/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Forever07 Forever07 forever cım çok güzel haberlerim var:) dün 12 aralık ta yani eşimle tanışmamızın 10.yılında hamile olduğumu öğrendim:) ağlamaktan kutlamaya fırsat kalmadı, gerçi bundan güzel hediye mi var:) binlerce şükürler olsun...

bu hafta içi pazartesi test yapmıştım negatif, perşembe negatif.. dün evi toplarkan testlerden birine bi baktım 2.çizgi çıkmış diğerinde yoktu. eşime dedim üzerinden 48 saat geçti ama git bi test alsana. aldı ve pembe 2.çizgiyi gayet net gördük, hemen apar topar hastane kan vermeye.. beta hcg 80 çıktı.inşallah katlanarak artar..
Tebrik ederim çok güzel bir haber

kizlar merhaba, uzun zamandir giremedim. takip edemiyorum neler olup bitiyor, insallah bir cogunz hamissinizdir. dualarim sizlerle. Size sadece sunu soyleyeyim, Allahtan isteyin, sadece ondan...secdeye gittiginizde Allahim senden istiyorum deyin. Hayirlisiyla ver diyin. o vermeyi istemeseydi istemeyi vermezdi. Yumurtlama testi, gun asiri iliski vs. gercekten bizleri yipratan seyler. dua edin! ben aylarca Allahtan istemeyi unutmusum, Allah affetsin. sanmisim ki kendim sunu bunu denersem hamile kalacagim. ama yok oyle birsey. O na teslim olun ve herseyi akisina birakin. biliyorum insanin aklindan cikarmasi cok zor, sonucta insaniz. ama aklimiza gelirken bile Allahim senden istiyorum diyip tovbe edin. Hamilelik bir mucize, Allahin size emaneti, nimeti, hediyesi... verse de sabir vermese de... bu topigin basinda guzel guzel dualar var, onlari okuyun, her zaman okuyun. dilinizden dusurmeyin, kalbinizi ferah tutun ve umutlu olun. Daha once demistim esinizi sevin, sarilin... evde huzur olsun ki eve huzur dolsun. Simdi bazilariniz bunu okuyunca belki 'ne bilmis' diyip kizacaklar bana, ama bildigim bu. testler, kurler, zamanlama bunlarin hepsi bizi strese sokuyor ve hamile kalsak da Allahtan oldu dememizi engelliyor. Dusunsenize ovulasyon testi kullandiniz hamile kaldiniz, demiycek misiniz testle hamile kaldim diye... Allah yanlis seyler soylememizi istemiyor cunku o bizi seviyor. Sadece teslim olmak, dua etmek, guzel nimetlerden yemek, sevmek... insallah hamile kalmak isteyenler hayirlisiyla kalir, kalanlarda hayirla saglikla evlatlarina kavusur. duamdasiniz.
Nede güzel yazdın canımıniçi ❤️
Ağzına yüreğine sağlık...
En başından beri dediğim tek ve en öenmli DUA...
Ama ümid de ediyor ya insan kuzum bir ihtimal deyip yapıyor oda çok yanlış değil aşılında bir Zaman sonra doktora gitmek gerekiyorsa tedavi görmek gerekebiliyor
Diliyorum dua ediyorum hiçbirine gerek kalmadan Hamiş haberinizi alayı
Rabb'imiz biliyor ne vakit gelecekler biz biz bilemiyoruz... Bizlere de tevekkül düşüyor...
Evet hamişim mutluyum ama tedirgnlklerle doluyum aile babamız herkes sevinç içinde ama ben inanın yaşayamıyrm o kadar inşallah Rabbimiz Hamiş olanlarımızı da hayırla sağlıcakla tamamına erdirir inşallah
Çok öpüyorum seni tatlım

:emir_bebek:
Forever07 Forever07 forever cım çok güzel haberlerim var:) dün 12 aralık ta yani eşimle tanışmamızın 10.yılında hamile olduğumu öğrendim:) ağlamaktan kutlamaya fırsat kalmadı, gerçi bundan güzel hediye mi var:) binlerce şükürler olsun...

bu hafta içi pazartesi test yapmıştım negatif, perşembe negatif.. dün evi toplarkan testlerden birine bi baktım 2.çizgi çıkmış diğerinde yoktu. eşime dedim üzerinden 48 saat geçti ama git bi test alsana. aldı ve pembe 2.çizgiyi gayet net gördük, hemen apar topar hastane kan vermeye.. beta hcg 80 çıktı.inşallah katlanarak artar..
:emir_bebek::anneadayı: Can'ım benim ne güzel haber çok şükür bin şükür rabbimize:KK200:
Var edene:KK200:
Gözümüz aydın bitanem çok çok sevindimmmm nede güzel Zaman'da gelmiş maşallah hediye gibi gelmiş:emir_bebek::anneadayı:
Rabbimiz sağlıcakla tamamına erdirsin inşallah kuzummm:KK15::KK19::KK73::rolleyes:

:KK19::emir_bebek::anneadayı: Bebiş geliyor inşallah :KK200:
Hayırlı haberlerini bekliyorum bitanesi:KK71::KK70:
günaydınnnnnn hayırlı haftalar
inşallah kuzum eşimle konuşuyoruz diyorki önce allahın izni sonra senin ve forumdaki arkadşlarının duası vesilesi ile olucak sanırım.
şuan kırmızılar yokya öyle rahatım içim huzur dolu inşallah orda ufak bir melek vardır tek temennim daha kaç gün bekleyim dr. gitmek için bilmiyorum ama sen kaçıncı günde gittin kuzum

günaydınnnnnn hayırlı haftalar
inşallah kuzum eşimle konuşuyoruz diyorki önce allahın izni sonra senin ve forumdaki arkadşlarının duası vesilesi ile olucak sanırım.
şuan kırmızılar yokya öyle rahatım içim huzur dolu inşallah orda ufak bir melek vardır tek temennim daha kaç gün bekleyim dr. gitmek için bilmiyorum ama sen kaçıncı günde gittin kuzum

tatlım günaydınnnn:KK200::KK200:
ben daha çok çok mutluyum ya yerim seniiii:KK48:
inşallah bu ay oldu bebeğim:emir_bebek::anneadayı::emir_bebek:
diyorum ki bi test yapsan öncelikle :emir_bebek::anneadayı:
doktor için erken aslında yeni olacağı için kese görünmez
Yada kan testi yaptırsan :KK48::KK48:
hadi kuzummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
merak eidyorummmmm inşallah geliyor meleğimiz Allah'ım AMİNNN:KK200::emir_bebek::anneadayı:

inşallahh olmadı yarından sonra ben dr. gideyim çünki bizde meraktan mahvoldukk öyle dua ediyoruzki size anlatamm özellikle eşim hatta ocak ayında ist. gelicem astım dr. eşim diyor arkdşlarınla buluşş ya ne bileyimm tek temennimiz var ol olması ve inanıyorum sizin dualarınız ve rabbimin izniyle var olacak o bebiş bugün giydiğim badinin arkasında kanat ambilemi var ve eşime dedim gizli şifre veriyorumm şuan varmı bilmiyorum ama içim çok huzurlu çok mutluyum

inşallahh olmadı yarından sonra ben dr. gideyim çünki bizde meraktan mahvoldukk öyle dua ediyoruzki size anlatamm özellikle eşim hatta ocak ayında ist. gelicem astım dr. eşim diyor arkdşlarınla buluşş ya ne bileyimm tek temennimiz var ol olması ve inanıyorum sizin dualarınız ve rabbimin izniyle var olacak o bebiş bugün giydiğim badinin arkasında kanat ambilemi var ve eşime dedim gizli şifre veriyorumm şuan varmı bilmiyorum ama içim çok huzurlu çok mutluyum
Canım benimmm :KK200: gönlünden nasıl geçiyorsa öle yap
test yap diye diretmiycem sana bu ay :KK15::KK15:
içime doldu şuan okurken inşallah AMİNNNNNNNN:emir_bebek::anneadayı:
eşinden onay aldığına göre görüşebiliriz, watsap izin yokmu gelsene watsaba:KK36::KK68:
huzurun mutluluğun :emir_bebek: olsun inşallah :KK200: daim olsun inşallah :KK200:

Canım benimmm :KK200: gönlünden nasıl geçiyorsa öle yap
test yap diye diretmiycem sana bu ay :KK15::KK15:
içime doldu şuan okurken inşallah AMİNNNNNNNN:emir_bebek::anneadayı:
eşinden onay aldığına göre görüşebiliriz, watsap izin yokmu gelsene watsaba:KK36::KK68:
huzurun mutluluğun :emir_bebek: olsun inşallah :KK200: daim olsun inşallah :KK200:
İZİN VERDİ ÖZELDEN ATIN BEN EKLEYİMMM SİZİ DÜN KNŞTK BAYA İNAN SİZDEN BİN KERE RAZI OLSUNNN AİLEM GİBİ OLDUNUZ BURDASİZDEN BAŞKA KİMSEYE SÖYLEMEMİ İSTEMEDİ EŞİM GECİKTİĞİNİ HATTA DÜN KENDİSİ DEDİ AŞKIM KIZLARA HABER VER BAK BUGÜNDE GELMEDİ DİYE MERAK EDERLER DEDİ

B belgeseller bende bebiş varmı o bile daha belli değil ama biliyorum var orda minik bir melek çok bekledim sen nezmndır bekliyosun bilmiyorum kuzum inşallah benim senin ve tüm bekleyen arkdşların olur kucakları dolar. sakın canını sıkma inan rabbim çok büyük bak biz burda kocaman bir aileleyiz sakın sıkma canını

B belgeseller bende bebiş varmı o bile daha belli değil ama biliyorum var orda minik bir melek çok bekledim sen nezmndır bekliyosun bilmiyorum kuzum inşallah benim senin ve tüm bekleyen arkdşların olur kucakları dolar. sakın canını sıkma inan rabbim çok büyük bak biz burda kocaman bir aileleyiz sakın sıkma canını
3.5 yıldır her ay bekliyorum yok Yok yok..artık olsun istiyorum.....isteyen herkese rabbim nasip etsin.

Teşekkür ederim. İnsallah hamilesindir..tez zamanda haberlerimizi paylasiriz tez zaman da insallahhh

İZİN VERDİ ÖZELDEN ATIN BEN EKLEYİMMM SİZİ DÜN KNŞTK BAYA İNAN SİZDEN BİN KERE RAZI OLSUNNN AİLEM GİBİ OLDUNUZ BURDASİZDEN BAŞKA KİMSEYE SÖYLEMEMİ İSTEMEDİ EŞİM GECİKTİĞİNİ HATTA DÜN KENDİSİ DEDİ AŞKIM KIZLARA HABER VER BAK BUGÜNDE GELMEDİ DİYE MERAK EDERLER DEDİ
işte bu yavvv :KK200: kuzum çok sevindim:KK200:
daha çok sohbet edebilceğiz :KK200:

X