/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Merhaba canım benim bat belli değil daha kırmızılar gelmedi bekliyorum ama tabiki sonuç negatif :KK43: bugün kanda baktırdım 0.155 yani beklemedeyim tatlı anne :KK15:yeni bat için

Tatlim daha once yazmistim ama tekrar hayirli olsun hamileligin allah saglikli bir şekilde bebisini kucağına almayi nasip etsin canim benim benim yeni bat 1-2 ocak taze anne dua istiyoruz senden haberin olsun :KK200::anneadayı::emir_bebek::KK19::KK68::KK15:
kuzum yazdığını okumuştum aslında ama dönemedim heralde ksuura bakma:KK200:
Aminnn Allah razı olsun senden:KK200: dualarım sizlerle idi daha çok edicem artık inşallah :KK15:
hayırlısıyla 2016 ya hamiş dolcak burası :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::nazar::nazar::nazar:
iyiki avrsın :KK200:

Bu konu baslıgı cok hosuma gidiyor masallah topic sahibi ve pek cok kişi hamiş kalmış hepinizi tebrik ederim. Saglıcakla kucagınıza alın inşallah. Biz bekleyen adaylara da dua etmeyi esirgemeyin
Benim 2 sene oldu. Batım ay sonunda.. bu ay umitli degilim eger olursa en guzel yıl donumu hediye miz olacak

ya diyorum bu kız yazmadı galiba tereddütte kaldım bende
BAT kaçtı senin bebeğim
hadi hayırlı haber geliyor inşallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Canım valla yazdım aslında seni tebrikte ettim cevapta yazdın bana tatlım sanırım arada kaynadım ben benim bat 6 aralıktı ama daha regl olmadım bende bugün kanda baktım 0.155 çıktı negatif beklemedeyim yani batımı yazarım olunca :KK69:

Forever07 Forever07 canım benimde yasım 23 ve 2.bebeğimiz olacak eger olursa ve 7.ay bu ayki denemem bakalm nasip kızım hemen olmstu bu biraz bekletiyo hayırlı vakitte gelsin inşallah dualarınızı esirgemeyin

Günaydın hamişler ve hamiş adayları :KK9::KK9:
Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah...
Hamişler kendinize dikkat edin
Hamiş adayları sizde boş boş oturmayın çalışın bakem çalışmayana çocuk yok :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

1. Her kimin evladı olmuyorsa, Zekeriya (Aleyhisselam)’ın çocuğu olması için yaptığı ve Enbiya Suresinin 89. ayetinde geçen duaya devam ederse, Allah’u Teala’nın izniyle çocuğu olur.

1. Hamile kalamayıp düşük yapan kişiler için , Meryem suresinin 5-15. ayetleri yazılıp zemzem suyuna konulur, yazılar o suda silininceye kadar bekletilir ve o sudan bu ayetler okunarak içilirse Bi-iznillah murad gerçekleşir.
  2. Bir kadın hamile kalmak isterse, hayızdan yıkandığı zaman Meryem Suresi 19,21 ve 22. ayetleri ile Yasin Suresinin 82-83 ayeti kerimelerini yazar, zemzem suyunda yazılar çıkıncaya kadar bekletir ve o suyun şifa vereceğini Allah’ Teladan ümit ederek içerse, Allah’ın izni ile hamile kalır.
  3. Kolay doğum yapmak isteyen hamile bir kadının, bu meryem suresini çokça okuması ile bi-iznillah doğumu kolay geçer..

Günaydın topiğimin birbirinden güzel ve özel hatunları :KK200::KK200:
Rabbimden duam hepinizin tez vakitte hayırla ve sağlıcakla hamiş olması:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Hamiş olan hatunların da sağlıcakla bebişlerini kucağına alması inşallah :emir_bebek:
:anneadayı:

Ne diyor hadisi Şerifte "Cennet Anne'lerin ayağının altındadır"
Ayaklarınızın altı cennet olsun inşallah :KK200::anneadayı::emir_bebek:

:KK68::KK68::KK68:

Merhaba canım benim bat belli değil daha kırmızılar gelmedi bekliyorum ama tabiki sonuç negatif :KK43: bugün kanda baktırdım 0.155 yani beklemedeyim tatlı anne :KK15:yeni bat için
Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım benim, hakkında nasıl hayırlı ise öyle olsun inşallah :KK68:
Canım valla yazdım aslında seni tebrikte ettim cevapta yazdın bana tatlım sanırım arada kaynadım ben benim bat 6 aralıktı ama daha regl olmadım bende bugün kanda baktım 0.155 çıktı negatif beklemedeyim yani batımı yazarım olunca :KK69:
Canım ya :KK48::KK48: bu ara benim kafa fora :cool::cool: hayırla ol ki çalışmalara başla bebeğim:emir_bebek::anneadayı:
Forever07 cok cok tebrik ederim, darisi basimiza, insallah topigin ugurlu gelir hayirlisiyla bizde evlatlarimiza kavusuruz dua edin daha cok dua :KK66:
nerelerdesin sen bakimmmo_O sağol tatlım duacınızım daha çok inşallah
sizlerinde hayırlı bol bol bebiş haberlerini bekliyorum :KK200::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Forever07 Forever07 canım benimde yasım 23 ve 2.bebeğimiz olacak eger olursa ve 7.ay bu ayki denemem bakalm nasip kızım hemen olmstu bu biraz bekletiyo hayırlı vakitte gelsin inşallah dualarınızı esirgemeyin

Selam tatlım ben seni listede ekli sanıyordum baktım yoksun :KK57: Bat Kaç kuzum
Hadi bu olcak inşlalh hayırla ve sağlıcakla gelsin bebişin ve bizde musmutlu olalım icanım dualarımdasınız inşallah
Günaydın hamişler ve hamiş adayları :KK9::KK9:
Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah...
Hamişler kendinize dikkat edin
Hamiş adayları sizde boş boş oturmayın çalışın bakem çalışmayana çocuk yok :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Günaydın pınarım :KK200:
Amin canım benim seninde hayırlı haberini lacağız bu ay inşlalh :emir_bebek::anneadayı:
sende köylerde dikkat et üşütme :KK200:
  1. Her kimin evladı olmuyorsa, Zekeriya (Aleyhisselam)’ın çocuğu olması için yaptığı ve Enbiya Suresinin 89. ayetinde geçen duaya devam ederse, Allah’u Teala’nın izniyle çocuğu olur.
Topiğimin duacısı fındıksın sen :KK200::anneadayı::emir_bebek:
fındık anne :KK68::KK68:

1. Hamile kalamayıp düşük yapan kişiler için , Meryem suresinin 5-15. ayetleri yazılıp zemzem suyuna konulur, yazılar o suda silininceye kadar bekletilir ve o sudan bu ayetler okunarak içilirse Bi-iznillah murad gerçekleşir.
  2. Bir kadın hamile kalmak isterse, hayızdan yıkandığı zaman Meryem Suresi 19,21 ve 22. ayetleri ile Yasin Suresinin 82-83 ayeti kerimelerini yazar, zemzem suyunda yazılar çıkıncaya kadar bekletir ve o suyun şifa vereceğini Allah’ Teladan ümit ederek içerse, Allah’ın izni ile hamile kalır.
  3. Kolay doğum yapmak isteyen hamile bir kadının, bu meryem suresini çokça okuması ile bi-iznillah doğumu kolay geçer..
1.yaptm canm 20 gün oluyor yazılar duruyor hala nezamn silincek ki:)) birde türkçe yazdım inşaallah niyetmi doğru kabl edr Rabbim

1.yaptm canm 20 gün oluyor yazılar duruyor hala nezamn silincek ki:)) birde türkçe yazdım inşaallah niyetmi doğru kabl edr Rabbim
silinmeyen kalemle yazmasaydın kız :KK70: :KK70: bi de hiç silinmiyormuş tövbee :) şaka bi yana canm hayırlı zaman geldğinde silinecektir inşallah :)

X