/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Canm listede ekliyim zaten 21 aralık bat

canımm RABBİM İNŞALLAH SAĞ SALİM kucağına almayı nasip etsin . allah razı olsun bizide eksik etmediğin için dualarında . tez vakitte bizde sana yetişiriz inşallah hayırlısıyla.

benim batım yazmıştım ama tekrar yazıyım eklermisin. yaş : 27 , bat 2.ocak .2016 :) 16.ay deneme :)

Aminnnn canım benim Allah razı olsun
Rabbim tüm dileyen ve isteyenlere hepinize nasip etsin inşallah
Çalışmalrı sıkı tutun yetişin lütfen
hamiş olsun bütün liste tez vakit hayır ve sağlıcakla
ekledim listeye tatlım 2 ocak bebiş haberi bekliyoruz inşallah

Gunaydin hatunlar dun ovulasyon testim geldi sabirsizlikla kullanmayi ve yumurtlama günümü öğrenmeyi bekliyorum

Günaydın kıslaaaarrr
Ben yine bişey hissetmiyorum
Günaydın şekerparem
takılma hislere oluruna bırak duanı oku olucak inşallah bu ay bebeğim
Gunaydin hatunlar dun ovulasyon testim geldi sabirsizlikla kullanmayi ve yumurtlama günümü öğrenmeyi bekliyorum
Günaydın canımmm nasılsın
hadi hayırlısı inşallah bende senin hayırlı haberin için sabırsızlanıyorum öğretmenim

Günaydın kızlar bu ara iştahmda bi azalma var ve sabahları bulantım oluyo psikolojik sanırım :)

İyiyim annekerin en guzeli en temiz kalplisi cocuklarima ders vermeye gidiyorum inşallah ocak ayi hepimize ugurlu gelur ce gayirku haberlerimizi paylasiriz

Günaydın kızlar bu ara iştahmda bi azalma var ve sabahları bulantım oluyo psikolojik sanırım :)

Kişiden kişiye değişiyor balım biz inşallah belirtidir diyelim ama dikkat et kendine olur mu
İyiyim annekerin en guzeli en temiz kalplisi cocuklarima ders vermeye gidiyorum inşallah ocak ayi hepimize ugurlu gelur ce gayirku haberlerimizi paylasiriz

hamiş olmazsan yakın tarihte seni yicem bak ona göre İyi dersler olsun inşallah sizlerin hakkı nasıl ödenir ne güzel bir mesleğin var hemde türkçe öğretmeni Okuttğn öğrettğn yetiştirdiğn çocuklar üzerindeki haklar adına İnşallah rabbim Ocak ayı nasip etsin bebişini sana canım benimmmm hayırla ve sağlıcakla inşallah
bu arada biz iyiyiz şimdilik arada bir ağrılar oluyor akşam olmadı şükür ama insan olmayınca da üzülüyor ve hamiş olduğuu unutuyor, babamızda şoku atlattı detay konulara geçti
yarın doktora gidiyoruz nasipse bakalım hayırlısı dualarımdasın sende bize dua et olur mu şemsime teyzesi

Canim benim agzindan bal damliyor İnşallah yuce rabbim de görür emeklerimizi de bizi de sevindirir. Yuvanizda tatli bir telas baslamistir eminim gelecege dair hayaller planlar allah mutlulugunuzu hic bozmasin tatlim ben de sizin icin dua ediyorum rabbim saglikli sorunsuz bir hamilelik verdin inşallah asil ben seni ve teyzesinin kuzusunu yerim Maşallah size

Bu ay da hiç umudum yok zaten dr tüplerin kapanmş olabilir dedi rahim filmi istedi hormon testleri filan adet olduktan sonra onları yaptrcam bakalm inşallah öle bi durum yoktur

canım benim
Amin cümlemizin mutluluğu huzuru daim olsun inşallah Allah dua eden dillerinden razı olsun ve hayırlı dualarımızı kabul eylesin canım, nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz
inşallah yarın görürüz bebişi sağlıcakla hayırlı haberler ile gelirim umarım
ve sizleinde hayırlı haberlerini alırım inşallah AMİN AMİN AMİN ECMAİN
Bu gece dua vakti Rabbim hayırlı dualarını kabul eylesin Dualarda buluşmak dileğiyle sıkı sıkı sardımmmm dualarıma seni ve tüm topiğimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…