/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım benim, hakkında nasıl hayırlı ise öyle olsun inşallah :KK68:

Canım ya :KK48::KK48: bu ara benim kafa fora :cool::cool: hayırla ol ki çalışmalara başla bebeğim:emir_bebek::anneadayı:

nerelerdesin sen bakimmmo_O sağol tatlım duacınızım daha çok inşallah
sizlerinde hayırlı bol bol bebiş haberlerini bekliyorum :KK200::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Selam tatlım ben seni listede ekli sanıyordum baktım yoksun :KK57: Bat Kaç kuzum
Hadi bu olcak inşlalh hayırla ve sağlıcakla gelsin bebişin ve bizde musmutlu olalım icanım dualarımdasınız inşallah

Günaydın pınarım :KK200:
Amin canım benim seninde hayırlı haberini lacağız bu ay inşlalh :emir_bebek::anneadayı:
sende köylerde dikkat et üşütme :KK200:

Topiğimin duacısı fındıksın sen :KK200::anneadayı::emir_bebek:
fındık anne :KK68::KK68:
Canm listede ekliyim zaten 21 aralık bat

Listemizin son güncel hali hatunlar :KK200:
yeni gelen ve atladığım var ise beni uyarsın lütfen:KK51:birde batlar hep boş kaldı ekleyin bakim BAT larıııı:KK48::KK48:

kimmimmm kimmimmm bebeğim yarın BAT senin
hadi hayırlı haberini bekliyoruz inşallah bitanem

canımm RABBİM İNŞALLAH SAĞ SALİM kucağına almayı nasip etsin . allah razı olsun bizide eksik etmediğin için dualarında . tez vakitte bizde sana yetişiriz inşallah hayırlısıyla.

benim batım yazmıştım ama tekrar yazıyım eklermisin. yaş : 27 , bat 2.ocak .2016 :) 16.ay deneme :)

canımm RABBİM İNŞALLAH SAĞ SALİM kucağına almayı nasip etsin . allah razı olsun bizide eksik etmediğin için dualarında . tez vakitte bizde sana yetişiriz inşallah hayırlısıyla.

benim batım yazmıştım ama tekrar yazıyım eklermisin. yaş : 27 , bat 2.ocak .2016 :) 16.ay deneme :)
Aminnnn canım benim Allah razı olsun
Rabbim tüm dileyen ve isteyenlere hepinize nasip etsin inşallah:emir_bebek::anneadayı:
Çalışmalrı sıkı tutun yetişin lütfen :KK200::KK200:
hamiş olsun bütün liste tez vakit hayır ve sağlıcakla :KK68::KK68::KK68:
ekledim listeye tatlım :KK200: 2 ocak bebiş haberi bekliyoruz inşallah :emir_bebek::anneadayı:

Gunaydin hatunlar dun ovulasyon testim geldi sabirsizlikla kullanmayi ve yumurtlama günümü öğrenmeyi bekliyorum :KK14::KK17::KK53:

Günaydın kıslaaaarrr :KK9::KK9::KK9:
Ben yine bişey hissetmiyorum :KK70::KK70::KK70::KK70:
Günaydın şekerparem :KK15::KK200:
takılma hislere oluruna bırak duanı oku olucak inşallah bu ay bebeğim :emir_bebek::anneadayı::KK15:
Gunaydin hatunlar dun ovulasyon testim geldi sabirsizlikla kullanmayi ve yumurtlama günümü öğrenmeyi bekliyorum :KK14::KK17::KK53:
Günaydın canımmm nasılsın :KK200:
hadi hayırlısı inşallah :emir_bebek::anneadayı: bende senin hayırlı haberin için sabırsızlanıyorum öğretmenim :KK15::KK15::KK68:

Günaydın kızlar bu ara iştahmda bi azalma var ve sabahları bulantım oluyo psikolojik sanırım :)

Günaydın şekerparem :KK15::KK200:
takılma hislere oluruna bırak duanı oku olucak inşallah bu ay bebeğim :emir_bebek::anneadayı::KK15:

Günaydın canımmm nasılsın :KK200:
hadi hayırlısı inşallah :emir_bebek::anneadayı: bende senin hayırlı haberin için sabırsızlanıyorum öğretmenim :KK15::KK15::KK68:
İyiyim annekerin en guzeli en temiz kalplisi cocuklarima ders vermeye gidiyorum inşallah ocak ayi hepimize ugurlu gelur ce gayirku haberlerimizi paylasiriz :KK200::nazar::emir_bebek::KK15:

Günaydın kızlar bu ara iştahmda bi azalma var ve sabahları bulantım oluyo psikolojik sanırım :)

Kişiden kişiye değişiyor balım biz inşallah belirtidir diyelim ama dikkat et kendine olur mu:KK15:
İyiyim annekerin en guzeli en temiz kalplisi cocuklarima ders vermeye gidiyorum inşallah ocak ayi hepimize ugurlu gelur ce gayirku haberlerimizi paylasiriz :KK200::nazar::emir_bebek::KK15:

:KK19::KK200:hamiş olmazsan yakın tarihte seni yicem bak ona göre :KK48: :KK200: İyi dersler olsun inşallah sizlerin hakkı nasıl ödenir ne güzel bir mesleğin var hemde türkçe öğretmeni :KK200::KK200: Okuttğn öğrettğn yetiştirdiğn çocuklar üzerindeki haklar adına İnşallah rabbim Ocak ayı nasip etsin bebişini sana:KK200::emir_bebek::anneadayı: canım benimmmm hayırla ve sağlıcakla inşallah :KK200:
bu arada biz iyiyiz şimdilik arada bir ağrılar oluyor akşam olmadı şükür ama insan olmayınca da üzülüyor ve hamiş olduğuu unutuyor, babamızda şoku atlattı detay konulara geçti :KK15::KK68::KK68:
yarın doktora gidiyoruz nasipse bakalım hayırlısı dualarımdasın sende bize dua et olur mu şemsime teyzesi:KK19::KK200:

Kişiden kişiye değişiyor balım biz inşallah belirtidir diyelim ama dikkat et kendine olur mu:KK15:

:KK19::KK200:hamiş olmazsan yakın tarihte seni yicem bak ona göre :KK48: :KK200: İyi dersler olsun inşallah sizlerin hakkı nasıl ödenir ne güzel bir mesleğin var hemde türkçe öğretmeni :KK200::KK200: Okuttğn öğrettğn yetiştirdiğn çocuklar üzerindeki haklar adına İnşallah rabbim Ocak ayı nasip etsin bebişini sana:KK200::emir_bebek::anneadayı: canım benimmmm hayırla ve sağlıcakla inşallah :KK200:
bu arada biz iyiyiz şimdilik arada bir ağrılar oluyor akşam olmadı şükür ama insan olmayınca da üzülüyor ve hamiş olduğuu unutuyor, babamızda şoku atlattı detay konulara geçti :KK15::KK68::KK68:
yarın doktora gidiyoruz nasipse bakalım hayırlısı dualarımdasın sende bize dua et olur mu şemsime teyzesi:KK19::KK200:
Canim benim agzindan bal damliyor İnşallah yuce rabbim de görür emeklerimizi de bizi de sevindirir. :KK200::emir_bebek::anneadayı:Yuvanizda tatli bir telas baslamistir eminim gelecege dair hayaller planlar allah mutlulugunuzu hic bozmasin tatlim ben de sizin icin dua ediyorum rabbim saglikli sorunsuz bir hamilelik verdin inşallah asil ben seni ve teyzesinin kuzusunu yerim:nazar: Maşallah size

Bu ay da hiç umudum yok zaten dr tüplerin kapanmş olabilir dedi rahim filmi istedi hormon testleri filan adet olduktan sonra onları yaptrcam bakalm inşallah öle bi durum yoktur

Canim benim agzindan bal damliyor İnşallah yuce rabbim de görür emeklerimizi de bizi de sevindirir. :KK200::emir_bebek::anneadayı:Yuvanizda tatli bir telas baslamistir eminim gelecege dair hayaller planlar allah mutlulugunuzu hic bozmasin tatlim ben de sizin icin dua ediyorum rabbim saglikli sorunsuz bir hamilelik verdin inşallah asil ben seni ve teyzesinin kuzusunu yerim:nazar: Maşallah size
:KK200::KK200:canım benim:KK200::KK200:
Amin cümlemizin mutluluğu huzuru daim olsun inşallah :KK15::KK36: Allah dua eden dillerinden razı olsun:KK200: ve hayırlı dualarımızı kabul eylesin canım, nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz
inşallah yarın görürüz bebişi sağlıcakla hayırlı haberler ile gelirim umarım:KK51:
ve sizleinde hayırlı haberlerini alırım inşallah AMİN AMİN AMİN ECMAİN
Bu gece dua vakti Rabbim hayırlı dualarını kabul eylesin Dualarda buluşmak dileğiyle :KK19: sıkı sıkı sardımmmm dualarıma seni ve tüm topiğimi:KK200::emir_bebek::anneadayı::KK36:

X