🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Başınız sağolsun dualarımızdasınız Allah ım yardım etsin dayanma gücü versin çok üzgünüm

Bende yollardayım, deprem bölgesine giden yoldayım. Yollarda her trafik ışığında, kavşakta bekleyen polis ve jandarmalar var. Yunuslar da yollarda geziyor, trafik aksın diye hiçbir kırmızı ışıkta asla durdurmuyor, bas bas diyorlar her arabaya. O kadar değişik şehirlerden araçlar varki. Yardım kolileri yüklü sayısız kamyon ve araçlar son sürat gidiyorlar. Gıda lojistik arabaları da var. Battaniye yüklü parti arabaları. Briket yüklü tırlar ve beton arabaları dahi gidiyor. Barınma için inşaat yapacaklar belliki.

Lisbetim Rabbim sabır versin başınız sağ olsun
Gerçekten içimiz kan ağlıyor dayanmak çok zor

Allahim bi an önce yapılsın ne yapılacaksa insanlar donarak ölecek sinirlerim kaldırmıyor artık

İhtiyaç yerlerine ulaşırlar inşallah

Allahim bi an önce yapılsın ne yapılacaksa insanlar donarak ölecek sinirlerim kaldırmıyor artık
İnsan artık evinde utanıyor herşeye yemeye uyumaya bir uyansak kabus olsa balım bu günler

Bizim de oğlumun arkadaşının ailesi hala çıkarılmamış sadece bebek çıkmış onu da bulamadı dayısı Adana da aranıyor sürekli insan da soramıyor dün benzerlikleri bir yavru vardı o değilmiş Twitter da falan iz sürdük Rabbim o çocukla birlikte hepsini ailelerine akrabalarına kavuştursun

Millet olarak hepimiz dahil soframızdakini böler göndeririz yada hepsini belediyeler falan nasıl burada da Şile de sabaha kadar teyzeler hamur yoğurdu ekşi mayalı ekmek dayanıklı diye göndermek için ama hazırlıksız bu havada yakalanmak lojistik için hemen ulaşılamaması yollardan üzüyor şu kar dursa birde nasıl yağıyor yağdıkça insan üzülüyor

Kıyamam ya çocuklara ayrı bi üzüldüm zaten inşallah bulunur inşallah canim
Eğer paylaşılacak bir şey falan olursa at buraya ben de biz de paylaşırız belki daha çabuk bulunur.
Gerçekten keşke elimden daha büyük bir şey gelse ya gidip ellerimle kazsam
Off heyirlsiiyla herkes herkes kurtulsa keşke. Cocuklar ne güzel çıkıyor uykudan uyanır gibi tertemiz. Hepsi öyle çiksa nolur
Canım kadınlar çok geçmiş olsun. Bende malatyadayım yardıma ve hasar tespite geldim. Nolur dua etmeyi bırakmayın. Duaya ihtiyaç var.
Ahh Allah yardımcımız olsun canım sana da güç kuvvet versin..

Canım Sultangazi olması lazım, orada geniş bir toplama alanı varmış. Sadece gönüllüler çalışıyor, hayırsever insanların getirdiği kolileri yükleyip gönderiyorlar. En az 40 tır ve 2 büyük kargo uçağı var, sürekli gidip geliyor. Oranın belediye başkanı anlattı. Oralara ulaştırılsa bölgeye daha kolay yollanabilir. Bakan da açıklama yaptı gece, hava ulaşımı tamamen açıldı dedi.

Bizde dün ailece gönüllü olarak yardım kolileri hazırladık, yolladık. Güzel bir çok şeye de şahit olduk. Bizim insanımızın yardımseverliği böyle günlerde daha çok belli oluyor, çok vicdanlı ve yardımsever bir milletiz. Hepsinden Allah razı olsun İnşallah bu felakatin altından çok kısa sürede kalkarız Onca saat yardım bekleyip o soğuğa rağmen dayanan nice canlar sağ kurtuldu. Rabbim kalanları da korusun, sağ çıkmayı nasip etsin Allahım çok zor ya, insanın yüreği dayanmıyor.....

Canım kadınlar çok geçmiş olsun. Bende malatyadayım yardıma ve hasar tespite geldim. Nolur dua etmeyi bırakmayın. Duaya ihtiyaç var.
Hepimize geçmiş olsun Leydim. Size de Allah kolaylık, güç kuvvet versin. Daima dualarımız oradaki insanlar için ve çalışan herkes için

İstanbul’a geldim belediyeme gittim kuzum Çekmeköy için paketleme için. Çocukları eve bıraktım yüreğim kaldırmıyor ekran başında durmayı.

Amin inş hepsinin yardımcısı olsun aklıma başka da yapacak gelmiyor bişi orada ikinci el ayıklama paketleme yaptık. Biz nakdi gönderdik zaten de koli için lojistik yığılma olmaması adına bekliyorum orada konuşulanlar bu kolilerin bile hemen gitmeyeceği sıfırlar dışında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…