🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Ne diyet spor vs hiçbir şey içimden gelmiyor baya depresif hissediyorum
Hepimiz öyleyiz Delta gözümüzde yaş kalmadı artık gerçekten biz burda böyleyiz onlar orda ne halde...
Dua etmekten haberleri izlemekten internette ne olmuş diye bakmaktan bir de maddi yardım yapmaktan başka hiçbir şey gelmiyor elimizden. Çok zor oturup sadece beklemek çok.
Allahim nolur hava biraz yumusasin bari de sağ olanlar donmasın😔 64 saat olmuş Allahim sabır:KK43:
Yok bizde Allah yardımcıları olsun:KK43:

İnş çocuklar ailelerine kavuşur
Amin amin Delta amiinn ciğerimiz yandı...

Hepimiz öyleyiz Delta gözümüzde yaş kalmadı artık gerçekten biz burda böyleyiz onlar orda ne halde...
Dua etmekten haberleri izlemekten internette ne olmuş diye bakmaktan bir de maddi yardım yapmaktan başka hiçbir şey gelmiyor elimizden. Çok zor oturup sadece beklemek çok.
Allahim nolur hava biraz yumusasin bari de sağ olanlar donmasın😔 64 saat olmuş Allahim sabır:KK43:

Amin amin Delta amiinn ciğerimiz yandı...
Vallahi dertten içimiz şişti, ağlamaktan üzüntüden kahrolduk Civcivim 😔

Enkaz altındakiler sanki dışarıdakiler kadar üşümüyor gibi, çöküntüde sıkıştıkları yer dar diye mi nasıl oluyor acaba Yüce Allahım koruyor bir şekilde mucize gibi, yeterki yaşasınlar ya 🙏 Çalışmalar hızlandı gibi iyice.

Lisbeti çok merak ediyorum, ne oldu acaba 😔

kuzenim enkazdan çıkarıldı. vefat etmis . diğerlerinden hala ses yok. afad gelmis sonunda ama ses olan yerlere öncelik verilmiş . bizimkilerin binada ses yokmus. kardesim burda durum kotu diyo. ruh gibiyim. Allah im hepimizin yardımcısı olsun.
Başınız sağolsun canım, Allah geride kalanlara sabır versin.
sonngulen sonngulen e ulaştınız mı kızlar iyi mi?
Teşekkür ederim canım ben zaten oralarda değildim, tez yüzünden tatilde gitmemiştim. Annemler ve ablamlar oradaydı, çok şükür bugün niğde'ye ulasabildiler. Allah bölgede olanların yardımcısı olsun.
İnsan artık evinde utanıyor herşeye yemeye uyumaya 😞 bir uyansak kabus olsa balım bu günler

Bizim de oğlumun arkadaşının ailesi hala çıkarılmamış sadece bebek çıkmış onu da bulamadı dayısı Adana da aranıyor 😞 sürekli insan da soramıyor dün benzerlikleri bir yavru vardı o değilmiş Twitter da falan iz sürdük Rabbim o çocukla birlikte hepsini ailelerine akrabalarına kavuştursun
Canım çok geçmiş olsun. Umarım eden kısa zamanda iyi haberler almak nasip olsun.

Aslıöğretmen şimdi bana ulaştı haber vermek için. Balımız yardım tırları için tasnif görevi yapıyormuş. Fırsat bulup sayfamıza gelememiş.
İyi en azindan bi kayıpları olmamasına sevindim.
Allah kolaylık güc kuvvet versin inşallah🙏
Vallahi dertten içimiz şişti, ağlamaktan üzüntüden kahrolduk Civcivim 😔

Enkaz altındakiler sanki dışarıdakiler kadar üşümüyor gibi, çöküntüde sıkıştıkları yer dar diye mi nasıl oluyor acaba Yüce Allahım koruyor bir şekilde mucize gibi, yeterki yaşasınlar ya 🙏 Çalışmalar hızlandı gibi iyice.

Lisbeti çok merak ediyorum, ne oldu acaba 😔
Hiç sorma.. evet ben de birkaç videoda izledim sıcak falan diyordu cocuk ama. Inşallah hep öyle olsun donmasinlar 😔

Fırsat bulunca bakar lisbet de inşallah canim😔

İstanbul’a geldim belediyeme gittim kuzum Çekmeköy için paketleme için. Çocukları eve bıraktım yüreğim kaldırmıyor ekran başında durmayı.

Amin inş hepsinin yardımcısı olsun aklıma başka da yapacak gelmiyor bişi orada ikinci el ayıklama paketleme yaptık. Biz nakdi gönderdik zaten de koli için lojistik yığılma olmaması adına bekliyorum orada konuşulanlar bu kolilerin bile hemen gitmeyeceği sıfırlar dışında
Ellerinize sağlık balım, Allah razı olsun senden ve tüm yardım edenlerden 🙏 Uzaktan izlemek zor, insan elinden geldiği ölçüde bir şeyler yapınca biraz yüreği huzur buluyor.

Kızlar burdan deprem bölgesinde yaşayan ya da ailesi falan yaşayan var mıydı lisbetten başka ya. Yeni aklıma geliyor sormak 🤦🏼‍♀️
Aklimiz başımızda değil ki...

enerji_kusagi enerji_kusagi

sonngulen sonngulen

@asliogretmen

L lisbethsalander00

FitVenus FitVenus

@Humakaser

@_BuRc_

@LADY VEGA

Diyet Salata Diyet Salata

A Alyasena

@melisa-

D Deltavealfa

@kittenlove

MiLissy MiLissy

@Humakaser

@Clair de lune
Ankaradayım canım

halamın esi dısında tüm ailesini kaybettik .halam ve 2 oglu vefat etti
Allah rahmak eylesin 😔

İyi en azindan bi kayıpları olmamasına sevindim.
Allah kolaylık güc kuvvet versin inşallah🙏
Eşinin eniştesi sanırım vefat etmiş, kuzenini ve çocuğunu kurtarmışlar tedavi görüyormuş 😑 Eşinin kuzeninin eşi sanırım vefat eden, öyle anladım. Başka kötü haber yok Aslıdan.
Hiç sorma.. evet ben de birkaç videoda izledim sıcak falan diyordu cocuk ama. Inşallah hep öyle olsun donmasinlar 😔
O videoları görmedim civcivim,benimki sadece tahmin, çıkanları görünce üşüyor gibi değillerdi sanki. Üşümesinler de inşaallah hiçbiri 🙏
Fırsat bulunca bakar lisbet de inşallah canim😔
:KK43:(((

Başınız sağolsun canım, Allah geride kalanlara sabır versin.

Teşekkür ederim canım ben zaten oralarda değildim, tez yüzünden tatilde gitmemiştim. Annemler ve ablamlar oradaydı, çok şükür bugün niğde'ye ulasabildiler. Allah bölgede olanların yardımcısı olsun.

Canım çok geçmiş olsun. Umarım eden kısa zamanda iyi haberler almak nasip olsun.
geçmiş olsun ailenize.
Yok bebek hala bulunamadı aile de çıkamadı enkazdan hala dua ediyoruz tüm herkesle birlikte

halamın esi dısında tüm ailesini kaybettik .halam ve 2 oglu vefat etti

Eşinin eniştesi sanırım vefat etmiş, kuzenini ve çocuğunu kurtarmışlar tedavi görüyormuş 😑 Eşinin kuzeninin eşi sanırım vefat eden, öyle anladım. Başka kötü haber yok Aslıdan.

O videoları görmedim civcivim,benimki sadece tahmin, çıkanları görünce üşüyor gibi değillerdi sanki. Üşümesinler de inşaallah hiçbiri 🙏

:KK43:(((
Allah rahmet eylesin :KK43:

Allah rahmet eylesin 😟 Aşşahnım kalanlara güç, sağlık versin.
Arkadaşım da ailesini elleriyle çıkardı vefat etmişler içimiz yanıyor😟
Aminnn 🙏
Tüm kayıplarımız için başımız sağolsun, mekanları cennet olsun 🙏
Allahımm kendi elleriyle ailesini mi çıkarmış off :KK43:( Rabbim arkadaşınıza ve sevenlerine dayanma gücü versin, başınız sağolsun canım 😔

geçmiş olsun ailenize.
Yok bebek hala bulunamadı aile de çıkamadı enkazdan hala dua ediyoruz tüm herkesle birlikte
İnşallah sağ çıkan bebekler arasındadır canım, epey bebek çıkması umut verici, ailesini bilmedikleri bebek ve çocukları Aile Bakanlığı kayıt altına alıp bir yere götürüyordu galiba öyle bir şey dinledim sanki. Başka şehire bir kuruma almış olabilirler belki çıktıysa, veya hala ailesi ile birlikte enkaz altında bir yerde :KK43:( yeni haber var mı peki?

X