisi çayı
11 .00-- patlican kozleme+8 kasik haşlanmış mercimek+baharat+3dilim tam buğday ekmegi+3 kasik yogurt
14:30-- 1 portakal+10badem+2 ceviz
17:00-- sade kahve+sade soda+3 kare bitter cikolaya +10badem
19:00-- 1 kase domates corbasi+8 kasik kadsr pırasa yemegi+2 kasik yogurt+3 cigkofte marulla

**diyete tam adapte olamadım ama halledeceğim insALLAH. ev kalabalık surekli biseyler yenilip içilince biraz zorlanıyorum ama toparlanacagim insALLAH.
Afiyet olsun lisbetim aynen zamanla adapte olursun çok normal böyle olması. Nasılsın?💚 biraz yerine geldi mi tansiyonun falan?

Son düzenleme:
11de spor mu:KK57: Onu yaparsam hiç uyuyamam be balım artık yarın inşallah 😘😁

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun lisbetim aynen zamanla adapte olursun çok normal böyle olması. Nasılsın?💚 biraz yerine geldi mi tansiyonun falan?
Civcivim daha iyiyim çok sukur. yağlı ve ağır yemekleri yediğimde mahvediyor artik beni.daha da iyi olacağım insALLAH.

melisa- melisa- canım sen foruma gelmeyeli bayağı olmuş iyi misin? Bir sorun yoktur inşallah.
Sağol canım artık biraz daha iyiyim depremde uzaktan bikaç akrabımızı kaybettik.Hepimiz aynı şeyleri yaşadık deprem bölgesinde oturmuyorum ama o görüntüler çocuklar bebekler hepimiz mahvolduk.Allah sabır versin herkese.Artık herşeyden önce en büyük duam hayırlı sıralı bi ölüm nasip olsun herkese.
Biraz biraz normale dönmeye karar verdim elden bişey gelmiyo zamanı geriye döndüremiyosun
Cuma bugün aklıma burası geldi sizler nasılsınız yakını olan orda oturan var mıydı umarım herkes iyidir
Ben bazen hiç bişey yemedim bazen kendimi yemeğe verdim 67.2 çıktım en son kaçtım hatırlamıyorumda

Herkese günaydınnn 😊 hayırlı kandilller

Kilo bildirimi ile başlıyorum 68,9 kg 😊

Gece kalkamadım oruç tutamadm kandili akşam değerlendiricem artık iş sonrası 🥰
Tebrik ederim canım çok iyi😘
Civcivim daha iyiyim çok sukur. yağlı ve ağır yemekleri yediğimde mahvediyor artik beni.daha da iyi olacağım insALLAH.
Cok normal lisbetim vücut alıştı tabi. Çok güzel bisey bu😍 inşallah balım inşallah
Sağol canım artık biraz daha iyiyim depremde uzaktan bikaç akrabımızı kaybettik.Hepimiz aynı şeyleri yaşadık deprem bölgesinde oturmuyorum ama o görüntüler çocuklar bebekler hepimiz mahvolduk.Allah sabır versin herkese.Artık herşeyden önce en büyük duam hayırlı sıralı bi ölüm nasip olsun herkese.
Biraz biraz normale dönmeye karar verdim elden bişey gelmiyo zamanı geriye döndüremiyosun
Cuma bugün aklıma burası geldi sizler nasılsınız yakını olan orda oturan var mıydı umarım herkes iyidir
Ben bazen hiç bişey yemedim bazen kendimi yemeğe verdim 67.2 çıktım en son kaçtım hatırlamıyorumda
Başınız sağ olsun Melisam aynen öyle toparlanicaz insallah🙏 66.4 mussun en son ama olsun hallederiz problem değil 🤗
Kilo bildirimi:
son bildirim kilo:83.2
guncel:81.8
fark:1.4
yedigim onca sağlıksız şeye rağmen ekside olduğuma sevindim. ilk hedefime az kalmış insALLAH başaracağım.
Çok iyi balım tebrikler senin elinden kurtulur mu tabi ki başaracaksın 💚😘
56.6 kg gelerek 400 gram vermişim 🤣
Tebrikler leydim çok iyi😍
Günaydın kızlar oruç tutanlara Allah kabul etsin 🙏🏻
Güncel 67.00 kg
Fark 600 gr almışım burdan dönülür önce kafamı toplayıp sağlıklı beslenmeye döneceğim inşallah 🙏🏻
Olsun canım çok almamışsın yine hemen atılır o 600 gr..
İnşallah hep beraber toparlariz🙏

X