/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Bu ay da hiç umudum yok zaten dr tüplerin kapanmş olabilir dedi rahim filmi istedi hormon testleri filan adet olduktan sonra onları yaptrcam bakalm inşallah öle bi durum yoktur
Kuzum Allah büyük dua edelim inşallah açıktır tüplerin, testlerini herşeyini yaptır tabi ama umutsuzluğa düşme olur mu:KK43: üzülüyorum bende:KK43:
Rabbim hayırla sağlıcakla tez vakitte hamiş haberini duyursun bana :KK36::emir_bebek::anneadayı:
ve tüm topiğin:anneadayı::emir_bebek:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:KK200::KK200:canım benim:KK200::KK200:
Amin cümlemizin mutluluğu huzuru daim olsun inşallah :KK15::KK36: Allah dua eden dillerinden razı olsun:KK200: ve hayırlı dualarımızı kabul eylesin canım, nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz
inşallah yarın görürüz bebişi sağlıcakla hayırlı haberler ile gelirim umarım:KK51:
ve sizleinde hayırlı haberlerini alırım inşallah AMİN AMİN AMİN ECMAİN
Bu gece dua vakti Rabbim hayırlı dualarını kabul eylesin Dualarda buluşmak dileğiyle :KK19: sıkı sıkı sardımmmm dualarıma seni ve tüm topiğimi:KK200::emir_bebek::anneadayı::KK36:
Hayırlı cumalar canim inşallah doktordan hayirli haberlerle dönersin bizimle de paylas merakta birakma tatliskom :emir_bebek::anneadayı::KK200::KK200::nazar::KK37::KK19:

Selam topiğimin özel ve güzel hatunları :KK200:
Cuma'mız mübarek olsun, hayırlara gebe olsun inşallah :KK36:
Tüm topic 2016 ya hamiş girsin istiyrum çalışmalara hız verelim lütfen :KK48:
doktora gittik ancak keseyi göremedik erkenmiş henüzo_O haftaya artık nasipse teyzeleri inşallah sağlıcakla ve hayırla:KK15:
doktor teyzemizi dinledik bol bol daha dikkatli olacağız inşallah :eek:

Cuma dualarımız haydi eller AMİN'e
en az 7 şer kere okuyalım inşallah:KK200:

"İnne rabbeke hüve'l hallaku'l alim." Anlamı; Muhakkak ki Rabbin her çeşit yaratma şeklini bilir. (Hicr, 15/81)

"Fallahü hüve'l veliyyü ve hüve yuhyi" Anlamı; Muhakkak ki Allah dosttur ve yaratan Odur." (Şura, 42/9)

"Hüvallahü'l hariku'l bariü" Anlamı; Allah yaratandır ve yoktan var edendir. (Haşr, 59/24)

SLM KUZUM HAYIRLI CUMALAR BÜTÜN ARKADAŞLARA EVET KIRMIZILAR YOK NASİP KISMET BEKLİYORUM GELMEMESİNİ 4 GÖZLE:KK70:
RABBİM BU MÜBAREK GÜNDE HERKEZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN
bugünle birlikte 2 gün geçti hadi gelmesin inşallah Allah'ım hayırla ve sağlıcakla nasip et nolur :KK200::emir_bebek::anneadayı:

Canım iyiyiz çok şükür bugün evde büyük temizlik yaptım ondan giremedim anca girdim :KK70: bugün hiç yemek yiyemedim bütün iştahım yok oldu yaa :KK43:
AMA DİKKAT ETMELİSİN BU DÖNEM TATLIM
AĞIR İŞ YAPMA LÜTFEN VE YORMA KENDİNİ SAKIN
BEBİŞLERİMİZİN TAM TUTNMA ZAMANI HAYIRLA VE SAĞLICAKLA İNŞALLAH
GEÇEN HAFTAYA GÖRE BENİMDE BU HAFTA İŞTAHIM KAPALI NEDENSE
AMA YEMELİYİZ BEBİŞ İÇİN DOKTOR EN AZ 1500 KALORİ DEDİ :KK48::KK48:
LİSTE VERDİ ATAYIM SANA DA İSTERSEN

AMA DİKKAT ETMELİSİN BU DÖNEM TATLIM
AĞIR İŞ YAPMA LÜTFEN VE YORMA KENDİNİ SAKIN
BEBİŞLERİMİZİN TAM TUTNMA ZAMANI HAYIRLA VE SAĞLICAKLA İNŞALLAH
GEÇEN HAFTAYA GÖRE BENİMDE BU HAFTA İŞTAHIM KAPALI NEDENSE
AMA YEMELİYİZ BEBİŞ İÇİN DOKTOR EN AZ 1500 KALORİ DEDİ :KK48::KK48:
LİSTE VERDİ ATAYIM SANA DA İSTERSEN
çok memnun oluurm bende öyle bir liste arıyordum kendime :KK70: çnkü kendm ne yesem bilemiyorm . yoğurt yaptm evde ama zorla yiyorm hiç canm istemiyor :KK43:

Doktora geldim muayene oldum hicbir sknti yok dedi birsuru vitamin verdi kan pihtilasmasi oldugundan demir cinko vs vs birsuru ilac kullancam. Iki ay sure verelim sana olmazsa adetliykeb gel dedi. Simdi kan ve idrr testi istedi inun sonuclarini gostercem. Cok sukur kist falan yok kafaya da takmazsam olacak insallah....bi de fitil verdi bu fitil ne ise yarar bilen varmi iltihabin varmi die sordu bilemiyorum dedim

Doktora geldim muayene oldum hicbir sknti yok dedi birsuru vitamin verdi kan pihtilasmasi oldugundan demir cinko vs vs birsuru ilac kullancam. Iki ay sure verelim sana olmazsa adetliykeb gel dedi. Simdi kan ve idrr testi istedi inun sonuclarini gostercem. Cok sukur kist falan yok kafaya da takmazsam olacak insallah....bi de fitil verdi bu fitil ne ise yarar bilen varmi iltihabin varmi die sordu bilemiyorum dedim

Geçmiş olsun tatlım :KK43: Allah c.c. öncelikle hayırlı şifalar versin ve hayırlı salih ve saliha evlatlar nasip eylesin sağlıcakla inşallah:emir_bebek::anneadayı:
bilemiyorum ki kuzum sorsaydın keşke, verdiyse vardır bir bildiği elbet:KK15:

kizlar merhaba, uzun zamandir giremedim. takip edemiyorum neler olup bitiyor, insallah bir cogunz hamissinizdir. dualarim sizlerle. Size sadece sunu soyleyeyim, Allahtan isteyin, sadece ondan...secdeye gittiginizde Allahim senden istiyorum deyin. Hayirlisiyla ver diyin. o vermeyi istemeseydi istemeyi vermezdi. Yumurtlama testi, gun asiri iliski vs. gercekten bizleri yipratan seyler. dua edin! ben aylarca Allahtan istemeyi unutmusum, Allah affetsin. sanmisim ki kendim sunu bunu denersem hamile kalacagim. ama yok oyle birsey. O na teslim olun ve herseyi akisina birakin. biliyorum insanin aklindan cikarmasi cok zor, sonucta insaniz. ama aklimiza gelirken bile Allahim senden istiyorum diyip tovbe edin. Hamilelik bir mucize, Allahin size emaneti, nimeti, hediyesi... verse de sabir vermese de... bu topigin basinda guzel guzel dualar var, onlari okuyun, her zaman okuyun. dilinizden dusurmeyin, kalbinizi ferah tutun ve umutlu olun. Daha once demistim esinizi sevin, sarilin... evde huzur olsun ki eve huzur dolsun. Simdi bazilariniz bunu okuyunca belki 'ne bilmis' diyip kizacaklar bana, ama bildigim bu. testler, kurler, zamanlama bunlarin hepsi bizi strese sokuyor ve hamile kalsak da Allahtan oldu dememizi engelliyor. Dusunsenize ovulasyon testi kullandiniz hamile kaldiniz, demiycek misiniz testle hamile kaldim diye... Allah yanlis seyler soylememizi istemiyor cunku o bizi seviyor. Sadece teslim olmak, dua etmek, guzel nimetlerden yemek, sevmek... insallah hamile kalmak isteyenler hayirlisiyla kalir, kalanlarda hayirla saglikla evlatlarina kavusur. duamdasiniz.

Bitanem benimmm mutluluktan dolsun gözlerimiz hep inşallah :emir_bebek::anneadayı:

Allah razı olsun
7 rakamı hayatımın tam orta göbeği olmuş ve beni hep mutluluktan ağlattı tıpkı dün gibi
Umut ettim bu tevafuk hayır olsun dedim dua ettim ve şükürler olsun nasip etti rabbimiz
umutsuzlukta oldu tabi insan nasıl emin olabilir ki minicik bir umutla başladı herşey:anneadayı::KK200:
AMİN AMİN AMİN ECMAİN...:KK200:
SAĞOLUN VAROLUN GÜZEL DUALARINIZ VE DİLEKLERİNİZ İÇİN :KK15:

Allah razı olsun canım benim:KK200:
tamamen bir tevafuk... ve nasip:emir_bebek::anneadayı:
çok şükür bin şükür:KK200: daha erken ama sana test için dur bakalım inşallah olur
bol bol duacınızım inşallah:KK200::KK200:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bebiş dolsun bu topic inşallah :KK200:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Forever07 Forever07 forever cım çok güzel haberlerim var:) dün 12 aralık ta yani eşimle tanışmamızın 10.yılında hamile olduğumu öğrendim:) ağlamaktan kutlamaya fırsat kalmadı, gerçi bundan güzel hediye mi var:) binlerce şükürler olsun...

bu hafta içi pazartesi test yapmıştım negatif, perşembe negatif.. dün evi toplarkan testlerden birine bi baktım 2.çizgi çıkmış diğerinde yoktu. eşime dedim üzerinden 48 saat geçti ama git bi test alsana. aldı ve pembe 2.çizgiyi gayet net gördük, hemen apar topar hastane kan vermeye.. beta hcg 80 çıktı.inşallah katlanarak artar..

X